ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Page 12 of 22 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next

Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 12 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by veber 5/1/2020, 14:42

marcellus wrote:
veber wrote:
marcellus wrote:
veber wrote:
marcellus wrote:usput ogromna većina branitelja je imala križić oko vrata, a ni jedan nije imao tu vašu petokraketinu

tak da ono to su vama sve klerofašisti sa i bez zds da se ne lažemo
da, križić nas je čuvao.
većina nije imala. ni križić ni petokraku.
križić koji spominješ bio je u biti krunica koja se svima dijelila.
imam negdje. kao i medalju i sl. pizdarije koje su djelili šakom i kapom.

da, krunica i koliko se ja sjećam skoro svi smo je imali oko vrata radi simbolike, a ne vjere

u inat ovima sa petokrakama
kod mene onda samo partizani.

ne znam di si ti bil al ja u hv nisam videl nikakve partizane ni petokrake

i da uglavnom su se dečki furali na ustašluk, manje ili više
i kod mene, samo ustaše. još kada nam daš bombu bacimo ju 542m.

bio sam u specijalnoj policiji.
većinom smo kupili sami oružje.
nismo nosili ni pancirke ni kacige ni križeve.
zapovjednik mi je bio frend, danas general HV

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 12 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by Sora 5/1/2020, 14:43

mortal wrote:
Sora wrote:
veber wrote:
mortal wrote:
veber wrote:
nije zagrebčanka, već je zagrepčanka.
hrvatica je rođenjem.
nije prekodrinska već je sa škoja.
ali vi koji brojite zrnca znate najbolje.
lijepo ti Ero reče da si CIGOJNER LAŽLJIVI
ispod časti mi diskutirati s takvom stokom
aaaaaaahaha
stoko udbaško, sve vas treba pobit.

treba prije pokušati objasnit da misle svojom glavom
šta se ima ero tu petljati 
dosta su zla hercegovci nanjeli hrvatima 
od ndh do ove države ....
dug je popis njihovih zlodjela 

hrvati, dignite glavu već jednom ...prestanite puzati i dovoliti da vas jebu hercegovci i prodane duše
borite se za SLOBODU I NEZAVOSNOST OD SVIH LAŽNIH HRVATA I NEPRIJATELJA
misliš kao što ste se izborili za zataškavanje zločina nad Hrvatima iza 45
parole si glupačo strpaj u onu stvar
nećete dugo

osoba bez ijednog Hrvatskog gena prozivva čistokrvvne Hrvate lažnim Hrvatima
stvarno je taj Tuđman radio gluposti velike
to ćemo ispravljati!!!!
STVARNO si uvjerena da nemam hrvatske gene 
ajd ok 
nemam 
nego ne priča se o genima , babo luda 
kao što svi vidimo čistokrvni hrvati su također budale, naivci, kradljivci, lažljivci 
itd 
a istinu baš i ne ljube 
jebga, krleža vas skužio odavno..

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 12 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by epikur37 5/1/2020, 14:44

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:
abraham wrote:Dodo podrzao Milanovica .... Kus bolje. a znamo da je Dodo car.

Dobro, baš je trebalo da Dodo podrži ZDS :) :D kretenluk

"Sva naša povijest vezana je za to da jedni obilježavaju pobjede a drugi komemoracije", kazao je Dodik novinarima nakon što je položio vijenac na spomenik kojega su lokalne vlasti u Bosanskoj Gradišci podignule u znak sjećanja na Srbe poginule tijekom operacije "Bljesak".
Istaknuo je kako mu je ipak bilo drago čuti da je predsjednik Hrvatske Zoran Milanović napustio obilježavanje u Okučanima jer su se tamo pojavili natpisi "za dom spremni".
"To je dobar put da se odnosi postupno normaliziraju i vjerujem da će Hrvati kao i Srbi naći način miroljubive koegzistencije u kojoj neće biti sukoba i u kojoj ćemo sačuvati sjećanje na žrtve", kazao je Dodik.

Sve ok.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 12 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by RayMabus 5/1/2020, 14:44

Milanovic je danas pokaza da je kreten i da nema d od diplomacije u sebi. Ovaj će nas sramotit di god dođe. Na svu sreću nisan ja glasa za njega pa se ne poistovjećujem s kretenom. 

Valjda će druge države koje ovaj posere imat razumijevanja da je lik kreten i da nismo svi glasali za idiota.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 12 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by epikur37 5/1/2020, 14:45

RayMabus wrote:Milanovic je danas pokaza da je kreten i da nema d od diplomacije u sebi. Ovaj će nas sramotit di god dođe. Na svu sreću nisan ja glasa za njega pa se ne poistovjećujem s kretenom. 

Valjda će druge države koje ovaj posere imat razumijevanja da je lik kreten i da nismo svi glasali za idiota.

da ste glasali za Koly...ne bi ovog bilo ...sad se hepte
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 12 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by RayMabus 5/1/2020, 14:47

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:Milanovic je danas pokaza da je kreten i da nema d od diplomacije u sebi. Ovaj će nas sramotit di god dođe. Na svu sreću nisan ja glasa za njega pa se ne poistovjećujem s kretenom. 

Valjda će druge države koje ovaj posere imat razumijevanja da je lik kreten i da nismo svi glasali za idiota.

da ste glasali za Koly...ne bi ovog bilo ...sad se hepte
Pa glasa san. Koly se sjebala s Bandićem inače ovi nikad ne bi doša na ovu funkciju.

Al kako god ovaj nema d od diplomacije u sebi a uloga predsjednika je upravo to. Ovi će bit katastrofa za međunarodne odnose Hrvatske.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 12 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by immortal 5/1/2020, 14:47

Sora wrote:
mortal wrote:
Sora wrote:
veber wrote:
mortal wrote:
lijepo ti Ero reče da si CIGOJNER LAŽLJIVI
ispod časti mi diskutirati s takvom stokom
aaaaaaahaha
stoko udbaško, sve vas treba pobit.

treba prije pokušati objasnit da misle svojom glavom
šta se ima ero tu petljati 
dosta su zla hercegovci nanjeli hrvatima 
od ndh do ove države ....
dug je popis njihovih zlodjela 

hrvati, dignite glavu već jednom ...prestanite puzati i dovoliti da vas jebu hercegovci i prodane duše
borite se za SLOBODU I NEZAVOSNOST OD SVIH LAŽNIH HRVATA I NEPRIJATELJA
misliš kao što ste se izborili za zataškavanje zločina nad Hrvatima iza 45
parole si glupačo strpaj u onu stvar
nećete dugo

osoba bez ijednog Hrvatskog gena prozivva čistokrvvne Hrvate lažnim Hrvatima
stvarno je taj Tuđman radio gluposti velike
to ćemo ispravljati!!!!
STVARNO si uvjerena da nemam hrvatske gene 
ajd ok 
nemam 
nego ne priča se o genima , babo luda 
kao što svi vidimo čistokrvni hrvati su također budale, naivci, kradljivci, lažljivci 
itd 
a istinu baš i ne ljube 
jebga, krleža vas skužio odavno..
lajte kere Jakobsfelda

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 12 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by debotoijusto 5/1/2020, 14:48

Neki su mediji prenijeli informaciju da je on priveden, no kako doznaje Index, to nije točno. 
Privođenja nije bilo iz nevjerojatnog razloga koji su nam, kao službenu informaciju, dali iz Policijske uprave brodsko-posavske pod koju spadaju Okučani. Razgovarali smo s dvije osobe iz brodsko-posavske policije - sa službenikom za informiranje i s glasnogovornicom.
"Ne, nitko nije uhićen ni priveden", rekli su nam iz policije na upit je li itko od muškaraca u majicama s natpisom "Za dom spremni" uhićen ili priveden. 
"Obavljen je samo kratki razgovor jer je padala kiša", rekli su iz PU brodsko-posavske za Index. 
"Čekajte, kakve to što je padala kiša ima veze s privođenjem?", pitali smo ih. 
"Padala je jaka kiša i onda su se ljudi bunili zašto privođenje pa je samo obavljen razgovor od dvije tri-minute", glasi odgovor Policijske uprave brodsko-posavske. 
"Dakle niste ih priveli jer je padala kiša?", postavili smo još jednom pitanje glasnogovornici policije koja je na to odgovorila potvrdno, no to je bilo sve što su u ovom trenutku bili spremni reći.

padaj kiso i nepravdo narod ti je...
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 12 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by RayMabus 5/1/2020, 14:51

Ne znam ni šta je ovaj Milanovic uopće. Predsjednik države ? Diplomacija i maniri razina uličar. 

A nemam pojma. Ovi je jedostavno panj.

On je panj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 12 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by michaellcmacha 5/1/2020, 14:53

veber wrote:
tre wrote:
veber wrote:
tre wrote:Milanović jede govna velikom lopatom, jebao je mater HOSovcima neki dan u jasenovcu( ničim izazvan) i naravno da će oni sad njemu jebati majku.


Inače " ZA DOM SPREMNI" nije zabranjeno nositi postrojbama HOSa samo što je šupak drama queen pa je falilo još samo da padne teatralno u nesvjest da scena bude potpuna.
za dom spremni kao ni heil hitler nije zabranjen već je kažnjiv zakonom.
onaj lik u austriji je živ primjer.
došao je s uniformom i bio je za dom spreman.
kada mu je priprjetilo s 10 godina robije malo se rasplakao i nije tako mislio.
odi u njemačku pa pokazuj koliko je visoka kuruza.
ako si frajer.
Po kojem je zakonu u RH zabranjeno nositi majice ili oznake na uniformi sa natpisom "za dom spremni"?Pusti austriju ili njemačku, pričamo o RH. Ti ljudi su se borili pod tom krilaticom u DR za RH i bili su prihvaćeni i dobrodošli a sad bi izgleda trebali pljuvati po njima a to ne ide tako, previše je krvi tu proliveno da bi netko srao po tim ljudima bez reakcije.
nitko ne treba po nikom pljuvat.
bilo koje nacističko i kvazi endehazijsjsko obilježje je zabranjeno.
budimo realni, pavelić je bio govno koje je ujebalo hrvatsku slijedećih 100 godina.
ja nisam u domovinskom nosi SS oznake niti sam vikao heil hitler
dobro veberu sad ga i ti sereš... ti nisi nosio, pa nisi ni bio u ratu 1991.. 7,8,9 i 10 mjesec a to je vrijeme početka rata koji su izgurali phr, pripadnici zng pri mup rh i dragovoljci među kojima su najznačajniji bili pripadnici HOS-a.... a tada su mnogi nosili tu oznaku neovisno da li su bili pripadnici hsp-hos ili npr dragovoljci u sunji, komarevu, mošćenici... npr u petrinji kad je pala nije bilo hos-a a da je bilo možda ne bi ni pala, ali eto interesantno je da su upravo hosovci zaustavili tarbuka u mošćenici... oni kod mostića blizu dumbovićeve kuće i radione, a srbin rajko popović lažnom dojavom u kasarnu VG da je u mošćenici preko 1000 ustaša... tak da pusti tu priču kad o njoj baš i ne znaš detalje... jebiga znaš... moj stari je bio zarobljen 24.07 u kuljanima... tih dana je i zločesti željko krapljan bio ranjen, 14.08. je u kraljevčanima poginuo dubravko pukšec... ja morao ići u proboj iz kostajnice jer ne bih preživio zarobljavanje i mogu ti reći da su mnogi u nekoj verziji imali na majicama za dom spremni.... spomenuti rajko popović je bio zapovjednik 1. bataljuna koji je imao liniju u mošćenici i upravo u tom bataljunu je bilo najviše hosovaca i njemu kao srbinu uopće nije bio niki problem što zapovjeda hosovcima u Gati, Mošćeniću, Kolodvorskoj i Kupskoj... u osnovi da se na ljude nije vršio pritisak da skinu oznake hosa i stave oznaku zng hv vjerojatno bi hos do kraja rata bio na razini 3-5 kompletnih brigada, a to ti je red veličine cca 20 000 vojnika... da se to ne dogodi i nije se u konačnici dogodilo, treba izanalizirati događanja u razdoblju od 21. rujna do 15. listopada 1991. a proces neutraliziranja HOS-a kao respektabilne ratne postrojbe je trajao do sredine 1993. godine... kroz slanja istih kao dragovoljaca na BH ratišta gdje su mnogi izginuli... 

po meni... nisam pratio taj prijenos obljetnice, ali slučajnom predsjedniku nije trebalo dati šlifa da svojim postupkom omalovaži tu važnu obljetnicu, ali ok nismo savršeni... tomu u prilog što smo 3 puta birali i izabrali štetnike da vode državu...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 12 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by Guest 5/1/2020, 14:54

U Hrvatskoj danas opet isti debilizam...
Nema nam pomoći... 

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 12 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by RayMabus 5/1/2020, 14:56

Trošit vrijeme na uličara koji se dokopao predsjedničke funkcije mogu malo al ne previše. Nije on dostojan da se na njega gubi vrijeme.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 12 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by veber 5/1/2020, 15:01

michaellcmacha wrote:
veber wrote:
tre wrote:
veber wrote:
tre wrote:Milanović jede govna velikom lopatom, jebao je mater HOSovcima neki dan u jasenovcu( ničim izazvan) i naravno da će oni sad njemu jebati majku.


Inače " ZA DOM SPREMNI" nije zabranjeno nositi postrojbama HOSa samo što je šupak drama queen pa je falilo još samo da padne teatralno u nesvjest da scena bude potpuna.
za dom spremni kao ni heil hitler nije zabranjen već je kažnjiv zakonom.
onaj lik u austriji je živ primjer.
došao je s uniformom i bio je za dom spreman.
kada mu je priprjetilo s 10 godina robije malo se rasplakao i nije tako mislio.
odi u njemačku pa pokazuj koliko je visoka kuruza.
ako si frajer.
Po kojem je zakonu u RH zabranjeno nositi majice ili oznake na uniformi sa natpisom "za dom spremni"?Pusti austriju ili njemačku, pričamo o RH. Ti ljudi su se borili pod tom krilaticom u DR za RH i bili su prihvaćeni i dobrodošli a sad bi izgleda trebali pljuvati po njima a to ne ide tako, previše je krvi tu proliveno da bi netko srao po tim ljudima bez reakcije.
nitko ne treba po nikom pljuvat.
bilo koje nacističko i kvazi endehazijsjsko obilježje je zabranjeno.
budimo realni, pavelić je bio govno koje je ujebalo hrvatsku slijedećih 100 godina.
ja nisam u domovinskom nosi SS oznake niti sam vikao heil hitler
dobro veberu sad ga i ti sereš... ti nisi nosio, pa nisi ni bio u ratu 1991.. 7,8,9 i 10 mjesec a to je vrijeme početka rata koji su izgurali phr, pripadnici zng pri mup rh i dragovoljci među kojima su najznačajniji bili pripadnici HOS-a.... a tada su mnogi nosili tu oznaku neovisno da li su bili pripadnici hsp-hos ili npr dragovoljci u sunji, komarevu, mošćenici... npr u petrinji kad je pala nije bilo hos-a a da je bilo možda ne bi ni pala, ali eto interesantno je da su upravo hosovci zaustavili tarbuka u mošćenici... oni kod mostića blizu dumbovićeve kuće i radione, a srbin rajko popović lažnom dojavom u kasarnu VG da je u mošćenici preko 1000 ustaša... tak da pusti tu priču kad o njoj baš i ne znaš detalje... jebiga znaš... moj stari je bio zarobljen 24.07 u kuljanima... tih dana je i zločesti željko krapljan bio ranjen, 14.08. je u kraljevčanima poginuo dubravko pukšec... ja morao ići u proboj iz kostajnice jer ne bih preživio zarobljavanje i mogu ti reći da su mnogi u nekoj verziji imali na majicama za dom spremni.... spomenuti rajko popović je bio zapovjednik 1. bataljuna koji je imao liniju u mošćenici i upravo u tom bataljunu je bilo najviše hosovaca i njemu kao srbinu uopće nije bio niki problem što zapovjeda hosovcima u Gati, Mošćeniću, Kolodvorskoj i Kupskoj... u osnovi da se na ljude nije vršio pritisak da skinu oznake hosa i stave oznaku zng hv vjerojatno bi hos do kraja rata bio na razini 3-5 kompletnih brigada, a to ti je red veličine cca 20 000 vojnika... da se to ne dogodi i nije se u konačnici dogodilo, treba izanalizirati događanja u razdoblju od 21. rujna do 15. listopada 1991. a proces neutraliziranja HOS-a kao respektabilne ratne postrojbe je trajao do sredine 1993. godine... kroz slanja istih kao dragovoljaca na BH ratišta gdje su mnogi izginuli... 

po meni... nisam pratio taj prijenos obljetnice, ali slučajnom predsjedniku nije trebalo dati šlifa da svojim postupkom omalovaži tu važnu obljetnicu, ali ok nismo savršeni... tomu u prilog što smo 3 puta birali i izabrali štetnike da vode državu...
nije bitno.
mogu ti poslat presliku vojne knjižice. direkt iz jna u zng i ne znam kaj još.
10.01.90e iz VP3700 razdužen, 20.01.90e u kraševoj zadužen. danas bauerova.
20.12.1994 razdužen i stavljen u jedinicu otruševac/ samobor.
sada možemo dalje brojat krvna zrnca.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 12 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by catabbath 5/1/2020, 15:03

Očito virus popušta, opet su izmigoljili ovi paraziti s aristokrstskim penzijama a birtije su im sve zatvorene.

_________________
INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 12 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 12 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by immortal 5/1/2020, 15:04

catabbath wrote:Očito virus popušta, opet su izmigoljili ovi paraziti s aristokrstskim penzijama a birtije su im sve zatvorene.
zabrana izlaska za one s mirovinama 
treba im udariti kazne
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 12 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by darth_vader 5/1/2020, 15:06

debotoijusto wrote:
jasambrend wrote:
debotoijusto wrote:
jasambrend wrote:
debotoijusto wrote:

he he i jos jednom he


Slažem se. Najradije bi pobjegli obojica, ali ih Stevo i Tomo pogledima ustrijele... nije im lako ovih dana.
jbg. izbori dolaze a treba prodat pricu neki ne padnu na istu pa glasaju za skoru koalicijskog partnera HDZ  B-)


E, nećeš razbojniče... neš me odbit tom jeftinom soroševskom mantrom... B-)

na jesen kad BDP padne za 30% preci ces na mracnu stranu anakine  :D


A ka da je poštenom Hrvatu BDP ikad nešto posebnog predstavlja u životu... nema straha dok je sive ekonomije...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 12 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by michaellcmacha 5/1/2020, 15:09

veber wrote:
michaellcmacha wrote:
veber wrote:
tre wrote:
veber wrote:
za dom spremni kao ni heil hitler nije zabranjen već je kažnjiv zakonom.
onaj lik u austriji je živ primjer.
došao je s uniformom i bio je za dom spreman.
kada mu je priprjetilo s 10 godina robije malo se rasplakao i nije tako mislio.
odi u njemačku pa pokazuj koliko je visoka kuruza.
ako si frajer.
Po kojem je zakonu u RH zabranjeno nositi majice ili oznake na uniformi sa natpisom "za dom spremni"?Pusti austriju ili njemačku, pričamo o RH. Ti ljudi su se borili pod tom krilaticom u DR za RH i bili su prihvaćeni i dobrodošli a sad bi izgleda trebali pljuvati po njima a to ne ide tako, previše je krvi tu proliveno da bi netko srao po tim ljudima bez reakcije.
nitko ne treba po nikom pljuvat.
bilo koje nacističko i kvazi endehazijsjsko obilježje je zabranjeno.
budimo realni, pavelić je bio govno koje je ujebalo hrvatsku slijedećih 100 godina.
ja nisam u domovinskom nosi SS oznake niti sam vikao heil hitler
dobro veberu sad ga i ti sereš... ti nisi nosio, pa nisi ni bio u ratu 1991.. 7,8,9 i 10 mjesec a to je vrijeme početka rata koji su izgurali phr, pripadnici zng pri mup rh i dragovoljci među kojima su najznačajniji bili pripadnici HOS-a.... a tada su mnogi nosili tu oznaku neovisno da li su bili pripadnici hsp-hos ili npr dragovoljci u sunji, komarevu, mošćenici... npr u petrinji kad je pala nije bilo hos-a a da je bilo možda ne bi ni pala, ali eto interesantno je da su upravo hosovci zaustavili tarbuka u mošćenici... oni kod mostića blizu dumbovićeve kuće i radione, a srbin rajko popović lažnom dojavom u kasarnu VG da je u mošćenici preko 1000 ustaša... tak da pusti tu priču kad o njoj baš i ne znaš detalje... jebiga znaš... moj stari je bio zarobljen 24.07 u kuljanima... tih dana je i zločesti željko krapljan bio ranjen, 14.08. je u kraljevčanima poginuo dubravko pukšec... ja morao ići u proboj iz kostajnice jer ne bih preživio zarobljavanje i mogu ti reći da su mnogi u nekoj verziji imali na majicama za dom spremni.... spomenuti rajko popović je bio zapovjednik 1. bataljuna koji je imao liniju u mošćenici i upravo u tom bataljunu je bilo najviše hosovaca i njemu kao srbinu uopće nije bio niki problem što zapovjeda hosovcima u Gati, Mošćeniću, Kolodvorskoj i Kupskoj... u osnovi da se na ljude nije vršio pritisak da skinu oznake hosa i stave oznaku zng hv vjerojatno bi hos do kraja rata bio na razini 3-5 kompletnih brigada, a to ti je red veličine cca 20 000 vojnika... da se to ne dogodi i nije se u konačnici dogodilo, treba izanalizirati događanja u razdoblju od 21. rujna do 15. listopada 1991. a proces neutraliziranja HOS-a kao respektabilne ratne postrojbe je trajao do sredine 1993. godine... kroz slanja istih kao dragovoljaca na BH ratišta gdje su mnogi izginuli... 

po meni... nisam pratio taj prijenos obljetnice, ali slučajnom predsjedniku nije trebalo dati šlifa da svojim postupkom omalovaži tu važnu obljetnicu, ali ok nismo savršeni... tomu u prilog što smo 3 puta birali i izabrali štetnike da vode državu...
nije bitno.
mogu ti poslat presliku vojne knjižice. direkt iz jna u zng i ne znam kaj još.
10.01.90e iz VP3700 razdužen, 20.01.90e u kraševoj zadužen. danas bauerova.
20.12.1994 razdužen i stavljen u jedinicu otruševac/ samobor.
sada možemo dalje brojat krvna zrnca.
ne znam o kakvim sad krvnim zrncima pričaš... ovo gore su činjenice... ja danas nosim crnu majicu bez ikakvih oznaka (a i inače nosim crne majice) i komšinica je na knap da zove policiju (jel treba reć da joj je muž poginuo u četnicima da je ona četnikuša s kojom nitko nema ništa ali je eto ona ugrožena) jer ona zna da sam ja u duši ustaša... ajde jebla te krvna zrnca, a srbin preko puta nje me na pol puta ustavi i da mi vrećicu salate (makar ja imam svoje) i veli kako luđošica opet nervozna jer je ovo jedna od obljetnica koje ju podsjete da joj je muž izginuo za kurac...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 12 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by veber 5/1/2020, 15:15

michaellcmacha wrote:
veber wrote:
michaellcmacha wrote:
veber wrote:
tre wrote:
Po kojem je zakonu u RH zabranjeno nositi majice ili oznake na uniformi sa natpisom "za dom spremni"?Pusti austriju ili njemačku, pričamo o RH. Ti ljudi su se borili pod tom krilaticom u DR za RH i bili su prihvaćeni i dobrodošli a sad bi izgleda trebali pljuvati po njima a to ne ide tako, previše je krvi tu proliveno da bi netko srao po tim ljudima bez reakcije.
nitko ne treba po nikom pljuvat.
bilo koje nacističko i kvazi endehazijsjsko obilježje je zabranjeno.
budimo realni, pavelić je bio govno koje je ujebalo hrvatsku slijedećih 100 godina.
ja nisam u domovinskom nosi SS oznake niti sam vikao heil hitler
dobro veberu sad ga i ti sereš... ti nisi nosio, pa nisi ni bio u ratu 1991.. 7,8,9 i 10 mjesec a to je vrijeme početka rata koji su izgurali phr, pripadnici zng pri mup rh i dragovoljci među kojima su najznačajniji bili pripadnici HOS-a.... a tada su mnogi nosili tu oznaku neovisno da li su bili pripadnici hsp-hos ili npr dragovoljci u sunji, komarevu, mošćenici... npr u petrinji kad je pala nije bilo hos-a a da je bilo možda ne bi ni pala, ali eto interesantno je da su upravo hosovci zaustavili tarbuka u mošćenici... oni kod mostića blizu dumbovićeve kuće i radione, a srbin rajko popović lažnom dojavom u kasarnu VG da je u mošćenici preko 1000 ustaša... tak da pusti tu priču kad o njoj baš i ne znaš detalje... jebiga znaš... moj stari je bio zarobljen 24.07 u kuljanima... tih dana je i zločesti željko krapljan bio ranjen, 14.08. je u kraljevčanima poginuo dubravko pukšec... ja morao ići u proboj iz kostajnice jer ne bih preživio zarobljavanje i mogu ti reći da su mnogi u nekoj verziji imali na majicama za dom spremni.... spomenuti rajko popović je bio zapovjednik 1. bataljuna koji je imao liniju u mošćenici i upravo u tom bataljunu je bilo najviše hosovaca i njemu kao srbinu uopće nije bio niki problem što zapovjeda hosovcima u Gati, Mošćeniću, Kolodvorskoj i Kupskoj... u osnovi da se na ljude nije vršio pritisak da skinu oznake hosa i stave oznaku zng hv vjerojatno bi hos do kraja rata bio na razini 3-5 kompletnih brigada, a to ti je red veličine cca 20 000 vojnika... da se to ne dogodi i nije se u konačnici dogodilo, treba izanalizirati događanja u razdoblju od 21. rujna do 15. listopada 1991. a proces neutraliziranja HOS-a kao respektabilne ratne postrojbe je trajao do sredine 1993. godine... kroz slanja istih kao dragovoljaca na BH ratišta gdje su mnogi izginuli... 

po meni... nisam pratio taj prijenos obljetnice, ali slučajnom predsjedniku nije trebalo dati šlifa da svojim postupkom omalovaži tu važnu obljetnicu, ali ok nismo savršeni... tomu u prilog što smo 3 puta birali i izabrali štetnike da vode državu...
nije bitno.
mogu ti poslat presliku vojne knjižice. direkt iz jna u zng i ne znam kaj još.
10.01.90e iz VP3700 razdužen, 20.01.90e u kraševoj zadužen. danas bauerova.
20.12.1994 razdužen i stavljen u jedinicu otruševac/ samobor.
sada možemo dalje brojat krvna zrnca.
ne znam o kakvim sad krvnim zrncima pričaš... ovo gore su činjenice... ja danas nosim crnu majicu bez ikakvih oznaka (a i inače nosim crne majice) i komšinica je na knap da zove policiju (jel treba reć da joj je muž poginuo u četnicima da je ona četnikuša s kojom nitko nema ništa ali je eto ona ugrožena) jer ona zna da sam ja u duši ustaša... ajde jebla te krvna zrnca, a srbin preko puta nje me na pol puta ustavi i da mi vrećicu salate (makar ja imam svoje) i veli kako luđošica opet nervozna jer je ovo jedna od obljetnica koje ju podsjete da joj je muž izginuo za kurac...
ide mi na kurac pitanje di si bio 91e
boli me kurac za srbe, 91u i safeta iz novog mesta.
i kada vidim ekipu koja priča o ratu blago rečeno poludim. ne ide to tebi ni dijagramu nego raznim safetima i sličnoj ekipi.
u jna sam bio u vasilju gaćeši kasarni pa znam petrinju.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 12 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by veber 5/1/2020, 15:17

i ja nosim crnu majicu.
kada ju nađem fotkam.
ima bijela slova i ex mi ju je poklonila.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 12 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by Guest 5/1/2020, 15:18

Znao sam da bu tak' bilo.

Umjesto da slavimo obljetnicu velike pobjede u DR-u mi se glodamo.

Naravno da je Zox mogao zazmiriti i odraditi sve po protokolu, ako nista drugo onda zbog nasih deckih koji su u toj akciji poginuli dok je on hladio jajca po diplomaciji. Zbog toga mu ne bi niti vlas opala s glave.

S druge strane isto tako ne bi niti bivsim HOS-ovcima pala vlas s glave da u svoj logo umjesto "Za Dom spremni" stave sluzbeni pozdrav HV-a "Domovini vjerni" i tako zauvijek skinu s dnevnog reda jedino sporno u tom logu za sto se uvijek hvataju debilni leftardi.

Pripadnici HOS-a su od 1992. u potpunosti inkorporirani u postrojbe HV-a i "Domovini vjerni" je bio i njihov sluzbeni pozdrav. Ili nije?

Ali eto ... ne, pa ne ... dva ovna na brvnu, a ispod provalija.


I sad se prepucavamo oko pozdrava kojeg je osmislio potpuni politicki analfabet  i podguzna muha Ducea i Fuhrera - Ante Prezimemuznate koji je 1945. junacki utekao i ostavio svoju vojsku.

Pa majku mu jebem ... u XXI. stoljecu preko DR-a vodimo bitke nasih oceva i djedova iz WWII (ako mene pitate gubitnici bili Hrvati u ustasama i Hrvati u partizanima), a rodjeni smo dvadeset i vise godina nakon tog rata.

I sto ce tek onda biti na proslavi "Oluje"?

Fuckanje? 
Paradiranje one budale Skeje?
Ponovno durenje njeznika Zoxa?

I sad me zena pita zakaj otvaram pivo tak' rano?

Iz ciste pizdarije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 12 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by RayMabus 5/1/2020, 15:21

U ovoj državi postoji ogromna velikosrpska mašinerija na koju su pali i mnogi Hrvati.

https://www.google.com/amp/s/www.telegraf.rs/amp/vesti/jugosfera/3183577-godisnjica-velikog-ustaskog-zlocina-u-kom-su-stradali-srbi-to-je-bio-pocetak-genocida

Ovo sam proučija i onda otrkija podatak da je srpska žandamerija ubila 28 Hrvata kad je Hitler napa Jugoslaviju.

I onda došle ustaše i osvetile se i onda mediji po Hrvatskoj pišu o ovome a nigdje ni retka o tome da su ovi prije toga pobili 28 Hrvata dakle nisu došli iz čista mira tu.

Sad Milanovic radi ovo plus izjava nikidan iz čistog mira.

Valjda Srbi misle da ako je Milanović glup da smo i mi ostali


Last edited by RayMabus on 5/1/2020, 15:22; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA - Page 12 Empty Re: INCIDENT NA OBLJETNICI BLJESKA U OKUČANIMA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 22 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum