ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta - Page 2 Empty Re: Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta

Post by veber 21/5/2020, 10:45

marcellus wrote:
catabbath wrote:Znači uzalud su umirali 4x više od susjeda.

najjače što im eurostat predviđa pad gospodarstva 6,9 posto u ovoj godini.

hrvatskoj prognoziraju 7%. 

ok, nama je izgovor što živimo od turizma, a koji je njima?
zajebi švedsku, norvešku.
ima zemalja po africi koje su slabije od hrvatske.
u siječnju si natipkao da je turizam zakon i da neke države ostvaruju 80% BDPa od turizma.
jedna austrija želi smanjit udio ispod  5%
hrvatska kao visoko rizična ekonomija ima udio od 20%

daj nam malo pojasni.

naravno da je tebi kao kradezejovcu teško shvatiti da će švedska isplivat vrlo brzo.
koliko znam ekipa ne ide u rusiju radit. osim ako nemaju 5-8 000 usd.

daj nam malo pojasni.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta - Page 2 Empty Re: Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta

Post by veber 21/5/2020, 10:56

Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta - Page 2 Img_2051
nemrem isprintati kolika je potražnja. digao sam rezoluciju na 0,5 mm inače radim s 0,1 čak i manje.
nemrem isprintat kolika je potražnja

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta - Page 2 Empty Re: Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta

Post by marcellus 26/5/2020, 23:21

veber wrote:
marcellus wrote:
catabbath wrote:Znači uzalud su umirali 4x više od susjeda.

najjače što im eurostat predviđa pad gospodarstva 6,9 posto u ovoj godini.

hrvatskoj prognoziraju 7%. 

ok, nama je izgovor što živimo od turizma, a koji je njima?
zajebi švedsku, norvešku.
ima zemalja po africi koje su slabije od hrvatske.
u siječnju si natipkao da je turizam zakon i da neke države ostvaruju 80% BDPa od turizma.
jedna austrija želi smanjit udio ispod  5%
hrvatska kao visoko rizična ekonomija ima udio od 20%

daj nam malo pojasni.

naravno da je tebi kao kradezejovcu teško shvatiti da će švedska isplivat vrlo brzo.
koliko znam ekipa ne ide u rusiju radit. osim ako nemaju 5-8 000 usd.

daj nam malo pojasni.

švedska će isplivat moj kurac a najmanje vrlo brzo.

austrija ne želi smanjit ništa, jer znaju da je turizam budućnost, a industrija prošlost.

_________________
Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta - Page 2 Empty Re: Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta

Post by michaellcmacha 26/5/2020, 23:54

AssadNaPodmornici wrote:odlična znanstvena istraživanja. jedan rezultat da ih 20% ima, drugi dan da ih ima 7%  u new yorku u prosjeku preko 20% ima i to ima par tjedana .
to je sve malo upravo kad bi i bilo 20%... ali ništa od toga, već u jesen obolijevat će novoboljeli ali će ponovo obolijevati i oni koji su već bili bolesni, vjerojatno će u toj skupini smrtnost biti veća nego u prvom valu. znači kod novoboljelih možemo računati na smrtnost koja je do sada evidentirana, a povećanje smrtnosti kod onih koji će se ponovo razboljeti a tijelo i imunitet im je značajno narušeno u preboljevanju u prvom valu. ako se obistini da ćemo imati 6 valova oboljevanja uslijed covid 19 u narednih 3 godine, brojevi će biti katastrofalni, a nažalost i neki od nas bi mogli stradati u tom razdoblju, konkretno evo računam tu sebe kao osobu koja spada u grupu potencijalno kritičnih... jbg budemo vidjeli... ali ništa od stjecanja imuniteta u toj mjeri da to suzbije virus....ništa i nigdje
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta - Page 2 Empty Re: Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta

Post by michaellcmacha 27/5/2020, 00:01

marcellus wrote:
veber wrote:
marcellus wrote:
catabbath wrote:Znači uzalud su umirali 4x više od susjeda.

najjače što im eurostat predviđa pad gospodarstva 6,9 posto u ovoj godini.

hrvatskoj prognoziraju 7%. 

ok, nama je izgovor što živimo od turizma, a koji je njima?
zajebi švedsku, norvešku.
ima zemalja po africi koje su slabije od hrvatske.
u siječnju si natipkao da je turizam zakon i da neke države ostvaruju 80% BDPa od turizma.
jedna austrija želi smanjit udio ispod  5%
hrvatska kao visoko rizična ekonomija ima udio od 20%

daj nam malo pojasni.

naravno da je tebi kao kradezejovcu teško shvatiti da će švedska isplivat vrlo brzo.
koliko znam ekipa ne ide u rusiju radit. osim ako nemaju 5-8 000 usd.

daj nam malo pojasni.

švedska će isplivat moj kurac a najmanje vrlo brzo.

austrija ne želi smanjit ništa, jer znaju da je turizam budućnost, a industrija prošlost.
pa ne mogu šveđani isplivat vrlo brzo kao ni svi ostali jer se u velikoj mjeri radi o sistemu spojenih posuda... gospodarstvo kontinuirano u zadnjih 4 mjeseca tone i to je proces koji je nemoguće da se rekuperira u nekom kraćem roku... u jesen će početi otkazi i u javnom ali i u privatnom sektoru, platežna moć će do kraja godine pasti i to značajno, a posljedica tog dvoga i interno ali i globalno neće ići na ruku oporavku gospodarstava...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta - Page 2 Empty Re: Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta

Post by marcellus 27/5/2020, 00:13

https://www.cnbc.com/2020/04/30/coronavirus-sweden-economy-to-contract-as-severely-as-the-rest-of-europe.html

“Developments in April indicate that the Covid-19 pandemic will hit the Swedish economy much harder than anticipated,” the NIER said, adding that “the global economy is developing worse than expected which is hitting Swedish export companies which are also hampered by problems with international supply chains.”


Sweden’s central bank, the Riksbank, gave two possible scenarios for the economic outlook in 2020, which it said “depend on how long the spread of infection continues and on how long the restrictions implemented to slow it down are in place.” Both possible economic outcomes are bleak.

In the first scenario (scenario A in the chart below), gross domestic product contracts by 6.9% in 2020 before rebounding to grow 4.6% in 2021. In a more negative prediction (scenario B), GDP could contract by 9.7% and a recovery could be slower with the economy growing 1.7% in 2021.


In the first scenario, the Riksbank predicted unemployment could reach 8.8% in 2020, from 7.2% currently, and in the worst-case forecast could hit 10.1%.

“In both scenarios, production falls sharply to begin with, and more than during the financial crisis. Sharply falling oil and electricity prices will contribute to low inflation this year,” the Riksbank said. It predicts the inflation rate will stay at 0.6% in 2020, in both scenarios.

_________________
Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta - Page 2 Empty Re: Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta

Post by marcellus 27/5/2020, 07:32

inače kad smo kod švedske

Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta - Page 2 Svedsk10

_________________
Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta - Page 2 Empty Re: Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta

Post by Guest 27/5/2020, 07:42

michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:odlična znanstvena istraživanja. jedan rezultat da ih 20% ima, drugi dan da ih ima 7%  u new yorku u prosjeku preko 20% ima i to ima par tjedana .
to je sve malo upravo kad bi i bilo 20%... ali ništa od toga, već u jesen obolijevat će novoboljeli ali će ponovo obolijevati i oni koji su već bili bolesni, vjerojatno će u toj skupini smrtnost biti veća nego u prvom valu. znači kod novoboljelih možemo računati na smrtnost koja je do sada evidentirana, a povećanje smrtnosti kod onih koji će se ponovo razboljeti a tijelo i imunitet im je značajno narušeno u preboljevanju u prvom valu. ako se obistini da ćemo imati 6 valova oboljevanja uslijed covid 19 u narednih 3 godine, brojevi će biti katastrofalni, a nažalost i neki od nas bi mogli stradati u tom razdoblju, konkretno evo računam tu sebe kao osobu koja spada u grupu potencijalno kritičnih... jbg budemo vidjeli... ali ništa od stjecanja imuniteta u toj mjeri da to suzbije virus....ništa i nigdje
mracna projekcija koja ce i prilicno zilave i vitalne strpati u kategoriju vrlo potencijalnih zrtava viruza Suspect Suspect Suspect

Ne budi tako mracan,eto priheftam ti se ja.povedemo i vecinu lude ekipe Foruma,pa nam ne bude dosadno... cheers cheers cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta - Page 2 Empty Re: Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta

Post by mutava baštarda 27/5/2020, 09:01

marcellus wrote:inače kad smo kod švedske

Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta - Page 2 Svedsk10
Pa da, to nas čeka sve.. prvo su uvezli balkance da mogu domorodci dobijati penzije, pa somalijce da mogu balkanci.... Abi izdrži
Nisi se ni okrenuo eto šerijata...
p.s. u hrvatskoj svake godine grad veličine Slavonskog Broda ili Pule nestane...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta - Page 2 Empty Re: Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta

Post by Guest 27/5/2020, 09:27

mutava baštarda wrote:
marcellus wrote:inače kad smo kod švedske

Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta - Page 2 Svedsk10
Pa da, to nas čeka sve..  prvo su uvezli balkance da mogu domorodci dobijati penzije, pa somalijce da mogu balkanci....  Abi izdrži
Nisi se ni okrenuo eto šerijata...
p.s. u hrvatskoj svake godine grad veličine  Slavonskog Broda ili Pule nestane...
:rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta - Page 2 Empty Re: Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta

Post by Guest 27/5/2020, 14:26

michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:odlična znanstvena istraživanja. jedan rezultat da ih 20% ima, drugi dan da ih ima 7%  u new yorku u prosjeku preko 20% ima i to ima par tjedana .
to je sve malo upravo kad bi i bilo 20%... ali ništa od toga, već u jesen obolijevat će novoboljeli ali će ponovo obolijevati i oni koji su već bili bolesni, vjerojatno će u toj skupini smrtnost biti veća nego u prvom valu. znači kod novoboljelih možemo računati na smrtnost koja je do sada evidentirana, a povećanje smrtnosti kod onih koji će se ponovo razboljeti a tijelo i imunitet im je značajno narušeno u preboljevanju u prvom valu. ako se obistini da ćemo imati 6 valova oboljevanja uslijed covid 19 u narednih 3 godine, brojevi će biti katastrofalni, a nažalost i neki od nas bi mogli stradati u tom razdoblju, konkretno evo računam tu sebe kao osobu koja spada u grupu potencijalno kritičnih... jbg budemo vidjeli... ali ništa od stjecanja imuniteta u toj mjeri da to suzbije virus....ništa i nigdje

the truth is out there. ja kopam i kopam evo danas iskopam jedan naučni rad kineza objavljen u Clinical Chemistry, Volume 52, Issue 7, 1 July 2006, Pages 1446–1448

naslov je:

Preparation of a Chimeric Armored RNA as a Versatile Calibrator for Multiple Virus Assays

Published: 01 July 2006

ispod ću staviti link. dakle, neka mi netko objasni kako je moguće da su kinezi imali virus SARS CoV2 2006. godine??? čak su objavili dio genetske sekvence i prije sam usporedio a genetskom sekvencom ovog danas koronavirusa i dio genetske sekvence koju su objavili u radu 2006. godine je isti. druga stvar koja mi je čudna je da je taj koronavirus ustvari hibrid virusa gripe, virusa hepatitisa C, virusa HIV-1, virusa SARS-a i možda još kojeg virusa. to je bolid od virusa.

evo ovo je objavljeno 2006. godine čak je i ime virusa isto kao ovaj danas.

Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta - Page 2 Pictur10

https://academic.oup.com/clinchem/article/52/7/1446/5627058



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta - Page 2 Empty Re: Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta

Post by Guest 27/5/2020, 14:55

Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:odlična znanstvena istraživanja. jedan rezultat da ih 20% ima, drugi dan da ih ima 7%  u new yorku u prosjeku preko 20% ima i to ima par tjedana .
to je sve malo upravo kad bi i bilo 20%... ali ništa od toga, već u jesen obolijevat će novoboljeli ali će ponovo obolijevati i oni koji su već bili bolesni, vjerojatno će u toj skupini smrtnost biti veća nego u prvom valu. znači kod novoboljelih možemo računati na smrtnost koja je do sada evidentirana, a povećanje smrtnosti kod onih koji će se ponovo razboljeti a tijelo i imunitet im je značajno narušeno u preboljevanju u prvom valu. ako se obistini da ćemo imati 6 valova oboljevanja uslijed covid 19 u narednih 3 godine, brojevi će biti katastrofalni, a nažalost i neki od nas bi mogli stradati u tom razdoblju, konkretno evo računam tu sebe kao osobu koja spada u grupu potencijalno kritičnih... jbg budemo vidjeli... ali ništa od stjecanja imuniteta u toj mjeri da to suzbije virus....ništa i nigdje

the truth is out there. ja kopam i kopam evo danas iskopam jedan naučni rad kineza objavljen u Clinical Chemistry, Volume 52, Issue 7, 1 July 2006, Pages 1446–1448

naslov je:

Preparation of a Chimeric Armored RNA as a Versatile Calibrator for Multiple Virus Assays

Published: 01 July 2006

ispod ću staviti link. dakle, neka mi netko objasni kako je moguće da su kinezi imali virus SARS CoV2 2006. godine??? čak su objavili dio genetske sekvence i prije sam usporedio a genetskom sekvencom ovog danas koronavirusa i  dio genetske sekvence koju su objavili u radu 2006. godine je isti. druga stvar koja mi je čudna je da je taj koronavirus ustvari hibrid virusa gripe, virusa hepatitisa C, virusa HIV-1, virusa SARS-a i možda još kojeg virusa. to je  bolid od virusa.

evo ovo je objavljeno 2006. godine čak je i ime virusa isto kao ovaj danas.

Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta - Page 2 Pictur10

https://academic.oup.com/clinchem/article/52/7/1446/5627058




Mhhhh....izgleda da si i ti malo spotaknuo se na samoljubivost umjesto da citas..jasno sam u samom pocetku napisao da me PONASANJE,DJELOVANJE,KARAKTERISTE i ostalo naseg viruza podsjecaju na sve nabrojano,od vise vrsta drugih viruza..ocito ti proletilo..
kakogod,potvrdilo se moje bogomdano veleumno mislejnje,koje dah u pocetku ovog sranja..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta - Page 2 Empty Re: Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta

Post by Guest 27/5/2020, 15:03

Legendovich wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:odlična znanstvena istraživanja. jedan rezultat da ih 20% ima, drugi dan da ih ima 7%  u new yorku u prosjeku preko 20% ima i to ima par tjedana .
to je sve malo upravo kad bi i bilo 20%... ali ništa od toga, već u jesen obolijevat će novoboljeli ali će ponovo obolijevati i oni koji su već bili bolesni, vjerojatno će u toj skupini smrtnost biti veća nego u prvom valu. znači kod novoboljelih možemo računati na smrtnost koja je do sada evidentirana, a povećanje smrtnosti kod onih koji će se ponovo razboljeti a tijelo i imunitet im je značajno narušeno u preboljevanju u prvom valu. ako se obistini da ćemo imati 6 valova oboljevanja uslijed covid 19 u narednih 3 godine, brojevi će biti katastrofalni, a nažalost i neki od nas bi mogli stradati u tom razdoblju, konkretno evo računam tu sebe kao osobu koja spada u grupu potencijalno kritičnih... jbg budemo vidjeli... ali ništa od stjecanja imuniteta u toj mjeri da to suzbije virus....ništa i nigdje

the truth is out there. ja kopam i kopam evo danas iskopam jedan naučni rad kineza objavljen u Clinical Chemistry, Volume 52, Issue 7, 1 July 2006, Pages 1446–1448

naslov je:

Preparation of a Chimeric Armored RNA as a Versatile Calibrator for Multiple Virus Assays

Published: 01 July 2006

ispod ću staviti link. dakle, neka mi netko objasni kako je moguće da su kinezi imali virus SARS CoV2 2006. godine??? čak su objavili dio genetske sekvence i prije sam usporedio a genetskom sekvencom ovog danas koronavirusa i  dio genetske sekvence koju su objavili u radu 2006. godine je isti. druga stvar koja mi je čudna je da je taj koronavirus ustvari hibrid virusa gripe, virusa hepatitisa C, virusa HIV-1, virusa SARS-a i možda još kojeg virusa. to je  bolid od virusa.

evo ovo je objavljeno 2006. godine čak je i ime virusa isto kao ovaj danas.

Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta - Page 2 Pictur10

https://academic.oup.com/clinchem/article/52/7/1446/5627058




Mhhhh....izgleda da si i ti malo spotaknuo se na samoljubivost umjesto da citas..jasno sam u samom pocetku napisao da me PONASANJE,DJELOVANJE,KARAKTERISTE i ostalo naseg viruza podsjecaju na sve nabrojano,od vise vrsta drugih viruza..ocito ti proletilo..
kakogod,potvrdilo se moje bogomdano veleumno mislejnje,koje dah u pocetku ovog sranja..

koja jebena samoljubivost? jel sam ti povrijedio tvoj ego? taštinu? wtf???? jebote šta ti misliš da ja čitam i imam vremena čitati SVE postove SVIH forumaša????

ok. ne budem više nikaj stavljao na forum budem istražival isključivo za osobnu uporabu. bolje tako nego da nehotice povrijedim nečiji ego.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta - Page 2 Empty Re: Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta

Post by Guest 27/5/2020, 15:30

Gnječ wrote:
Legendovich wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:odlična znanstvena istraživanja. jedan rezultat da ih 20% ima, drugi dan da ih ima 7%  u new yorku u prosjeku preko 20% ima i to ima par tjedana .
to je sve malo upravo kad bi i bilo 20%... ali ništa od toga, već u jesen obolijevat će novoboljeli ali će ponovo obolijevati i oni koji su već bili bolesni, vjerojatno će u toj skupini smrtnost biti veća nego u prvom valu. znači kod novoboljelih možemo računati na smrtnost koja je do sada evidentirana, a povećanje smrtnosti kod onih koji će se ponovo razboljeti a tijelo i imunitet im je značajno narušeno u preboljevanju u prvom valu. ako se obistini da ćemo imati 6 valova oboljevanja uslijed covid 19 u narednih 3 godine, brojevi će biti katastrofalni, a nažalost i neki od nas bi mogli stradati u tom razdoblju, konkretno evo računam tu sebe kao osobu koja spada u grupu potencijalno kritičnih... jbg budemo vidjeli... ali ništa od stjecanja imuniteta u toj mjeri da to suzbije virus....ništa i nigdje

the truth is out there. ja kopam i kopam evo danas iskopam jedan naučni rad kineza objavljen u Clinical Chemistry, Volume 52, Issue 7, 1 July 2006, Pages 1446–1448

naslov je:

Preparation of a Chimeric Armored RNA as a Versatile Calibrator for Multiple Virus Assays

Published: 01 July 2006

ispod ću staviti link. dakle, neka mi netko objasni kako je moguće da su kinezi imali virus SARS CoV2 2006. godine??? čak su objavili dio genetske sekvence i prije sam usporedio a genetskom sekvencom ovog danas koronavirusa i  dio genetske sekvence koju su objavili u radu 2006. godine je isti. druga stvar koja mi je čudna je da je taj koronavirus ustvari hibrid virusa gripe, virusa hepatitisa C, virusa HIV-1, virusa SARS-a i možda još kojeg virusa. to je  bolid od virusa.

evo ovo je objavljeno 2006. godine čak je i ime virusa isto kao ovaj danas.

Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta - Page 2 Pictur10

https://academic.oup.com/clinchem/article/52/7/1446/5627058




Mhhhh....izgleda da si i ti malo spotaknuo se na samoljubivost umjesto da citas..jasno sam u samom pocetku napisao da me PONASANJE,DJELOVANJE,KARAKTERISTE i ostalo naseg viruza podsjecaju na sve nabrojano,od vise vrsta drugih viruza..ocito ti proletilo..
kakogod,potvrdilo se moje bogomdano veleumno mislejnje,koje dah u pocetku ovog sranja..

koja jebena samoljubivost? jel sam ti povrijedio tvoj ego? taštinu? wtf???? jebote šta ti misliš da ja čitam i imam vremena čitati SVE postove SVIH forumaša????

ok. ne budem više nikaj stavljao na forum budem istražival isključivo za osobnu uporabu. bolje tako nego da nehotice povrijedim nečiji ego.

Marš u kuratz,jel ne vids da te zajebajem.. :rasta :rasta :rasta...sorry,po pitanju ono samoljubstva..

bar ja cijenim SVE sto napises na forumu,i trud oko nalazenje i linkovanja odlicnih tekstova... :tu :tu :tu

jucer i lajao na Kica,sto je to pobrisao,zasto,doista ne znam..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta - Page 2 Empty Re: Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta

Post by Guest 27/5/2020, 15:56

Legendovich wrote:
Gnječ wrote:
Legendovich wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:
to je sve malo upravo kad bi i bilo 20%... ali ništa od toga, već u jesen obolijevat će novoboljeli ali će ponovo obolijevati i oni koji su već bili bolesni, vjerojatno će u toj skupini smrtnost biti veća nego u prvom valu. znači kod novoboljelih možemo računati na smrtnost koja je do sada evidentirana, a povećanje smrtnosti kod onih koji će se ponovo razboljeti a tijelo i imunitet im je značajno narušeno u preboljevanju u prvom valu. ako se obistini da ćemo imati 6 valova oboljevanja uslijed covid 19 u narednih 3 godine, brojevi će biti katastrofalni, a nažalost i neki od nas bi mogli stradati u tom razdoblju, konkretno evo računam tu sebe kao osobu koja spada u grupu potencijalno kritičnih... jbg budemo vidjeli... ali ništa od stjecanja imuniteta u toj mjeri da to suzbije virus....ništa i nigdje

the truth is out there. ja kopam i kopam evo danas iskopam jedan naučni rad kineza objavljen u Clinical Chemistry, Volume 52, Issue 7, 1 July 2006, Pages 1446–1448

naslov je:

Preparation of a Chimeric Armored RNA as a Versatile Calibrator for Multiple Virus Assays

Published: 01 July 2006

ispod ću staviti link. dakle, neka mi netko objasni kako je moguće da su kinezi imali virus SARS CoV2 2006. godine??? čak su objavili dio genetske sekvence i prije sam usporedio a genetskom sekvencom ovog danas koronavirusa i  dio genetske sekvence koju su objavili u radu 2006. godine je isti. druga stvar koja mi je čudna je da je taj koronavirus ustvari hibrid virusa gripe, virusa hepatitisa C, virusa HIV-1, virusa SARS-a i možda još kojeg virusa. to je  bolid od virusa.

evo ovo je objavljeno 2006. godine čak je i ime virusa isto kao ovaj danas.

Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta - Page 2 Pictur10

https://academic.oup.com/clinchem/article/52/7/1446/5627058




Mhhhh....izgleda da si i ti malo spotaknuo se na samoljubivost umjesto da citas..jasno sam u samom pocetku napisao da me PONASANJE,DJELOVANJE,KARAKTERISTE i ostalo naseg viruza podsjecaju na sve nabrojano,od vise vrsta drugih viruza..ocito ti proletilo..
kakogod,potvrdilo se moje bogomdano veleumno mislejnje,koje dah u pocetku ovog sranja..

koja jebena samoljubivost? jel sam ti povrijedio tvoj ego? taštinu? wtf???? jebote šta ti misliš da ja čitam i imam vremena čitati SVE postove SVIH forumaša????

ok. ne budem više nikaj stavljao na forum budem istražival isključivo za osobnu uporabu. bolje tako nego da nehotice povrijedim nečiji ego.

Marš u kuratz,jel ne vids da te zajebajem.. :rasta :rasta :rasta...sorry,po pitanju ono samoljubstva..

bar ja cijenim SVE sto napises na forumu,i trud oko nalazenje i linkovanja odlicnih tekstova... :tu :tu :tu

jucer i lajao na Kica,sto je to pobrisao,zasto,doista ne znam..

imaš čudan način zajebancije ja neznam koliko bi ljudi to tvoje shvatili kao zajebavanje vrlo malo vjerojatno. a prema egotripašima imam 0 tolerancije jednostavno mi se u trenu zgade okrenem se i odem.

za ovo naći moraš kopati mjesecima po raznim arhivama nije to baš tako lako naći ali ja to radim jer me stvar zanima a ne zato da bi ovdje bio neki smart-ass. ako iskopam nešto zanimljivo, podijelim link i eventualno napišem neki kratki komentar ako je moj komentar sličan tvom od prije xy dana ja neznam jer ne čitam sve postove svih forumaša.

ako je pobrisao ne briga me njegov je forum može radit šta hoće.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta - Page 2 Empty Re: Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta

Post by Guest 27/5/2020, 16:23

Gnječ wrote:
Legendovich wrote:
Gnječ wrote:
Legendovich wrote:
Gnječ wrote:

the truth is out there. ja kopam i kopam evo danas iskopam jedan naučni rad kineza objavljen u Clinical Chemistry, Volume 52, Issue 7, 1 July 2006, Pages 1446–1448

naslov je:

Preparation of a Chimeric Armored RNA as a Versatile Calibrator for Multiple Virus Assays

Published: 01 July 2006

ispod ću staviti link. dakle, neka mi netko objasni kako je moguće da su kinezi imali virus SARS CoV2 2006. godine??? čak su objavili dio genetske sekvence i prije sam usporedio a genetskom sekvencom ovog danas koronavirusa i  dio genetske sekvence koju su objavili u radu 2006. godine je isti. druga stvar koja mi je čudna je da je taj koronavirus ustvari hibrid virusa gripe, virusa hepatitisa C, virusa HIV-1, virusa SARS-a i možda još kojeg virusa. to je  bolid od virusa.

evo ovo je objavljeno 2006. godine čak je i ime virusa isto kao ovaj danas.

Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta - Page 2 Pictur10

https://academic.oup.com/clinchem/article/52/7/1446/5627058




Mhhhh....izgleda da si i ti malo spotaknuo se na samoljubivost umjesto da citas..jasno sam u samom pocetku napisao da me PONASANJE,DJELOVANJE,KARAKTERISTE i ostalo naseg viruza podsjecaju na sve nabrojano,od vise vrsta drugih viruza..ocito ti proletilo..
kakogod,potvrdilo se moje bogomdano veleumno mislejnje,koje dah u pocetku ovog sranja..

koja jebena samoljubivost? jel sam ti povrijedio tvoj ego? taštinu? wtf???? jebote šta ti misliš da ja čitam i imam vremena čitati SVE postove SVIH forumaša????

ok. ne budem više nikaj stavljao na forum budem istražival isključivo za osobnu uporabu. bolje tako nego da nehotice povrijedim nečiji ego.

Marš u kuratz,jel ne vids da te zajebajem.. :rasta :rasta :rasta...sorry,po pitanju ono samoljubstva..

bar ja cijenim SVE sto napises na forumu,i trud oko nalazenje i linkovanja odlicnih tekstova... :tu :tu :tu

jucer i lajao na Kica,sto je to pobrisao,zasto,doista ne znam..

imaš čudan način zajebancije ja neznam koliko bi ljudi to tvoje shvatili kao zajebavanje vrlo malo vjerojatno. a prema egotripašima imam 0 tolerancije jednostavno mi se u trenu zgade okrenem se i odem.

za ovo naći moraš kopati mjesecima po raznim arhivama nije to baš tako lako naći ali ja to radim jer me stvar zanima a ne zato da bi ovdje bio neki smart-ass. ako iskopam nešto zanimljivo, podijelim link i eventualno napišem neki kratki komentar ako je moj  komentar sličan tvom od prije xy dana ja neznam jer ne čitam sve postove svih forumaša.

ako je pobrisao ne briga me njegov je forum može radit  šta hoće.

sorry,josh jednom...istina,cudna biljka sam ja...

nego,ovo s poklapa sa onima tekstom gdje je jedna firma u Jusi,radila na kreiranju virusnih platformi,na koje se moglo dogradjivati sve i svasta..bio sam bas na toj stranici,nekako se linkao sa ove stranice..

https://www.illumina.com/  

ono sto mene zanima, jest,i ono sto sam u pocetku rekao,da sumnjam daje ovaj CoviD 19  u stvari Prvi dio "necega" sto treba napraviti "neki " posao..prva komponenta..sam po sebi,ne previse smrtonosan,nego prijemciv,tezak za analizu i uopce i danas velika nepoznanica..s obzirom na svoje mogucnosti,dakle genetski hibrid,evo i dokazano..u biti koristi vrlo malo svojih mogucnosti...
E sad,jel mu je u genetici upisano,da kad mutira,krene praviti stvarno velike pomore ili,se ceka pojava neceg,sto ce brutalno nastaviti gdje ovaj napravi pauzu,to bi bilo zanimljivo shvatiti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta - Page 2 Empty Re: Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta

Post by Guest 27/5/2020, 17:04

Legendovich wrote:

nego,ovo s poklapa sa onima tekstom gdje je jedna firma u Jusi,radila na kreiranju virusnih platformi,na koje se moglo dogradjivati sve i svasta..bio sam bas na toj stranici,nekako se linkao sa ove stranice..

https://www.illumina.com/  

ono sto mene zanima, jest,i ono sto sam u pocetku rekao,da sumnjam daje ovaj CoviD 19  u stvari Prvi dio "necega" sto treba napraviti "neki " posao..prva komponenta..sam po sebi,ne previse smrtonosan,nego prijemciv,tezak za analizu i uopce i danas velika nepoznanica..s obzirom na svoje mogucnosti,dakle genetski hibrid,evo i dokazano..u biti koristi vrlo malo svojih mogucnosti...
E sad,jel mu je u genetici upisano,da kad mutira,krene praviti stvarno velike pomore ili,se ceka pojava neceg,sto ce brutalno nastaviti gdje ovaj napravi pauzu,to bi bilo zanimljivo shvatiti..

rade oni na stotine hibridnih virusa ne samo kinezi nego svi. u ovaj virus su upleteni svi USA, EU, Kanada, UK, Rusija, Australija... zato svi šute i ne optužuju Kinu jer znaju da Kina ima argumente i dokaze da svih sjebe odmah.

ljudi se bune za lockdown. lockdown nije zbog toga jer ovaj koronavirus ima mortalitet kao ebola jer nema ima veći od gripe to je sigurno, no problem je u tome što ima strašno dugi period inkubacije do čak 37 dana i duže a svaki koji je inficiran i asimptomatičan u periodu inkubacije je zarazan i može zaraziti nebojeno puno ljudi što na kraju dovede do eksplotije mrtvih i bolesnih koji se mjere ne u stotinama milijuna nego jedna, dvije milijarde. tek onda bi bio totalni kolaps. obična gripa ima kratki period inkubacije otprilike 3 dana i ne treba lockdown ali za ovaj virus je lockdown must. bez lockdowna ode sve u tri pičke materine.

dakle posoje nagađanja čak i vrlo precizni dokazi stavim link ispod da je ovak korona virus ustvari trebao biti vakcina za AIDS koja se daje oralno bez liječnika i šprice nego kupiš dozu u spreju i posprejaš u usta i udahneš duboko. time si se cijepio protiv AIDSA. tako je to zamišljeno i na tom se virusnom cjepivu radilo i razvijalo ga se u Wuhanu. svi su to investirali sa novcem i stručnjacima svi oni znaju odakle je taj virus i kako je sklepan samo neće reći.

dakle cjepivo za AIDS možda je i kombinirano cjepivo i za hepatitis C i još koju drugu virusnu zarazu to još za sada neznam. po njima jedina nuspojava tog cjepiva trebala je biti blaga hunjavica, prehlada. ali što je nuspojava blaga prehlada ako si postao imun na AIDS i još tko zna što sve ne. ali nešto je u tom procesu pošlo po zlu da li slučajno da li namjerno i virus je izletio na slobodu to znaju oni koji su ga radili. znaju i ameri šta se desilo samo šute jer su upleteni u sve to. dalje špekulacije neću vidjet ćemo kako se stvari budu razvijale na jesen. sad je žarište Južna Amerika. bumo vidili kako će virus dalje mutirati pa se vratiti na jesen iz Brazila opet u EU.

ovdje virolog točno dokazuje što je i kako s tim virusom (very long read)

Is the new Wuhan Chinese coronavirus an avatar of a genetically engineered coronavirus to produce a curative AIDS vaccine? 1. Curative vaccines: what technology should be implemented?

Abstract

Usually, common cold is not a danger, but a new strain of coronavirus is killing man species. Why? This virus could not have emerged spontaneously by natural mutations and wild strains recombinations, it is a genetic chimaera with artificial insertions of modified genes, an engineered genome of a coronavirus within a capsid of a Human Immunodeficiency Virus (HIV), which has been probably created to be a curative vaccine of AIDS. Isn't it another more secured methodology to definitely cure sick people? This paper is the English translation of a previous online published French paper: Bricage P. (01 March 2020) Le nouveau coronavirus chinois est-il un avatar d'un coronavirus génétiquement modifié pour fabriquer un vaccin curatif du SIDA ? Vaccins curatifs : quelle technologie mettre en œuvre ?, L'évolution du vivant, cours de biologie, UTLA, Pau, 13, 20, et 27 février 2020, 13 p., halshs-02497661 version 1 (uploaded on 03 March 2020).

Introduction

Human coronaviruses are usually considered harmless because they only cause common colds, non-serious diseases. But this is no longer the case with the two recent deadly epidemics of SARS and MERS, due to wild, non-human coronaviruses, whose genome had been able to acquire modifications, allowing them to cross the barrier ofspecies and infect human respiratory cells.I. A very, very bad, deadly cold. Coronaviruses are transmitted by air, in close human contact, through inhalation of droplets emitted duringsneezing or coughing, and through bodily contact with contaminated surfaces. In the open air and on dry surfaces,coronaviruses survive only for a few hours, but in aqueous environments they can survive for several days.

III. What is the most probable origin of the new coronavirus?

At a worldwide scale, within the 4 circulating human coronavirus strains, 2 are phylogenetically very close(229E and NL63), yet they inhabit very different “ecological niches” (Dijkman & van der Hoek, 2009). They use differentinput receptors to enter their specific host cells. Both are responsible for a heavy common cold in healthy adults, but oneis associated with croup (diphtheria laryngitis) in children.On the 19th of February 2020, a group of 27 leading scientists from 9 countries outside China condemnedconspiracy rumors related to the release of this new coronavirus from the Wuhan Center for Disease Control andPrevention’s (WCDCP) High Security Laboratory (a P4 laboratory, built the same as the one of Bio-Mérieux, in Lyon,France), where researchers are working on bat coronaviruses, and which is located only a few hundred meters from theWuhan central market, the “initially assumed” location of the outbreak.

1. The real “non-consensual” tracks

The current coronavirus is phylogenetically very far from the civet’s SARS virus. And all samples tested arevery genetically homogeneous. Which is very surprising. Why?The genome of the Wuhan coronavirus contains insertions similar to sequences of the HIV genome, i.e. 4insertions into the sequence of the spicule glycoprotein S, which are not present in any other coronavirus. Thecorresponding amino acid residues are similar to those of the gp120 and gag protein sequences of HIV-1 (Pradhan etal., 2020). However, it is absolutely unlikely that a virus could naturally acquire these insertions wether that is by geneticmutation or recombination (Paraskevis et al., 2020). The inserts are discontinuous but not randomly inserted, the 4inserts converge to constitute the site of binding of the virus to its receptor. These sequences represent less than 1% ofthe gene. They are not single mutations but “targeted” insertions. The inserted sequences are present in all analyzed clinical isolates. The analysis using the Blastp softwareshowed that all insertions aligned with the genome of the gp120 surface glycoprotein of the HIV shell and the HIV-1 gagcomplex. The HIV glycosamines (the gag complex) are involved in both binding the virus to the host cell membrane,packaging the virus and building viral particles. The gp120 protein provides the recognition of the host cell CD4 receptor,creating a high affinity binding site for a chemokine co-receptor. The S protein of the new coronavirus shares the closestancestry with SARS GZ202, so their protein sequences were compared using Multialin software. This allowed tohighlight insertions: GTNGTKR (IS1), HKNNKS, HKNKR (IS2), GDSSSG (IS3) and QTNSPRRA (IS4), which are notonly absent from any S protein sequence of SARS but have also never been observed in any coronavirus. This isextremely astonishing; it is totally unlikely that a wild SARS virus could acquire, by spontaneous mutations orinterspecific genetic recombinations, such “targeted” insertions in such a short time (since 2003 for SARS, 2013 forMERS), and especially not through a HIV recombination event (Olabode et al., 2019).Even if the genome of the new coronavirus is 96% identical to that of some bat coronavirus, or even if it were99% identical to that of another animal, such as pangolin (the positive rate of beta-coronavirus presence is 70%), thesecoronavirus (from bat or pangolin) have no surface protein recognition of human receptors, and never got spicules of HIVtype! How could the new coronavirus thus acquire the ability to infect a human host cell (Dijkman & van der Hoek,2009)?The new coronavirus and the HIV-1 are similar in size. Artificial, targeted changes in each other’s genomewill enable it to acquire this capacity. The new coronavirus has a coronavirus genome, modified by inserting HIVsequences, allowing it to be packaged in a HIV bio-mimetic capsid. Why would somebody build such a virus?Since the SARS and MERS epidemics, advances in biotechnology have accelerated the study ofcoronaviruses for vaccine development. Weakened coronaviruses have been created as candidates for potentialvaccines, both because of their assumed safety and their easy genetic manipulation. Why not use them to develop acurative or even a preventive vaccine against HIV infection and AIDS?Nevertheless, in addition to the novel recognition properties (derived from the HIV genome part) of humanCD4 and CCR5 receptors of lymphocytes, as a genetically modified organism the chimeric virus retains somephysiological properties of common coronaviruses. The human Angiotensin Conversion Enzyme 2 (ACE2) thus remainsa membrane cell receptor which is recognized by its surface glycoprotein (Du et al., 2009). This increases its range ofhuman host cells, which may explain why the disease can suddenly worsen on the seventh day, when this date wouldusually correspond to the end of a common cold. That is, if it was a cold...

https://www.researchgate.net/publication/340583458_Is_the_new_Wuhan_Chinese_coronavirus_an_avatar_of_a_genetically_engineered_coronavirus_to_produce_a_curative_AIDS_vaccine_1_Curative_vaccines_what_technology_should_be_implemented
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta - Page 2 Empty Re: Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta

Post by Guest 27/5/2020, 17:25

Gnječ wrote:
Legendovich wrote:

nego,ovo s poklapa sa onima tekstom gdje je jedna firma u Jusi,radila na kreiranju virusnih platformi,na koje se moglo dogradjivati sve i svasta..bio sam bas na toj stranici,nekako se linkao sa ove stranice..

https://www.illumina.com/  

ono sto mene zanima, jest,i ono sto sam u pocetku rekao,da sumnjam daje ovaj CoviD 19  u stvari Prvi dio "necega" sto treba napraviti "neki " posao..prva komponenta..sam po sebi,ne previse smrtonosan,nego prijemciv,tezak za analizu i uopce i danas velika nepoznanica..s obzirom na svoje mogucnosti,dakle genetski hibrid,evo i dokazano..u biti koristi vrlo malo svojih mogucnosti...
E sad,jel mu je u genetici upisano,da kad mutira,krene praviti stvarno velike pomore ili,se ceka pojava neceg,sto ce brutalno nastaviti gdje ovaj napravi pauzu,to bi bilo zanimljivo shvatiti..

rade oni na stotine hibridnih virusa ne samo kinezi nego svi. u ovaj virus su upleteni svi USA, EU, Kanada, UK, Rusija, Australija... zato svi šute i ne optužuju Kinu jer znaju da Kina ima argumente i dokaze da svih sjebe odmah.

ljudi se bune za lockdown. lockdown nije zbog toga jer ovaj koronavirus ima mortalitet kao ebola jer nema ima veći od gripe to je sigurno, no problem je u tome što ima strašno dugi period inkubacije do čak 37 dana i duže a svaki koji je inficiran i asimptomatičan u periodu inkubacije je zarazan i može zaraziti nebojeno puno ljudi što na kraju dovede do eksplotije mrtvih i bolesnih koji se mjere ne u stotinama milijuna nego jedna, dvije milijarde. tek onda bi bio totalni kolaps. obična gripa ima kratki period inkubacije otprilike 3 dana i ne treba lockdown ali za ovaj virus je lockdown must. bez lockdowna ode sve u tri pičke materine.

dakle posoje nagađanja čak i vrlo precizni dokazi stavim link ispod da je ovak korona virus ustvari trebao biti vakcina za AIDS koja se daje oralno bez liječnika i šprice nego kupiš dozu u spreju i posprejaš u usta i udahneš duboko. time si se cijepio protiv AIDSA. tako je to zamišljeno i na tom se virusnom cjepivu radilo i razvijalo ga se u Wuhanu. svi su to investirali sa novcem i stručnjacima svi oni znaju odakle je taj virus i kako je sklepan samo neće reći.

dakle cjepivo za AIDS možda je i kombinirano cjepivo i za hepatitis C i još koju drugu virusnu zarazu to još za sada neznam. po njima jedina nuspojava tog cjepiva trebala je biti blaga hunjavica, prehlada. ali što je nuspojava blaga prehlada ako si postao imun na AIDS i još tko zna što sve ne. ali nešto je u tom procesu pošlo po zlu da li slučajno da li namjerno i virus je izletio na slobodu to znaju oni koji su ga radili. znaju i ameri šta se desilo samo šute jer su upleteni u sve to. dalje špekulacije neću vidjet ćemo kako se stvari budu razvijale na jesen. sad je žarište Južna Amerika. bumo vidili kako će virus dalje mutirati pa se vratiti na jesen iz Brazila opet u EU.

ovdje virolog točno dokazuje što je i kako s tim virusom (very long read)

Is the new Wuhan Chinese coronavirus an avatar of a genetically engineered coronavirus to produce a curative AIDS vaccine? 1. Curative vaccines: what technology should be implemented?

Abstract

Usually, common cold is not a danger, but a new strain of coronavirus is killing man species. Why? This virus could not have emerged spontaneously by natural mutations and wild strains recombinations, it is a genetic chimaera with artificial insertions of modified genes, an engineered genome of a coronavirus within a capsid of a Human Immunodeficiency Virus (HIV), which has been probably created to be a curative vaccine of AIDS. Isn't it another more secured methodology to definitely cure sick people? This paper is the English translation of a previous online published French paper: Bricage P. (01 March 2020) Le nouveau coronavirus chinois est-il un avatar d'un coronavirus génétiquement modifié pour fabriquer un vaccin curatif du SIDA ? Vaccins curatifs : quelle technologie mettre en œuvre ?, L'évolution du vivant, cours de biologie, UTLA, Pau, 13, 20, et 27 février 2020, 13 p., halshs-02497661 version 1 (uploaded on 03 March 2020).

Introduction

Human coronaviruses are usually considered harmless because they only cause common colds, non-serious diseases. But this is  no longer the case  with the two recent  deadly epidemics of SARS  and MERS, due to  wild, non-human coronaviruses,  whose genome  had been  able to  acquire modifications,  allowing them  to cross  the barrier  ofspecies and infect human respiratory cells.I. A very, very bad, deadly cold. Coronaviruses are transmitted by air, in close human contact,  through inhalation of  droplets emitted  duringsneezing  or coughing,  and through  bodily contact  with contaminated  surfaces. In  the open  air and  on dry  surfaces,coronaviruses survive only for a few hours, but in aqueous environments they can survive for several days.

III.  What is the most probable origin of the new coronavirus?

At a worldwide  scale, within the 4  circulating human coronavirus  strains, 2 are  phylogenetically very close(229E and NL63), yet they inhabit very different “ecological niches” (Dijkman & van der Hoek, 2009). They use differentinput receptors to enter their specific host cells. Both are responsible for a heavy common cold in healthy adults, but oneis associated with croup (diphtheria laryngitis) in children.On the 19th of  February 2020, a group  of 27 leading scientists  from 9 countries outside  China condemnedconspiracy  rumors related  to  the release  of  this new  coronavirus  from  the Wuhan  Center  for Disease  Control  andPrevention’s (WCDCP) High  Security Laboratory (a  P4 laboratory, built the  same as the  one of Bio-Mérieux,  in Lyon,France), where researchers are working on bat coronaviruses, and which is located only a few hundred meters from theWuhan central market, the “initially assumed” location of the outbreak.

1. The real “non-consensual” tracks

The current coronavirus is phylogenetically very far from the civet’s SARS virus. And all samples tested arevery genetically homogeneous. Which is very surprising. Why?The genome of the Wuhan coronavirus  contains insertions similar to sequences  of the HIV genome, i.e.  4insertions  into  the  sequence  of  the  spicule  glycoprotein  S,  which  are  not  present  in  any  other  coronavirus.  Thecorresponding amino acid residues are similar to those of the gp120 and gag protein sequences of HIV-1 (Pradhan etal., 2020). However, it is absolutely unlikely that a virus could  naturally acquire these insertions wether that is by geneticmutation  or recombination  (Paraskevis et  al., 2020).  The inserts  are discontinuous  but not  randomly inserted,  the 4inserts converge to constitute the site of binding of the virus to its receptor. These sequences represent less than 1% ofthe gene. They are not single mutations but “targeted” insertions. The inserted sequences are present in all analyzed clinical isolates. The analysis using the Blastp softwareshowed that all insertions aligned with the genome of the gp120 surface glycoprotein of the HIV shell and the HIV-1 gagcomplex. The HIV glycosamines (the  gag complex) are  involved in both  binding the virus  to the host  cell membrane,packaging the virus and building viral particles. The gp120 protein provides the recognition of the host cell CD4 receptor,creating a high affinity binding site for a chemokine co-receptor. The S protein of the new coronavirus shares the closestancestry  with  SARS  GZ202,  so  their  protein  sequences  were  compared  using  Multialin  software.  This  allowed  tohighlight insertions:  GTNGTKR (IS1),  HKNNKS, HKNKR  (IS2), GDSSSG (IS3)  and QTNSPRRA  (IS4), which are  notonly  absent from  any S  protein sequence  of SARS  but have  also never  been observed  in any  coronavirus. This  isextremely astonishing;  it  is  totally  unlikely  that  a  wild  SARS  virus  could  acquire,  by  spontaneous  mutations  orinterspecific genetic recombinations,  such “targeted”  insertions in  such a  short time  (since 2003  for SARS,  2013 forMERS), and especially not through a HIV recombination event (Olabode et al., 2019).Even if the genome of the new coronavirus is 96% identical to that of some bat coronavirus, or even if it were99% identical to that of another animal, such as pangolin (the positive rate of beta-coronavirus presence is 70%), thesecoronavirus (from bat or pangolin) have no surface protein recognition of human receptors, and never got spicules of HIVtype! How  could the  new coronavirus  thus acquire  the ability  to infect  a human  host cell  (Dijkman &  van der  Hoek,2009)?The new coronavirus and the HIV-1  are similar  in size. Artificial, targeted changes in each  other’s genomewill  enable  it  to acquire  this  capacity.  The new  coronavirus  has  a  coronavirus  genome,  modified by  inserting  HIVsequences, allowing it to be packaged in a HIV bio-mimetic capsid. Why would somebody build such a virus?Since  the  SARS  and  MERS  epidemics,  advances  in  biotechnology  have  accelerated  the  study  ofcoronaviruses  for  vaccine  development.  Weakened  coronaviruses  have  been  created  as  candidates  for  potentialvaccines, both because of  their assumed safety and  their easy genetic manipulation.  Why not use them  to develop acurative or even a preventive vaccine against HIV infection and AIDS?Nevertheless, in addition to the  novel recognition properties (derived from  the HIV genome part) of  humanCD4  and  CCR5  receptors  of  lymphocytes,  as  a  genetically  modified  organism  the  chimeric  virus  retains  somephysiological properties of common coronaviruses. The human Angiotensin Conversion Enzyme 2 (ACE2) thus remainsa membrane cell receptor which is recognized by its surface glycoprotein (Du et al., 2009). This increases its range ofhuman host cells, which may explain why the disease can suddenly worsen on the seventh day, when this date wouldusually correspond to the end of a common cold. That is, if it was a cold...

https://www.researchgate.net/publication/340583458_Is_the_new_Wuhan_Chinese_coronavirus_an_avatar_of_a_genetically_engineered_coronavirus_to_produce_a_curative_AIDS_vaccine_1_Curative_vaccines_what_technology_should_be_implemented

brutalno.. :tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta - Page 2 Empty Re: Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta

Post by Guest 27/5/2020, 17:26

odlican link,ima pdf download
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta - Page 2 Empty Re: Istraživanje pokazalo da je Švedska daleko od kolektivnog imuniteta

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum