ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bernardić i partneri predstavili koaliciju Restart: Mi smo stožer za obranu od HDZ-a

Go down

Bernardić i partneri predstavili koaliciju Restart: Mi smo stožer za obranu od HDZ-a Empty Bernardić i partneri predstavili koaliciju Restart: Mi smo stožer za obranu od HDZ-a

Post by debotoijusto Sat 9 May - 13:12

ČELNICI stranaka SDP, HSS, HSU, GLAS i SNAGA predstavili su oporbenu koaliciju za sljedeće parlamentarne izbore nazvavši je Restart koalicija, za koju kažu da će biti stožer u obrani Hrvatske od HDZ-a.
Davor Bernardić, Krešo Beljak, Silvano Hrelja, Anka Mrak Taritaš i Goran Aleksić prezentirali su, kako je rekao čelnik SDP-a, Restart koaliciju za novi početak Hrvatske. 
"Hrvatskoj je danas više nego ikada potreban 'restart', novi početak na zdravim osnovama. Ovaj put bez korupcije, pravedno, a ne ortački, sa sposobnima, a ne s uhljebima. Naše ime je naš program, kompletan 'restart' Hrvatske", poručio je Bernardić na predstavljanju oporbene predizborne koalicije. 


Najavio je da će kada dođu na vlast srezati broj ministarstava, neefikasnu državnu upravu, broj općina i gradova te digitalizirati zemlju, sve javne usluge, servise i procese, kako bi državna administracija bila što bliža građanima, ali bez korupcije.
"Protiv korupcije ćemo se boriti svim sredstvima, mijenjajući zakone, postrožujući kazne, ali i reformirajući pravosuđe, obrazovanje i zdravstvo“, kazao je te najavio da će osloboditi ogromni potencijal Hrvatske jačajući rast industrije i izvoza uz porezno rasterećenje rada i poticanje investicija. 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/bernardic-i-partneri-predstavili-koaliciju-restart-mi-smo-stozer-za-obranu-od-hdza/2181609.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Bernardić i partneri predstavili koaliciju Restart: Mi smo stožer za obranu od HDZ-a Empty Re: Bernardić i partneri predstavili koaliciju Restart: Mi smo stožer za obranu od HDZ-a

Post by debotoijusto Sat 9 May - 13:16

culo se sto i lijepo zvuci
sad se ceka kako to misle provesti , djela ne rijeci
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Bernardić i partneri predstavili koaliciju Restart: Mi smo stožer za obranu od HDZ-a Empty Re: Bernardić i partneri predstavili koaliciju Restart: Mi smo stožer za obranu od HDZ-a

Post by Noor Sat 9 May - 13:23

:facepalm

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Bernardić i partneri predstavili koaliciju Restart: Mi smo stožer za obranu od HDZ-a Empty Re: Bernardić i partneri predstavili koaliciju Restart: Mi smo stožer za obranu od HDZ-a

Post by michaellcmacha Sat 9 May - 13:27

dajte da anka mrak taritaš opet može jahtariti...žena ne mre dočekat da dođe na vlast da izazove negdje neku poplavu ne bi li opet zarađivala na septičkim jamama... ako ju pak zapadne obnova zagreba od potresa jebeš onog vlasnika chelsea kakvu će baba mrak sebi kupiti....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Bernardić i partneri predstavili koaliciju Restart: Mi smo stožer za obranu od HDZ-a Empty Re: Bernardić i partneri predstavili koaliciju Restart: Mi smo stožer za obranu od HDZ-a

Post by jastreb Sat 9 May - 14:18

Vi ste stožer za umobolnicu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Bernardić i partneri predstavili koaliciju Restart: Mi smo stožer za obranu od HDZ-a Empty Re: Bernardić i partneri predstavili koaliciju Restart: Mi smo stožer za obranu od HDZ-a

Post by jastreb Sat 9 May - 14:18

Ne znaš ko su veće budale.

Ovi tzv čuvari domoljubnih stečevina,ili ova kvazi ljevica.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Bernardić i partneri predstavili koaliciju Restart: Mi smo stožer za obranu od HDZ-a Empty Re: Bernardić i partneri predstavili koaliciju Restart: Mi smo stožer za obranu od HDZ-a

Post by dijagram Sat 9 May - 14:39

Odlicna nakupina.
Poduprijet ce ih barem trecina biraca.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Bernardić i partneri predstavili koaliciju Restart: Mi smo stožer za obranu od HDZ-a Empty Re: Bernardić i partneri predstavili koaliciju Restart: Mi smo stožer za obranu od HDZ-a

Post by michaellcmacha Sat 9 May - 14:53

jastreb wrote:Ne znaš ko su veće budale.

Ovi tzv čuvari domoljubnih stečevina,ili ova kvazi ljevica.
u svakom slučaju veće su budale kvazičuvari domoljubnih stečevina od kvazi ljevice...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Bernardić i partneri predstavili koaliciju Restart: Mi smo stožer za obranu od HDZ-a Empty Re: Bernardić i partneri predstavili koaliciju Restart: Mi smo stožer za obranu od HDZ-a

Post by Eroo Sat 9 May - 15:29

https://twitter.com/andreivaitovich/status/1259045770965254145

O čemu on? Vidi kako mu braća mu slave a on se skriva... :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

Bernardić i partneri predstavili koaliciju Restart: Mi smo stožer za obranu od HDZ-a Empty Re: Bernardić i partneri predstavili koaliciju Restart: Mi smo stožer za obranu od HDZ-a

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum