ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dream team :Škoro,Hasanbegović,Markić (suverenisti,Most,Petir)

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Dream team :Škoro,Hasanbegović,Markić (suverenisti,Most,Petir) - Page 2 Empty Re: Dream team :Škoro,Hasanbegović,Markić (suverenisti,Most,Petir)

Post by IL Risorto 4/5/2020, 20:05

SDP-om sam blago rečeno razočaran,imao sam toliko očekivanja od njih kad su bili na vlasti,nisu napravili ništa od toga,potpuno su zakazali.Međutim,Pelenković se pokazao znatno korisnijim u pogledu nekih meni bitnih stvari.
Da ne bude zabune,nisam član i simpatizer nikakve stranke,iz pragmatičnih razloga i ovisno o okolnostima,mogu navijat za neku.
No ukoliko doista dođe do toga da Škoro okupi oko sebe sve ove aveti,onda se tu ne može ostat idiferentan i držat se po strani.

Ne mogu vjerovat da ću opet nakon toliko godina,ponovno morat se upregnut u HDZ-ova kola.

IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Dream team :Škoro,Hasanbegović,Markić (suverenisti,Most,Petir) - Page 2 Empty Re: Dream team :Škoro,Hasanbegović,Markić (suverenisti,Most,Petir)

Post by RayMabus 4/5/2020, 20:06

Nema ovdje budućnosti pajdo. Lezi doma i spavaj i gledaj kako korupcija uništava najzdraviji i najsposobniji dio društva. Ovo samo paraziti ovdje opstaju a svi ostali il su našli život negdje drugdje il su se povukli i više neće da rade za sistem.

Sad moraju plaćati ljude iz proračuna da im održi taj ortačko plemenski biznis dakle da ja i ti porezima punimo proračun da netjak može dovest stranca da radi da mu firma posluje u plusu.


https://www.icv.hr/2020/01/sve-vise-poslodavaca-koristi-mjeru-stalni-sezonac-dok-su-sezonci-na-cekanju-putem-zavoda-imaju-doprinose-i-primaju-do-60-posto-place/

Nema budućnosti pajdo. Lezi i spavaj , ni slučajno radit u ovoj državi , ili ajde u Njemačku i zaboravi ovo ovdje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Dream team :Škoro,Hasanbegović,Markić (suverenisti,Most,Petir) - Page 2 Empty Re: Dream team :Škoro,Hasanbegović,Markić (suverenisti,Most,Petir)

Post by IL Risorto 4/5/2020, 20:16

RayMabus wrote:Nema ovdje budućnosti pajdo. Lezi doma i spavaj i gledaj kako korupcija uništava najzdraviji i najsposobniji dio društva. Ovo samo paraziti ovdje opstaju a svi ostali il su našli život negdje drugdje il su se povukli i više neće da rade za sistem.

Sad moraju plaćati ljude iz proračuna da im održi taj ortačko plemenski biznis dakle da ja i ti porezima punimo proračun da netjak može dovest stranca da radi da mu firma posluje u plusu.


https://www.icv.hr/2020/01/sve-vise-poslodavaca-koristi-mjeru-stalni-sezonac-dok-su-sezonci-na-cekanju-putem-zavoda-imaju-doprinose-i-primaju-do-60-posto-place/

Nema budućnosti pajdo. Lezi i spavaj , ni slučajno radit u ovoj državi , ili ajde u Njemačku i zaboravi ovo ovdje.
Iskreno,to me se puno ne dotiče,u tom pogledu potpuno mi svejedno tko bio na vlasti a mislim da ne bi trebalo ni tebe,osim ako volonterski radiš za GF i Ashtare.
No ako ti GF plaća račune i ostale životne potrebe,onda jebe ti se,ovo ti dođe kao razonoda,igrarija.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Dream team :Škoro,Hasanbegović,Markić (suverenisti,Most,Petir) - Page 2 Empty Re: Dream team :Škoro,Hasanbegović,Markić (suverenisti,Most,Petir)

Post by RayMabus 4/5/2020, 20:25

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Nema ovdje budućnosti pajdo. Lezi doma i spavaj i gledaj kako korupcija uništava najzdraviji i najsposobniji dio društva. Ovo samo paraziti ovdje opstaju a svi ostali il su našli život negdje drugdje il su se povukli i više neće da rade za sistem.

Sad moraju plaćati ljude iz proračuna da im održi taj ortačko plemenski biznis dakle da ja i ti porezima punimo proračun da netjak može dovest stranca da radi da mu firma posluje u plusu.


https://www.icv.hr/2020/01/sve-vise-poslodavaca-koristi-mjeru-stalni-sezonac-dok-su-sezonci-na-cekanju-putem-zavoda-imaju-doprinose-i-primaju-do-60-posto-place/

Nema budućnosti pajdo. Lezi i spavaj , ni slučajno radit u ovoj državi , ili ajde u Njemačku i zaboravi ovo ovdje.
Iskreno,to me se puno ne dotiče,u tom pogledu potpuno mi svejedno tko bio na vlasti a mislim da ne bi trebalo ni tebe,osim ako volonterski radiš za GF i Ashtare.
No ako ti GF plaća račune i ostale životne potrebe,onda jebe ti se,ovo ti dođe kao razonoda,igrarija.
Radim i volonterski i plate mi nekako. Zato šta radim volonterski sam i odustao od mogućnosti da se poltički naprave refreforme u državi. Postoje i druge metode no neće vam se svidjeti.

Nema budućnosti. Pripremi se na velika sranja ovdje iz kojih se nećete izvuć nikakvim izborima u nadi da će taj drugi nešto. Neće čak i kad bi to htjeo da nešto popravi.

No future.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Dream team :Škoro,Hasanbegović,Markić (suverenisti,Most,Petir) - Page 2 Empty Re: Dream team :Škoro,Hasanbegović,Markić (suverenisti,Most,Petir)

Post by IL Risorto 4/5/2020, 20:29

RayMabus wrote:Radim i volonterski i plate mi nekako. Zato šta radim volonterski sam i odustao od mogućnosti da se poltički naprave refreforme u državi. Postoje i druge metode no neće vam se svidjeti.

Nema budućnosti. Pripremi se na velika sranja ovdje iz kojih se nećete izvuć nikakvim izborima u nadi da će taj drugi nešto. Neće čak i kad bi to htjeo da nešto popravi.

No future.
Briga me za sranja,čak...što gore,to bolje.Meni je jedino bitno progurat ono što mene interesira.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Dream team :Škoro,Hasanbegović,Markić (suverenisti,Most,Petir) - Page 2 Empty Re: Dream team :Škoro,Hasanbegović,Markić (suverenisti,Most,Petir)

Post by RayMabus 4/5/2020, 20:31

Sranja su samo nagrada svima vama za podržavanje korupcije ili u drugom slučaju socijalizma.

Ta sranja su vam nagrada.

Moj zadatak je da se ne izvučete. Sad ćete potonit totalno i ne zanima me čak i ako to znači nestanak ove države i naroda.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Dream team :Škoro,Hasanbegović,Markić (suverenisti,Most,Petir) - Page 2 Empty Re: Dream team :Škoro,Hasanbegović,Markić (suverenisti,Most,Petir)

Post by IL Risorto 4/5/2020, 20:36

RayMabus wrote:Sranja su samo nagrada svima vama za podržavanje korupcije ili u drugom slučaju socijalizma.

Ta sranja su vam nagrada.
Na koji način se to dotiče GF-a ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Dream team :Škoro,Hasanbegović,Markić (suverenisti,Most,Petir) - Page 2 Empty Re: Dream team :Škoro,Hasanbegović,Markić (suverenisti,Most,Petir)

Post by RayMabus 4/5/2020, 20:42

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Sranja su samo nagrada svima vama za podržavanje korupcije ili u drugom slučaju socijalizma.

Ta sranja su vam nagrada.
Na koji način se to dotiče GF-a ?
Postoji sektor za politiku. Društva GF su visoko razvijena. U korupciji ništa ne raste dakle to nije društvo GF nego nešto skroz suprotno. Jednog dana ćete postat dio GF a za tako šta prvo ćete naučit lekciju o korupciji.

Korupciju sprovode pohlepni ljudi. Kad ne budete više mogli šta krast s to je i socijalizam koji uzima drugima a daje svojima da glasaju za njih i korupcija koja dođe na vlast pa puni svoje đepove onda čete počet jesti sami sebe. Ko mlado od hijene pa čim se rodi počme grist braću i sestre u leglu da se rješi konkurenkcije. 

Umijeće ratovanja. Sami ćete se istrijebit jer ste zli i pokvareni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Dream team :Škoro,Hasanbegović,Markić (suverenisti,Most,Petir) - Page 2 Empty Re: Dream team :Škoro,Hasanbegović,Markić (suverenisti,Most,Petir)

Post by darth_vader 4/5/2020, 20:44

Pa SDP&HDZ gamad treba pobiti. Redom. Jedino takva koalicija igra za budućnost ikakve države.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Dream team :Škoro,Hasanbegović,Markić (suverenisti,Most,Petir) - Page 2 Empty Re: Dream team :Škoro,Hasanbegović,Markić (suverenisti,Most,Petir)

Post by IL Risorto 4/5/2020, 20:54

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Sranja su samo nagrada svima vama za podržavanje korupcije ili u drugom slučaju socijalizma.

Ta sranja su vam nagrada.
Na koji način se to dotiče GF-a ?
Postoji sektor za politiku. Društva GF su visoko razvijena. U korupciji ništa ne raste dakle to nije društvo GF nego nešto skroz suprotno. Jednog dana ćete postat dio GF a za tako šta prvo ćete naučit lekciju o korupciji.

Korupciju sprovode pohlepni ljudi. Kad ne budete više mogli šta krast s to je i socijalizam koji uzima drugima a daje svojima da glasaju za njih i korupcija koja dođe na vlast pa puni svoje đepove onda čete počet jesti sami sebe. Ko mlado od hijene pa čim se rodi počme grist braću i sestre u leglu da se rješi konkurenkcije. 

Umijeće ratovanja. Sami ćete se istrijebit jer ste zli i pokvareni.

Odlično. :cleanteeth :beer 

Sad ti je valjda jasno zašto navijam za veliku koaliciju HDZ & SDP .
Ti sve ovo nekako uzimaš previše osobno,nepojmljivo mi je to da netko iz visoko razvijenog društva kao taj tvoj GF,može biti tako prizemno vezan za neku naciju,državu.

Za mene je sve ovo samo vježba,razonoda,koja će mi koristit za neke druge igrice.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Dream team :Škoro,Hasanbegović,Markić (suverenisti,Most,Petir) - Page 2 Empty Re: Dream team :Škoro,Hasanbegović,Markić (suverenisti,Most,Petir)

Post by RayMabus 4/5/2020, 21:00

Nisam ja takvi samo kod Hrvata. To vrijedi za sve.

https://euractiv.jutarnji.hr/EiG/gospodarstvo/dok-je-hoekstra-prvi-covjek-nizozemskih-financija-nece-biti-uvodenja-zajednickog-duga-u-eu-cak-ni-za-potrebe-izvlacenja-iz-krize-uzrokovane-virusom/10270549/

Sad će se Italijani izglođat između sebe. Previše korupcije i socijalizma.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Dream team :Škoro,Hasanbegović,Markić (suverenisti,Most,Petir) - Page 2 Empty Re: Dream team :Škoro,Hasanbegović,Markić (suverenisti,Most,Petir)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum