ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina

Go down

Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina Empty Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina

Post by Serbinho-3 Wed 13 May - 16:11

Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina Ricard-mils-460x259


https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/3188339-ricard-mils-englez-koji-je-napisao-najbolju-knjigu-o-maksimiru-hrvati-zaboravljaju-da-boban-nije-udario-srbina
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26487
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina Empty Re: Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina

Post by Serbinho-3 Wed 13 May - 16:12

Jastrebe, mislim da si mala beba od ovog po znanju istorije... lol!
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26487
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina Empty Re: Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina

Post by Ringo10 Wed 13 May - 16:14

Serbinho-3 wrote:https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/3188339-ricard-mils-englez-koji-je-napisao-najbolju-knjigu-o-maksimiru-hrvati-zaboravljaju-da-boban-nije-udario-srbina
MA  šta sve Hrvati zaboravljaju ovo je sitnica
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina Empty Re: Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina

Post by vuksadinare Wed 13 May - 17:50

Ovaj englez je truba ..tko je rekao da je drot srbin...lik bzv prica...drot je slucajno upao u pricu..i nije udario bobana vec vijeku skrinjara...za nas ti neredi nisu pocetak dom.rata ali bili su pocetak toga da smo na maximiru pokazalpokazali otpor i da nema vise natrag..razgolitili smo slabosti sustava...mi sudionici toga dobro znamo sto je bilo a ne ovaj englez koji pusi price pece pankera i slicnih ciganskih mitomana
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99167
2015-09-08


Back to top Go down

Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina Empty Re: Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina

Post by vuksadinare Wed 13 May - 18:02

...jebote bilo ih je 3000 a ukenjali si izaci iz vlaka u vinkovcima...dodju ujutro u pet u zagreb zakoce vlak izadju kod branimirove trznice..prevrcu standove od kumica razbiju tri izloga na kaficima unutar placa..onda se zaletimo ja i moja ekipa iz kvarta..nas desetak na njih kojih je bilo dvadeset,trideset..patosiramo dvojicu cigosa..ostali spas potrage kod komande V vojne oblasti u blizini..i onda oni kazu mi 'odneli pobedu'...a ovaj englez u svojoj knjizi pise kako su cigosi 'pola grada demolirali'..i ne znam tukli bbb i torcidu po gradu..ako su mu kumice na placu navijaci taj navijace vidio nije.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99167
2015-09-08


Back to top Go down

Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina Empty Re: Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina

Post by danni1 Wed 13 May - 18:48

Serbinho-3 wrote:Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina Ricard-mils-460x259


https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/3188339-ricard-mils-englez-koji-je-napisao-najbolju-knjigu-o-maksimiru-hrvati-zaboravljaju-da-boban-nije-udario-srbina
Nije ni važno. Udario je jugoslavena. Opizdio je Jugoslaviju, jebeni komunistički režim i sve usrane tifusare tog dana. Koje narodnosti je to smeče jugoslavensko manje je važno.

_________________
Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina Empty Re: Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina

Post by Noor Wed 13 May - 19:00

vuksadinare wrote:Ovaj englez je truba ..tko je rekao da je drot srbin...lik bzv prica...drot je slucajno upao u pricu..i nije udario bobana vec vijeku skrinjara...za nas ti neredi nisu pocetak dom.rata ali bili su pocetak toga da smo na maximiru pokazalpokazali otpor i da nema vise natrag..razgolitili smo slabosti sustava...mi sudionici toga dobro znamo sto je bilo a ne ovaj englez koji pusi price pece pankera i slicnih ciganskih mitomana
pa kad ga čitaš vidiš da je, a to i prizna, opčinjen srbijom i pričama koje je tamo pobrao
mene općenito baš svojom narcisoidnom i beskompleksnom i besramnom ostrašćenošću fasciniraju likovi poput ovog, dođe iz pripizdine u ovaj naš bućkuriš i sve zna bolje od ljudi koji tu i s tim žive cijeli svoj život

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina Empty Re: Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina

Post by darth_vader Wed 13 May - 19:13

danni1 wrote:
Serbinho-3 wrote:Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina Ricard-mils-460x259


https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/3188339-ricard-mils-englez-koji-je-napisao-najbolju-knjigu-o-maksimiru-hrvati-zaboravljaju-da-boban-nije-udario-srbina
Nije ni važno. Udario je jugoslavena. Opizdio je Jugoslaviju, jebeni komunistički režim i sve usrane tifusare tog dana. Koje narodnosti je to smeče jugoslavensko manje je važno.


:cru
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina Empty Re: Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina

Post by FRANK Wed 13 May - 19:14

jasambrend wrote:
danni1 wrote:
Serbinho-3 wrote:Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina Ricard-mils-460x259


https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/3188339-ricard-mils-englez-koji-je-napisao-najbolju-knjigu-o-maksimiru-hrvati-zaboravljaju-da-boban-nije-udario-srbina
Nije ni važno. Udario je jugoslavena. Opizdio je Jugoslaviju, jebeni komunistički režim i sve usrane tifusare tog dana. Koje narodnosti je to smeče jugoslavensko manje je važno.


:cru

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina Empty Re: Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina

Post by Serbinho-3 Wed 13 May - 20:04

Kladim se da neki nisu pročitali vise od naslova lol!
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26487
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina Empty Re: Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina

Post by darth_vader Wed 13 May - 20:14

Našli debila koji je nešto kao proučavao nogomet bivše države, a kurca ne zna gdje je šupalj jer se inače ne bi bavija pizdarijama i još čeka na to kad će Norwich osvojiti FA Cup... Nikad.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina Empty Re: Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina

Post by jastreb Wed 13 May - 20:40

Serbinho-3 wrote:Jastrebe, mislim da si mala beba od ovog po znanju istorije... lol!
Navijačke pizdarije me ni najmanje ne zanimaju. 

A više sam puta ovdje napisao da bih zabranio djelovanje takvih grupa na stadionima,a još manje da te protihe diktiraju politiku klubova,.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina Empty Re: Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina

Post by Serbinho-3 Wed 13 May - 21:03

Ne govorimo o pizdarijama navijača, vec prici Hajduka i slicno...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26487
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina Empty Re: Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina

Post by vuksadinare Wed 13 May - 21:53

Noor wrote:
vuksadinare wrote:Ovaj englez je truba ..tko je rekao da je drot srbin...lik bzv prica...drot je slucajno upao u pricu..i nije udario bobana vec vijeku skrinjara...za nas ti neredi nisu pocetak dom.rata ali bili su pocetak toga da smo na maximiru pokazalpokazali otpor i da nema vise natrag..razgolitili smo slabosti sustava...mi sudionici toga dobro znamo sto je bilo a ne ovaj englez koji pusi price pece pankera i slicnih ciganskih mitomana
pa kad ga čitaš vidiš da je, a to i prizna, opčinjen srbijom i pričama koje je tamo pobrao
mene općenito baš svojom narcisoidnom i beskompleksnom i besramnom ostrašćenošću fasciniraju likovi poput ovog, dođe iz pripizdine u ovaj naš bućkuriš i sve zna bolje od ljudi koji tu i s tim žive cijeli svoj život
Ma lik debil...'Hrvati moraju znati da je milicajac koji je udario bobana nnije srbin'...ne ne znamo ime mu je refik...sto ovaj engleski stupid mosta ne znamo o toj utakmici koja uzgred desila se u zagrebu a ne ne znam u ipswichu pa nas ovaj bilde engleski dosao mauciti :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99167
2015-09-08


Back to top Go down

Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina Empty Re: Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina

Post by Noor Wed 13 May - 21:55

vuksadinare wrote:
Noor wrote:
vuksadinare wrote:Ovaj englez je truba ..tko je rekao da je drot srbin...lik bzv prica...drot je slucajno upao u pricu..i nije udario bobana vec vijeku skrinjara...za nas ti neredi nisu pocetak dom.rata ali bili su pocetak toga da smo na maximiru pokazalpokazali otpor i da nema vise natrag..razgolitili smo slabosti sustava...mi sudionici toga dobro znamo sto je bilo a ne ovaj englez koji pusi price pece pankera i slicnih ciganskih mitomana
pa kad ga čitaš vidiš da je, a to i prizna, opčinjen srbijom i pričama koje je tamo pobrao
mene općenito baš svojom narcisoidnom i beskompleksnom i besramnom ostrašćenošću fasciniraju likovi poput ovog, dođe iz pripizdine u ovaj naš bućkuriš i sve zna bolje od ljudi koji tu i s tim žive cijeli svoj život
Ma lik debil...'Hrvati moraju znati da je milicajac koji je udario bobana nnije srbin'...ne ne znamo ime mu je refik...sto ovaj engleski stupid mosta ne znamo o toj utakmici koja uzgred desila se u zagrebu a ne ne znam u ipswichu pa nas ovaj bilde engleski dosao mauciti :)
znas kak se veli...glupi ljudi totalno su lišeni stida :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina Empty Re: Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina

Post by vuksadinare Wed 13 May - 21:57

A srbi ko srbi..vidili da je ovaj debil ali koji im moze biti koristan u promicanju mitomanije. pa kako to vec kod njih biva...odmah na splavi na zderanje i veselicu i prprodavati mu maglu na uvce :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99167
2015-09-08


Back to top Go down

Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina Empty Re: Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina

Post by Šandor Winnetou Wed 13 May - 22:34

pa nije udario srbina, udario je jugobudaletinu u miliciskoj uniformi a sad koje je ta jugobudaletina bila nacionalnosti to uopće nije ni važno, važno je bilo reći dosta je bilo bando šugoslovenska i tako bi :tu

_________________
Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina Empty Re: Englez:Hrvati zaboravljaju da Boban nije udario Srbina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum