ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period!

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period! Empty Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period!

Post by Serbinho-3 10/5/2020, 13:08

Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period! Suljo-zakir-mondo-stefan-stojanovic-31


https://mondo.rs/Info/EX-YU/a1321781/Ustase-u-Sarajevu-Bakir-Izetbegovic-Dan-pobede-nad-fasizmom.html?utm_source=Midas&utm_medium=Widget&utm_campaign=InPortal%2bexchange
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26522
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period! Empty Re: Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period!

Post by jastreb 10/5/2020, 13:20

Pa tu je u pravu. 

Doba NDH je najgori period hrvatske i bosanske povijesti. 

Svaka mu čast što to može javno reći. Ovdje kod nas se to plaše reći,jer će se odmah oglasiti pravaško-cvjećarske,krovne i klerikalne škvadre.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period! Empty Re: Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period!

Post by epikur37 10/5/2020, 13:27

Hasanče kaže da je Pavelić bio dobar i da je gradio džamijue, za razliku od Tuđmana koji ih je rušio.

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period! Empty Re: Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period!

Post by RayMabus 10/5/2020, 13:28

Ja sam mislio da je najgori period bio dok su vladali Turci al eto vidiš kad ono nije. Tad su tekli med i mlijeko.

Mater balijsku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period! Empty Re: Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period!

Post by dijagram 10/5/2020, 13:31

Bez ustasa najebali bi od bradatih brdjana ko i u zadnjem ratu.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period! Empty Re: Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period!

Post by epikur37 10/5/2020, 13:46

Težak udarac za pravašiju...cvijeće ih pljunu posred face.



epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period! Empty Re: Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period!

Post by epikur37 10/5/2020, 14:58

Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period! Ahmet_smajilbasic

RADIKALIZACIJA BOŠNJAKA, AHMETU SMETA BLEIBURG Ilija Cvitanović dobio prijetnje smrću

https://poskok.info/radikalizacija-bosnjaka-ahmetu-smeta-bleiburg-ilija-cvitanovic-dobio-prijetnje-smrcu/?fbclid=IwAR019kP068OV4vKzciRvB-FCdVYEUf8ujPSYVoGQ80UYImGdmi6qzHQkRFo
.......................

Treba pustiti pravaše i njihovo cvijeće da se sami dogovore, pa tek onda izbit na drinu i potjerati srbalje.

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period! Empty Re: Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period!

Post by epikur37 10/5/2020, 15:20

Hasančetov i pravaški narod.hr muče...i to je pametno.

savez s muslimanima je presudan u njihovom vječnom ratu sa srbima i kadli tadli izlasku na drinu.

prosto uživam u ovom razvoju događaja :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period! Empty Re: Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period!

Post by omni 10/5/2020, 15:46

Sto babu ocrni toliko Bakire?
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period! Empty Re: Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period!

Post by crvenkasti 10/5/2020, 15:48

I Hrvati i Bošnjaci su potekli iz istog izvora, i zato se tako dobro razumiju.

Mi smo Nesrbi. Sama riječ kaže: "ne više srbi".
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28810
2014-04-17


Back to top Go down

Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period! Empty Re: Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period!

Post by max123 10/5/2020, 16:01

ljuljaaaaaj...

max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period! Empty Re: Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period!

Post by crvenkasti 10/5/2020, 16:02

Visoki je Trebević
na njem sjedi Pavelić
vino pije, peče janjce
kolje Srbijance.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28810
2014-04-17


Back to top Go down

Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period! Empty Re: Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period!

Post by Hektorović 10/5/2020, 16:03

epikur37 wrote:Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period! Ahmet_smajilbasic

RADIKALIZACIJA BOŠNJAKA, AHMETU SMETA BLEIBURG Ilija Cvitanović dobio prijetnje smrću

https://poskok.info/radikalizacija-bosnjaka-ahmetu-smeta-bleiburg-ilija-cvitanovic-dobio-prijetnje-smrcu/?fbclid=IwAR019kP068OV4vKzciRvB-FCdVYEUf8ujPSYVoGQ80UYImGdmi6qzHQkRFo
.......................

Treba pustiti pravaše i njihovo cvijeće da se sami dogovore, pa tek onda izbit na drinu i potjerati srbalje.


Ma ne misle oni tako, ovo su sve podvale UDBAe i KOSa
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period! Empty Re: Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period!

Post by max123 10/5/2020, 16:04

crvenkasti wrote:Visoki je Trebević
na njem sjedi Pavelić
vino pije, peče janjce
kolje Srbijance.
bravo majstore.ja sam uvik slutia da si ti jedna umjetnička duša..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period! Empty Re: Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period!

Post by crvenkasti 10/5/2020, 16:06

max123 wrote:
crvenkasti wrote:Visoki je Trebević
na njem sjedi Pavelić
vino pije, peče janjce
kolje Srbijance.
bravo majstore.ja sam uvik slutia da si ti jedna umjetnička duša..

To je tradicionalna narodna hrvatska pjesma. I ti bi je trebao znati, ako si stvarno Hrvat.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28810
2014-04-17


Back to top Go down

Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period! Empty Re: Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period!

Post by max123 10/5/2020, 16:13

crvenkasti wrote:
To je tradicionalna narodna hrvatska pjesma. I ti bi je trebao znati, ako si stvarno Hrvat.
nemam ti ja tog pjesničkog uma ko ti.ja sam sirovi bauštelac...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period! Empty Re: Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period!

Post by epikur37 10/5/2020, 16:13

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period! Ahmet_smajilbasic

RADIKALIZACIJA BOŠNJAKA, AHMETU SMETA BLEIBURG Ilija Cvitanović dobio prijetnje smrću

https://poskok.info/radikalizacija-bosnjaka-ahmetu-smeta-bleiburg-ilija-cvitanovic-dobio-prijetnje-smrcu/?fbclid=IwAR019kP068OV4vKzciRvB-FCdovore, pa tek onda izbit na drinu i potjerati srbalje.


Ma ne misle oni tako, ovo su sve podvale UDBAe i KOSa

meni je gušt....

ovu stvar treba prepustiti pravašima i daidžama da rješavaju...

ZDS
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period! Empty Re: Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period!

Post by Hektorović 10/5/2020, 16:14

Komšić: Ne nasjedajte na "ustaška lukavstva"
Gospodo iz HNS-a, vaša očita intencija bila je da mene i gospodina Džaferovića predstavite kao neprijatelje Katoličke crkve. Pošto vam to nije uspjelo, sada poput pravih pristalica totalitarnih režima, nastojite kazati da mi nemamo pravo ni na mišljenje o misi koja se služi u spomen na jednu kvislinško fašističku vojsku.
Morate znati da BiH nikada neće biti ni fašistička država niti država u kojoj je bilo kome zabranjeno pravo na mišljenje, a jedna nevladina organizacija kojoj je u opisu djelovanja rušenje ustavnog poretka Bosne i Hercegovine, posljednja je koja ima kredibilitet da ušutkuje članove Predsjedništva Bosne i Hercegovine, i meni je žao što se hrabrite i zanosite takvim iluzijama.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period! Empty Re: Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period!

Post by epikur37 10/5/2020, 16:15

evo max je pravi hercegovački pravaš...dodrinaš i cvježar...to je njegov posao da riješi sa svojim mujicama :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period! Empty Re: Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period!

Post by Hektorović 10/5/2020, 16:15

epikur37 wrote:

meni je gušt....

ovu stvar treba prepustiti pravašima i daidžama da rješavaju...

ZDS

Uvijek su najbolnije te neuzvraćene velike ljubavi...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period! Empty Re: Izetbegović: Ustaše su vladale Sarajevom, to je bio NAJGORI period!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum