ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mi smo pobijedili sudove partije. Partija neće biti ta koja će suditi i donositi odluke o smjenjivanju i postavljanju. Činjenica je da je partija prošlost

Go down

Mi smo pobijedili sudove partije. Partija neće biti ta koja će suditi i donositi odluke o smjenjivanju i postavljanju. Činjenica je da je partija prošlost Empty Mi smo pobijedili sudove partije. Partija neće biti ta koja će suditi i donositi odluke o smjenjivanju i postavljanju. Činjenica je da je partija prošlost

Post by debotoijusto Sun 24 May - 13:57

POLITIČKI tajnik HDZ-a Ante Sanader i saborski zastupnik Ante Bačić održali su konferenciju za novinare u sjedištu HDZ-a Splitsko-dalmatinske županije. 
Konferencija je počela oštrim kritikama na račun SDP-a i Bernardića.
"Svi se sjećate da je Peđa Grbin izjavio da je Bernardić jedan neuspjeli eksperiment. Nismo u vremenima kad nam trebaju eksperimenti - Hrvatska sigurno nije u situaciji za eksperimente. Kad to kažu članovi SDP-a, onda nam je jedini izbor za premijera Kenwood Kenon", kaže Sanader. 
Kaže kako se Hrvatska izvrsno nosi s borbom koronavirusa.
"Sigurni smo da su rezultati dovoljni hrvatskim građanima da idemo po novi mandat u novoj utakmici", rekao je. 


Tvrdi kako je Splitsko-dalmatinska županija najuspješnija po izvlačenju sredstava iz europskih fondova te da zaslužuju pohvalu. 

"Ima i problema, normalno - svi smo svjedoci borbe protiv koronavirusa, situacije u staračkom domu i prozivanja koje smo doživjeli", kaže Sanader dodavši kako je u svijetu najveći broj preminulih od koronavirusa. 
"Mi smo pobijedili sudove partije. Partija neće biti ta koja će suditi i donositi odluke o smjenjivanju i postavljanju. Činjenica je da je partija prošlost", rekao je vezano uz situaciju u staračkom domu u Vukovarskoj. 
Prije dijela konferencije s novinarskim pitanjima, poručio je Bernardiću da se "probudi". 


https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-ante-sanader-o-smjenama-u-splitskom-domu-mi-smo-pobijedili-sudove-partije/2185294.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

Mi smo pobijedili sudove partije. Partija neće biti ta koja će suditi i donositi odluke o smjenjivanju i postavljanju. Činjenica je da je partija prošlost Empty Re: Mi smo pobijedili sudove partije. Partija neće biti ta koja će suditi i donositi odluke o smjenjivanju i postavljanju. Činjenica je da je partija prošlost

Post by debotoijusto Sun 24 May - 13:58

prodaja price na veliko , 9.99
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum