ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bankrotirao mirovinski sustav Srbije

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Bankrotirao mirovinski sustav Srbije Empty Bankrotirao mirovinski sustav Srbije

Post by RayMabus 2/5/2020, 07:05

Karantena , ljudi ne rade , nema tko punit mirovinske fondove , isplata penzija je upitna.

https://www.novosti.rs/vesti/naslovna/ekonomija/aktuelno.239.html:862010-Ekonomska-kriza-koja-nas-ocekuje-jos-neprocenjiva-Da-li-ce-pandemija-virusa-sniziti-i-penzije

Moraju izdvojit iz proračuna dodatnih tri do tri i po miljarde eura za mirovine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Bankrotirao mirovinski sustav Srbije Empty Re: Bankrotirao mirovinski sustav Srbije

Post by RayMabus 2/5/2020, 07:08

Vučič : Imamo mi para.

Bankrotirao mirovinski sustav Srbije Esfesfse-660x450



lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Bankrotirao mirovinski sustav Srbije Empty Re: Bankrotirao mirovinski sustav Srbije

Post by RayMabus 2/5/2020, 07:30

U Hrvatskoj je to 41 miljarda kuna a od toga 22 su doprinosi a 19 iz proračuna

https://www.ex-iskon-pleme.com/t40341-mirovinski-sustav-u-hrvatskoj-u-problemima

Sad će to kad padne sve pa ljudi otkaz il na minimalac il zaposli se na crno itd i ne pune se mirovinski i to padne , karantena ovo ono to otprilike i ispada i u Hrvatskom slučaju najmanje miljardu eura manjka. Dakle to u Srbiji neće bit ispod dvi miljarde eura.

Vučic : Imamo mi para.  Bankrotirao mirovinski sustav Srbije 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Bankrotirao mirovinski sustav Srbije Empty Re: Bankrotirao mirovinski sustav Srbije

Post by Guest 2/5/2020, 08:06

Sad ce AV sugerisati penzionerima da se sto vise krecu...malo da dá predah mirovinskom fondu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bankrotirao mirovinski sustav Srbije Empty Re: Bankrotirao mirovinski sustav Srbije

Post by RayMabus 2/5/2020, 08:13

dzmrdz wrote:Sad ce AV sugerisati penzionerima da se sto vise krecu...malo da dá predah mirovinskom fondu...
Neće. Ima učinkovitija metoda za to. Samo vratiš nogomet da se igra.

https://www.germanijak.hr/vijesti/nogomet-u-doba-korone-samo-balticke-zemlje-srbi-crnogorci-i-turci-pred-publikom/72534

Pustiš sport , mladi odu gledat utakmice , dođu doma i zaraze ostale.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Bankrotirao mirovinski sustav Srbije Empty Re: Bankrotirao mirovinski sustav Srbije

Post by RayMabus 2/5/2020, 08:30

Ili napraviš ovo :


https://www.klix.ba/vijesti/regija/u-srbiji-od-sutra-pocinju-raditi-kafici-i-restorani-uz-pravila-zastite/200502009
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Bankrotirao mirovinski sustav Srbije Empty Re: Bankrotirao mirovinski sustav Srbije

Post by Hektorović 2/5/2020, 09:29

RayMabus wrote:Ili napraviš ovo :


https://www.klix.ba/vijesti/regija/u-srbiji-od-sutra-pocinju-raditi-kafici-i-restorani-uz-pravila-zastite/200502009

Inače na ovoj krizi se vidi što su HR i Slovenija pobjegle iz Jugoslavije kad su ludi Srbi krenuli da je preuzimaju


Zamisli da ti vlada Adem Vuchiqi, jbt...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Bankrotirao mirovinski sustav Srbije Empty Re: Bankrotirao mirovinski sustav Srbije

Post by kaya 2/5/2020, 09:39

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Ili napraviš ovo :


https://www.klix.ba/vijesti/regija/u-srbiji-od-sutra-pocinju-raditi-kafici-i-restorani-uz-pravila-zastite/200502009

Inače na ovoj krizi se vidi što su HR i Slovenija pobjegle iz Jugoslavije kad su ludi Srbi krenuli da je preuzimaju


Zamisli da ti vlada Adem Vuchiqi, jbt...
Do ponedjeljka policijski sat od par dana a u ponedjeljak kafić radi, manijakalno!
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Bankrotirao mirovinski sustav Srbije Empty Re: Bankrotirao mirovinski sustav Srbije

Post by Hektorović 2/5/2020, 10:20

kaya wrote:
Hektorović wrote:Inače na ovoj krizi se vidi što su HR i Slovenija pobjegle iz Jugoslavije kad su ludi Srbi krenuli da je preuzimaju


Zamisli da ti vlada Adem Vuchiqi, jbt...
Do ponedjeljka policijski sat od par dana a u ponedjeljak kafić radi, manijakalno!

Pa nastavak ludih 90tih, ovo što sad tamo vlada su sve politička djeca slobe, mire i šešelja
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Bankrotirao mirovinski sustav Srbije Empty Re: Bankrotirao mirovinski sustav Srbije

Post by mutava baštarda 2/5/2020, 10:25

Ima li tamo ijedan cigo da je zaražen ili ih virus izbjegava...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Bankrotirao mirovinski sustav Srbije Empty Re: Bankrotirao mirovinski sustav Srbije

Post by marcellus 2/5/2020, 12:45

dzmrdz wrote:Sad ce AV sugerisati penzionerima da se sto vise krecu...malo da dá predah mirovinskom fondu...

čovjek je čisti genije.

uspijeva toliko godina vladati zemljom a da nitko ne ugrožava njegov položaj, da nema prave oporbe, unatoč tome da je evidentno kriminalno neuspješan u doslovce svemu. Koliko sam shvatio, nije baš da pratim situaciju, EU ga je odjebala, standard raste puno sporije nego što bi trebao naročito kod tako siromašne zemlje u osjetno bogatijem okruženju (lako ti je dignut bdp za 10 posto u zemlji u kojoj su plaće 300 eura, problem je tamo gdje su 3000), demokracija u srbiji je manje više sprdačina, socijalni sustav je generalno u kurcu kao i mirovinski, i tako dalje.

_________________
Bankrotirao mirovinski sustav Srbije 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Bankrotirao mirovinski sustav Srbije Empty Re: Bankrotirao mirovinski sustav Srbije

Post by Guest 2/5/2020, 13:30

marcellus wrote:
dzmrdz wrote:Sad ce AV sugerisati penzionerima da se sto vise krecu...malo da dá predah mirovinskom fondu...

čovjek je čisti genije.

uspijeva toliko godina vladati zemljom a da nitko ne ugrožava njegov položaj, da nema prave oporbe, unatoč tome da je evidentno kriminalno neuspješan u doslovce svemu. Koliko sam shvatio, nije baš da pratim situaciju, EU ga je odjebala, standard raste puno sporije nego što bi trebao naročito kod tako siromašne zemlje u osjetno bogatijem okruženju (lako ti je dignut bdp za 10 posto u zemlji u kojoj su plaće 300 eura, problem je tamo gdje su 3000), demokracija u srbiji je manje više sprdačina, socijalni sustav je generalno u kurcu kao i mirovinski, i tako dalje.
Mislim da bi ti mozda kolege koje zive u Srbiji bolje objasnili situaciju ali koliko ja imam uvida i kontakata, on je izgleda u mnosim stavrima uspesniji od tzv 'zutih' koji su dugo vladali Srbijom.
To mi kazu mnogi koji nisu bas njegovi simpatizeri. Tu stoji ipak ta cinjenica  da nije problem sa 300e plate doci na 400e, e tu on kupi poene, mada mu u svemu tome pomazu i iz EU.

On njima ocigledno odgovara takav kakv je, zasto, to je misterija. Ljudi jednostavno vide da se nesto pomera, e sad sto se to pomeranje vidi na banalnim stavrima tipa 500din vecoj penziji, zaposlenjem u nekoj fabrici jer si clan sns gde ces raditi ko rob, a sustinske stavri uglavnom negativne ce se tek pokazati.

Davno cim je on dosao na vlast neko mi je reako da je on tu da preda Kosovo, mozda i jeste to tajna njegoovog opstanka podupretog izvana. Da oni hoce njega da se rese, vec bi tu bilo pritisaka raznih vrsta ali ocigledno izostaju. U njegovoj vladavini mozes naci stvari iz '1984' (Orwell) kao redovno pravljenje nove 'istine', sto je rekao jucer to vise ne vredi i nema medija koji bi ga podsetio na to.

Konstantno je u ratu (retorickom uglavno hvala Bogu), pojacava nadzor nad svima raznim metodama, podstice polltronstvo, cinkarenje, nekriticko razmisljanje..
Iza njega ce iz tih razloga mozda ostati veca steta na bicu srpskog naroda nego posle Milosevica. Onaj je bio bahat i agresivan ali nije gusio medije toliko, ovaj je ljigav i psihicki poremecen i bukvalno kontrolise sve vredno kontrole. 

On jednom recju vrsi lobotomiju nad Srbijom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bankrotirao mirovinski sustav Srbije Empty Re: Bankrotirao mirovinski sustav Srbije

Post by Guest 2/5/2020, 13:34

Longi,rugala se svraka vrani...pametnom dovoljno..

Marc brate,a kod vas kao u Zemlji Čuda,zvat cemo te Alisa.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bankrotirao mirovinski sustav Srbije Empty Re: Bankrotirao mirovinski sustav Srbije

Post by pizzon 2/5/2020, 13:38

da, opozicija ne postoji
ujedno,
narod ne zeli da vrati zute
ja delim taj stav
jednostavno ne postoji 
kvalitetna alternativa.
nema lidera
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Bankrotirao mirovinski sustav Srbije Empty Re: Bankrotirao mirovinski sustav Srbije

Post by pizzon 2/5/2020, 13:41

svi ce dobiti penziju
plus 100ka sredinom meseca

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Bankrotirao mirovinski sustav Srbije Empty Re: Bankrotirao mirovinski sustav Srbije

Post by Eroo 2/5/2020, 13:44

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Ili napraviš ovo :


https://www.klix.ba/vijesti/regija/u-srbiji-od-sutra-pocinju-raditi-kafici-i-restorani-uz-pravila-zastite/200502009

Inače na ovoj krizi se vidi što su HR i Slovenija pobjegle iz Jugoslavije kad su ludi Srbi krenuli da je preuzimaju


Zamisli da ti vlada Adem Vuchiqi, jbt...
Iz sličnih i plus razloga će raspast i BiH.
Zamisli, Rusi na putu da donatorski dezinfeciraju bolnicu u Mostaru, ministar se odluči da ne mogu uć u BiH.
A prije toga su bili u Banjaluci. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75268
2016-07-22


Back to top Go down

Bankrotirao mirovinski sustav Srbije Empty Re: Bankrotirao mirovinski sustav Srbije

Post by Eroo 2/5/2020, 13:46

pizzon wrote:svi ce dobiti penziju
plus 100ka sredinom meseca
To ako penzionisti na internetu otvori platformu i sve na tananae odgovori na upite vlade.
Pismeni naaa-prijed, nepismeni... stoj! :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75268
2016-07-22


Back to top Go down

Bankrotirao mirovinski sustav Srbije Empty Re: Bankrotirao mirovinski sustav Srbije

Post by marcellus 2/5/2020, 14:06

dzmrdz wrote:
marcellus wrote:
dzmrdz wrote:Sad ce AV sugerisati penzionerima da se sto vise krecu...malo da dá predah mirovinskom fondu...

čovjek je čisti genije.

uspijeva toliko godina vladati zemljom a da nitko ne ugrožava njegov položaj, da nema prave oporbe, unatoč tome da je evidentno kriminalno neuspješan u doslovce svemu. Koliko sam shvatio, nije baš da pratim situaciju, EU ga je odjebala, standard raste puno sporije nego što bi trebao naročito kod tako siromašne zemlje u osjetno bogatijem okruženju (lako ti je dignut bdp za 10 posto u zemlji u kojoj su plaće 300 eura, problem je tamo gdje su 3000), demokracija u srbiji je manje više sprdačina, socijalni sustav je generalno u kurcu kao i mirovinski, i tako dalje.
Mislim da bi ti mozda kolege koje zive u Srbiji bolje objasnili situaciju ali koliko ja imam uvida i kontakata, on je izgleda u mnosim stavrima uspesniji od tzv 'zutih' koji su dugo vladali Srbijom.
To mi kazu mnogi koji nisu bas njegovi simpatizeri. Tu stoji ipak ta cinjenica  da nije problem sa 300e plate doci na 400e, e tu on kupi poene, mada mu u svemu tome pomazu i iz EU.

On njima ocigledno odgovara takav kakv je, zasto, to je misterija. Ljudi jednostavno vide da se nesto pomera, e sad sto se to pomeranje vidi na banalnim stavrima tipa 500din vecoj penziji, zaposlenjem u nekoj fabrici jer si clan sns gde ces raditi ko rob, a sustinske stavri uglavnom negativne ce se tek pokazati.

Davno cim je on dosao na vlast neko mi je reako da je on tu da preda Kosovo, mozda i jeste to tajna njegoovog opstanka podupretog izvana. Da oni hoce njega da se rese, vec bi tu bilo pritisaka raznih vrsta ali ocigledno izostaju. U njegovoj vladavini mozes naci stvari iz '1984' (Orwell) kao redovno pravljenje nove 'istine', sto je rekao jucer to vise ne vredi i nema medija koji bi ga podsetio na to.

Konstantno je u ratu (retorickom uglavno hvala Bogu), pojacava nadzor nad svima raznim metodama, podstice polltronstvo, cinkarenje, nekriticko razmisljanje..
Iza njega ce iz tih razloga mozda ostati veca steta na bicu srpskog naroda nego posle Milosevica. Onaj je bio bahat i agresivan ali nije gusio medije toliko, ovaj je ljigav i psihicki poremecen i bukvalno kontrolise sve vredno kontrole. 

On jednom recju vrsi lobotomiju nad Srbijom.

znači, ono, klasični psihopat manipulator

_________________
Bankrotirao mirovinski sustav Srbije 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Bankrotirao mirovinski sustav Srbije Empty Re: Bankrotirao mirovinski sustav Srbije

Post by RayMabus 2/5/2020, 14:09

Legendovich wrote:Longi,rugala se svraka vrani...pametnom dovoljno..

Otvorio sam paralelno s ovom i temu o hrvatskom mirovinskom sistemu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Bankrotirao mirovinski sustav Srbije Empty Re: Bankrotirao mirovinski sustav Srbije

Post by pizzon 2/5/2020, 14:15

Eroo wrote:
pizzon wrote:svi ce dobiti penziju
plus 100ka sredinom meseca
To ako penzionisti na internetu otvori platformu i sve na tananae odgovori na upite vlade.
Pismeni naaa-prijed, nepismeni... stoj! :D

Jel,
ti znas bolje
https://www.blic.rs/biznis/100-evra-gradanima-pomoc/gq4vpqy


Last edited by pizzon on 2/5/2020, 14:20; edited 1 time in total

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Bankrotirao mirovinski sustav Srbije Empty Re: Bankrotirao mirovinski sustav Srbije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum