ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prije 40 godina umro je čovjek o kojem se nisu smjeli pričati vicevi. Zašto vam fali?

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Prije 40 godina umro je čovjek o kojem se nisu smjeli pričati vicevi. Zašto vam fali? - Page 3 Empty Re: Prije 40 godina umro je čovjek o kojem se nisu smjeli pričati vicevi. Zašto vam fali?

Post by Guest 5/7/2020, 18:32

kaya wrote:
Legendovich wrote:Eto Kaya i ja cemo nositi stafetu...Kaya u plavoj suknjici,bijelim dokoljenkama,i bijeloj kosulji sa crvenom maramom oko vrata i plavom titovkom,meni sve isto osim hozni umjesto suknjice...
Ja mislim da ti i ispunjavaš vukove kriterije 😀. Ja ću se ušlepati na noge...
fuk??i "kriteriji"..malo zesci oxi... lol! lol! lol!
dobro,ja te bum cuvao da te Tito ne pošlata,kazu ljudi,zgodna si cura.. :starac

Guest
Guest


Back to top Go down

Prije 40 godina umro je čovjek o kojem se nisu smjeli pričati vicevi. Zašto vam fali? - Page 3 Empty Re: Prije 40 godina umro je čovjek o kojem se nisu smjeli pričati vicevi. Zašto vam fali?

Post by vuksadinare 5/7/2020, 18:37

kaya wrote:
Legendovich wrote:Eto Kaya i ja cemo nositi stafetu...Kaya u plavoj suknjici,bijelim dokoljenkama,i bijeloj kosulji sa crvenom maramom oko vrata i plavom titovkom,meni sve isto osim hozni umjesto suknjice...
Ja mislim da ti i ispunjavaš vukove kriterije 😀. Ja ću se ušlepati na noge...
...ima jos jedan kriterij...ak ne ispunjavas neki od ovih kriterija...naime moze se u 4 oka dogovoriti da se bas ne treba drzat kriterija kao pijan plota...ak imas plavu kuvertu :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Prije 40 godina umro je čovjek o kojem se nisu smjeli pričati vicevi. Zašto vam fali? - Page 3 Empty Re: Prije 40 godina umro je čovjek o kojem se nisu smjeli pričati vicevi. Zašto vam fali?

Post by Guest 5/7/2020, 21:04

Ne fali.

Bil hohstapler.

I krepal.

Kaj sad?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prije 40 godina umro je čovjek o kojem se nisu smjeli pričati vicevi. Zašto vam fali? - Page 3 Empty Re: Prije 40 godina umro je čovjek o kojem se nisu smjeli pričati vicevi. Zašto vam fali?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum