ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bh. režiseri i glumci ujedinjeni: Neće proći, Ustaše!

Go down

Bh. režiseri i glumci ujedinjeni: Neće proći, Ustaše! Empty Bh. režiseri i glumci ujedinjeni: Neće proći, Ustaše!

Post by Hektorović 11/5/2020, 22:15

SARAJEVO Poruka svima koji pokušavaju rehabilitirati ustaške zločine
Bh. režiseri i glumci ujedinjeni: Neće proći
[size=16]Oni su se okupili u jedinstvenom videu 


[/size]

Bh. režiseri i glumci ujedinjeni: Neće proći 



  • Bh. režiseri i glumci ujedinjeni: Neće proći, Ustaše! 873x400



Bh. umjetnici, glumci i režiseri su se okupili u zajedničkom videu pod nazivom "Neće proći". 
Između ostalih tu su poznati bh. režiser Haris Pašović, Pjer Žalica, glumci, Ermin Bravo, Senad Bašić, Jasna Žalica, Jasna Diklić
Oni su se okupili u jedinstvenom videu pod nazivom "Neće proći" koji je upućen, kako se navodi, svima koji pokušavaju rehabilitirati ustaške zločine u Sarajevu.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Bh. režiseri i glumci ujedinjeni: Neće proći, Ustaše! Empty Re: Bh. režiseri i glumci ujedinjeni: Neće proći, Ustaše!

Post by RayMabus 11/5/2020, 23:05

Rehabilitirati ustaške zločine u Sarajevu.

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Misa_zadu%C5%A1nica
RayMabus
RayMabus

Posts : 176229
2014-04-11


Back to top Go down

Bh. režiseri i glumci ujedinjeni: Neće proći, Ustaše! Empty Re: Bh. režiseri i glumci ujedinjeni: Neće proći, Ustaše!

Post by FRANK 11/5/2020, 23:21

Nes ti glumaca i njihove glume.
Uglavnom balijska stoka koja je zaboravila na slavne djedove.
Od turaka pravoslavme vjere jedino mi se gade turci islamske vjere vise od onih iz pasaluka

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19989
2015-09-13


Back to top Go down

Bh. režiseri i glumci ujedinjeni: Neće proći, Ustaše! Empty Re: Bh. režiseri i glumci ujedinjeni: Neće proći, Ustaše!

Post by RayMabus 11/5/2020, 23:24

Oni ni ne znaju protiv čega prosvjeduju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176229
2014-04-11


Back to top Go down

Bh. režiseri i glumci ujedinjeni: Neće proći, Ustaše! Empty Re: Bh. režiseri i glumci ujedinjeni: Neće proći, Ustaše!

Post by FRANK 11/5/2020, 23:27

RayMabus wrote:Oni ni ne znaju protiv čega prosvjeduju.
Titoisticka gamad. To sarajevo nikakve veze nema sa pamecu.
Iskreno kad je onaj krivousti partozanski general izdao zapovjed da se povucemo sa banja luke i nazalost nismo u nju usli da potaracamo cigancad sa tri prsta trebao nam je dopustiti da se iziviljavamo po sarajevu.
Tko zna mozda bi me osobno dopao partozan sa adresom u melbourneu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19989
2015-09-13


Back to top Go down

Bh. režiseri i glumci ujedinjeni: Neće proći, Ustaše! Empty Re: Bh. režiseri i glumci ujedinjeni: Neće proći, Ustaše!

Post by Ringo10 12/5/2020, 06:13

FRANK wrote:
RayMabus wrote:Oni ni ne znaju protiv čega prosvjeduju.
Titoisticka gamad. To sarajevo nikakve veze nema sa pamecu.
Iskreno kad je onaj krivousti partozanski general izdao zapovjed da se povucemo sa banja luke i nazalost nismo u nju usli da potaracamo cigancad sa tri prsta trebao nam je dopustiti da se iziviljavamo po sarajevu.
Tko zna mozda bi me osobno dopao partozan sa adresom u melbourneu
Hahaha ... ako hoces boks mec dat cu ti ja adresu

Ovo u Sarajevu je gomila lakrdijasa... Crkva odlucuje kome ce mise odrzavati

A partizani su bili junacka vojska ... krenuli od nicega i izrasli u pravu Armiju ... ustali protiv najbolje oruzane sile sile svih vremena ...svaka im cast

Nisu se skrivali pod nacistickim mudima... KAO NEKI
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

Bh. režiseri i glumci ujedinjeni: Neće proći, Ustaše! Empty Re: Bh. režiseri i glumci ujedinjeni: Neće proći, Ustaše!

Post by pizzon 12/5/2020, 06:18

[quote="FRANK"][quote="RayMabus"]Oni ni ne znaju protiv čega prosvjeduju.[/quote]
Titoisticka gamad. To sarajevo nikakve veze nema sa pamecu.
Iskreno kad je onaj krivousti partozanski general izdao zapovjed da se povucemo sa banja luke i nazalost nismo u nju usli da potaracamo cigancad sa tri prsta trebao nam je dopustiti da se iziviljavamo po sarajevu.
Tko zna mozda bi me osobno dopao partozan sa adresom u melbourneu[/quote]

ako verujes 
da je tudjman ista odlucivao
obicna si ustaska ciganska gamad
pizda ti materina ustaska
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Bh. režiseri i glumci ujedinjeni: Neće proći, Ustaše! Empty Re: Bh. režiseri i glumci ujedinjeni: Neće proći, Ustaše!

Post by pizzon 12/5/2020, 06:23

zbog takvih ustaskih cigana
zelim da napadnete bilo sta
srpsko, bilo kad.
samo jedan uslov,
da nas ne vezuju lancima,
da i nama dopuste da vas docejamo i ispratimo kako
zasluzujete, zbog takve
gamadi ko sto si  ti frank.
pa posle kenjaj ko pravi ustaski
cigani . mater da jebem olosku.
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Bh. režiseri i glumci ujedinjeni: Neće proći, Ustaše! Empty Re: Bh. režiseri i glumci ujedinjeni: Neće proći, Ustaše!

Post by Ringo10 12/5/2020, 07:00

pizzon wrote:zbog takvih ustaskih cigana
zelim da napadnete bilo sta
srpsko, bilo kad.
samo jedan uslov,
da nas ne vezuju lancima,
da i nama dopuste da vas docejamo i ispratimo kako
zasluzujete, zbog takve
gamadi ko sto si  ti frank.
pa posle kenjaj ko pravi ustaski
cigani . mater da jebem olosku.
Ma ko ce vas napast

I zasto ... koga vi zanimate

I ne kurci se previse. Imali ste 1991 sve efektive bivse JNA i opet nista niste postigli... i zato ne lupaj majke ti
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

Bh. režiseri i glumci ujedinjeni: Neće proći, Ustaše! Empty Re: Bh. režiseri i glumci ujedinjeni: Neće proći, Ustaše!

Post by Hektorović 12/5/2020, 11:18

Ringo10 wrote:

I ne kurci se previse. Imali ste 1991 sve efektive bivse JNA i opet nista niste postigli... i zato ne lupaj majke ti

JNA se raspala u Sloveniji

Ono u Hrvatskoj je već bila neka četnička nakupina nastala od ostataka JNA.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Bh. režiseri i glumci ujedinjeni: Neće proći, Ustaše! Empty Re: Bh. režiseri i glumci ujedinjeni: Neće proći, Ustaše!

Post by vuksadinare 12/5/2020, 11:23

...je'l su to oni glumci koji su prije 2,3 godine arlaukali da im hrvatski glumci kao i beogradski uzimaju kruh...i je'l to ona jasmila žbanić koja je opsvala mater milanovicu ili tako nesto
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Bh. režiseri i glumci ujedinjeni: Neće proći, Ustaše! Empty Re: Bh. režiseri i glumci ujedinjeni: Neće proći, Ustaše!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum