ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Page 20 of 22 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 20 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by Guest 2/5/2020, 00:41

michaellcmacha wrote:
dzmrdz wrote:
michaellcmacha wrote:
marcellus wrote:
Ringo10 wrote:
Ko čovječe pokušava napravit Jugoslaviju ... i odakle vama uopće  ideja da su svi okolo naokolo toliko ludi za obnovom Jugovine

Ko pokušava napravit NDH i odakle ludom zoranu ideja da su svi oko njega ludi za obnovom NDH?

kaj si on misli da bu poglavnik?
ringo je rijetko paraboličan tip... kad je trijezan onda jebe svima mater ustašku, kad malo popije onda zapjeva Juru i Bobana, a kad je na lijekovima onda se pogubi skroz...
A voli usput da se pohvali bezbrojnim 'srpkinjam' koje je pojebo...ono nisi jebo ak se nisi pohvalio...
po tom pitanju ja sam bio ko moj djed, koji je bio crnac, a ljubovao je sa nekom banjalučkom proleterkom poslije partijkom... ali neka, ona mu je na kraju i život spasila... uglavnom kad su muško ženski odnosi bili u pitanju tu nije bilo nikakvih ideoloških rasprava, a kamoli nacionalnih... situacije su bile ozbiljne i uglavnom se vodilo računa da se skopčano što prije i što brže raskopča...

Dobro znamo da je bila miss...ajde imas 10 minuta da ti se divimo haha :p

Guest
Guest


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 20 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by michaellcmacha 2/5/2020, 01:29

dzmrdz wrote:
michaellcmacha wrote:
dzmrdz wrote:
michaellcmacha wrote:
marcellus wrote:

Ko pokušava napravit NDH i odakle ludom zoranu ideja da su svi oko njega ludi za obnovom NDH?

kaj si on misli da bu poglavnik?
ringo je rijetko paraboličan tip... kad je trijezan onda jebe svima mater ustašku, kad malo popije onda zapjeva Juru i Bobana, a kad je na lijekovima onda se pogubi skroz...
A voli usput da se pohvali bezbrojnim 'srpkinjam' koje je pojebo...ono nisi jebo ak se nisi pohvalio...
po tom pitanju ja sam bio ko moj djed, koji je bio crnac, a ljubovao je sa nekom banjalučkom proleterkom poslije partijkom... ali neka, ona mu je na kraju i život spasila... uglavnom kad su muško ženski odnosi bili u pitanju tu nije bilo nikakvih ideoloških rasprava, a kamoli nacionalnih... situacije su bile ozbiljne i uglavnom se vodilo računa da se skopčano što prije i što brže raskopča...

Dobro znamo da je bila miss...ajde imas 10 minuta da ti se divimo haha :p
nije ona, njena kćerka je bila miss... al obje se isto zovu... ;)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 20 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by Guest 2/5/2020, 01:31

michaellcmacha wrote:
Sovak wrote:
danni1 wrote:
Sovak wrote:
danni1 wrote:
kaj je MUp vršio mobilizaciju početkom 90-te?

Nekako se ne sječam mobilizacija 90-te.

Je ... bila je mobilizacija ''pricuvnog'' sastava MUP-a.
Hmmmm...

Vidi, može bit ali.

14.9. 1990. sam otišao u JNA

11.06.1991. sam bio doma na vikendu i onda su mi frendovi nešto muljali da se ne vračam i to al sam se vratio nazad.

9.09.1991sam se skinuo i došao doma.

90-ta mi nikako nije za nekakve mobilizacije jer su srbende još bile tu i bio ih pun kurac u tim službama.


Gle, kolege s civilnog posla su bili mobilizirani u tadasnji SUP SRH zato kaj su trofazni htjeli divljati po Zagrebu. Ja jos tada nisam bio u sustavu. U sustav ulazim tek pocetkom 1991.
nije točno to što pišeš... prva objava natječaja za hrvatske redarstvenike je bila u 7.-om mjesecu 1990. a poziv za ažuriranje evidencija pričuvnog sastava sredinom 5.-og, pa onda opet 6.-og mjeseca 1990. to znam zato jer je taj natječaj proveden a svi tečajci nisu mogli odraditi tečaj u Šimunskoj jer je je bio prevelik odaziv ukupno preko 1800 ljudi se prijavilo, pa su jedni ostali u ZG a drugi išli u Pulu za Valbandon... i moj frend je bio na tom prvom tečaju... koji je u biti djelomično odradio jer su već tada svako malo morali ići po terenima. btw te 1990 svi koji su bili u sivoj uniformi su bili ti tečajci i oni su imali šahovnice, a plavi su bili policajci u prijelazu iz milicije u policiju i neki su nosili zvijezdu a neki šahovnicu... tek 1991 krajem proljeća pričuvni sastav policije zadužuje sivu uniformu... tak da ima ljudi koji znaju točno kako je bilo...

OK ... ja znam katkad malo skrenuti u sleng, ali mislim da sam svima razumljiv.

Itekako je tocno to sto pisem.

Ovo sto Veber pise za sebe radi se o mobilizaciji rezervnog sastava SUP-a SRH prije izbora u svibnju 1990.

Mobilizacija je vrsena jer su se i hrvatske komunjare usrale srpskog ''dogadjanja naroda i antibirokratske revolucije'' usred Zagreba.

Velim ti, frend s civilnog posla mi je bio dignut. Prije izbora u svibnju 1990.

To nisu tecajci i popunjavanje MUP-a s nama tj. hrvatskim kadrom nakon izbora u svibnju 1990.

Pratis?

Prijavio sam se za MUP negdje u rujnu 1990. i cekao poziv mjesecima.

Kad sam ga napokon dobio morao sam odraditi sve fizicke preglede i psihotestove.

Tko je prosao isao je odmah na oblacenje odore i staziranje po policijskim postajama u Zagrebu.

Bili smo policajci, ali ne i OSO.

Prvi grb koji sam zaduzio bio je onaj koji su poslije na kapu stavili pripadnici HVO-a.

Sljakali smo uvijek pratnji starijeg policajca. 

Odora mi je bila klasika stara milicijska siva s kravatom i sapkom, ali je na nadlaktici bila oznaka ''policija'', a ne ''milicija''.

Sve nas, koji smo pri ispunjavanje prijave htjeli u ''sarene'', osnivanjem ZNG-a su nam ponudili prijelaz u ZNG.

Decki koji su par mjeseci prije nas uspjeli uci u ''sarene'', a isto se prebacili u ZNG postali su nam zapovjednici.

U sareno smo se obukli tijekom lipnja 1991. i razmjestili su nas po bazama.

Za mjesec dana smo picili za Opatovac i od tam' jedni u Ilok, drugi u Vukovar.

Ostalo je povijest.

Dakle ne mijesaj mobilizaciju rezervnog sastava SUP-a SRH prije izbora u svibnju 1990. s popunjavanjem MUP-a RH hrvatskim kadrom poslije izbora u svibnju 1990.

To su dvije razlicite stvari iako povezane istim uzrokom - srpskim pizdarijama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 20 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by Guest 2/5/2020, 01:48

michaellcmacha wrote:
veber wrote:
michaellcmacha wrote:
danni1 wrote:
veber wrote:
da pročitaš kaj drugi napišu, ne bi pisao gluposti. ali kada sam već napisao mobiliziran sam 20.01.1990e
iz jna u policiju.
bio sam na obuci u petrinji kao protuoklopna.
razdužen sam 20.12.1994 i dodjeljen u otruševac, samobor.
kada već seruckamo.
kaj je MUp vršio mobilizaciju početkom 90-te?

Nekako se ne sječam mobilizacija 90-te.
ma veber je malo pobrkao datume ali dobro...
nije veber nikaj pobrkao.
jesi jesi... ali ne pada mi na pamet s tobom se prepucavat... vrijeme koje ti spominješ nije bilo nikakvog niti pozivanja niti zaduživanja nazovimo provjerenog prohrvatskog kadra u policiju jer tada je još na vlasti bila odvažno možda klika malog ivice koji btw nije ni kontrolirao sup srh nego stanko stojčević koji je oko sebe imao samo srbe i to uglavnom protivnike bilo kakve opcije i višestranačja i hrvatske samostalnosti, i ako su te njegovi za bilo što zvali i zaduživali to nije bilo za i u korist hrvatske nego protiv... hvala bogu pa te nisu stigli zvati jer se već u travnju u prvom krugu izbora znalo da je skh izgubio izbore, početkom svibnja je to bilo i potvrđeno pa se stojčević lagano pa polako izmakao... e tek onda ide ono što sam sovaku napisao... i da na kakvoj si vježbi mogao biti u petrinji... oni su već sredinom 1990 pozivali samo srbe na vježbe i pri tom iste zaduživali... uglavnom sa papovkama...

Zaboravljas da Stojcevic u prvoj polovici 1990. vise ne drma sa CK SKH nego da tu do izrazaja dolaze drugi igraci kao npr. Dragutin Domitrovic i Celestin Sardelic i da je to vrijeme razlaza SKH sa SKJ poslije 14. kongresa.

To je vrijeme kad se SKH doslovce usrao od Milosevica koji je nakon povlacenja slovenskih i hrvatskih komunista s 14. kongresa prijetio Sloveniji i Hrvatskoj jogurt revolucijom.


Tada pocinju mobilizacije pricuvaca SUP-a SRH. Barem one za koje sam ja tada doznao.

Ali opet velim. To nije popunjavanje MUP-a hrvatskim kadrom poslije pobjede HDZ-a u svibnju 1990. 

Znate kaj ljudi ... dajte shvatite koliko god vam to danas bogohulno zvucalo da nije bas sve pocelo s Tudjmanovim dolaskom na vlast kao sto nije niti zavrsilo njegovom smrcu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 20 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by michaellcmacha 2/5/2020, 01:54

Sovak wrote:
michaellcmacha wrote:
Sovak wrote:
danni1 wrote:
Sovak wrote:

Je ... bila je mobilizacija ''pricuvnog'' sastava MUP-a.
Hmmmm...

Vidi, može bit ali.

14.9. 1990. sam otišao u JNA

11.06.1991. sam bio doma na vikendu i onda su mi frendovi nešto muljali da se ne vračam i to al sam se vratio nazad.

9.09.1991sam se skinuo i došao doma.

90-ta mi nikako nije za nekakve mobilizacije jer su srbende još bile tu i bio ih pun kurac u tim službama.


Gle, kolege s civilnog posla su bili mobilizirani u tadasnji SUP SRH zato kaj su trofazni htjeli divljati po Zagrebu. Ja jos tada nisam bio u sustavu. U sustav ulazim tek pocetkom 1991.
nije točno to što pišeš... prva objava natječaja za hrvatske redarstvenike je bila u 7.-om mjesecu 1990. a poziv za ažuriranje evidencija pričuvnog sastava sredinom 5.-og, pa onda opet 6.-og mjeseca 1990. to znam zato jer je taj natječaj proveden a svi tečajci nisu mogli odraditi tečaj u Šimunskoj jer je je bio prevelik odaziv ukupno preko 1800 ljudi se prijavilo, pa su jedni ostali u ZG a drugi išli u Pulu za Valbandon... i moj frend je bio na tom prvom tečaju... koji je u biti djelomično odradio jer su već tada svako malo morali ići po terenima. btw te 1990 svi koji su bili u sivoj uniformi su bili ti tečajci i oni su imali šahovnice, a plavi su bili policajci u prijelazu iz milicije u policiju i neki su nosili zvijezdu a neki šahovnicu... tek 1991 krajem proljeća pričuvni sastav policije zadužuje sivu uniformu... tak da ima ljudi koji znaju točno kako je bilo...

OK ... ja znam katkad malo skrenuti u sleng, ali mislim da sam svima razumljiv.

Itekako je tocno to sto pisem.

Ovo sto Veber pise za sebe radi se o mobilizaciji rezervnog sastava SUP-a SRH prije izbora u svibnju 1990.

Mobilizacija je vrsena jer su se i hrvatske komunjare usrale srpskog ''dogadjanja naroda i antibirokratske revolucije'' usred Zagreba.

Velim ti, frend s civilnog posla mi je bio dignut. Prije izbora u svibnju 1990.

To nisu tecajci i popunjavanje MUP-a s nama tj. hrvatskim kadrom nakon izbora u svibnju 1990.

Pratis?

Prijavio sam se za MUP negdje u rujnu 1990. i cekao poziv mjesecima.

Kad sam ga napokon dobio morao sam odraditi sve fizicke preglede i psihotestove.

Tko je prosao isao je odmah na oblacenje odore i staziranje po policijskim postajama u Zagrebu.

Bili smo policajci, ali ne i OSO.

Prvi grb koji sam zaduzio bio je onaj koji su poslije na kapu stavili pripadnici HVO-a.

Sljakali smo uvijek pratnji starijeg policajca. 

Odora mi je bila klasika stara milicijska siva s kravatom i sapkom, ali je na nadlaktici bila oznaka ''policija'', a ne ''milicija''.

Sve nas, koji smo pri ispunjavanje prijave htjeli u ''sarene'', osnivanjem ZNG-a su nam ponudili prijelaz u ZNG.

Decki koji su par mjeseci prije nas uspjeli uci u ''sarene'', a isto se prebacili u ZNG postali su nam zapovjednici.

U sareno smo se obukli tijekom lipnja 1991. i razmjestili su nas po bazama.

Za mjesec dana smo picili za Opatovac i od tam' jedni u Ilok, drugi u Vukovar.

Ostalo je povijest.

Dakle ne mijesaj mobilizaciju rezervnog sastava SUP-a SRH prije izbora u svibnju 1990. s popunjavanjem MUP-a RH hrvatskim kadrom poslije izbora u svibnju 1990.

To su dvije razlicite stvari iako povezane istim uzrokom - srpskim pizdarijama.
naveo sam veberu izravno da je tu mobilizaciju vršio stojčevićev kadar i nema nikakve veze sa tim što ti veliš da su se hrvatski komunisti uplašili... tj moguće i da je imao ali na taj poziv je odziv bio minimalan i uglavnom su se odazivali provjereni koji nisu imali veze sa prohrvatskom orijentacijom... ... nikakvi hrvatski rezervni policajci nisu imali nikakve vježbe u vasilj gaćeša kasarni... kojih par mjeseci ranije prije čega ranije ja sam zadužio šarenu odoru 03. lipnja 1991 odabravši svoj put u sastavu 2.A brigade zng rh koja je bila formalno u sastavu mup rh sve do 03.11.1991. kad se vrši prijenos i prijelaz u HV... nebitno to su suhoparni podaci nikom danas posebno bitni... bitno je da danas nitko ne pokušava stvarati nikakav ndh niti ustrojavati ustašku vojnicu, a u prilog tomu je činjenica da braniteljska populacija uglavnom ignorira sve ili veliku većinu provokacija... sudjelovanje pripadnika hos-a u dr je nedvojbena činjenica, njihov doprinos u pobjedi  za nezavisnost je značajan, a gledano na broj poginulih izniman, da postoje skupine i pojedinci koji imaju za cilj destabiliziranje države, provođenje podjela i to je činjenica, nažalost... i to je to...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 20 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by michaellcmacha 2/5/2020, 01:56

Sovak wrote:
michaellcmacha wrote:
veber wrote:
michaellcmacha wrote:
danni1 wrote:
kaj je MUp vršio mobilizaciju početkom 90-te?

Nekako se ne sječam mobilizacija 90-te.
ma veber je malo pobrkao datume ali dobro...
nije veber nikaj pobrkao.
jesi jesi... ali ne pada mi na pamet s tobom se prepucavat... vrijeme koje ti spominješ nije bilo nikakvog niti pozivanja niti zaduživanja nazovimo provjerenog prohrvatskog kadra u policiju jer tada je još na vlasti bila odvažno možda klika malog ivice koji btw nije ni kontrolirao sup srh nego stanko stojčević koji je oko sebe imao samo srbe i to uglavnom protivnike bilo kakve opcije i višestranačja i hrvatske samostalnosti, i ako su te njegovi za bilo što zvali i zaduživali to nije bilo za i u korist hrvatske nego protiv... hvala bogu pa te nisu stigli zvati jer se već u travnju u prvom krugu izbora znalo da je skh izgubio izbore, početkom svibnja je to bilo i potvrđeno pa se stojčević lagano pa polako izmakao... e tek onda ide ono što sam sovaku napisao... i da na kakvoj si vježbi mogao biti u petrinji... oni su već sredinom 1990 pozivali samo srbe na vježbe i pri tom iste zaduživali... uglavnom sa papovkama...

Zaboravljas da Stojcevic u prvoj polovici 1990. vise ne drma sa CK SKH nego da tu do izrazaja dolaze drugi igraci kao npr. Dragutin Domitrovic i Celestin Sardelic i da je to vrijeme razlaza SKH sa SKJ poslije 14. kongresa.

To je vrijeme kad se SKH doslovce usrao od Milosevica koji je nakon povlacenja slovenskih i hrvatskih komunista s 14. kongresa prijetio Sloveniji i Hrvatskoj jogurt revolucijom.


Tada pocinju mobilizacije pricuvaca SUP-a SRH. Barem one za koje sam ja tada doznao.

Ali opet velim. To nije popunjavanje MUP-a hrvatskim kadrom poslije pobjede HDZ-a u svibnju 1990. 

Znate kaj ljudi ... dajte shvatite koliko god vam to danas bogohulno zvucalo da nije bas sve pocelo s Tudjmanovim dolaskom na vlast kao sto nije niti zavrsilo njegovom smrcu.
ne zaboravljam ali isto tako ne zaboravljam da je on formirao i ustrojio paralelnu strukturu koja je nadzirala i kontrolirala a i upravljala sigurnosnim aparatom do početka svibnja 1990 kad je shvatio da neinovno dolazi do promjena... dimitroviću je do zadnjeg trenutka smještao... ali to je druga tema nema veze sa ovim...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 20 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by michaellcmacha 2/5/2020, 01:59

popunjavanje prohrvatskim kadrom ministarstva unutrašnjih poslova je počelo dolaskom tuđmana na vlast... tomu u prilog da je većina od onih 1800 i kusur koje sam spomenuo bila ili simpatizeri HDZ ili članovi.. to znam iz prve ruke...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 20 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by michaellcmacha 2/5/2020, 02:05

bitnije je da jednog jugofiličara po imenu žarko puhovski koji je notorni lažljivac pred sudom svjesno iznosio lažne podatke i izvrtao činjenice s ciljem da izravno našteti hrvatskoj državi, nazivaju uglednim političkim analitičarom,, što graniči sa mazohijalnim jer ne samo da nije ugledan, jer lažljivci tog formata ne mogu biti ugledni, nego je njegov javni diskurs društveno, politički, psihosocijalno štetan...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 20 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by RayMabus 2/5/2020, 05:53

Milanović je kreten. Tu svaka daljna rasprava završava. Na svu sreću smjena generacija radi svoje pa sve manje ljudi glasa za socijaliste jer mladima ovakvi ne pašu. Jahat će još neko vrijeme a onda će jednostavno nestat s političke scene.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 20 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by RayMabus 2/5/2020, 06:20

Plenkovic je dobija glasove na desnici a Milanovic na ljevici i oni su politički profitirali i sve je to jedan igrokaz no pencilin za njih je pad proračuna jer se oni hrane iz toga a kad toga nema onda moraju lupat ove stvari da se netko ne upita kako dalje ekomomski.

Dok god narod bude dava svoj glas HDZ i SDP i njihovim satelitima oni su mirni. To je politika. Kad narod odluči da im je takvih političara dosta onda će to i pokazati na izborima.

Ima i trećih opcija tko ne želi slušat priče o ustašama i partizanima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 20 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by vuksadinare 2/5/2020, 06:24

....ne znam tko je jucer to rekao ali dobro je rekao...'sto milanovic nije 91 okupio svoje drustvo da idu na bojiste te porucio onima u hos-u ne trebate vi ici mi idemo umjesto vas vi se borite za ndh-a mi za danasnju hrvatsku'..onda bi njegove rijeci imale smisla ovako..zacudo dugo je i trajao a da nije bacio provokaciju..izbori se blize treba dug vracati
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 20 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by RayMabus 2/5/2020, 06:28

Izbori se bliže i dvije velike grupe uhljeba se silno bore tko će doć na vlast da mogu preusmjeravati lovu iz proračuna u svoje đepove. Na njihovu nesreću a moju sreću te love će iduće četiri godine bit puno manje. Zato mi je svejedno tko će dobit izbore. Ja glasam za treću opciju koja će im uzeti fotelju u saboru i to je moj gušt tu jer će teže sastavljat vladu i moraju radit kombinacije s drugim političkim strankama.

Kako god Bandić leti , Plenkovic neće dobit glasova koliko i na prošlim , Bero je ono bez komentara , Škoro će preć izborni prag a ovo ostalo tko šta uvati.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 20 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by vuksadinare 2/5/2020, 06:30

Da svi oni koji rogobore danas protiv hosa su 91 stali u obranu ne da bi cedo okupirao trecinu hrvatske nego ne bi bio na granicama...tudjmanu se mozda nesto nije svidjalo sto se tice hos-a ali nije mogao bez deckiju iz hosa iz razloga sto nije mogao racunati na one koji danas govore protiv hosa..premalo je imak ljudstva narocito ljeti 1991 i u ranu jesen te godine..svaki covjek mu je bio potreban a tada svaki covjek je bio dragovoljac..jednom prilikom pokojni ministar policije u to vrijeme ivan  vekic je referirao tudjmanu da nemaju dovoljno ljudi na tetenu a tudjman mu je rekao da on ne moze nikog puskom natjerati da ide u rat...to npr.zoki nece citirati od tudjmana kad ga voli vec citirati
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 20 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by vuksadinare 2/5/2020, 06:38

..i da je bio u prilici zoki bi tad vekicu i tudjmanu prkosno u svoju obranu rekao..'mi skolovani,pametni,prodavaci usisavaca i sladoledari u azerbejdanu necemo ici neka idu sirotinja,neskolovani i glupi neka oni ginu neka vide krv svoju mi necemo i ne gleda nam se ni krv moja ni tudja' Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 20 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by abraham 2/5/2020, 07:11

Vi ste ga izbrali. Nema dijaspore, ercegovaca i sl pizdarija. Sami ste ga izbrali(kao i sve do sada cak i tim istim iz BiH) i nema izgovora. Podrska Milanovicu. Kila mozga????Da knjigu Mika Spiljak drzavnik i vizionar u sake i ucite. Trebat ce vam....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 20 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by Guest 2/5/2020, 08:07

michaellcmacha wrote:
dzmrdz wrote:
michaellcmacha wrote:
dzmrdz wrote:
michaellcmacha wrote:
ringo je rijetko paraboličan tip... kad je trijezan onda jebe svima mater ustašku, kad malo popije onda zapjeva Juru i Bobana, a kad je na lijekovima onda se pogubi skroz...
A voli usput da se pohvali bezbrojnim 'srpkinjam' koje je pojebo...ono nisi jebo ak se nisi pohvalio...
po tom pitanju ja sam bio ko moj djed, koji je bio crnac, a ljubovao je sa nekom banjalučkom proleterkom poslije partijkom... ali neka, ona mu je na kraju i život spasila... uglavnom kad su muško ženski odnosi bili u pitanju tu nije bilo nikakvih ideoloških rasprava, a kamoli nacionalnih... situacije su bile ozbiljne i uglavnom se vodilo računa da se skopčano što prije i što brže raskopča...

Dobro znamo da je bila miss...ajde imas 10 minuta da ti se divimo haha :p
nije ona, njena kćerka je bila miss... al obje se isto zovu... ;)
A jesi mator jbt..😆
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 20 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by vili40 2/5/2020, 08:15

vuksadinare wrote:..i da je bio u prilici zoki bi tad vekicu i tudjmanu prkosno u svoju obranu rekao..'mi skolovani,pametni,prodavaci usisavaca i sladoledari u azerbejdanu necemo ici neka idu sirotinja,neskolovani i glupi neka oni ginu neka vide krv svoju mi necemo i ne gleda nam se ni krv moja ni tudja' Basketball
onako usput,a što bi mu u svoju obranu rekli plenky i njonjo?I njih smo demokratski izabrali pa me zanima...
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 20 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by jastreb 2/5/2020, 08:47

Milanović ima stav. I to mi se sviđa.

A ovi ZDS-ovci su poeli malo previše dizati glave.

Na kraju će ispast da su jedini pravi Hrvati bili u ustašama ili u HOS-u.

Jučer na nekom portalu čitam salvu uvreda protiv generala Bobetka. Masovni ubojica Hrvata na Blajburgu i na Baniji.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 20 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by crvenkasti 2/5/2020, 08:49

michaellcmacha wrote:
po tom pitanju ja sam bio ko moj djed, koji je bio crnac, a ljubovao je sa nekom banjalučkom proleterkom poslije partijkom... ali neka, ona mu je na kraju i život spasila...

Baba ti je četnik?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28805
2014-04-17


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 20 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by Sora 2/5/2020, 09:02

michaellcmacha wrote:bitnije je da jednog jugofiličara po imenu žarko puhovski koji je notorni lažljivac pred sudom svjesno iznosio lažne podatke i izvrtao činjenice s ciljem da izravno našteti hrvatskoj državi, nazivaju uglednim političkim analitičarom,, što graniči sa mazohijalnim jer ne samo da nije ugledan, jer lažljivci tog formata ne mogu biti ugledni, nego je njegov javni diskurs društveno, politički, psihosocijalno štetan...

ne lupetaj 
ide mi na neku stvar više to etiketiranje s jugofilijom  koju mu ne možeš dokazati
pa automatski nije i veliki hrvat 

a veliki hrvati su oni koji  najviše lažu 
i njima ne bih vjerovala da sutra ne bi uletjeli ko guske u maglu 
 
u rh jednostavno nema dovoljno pravih hrvata, sve neki neoustašoidi, neki polubosanskohercegovački mutikaše, lovci u mutnom ..
ne, ne 
nemamo mi pravih kapaciteta ... 
a i da imamo , odjebaše ih kojekakvi kamenjarci

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 20 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by Guest 2/5/2020, 09:06

jasambrend wrote:
Andreas Goldberger wrote:
Andreas Goldberger wrote:Danas ( 1.5.1941) je premijera filma Citizen Kane

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 20 Citizenkane
Priča prati život i karijeru Charlesa Fostera Kanea, čovjeka čija je karijera u izdavačkom svijetu počela kao idealistička društvena djelatnost, ali se postupno pretvorila u nemilosrdnu potjeru za moći pod svaku cijenu. Prepričana većinom kroz prisjećanja, priča se otkriva kroz istraživanje novinskog reportera koji pokušava otkriti misteriju koja se krije iza magnatove posljednje riječi, "pupoljak".
Upravo sam pogledao premijeru ovog filma. Odlican je. Toplo preporucam svima.  :tu


Wow... u boji...  :O
Nije u boji, crno-bijeli. Samo je plakat u boji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 20 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 22 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum