ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HEROJ JE IZAŠAO

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

HEROJ JE IZAŠAO - Page 2 Empty Re: HEROJ JE IZAŠAO

Post by Guest Wed 25 Nov - 19:41

kaja_333 wrote:Je, teorija zavjere. Daj šuti pametniji si. Samo Barisic mu je doma odnio 2 miljona i to priznao na sudu. A gdje su ostali?
Jesi ti ikad bila na sudu? Ljudi znaju tvrditi svašata, samo na TVu ljudi pred sudom govore istinu i samo istinu.

Npr. netko tko ti duguje novac će na sudu tvrditi da te nikad u životu nije vidio i da ne zna tko si.

Tako i Barišić u zamjenu za nižu kaznu može tvrditi kako on i njegova ljubavnica nisu organizatori, nego je kriv netko drugi.
Nečija tvrdnja nije dokaz.


Sličan scenarij je državno odvjetništvo nedavno pokušalo složiti i za Linića, prvo je krenula medijska hajka, otkrića neovisnih novinara...

Nije nužno da se politički nepoželjnu osobu uhvati u zločinu, dovoljno ju je ocrniti lažnim optužbama.

Guest
Guest


Back to top Go down

HEROJ JE IZAŠAO - Page 2 Empty Re: HEROJ JE IZAŠAO

Post by Brain32 Wed 25 Nov - 19:42

kaja_333 wrote:I ono koje je nadana vidisevica  pustilo.

Taj lik je hodajući "extinction event"
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

HEROJ JE IZAŠAO - Page 2 Empty Re: HEROJ JE IZAŠAO

Post by Guest Wed 25 Nov - 19:45

v_vlado wrote:
Pravdu mu kroji isto ono pravosuđe koje je oslobodilo tomu horvatinčića....pametnom dosta...
Ako su Talijani promjenili kurs i naglo skrenuli pred horvatinčićev gliser onda nije kriv za izazivanje nesreće sa smrtnim posljedicama.
Kriv je za neke druge stvari, za dio kojih je i osuđen. Nije u potpunosti oslobođen.

No ako ga ti ne voliš jer je napravio šoping centar na zagrebačkom Cvijetnom trgu, onda to nema veze sa pravdom, nego tvojom željom da se njemu nešto loše dogodi jer to po tvom moralnom poimanju zaslužuje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HEROJ JE IZAŠAO - Page 2 Empty Re: HEROJ JE IZAŠAO

Post by Guest Wed 25 Nov - 19:51

Kad Ustavni sud sruši opačićkin Obiteljski zakon, onda su heroji.
Kad isti taj Ustavni sud pusti Sanadera, onda su izdajice

jebiga dosljednost vam je nedosljedna
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HEROJ JE IZAŠAO - Page 2 Empty Re: HEROJ JE IZAŠAO

Post by veber Wed 25 Nov - 19:55

Brain32 wrote:
kaja_333 wrote:I ono koje je nadana vidisevica  pustilo.

Taj lik je hodajući "extinction event"
kaj nije izjavio u početku:
"prevareni muž zadnji dozna"?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

HEROJ JE IZAŠAO - Page 2 Empty Re: HEROJ JE IZAŠAO

Post by v_vlado Wed 25 Nov - 20:56

deda wrote:
v_vlado wrote:
Pravdu mu kroji isto ono pravosuđe koje je oslobodilo tomu horvatinčića....pametnom dosta...
Ako su Talijani promjenili kurs i naglo skrenuli pred horvatinčićev gliser onda nije kriv za izazivanje nesreće sa smrtnim posljedicama.
Kriv je za neke druge stvari, za dio kojih je i osuđen. Nije u potpunosti oslobođen.

No ako ga ti ne voliš jer je napravio šoping centar na zagrebačkom Cvijetnom trgu, onda to nema veze sa pravdom, nego tvojom željom da se njemu nešto loše dogodi jer to po tvom moralnom poimanju zaslužuje.
A nisi baš upoznat sa slučajem....talijani su bili usidreni iliti stajali na mjestu a tomina koka mu pušila kurac i sad se on brani da je nakratko izgubio svijest a autopilot prepolovio i ubio talijance.....to ti je obrana kao da autom zgaziš kao vozač pješaka i kažeš nisam ja to je auto nspravio......
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

HEROJ JE IZAŠAO - Page 2 Empty Re: HEROJ JE IZAŠAO

Post by veber Wed 25 Nov - 21:02

v_vlado wrote:
A nisi baš upoznat sa slučajem....talijani su bili usidreni iliti stajali na mjestu a tomina koka mu pušila kurac i sad se on brani da je nakratko izgubio svijest a autopilot prepolovio i ubio talijance.....to ti je obrana kao da autom zgaziš kao vozač pješaka i kažeš nisam ja to je auto nspravio......
ti baš nisi upoznat sa slučajem.
talijani su jedrili, u biti bili na motorni pogon, nebitno.

dotični je stavio gliser na autopilot, otprilike kao tempomat kod auta.
dotičnu je odpeljao u kabinu dok je gliser išao sam.
s obzirom da autopilot nije povezan na radar ili ga brodica nema nije mogao zaustavit motore.

u normalnoj državi dobio bi cca 10g za ubojstvo iz nehata, ne pridržavanje pomorskih prava te unatoč autopilotu moraš biti za kormilom.
ne prčit ljubavnicu u potpaljublju.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

HEROJ JE IZAŠAO - Page 2 Empty Re: HEROJ JE IZAŠAO

Post by L'âme Wed 25 Nov - 21:06

deda wrote:
debotoijusto wrote:steta sto nisu izgubili kljuc
nema veze što nije kriv, ili što je dobar dio suđenja bio protuzakonit zbog čega je presuda i pala, bitno je da ga ti ne voliš
istina..ma koliko se to nekima ne sviđalo..
Nebitno zove li se Ivo,Jovo ili Samir.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

HEROJ JE IZAŠAO - Page 2 Empty Re: HEROJ JE IZAŠAO

Post by abraham Wed 25 Nov - 21:06

Mozda neki stvarno neovisni DORH, policija i mediji u buducnosti (nadam se bliskoj) odrade ovaj slucaj korektno. Dobro je sto je ovime pokazano da i svaki gradjanin sa mozgom od dvije marke i jos tanjim nofcanikom ima neku sansu za pravedno sudjenje. Znam da je prica za dvije marke ali svejedno dobro zvuci. Ljudi moraju shvatiti da su zakoni i ustav i procedure napisani za neki kurac. Ukoliko ne valjaju, mijenjajte ih. dok su na snazi postujte ih. Znam da ovo u ovome trenutku zvuci mozda glupo, u trenutku kada njemacka npr, suspendira odluke EU kako je picka zasvrbi, u trenutku kada posteni svabe kradu lovu od cijelog svijeta preko jebene potrosnje auta, u trenutku kada granice ne postoje a avioni se ruse zbog povrede granice u trenutku....... Bilo kako bilo veliki korak za Sanadera a mali za rvatsko pravosudje i sustav u cijelini.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14077
2014-04-14


Back to top Go down

HEROJ JE IZAŠAO - Page 2 Empty Re: HEROJ JE IZAŠAO

Post by vili40 Wed 25 Nov - 21:09

i što bi sad sa njime trebali?Tri im je godine u istražnom zatvoru a oni su na početku.Toliko o pravosuđu i ostalim nenadjebivim institucijama.Za sitnicu si u zatvoru odmah ili te izbace zajedno sa bosom djecom iz kuće,a ovakve stvari ne mogu,pardon,ne žele riješiti.Cirkus...
vili40
vili40

Male
Posts : 10749
2015-08-02


Back to top Go down

HEROJ JE IZAŠAO - Page 2 Empty Re: HEROJ JE IZAŠAO

Post by veber Wed 25 Nov - 21:12

vili40 wrote:i što bi sad sa njime trebali?Tri im je godine u istražnom zatvoru a oni su na početku.Toliko o pravosuđu i ostalim nenadjebivim institucijama.Za sitnicu si u zatvoru odmah ili te izbace zajedno sa bosom djecom iz kuće,a ovakve stvari ne mogu,pardon,ne žele riješiti.Cirkus...
hdz dobio izbore.
sada će ivo donirat sa strane.
i sve pet.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

HEROJ JE IZAŠAO - Page 2 Empty Re: HEROJ JE IZAŠAO

Post by abraham Wed 25 Nov - 21:12

Bilokako bilo i nevezano za temu ali pogledah na telki neki program popodne o modi u rvata i nekom skupu modnih dizajnerai sl. Koja nakupina ljudi, da ti se krv sledi. Bilo kako bilo medju okupljenima vidjeh i gdina Z. Hodak-a. Muhahahahahahaaaa Odavno nisam vidio izgubljeniju facu, Gdin Z koluta ocima medju masom napirlitanih , seksualno neodrdjenih likova kojim sa lica sjaje kao majmunovo dupe. Zagrcnuosam se od smijeha. Sto covjek nece prezivjeti ako voli zivotnu druzicu. Muhahahahahahahaaa Kao da se upis´o i sada gleda oce li tko skuziti. Muhahahahahaaaa

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14077
2014-04-14


Back to top Go down

HEROJ JE IZAŠAO - Page 2 Empty Re: HEROJ JE IZAŠAO

Post by abraham Wed 25 Nov - 21:17

General, cuj "general" Zagorec lezi za dijamante koje nitko nije vido, nitko nije trazio, nitko ne zna vrijednost, koje je pod stolom i u uredu imalo par osoba itd. Sina mu otima drugi "general". Mesic preko Perkovica jr pokusava izvuci dio plijena.... Molim, sto, haloooo, halooooo . Tomica tuzi ljude koje pobio za 250 000 eura odstete....... Cure ubijene autom u Rijeci, zna se registracija, postoje svjedoci i nitko nije odgovarao..... Gdje je probem??? U Sanaderu ili DORH-u ili sire????

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14077
2014-04-14


Back to top Go down

HEROJ JE IZAŠAO - Page 2 Empty Re: HEROJ JE IZAŠAO

Post by kic Wed 25 Nov - 21:22

a bokte lustrirat cijelu drzavu onda, nece nitko u protivnom ostat..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

HEROJ JE IZAŠAO - Page 2 Empty Re: HEROJ JE IZAŠAO

Post by abraham Wed 25 Nov - 21:27

Ovo sta sam iznio je samo kap u moru. To ja sa strane vidim. Trulez. Zasto strani investitori ne ulazu. Osim financijske je i pravna nesigurnost. Koliko sam citao u Istri je sve pokriveno. Tko je istrazio?? Tko je osudjen??? Novinari, politicari(oporbeni) laju i sto?? Nista.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14077
2014-04-14


Back to top Go down

HEROJ JE IZAŠAO - Page 2 Empty Re: HEROJ JE IZAŠAO

Post by Riplex Wed 25 Nov - 21:28

Napokon je izašao, strahujte izdajce i lažovi. Jebi imadre

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

HEROJ JE IZAŠAO - Page 2 Empty Re: HEROJ JE IZAŠAO

Post by abraham Wed 25 Nov - 21:29

Najlakse je svaliiti na Sanadera. Jedan jedini jebeni kriminalac u cijelij drzavi. Nije jedini ali skoro da jest. Da i imaginarni nositelji bijelih carapa sa kucnog broja BB u dalmatinskoj zabiti. Muhahahahahahaaa

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14077
2014-04-14


Back to top Go down

HEROJ JE IZAŠAO - Page 2 Empty Re: HEROJ JE IZAŠAO

Post by vili40 Wed 25 Nov - 21:29

abraham wrote:Ovo sta sam iznio je samo kap u moru. To ja sa strane vidim. Trulez. Zasto strani investitori ne ulazu. Osim financijske je i pravna nesigurnost. Koliko sam citao u Istri je sve pokriveno. Tko je istrazio?? Tko je osudjen??? Novinari, politicari(oporbeni) laju i sto?? Nista.
što je u Istri pokriveno?Nisam to razumio.
vili40
vili40

Male
Posts : 10749
2015-08-02


Back to top Go down

HEROJ JE IZAŠAO - Page 2 Empty Re: HEROJ JE IZAŠAO

Post by kic Wed 25 Nov - 21:31

pa meni ova sprdancija s 'cacom' nije ni smijesna vise, tuzno jebote kad citas hrvatsku povijest svako razdoblje je imalo svoje velikane, a mi slavimo kao suvremenika simbol sveg loseg u drustvu..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

HEROJ JE IZAŠAO - Page 2 Empty Re: HEROJ JE IZAŠAO

Post by abraham Wed 25 Nov - 21:31

vili40 wrote:
abraham wrote:Ovo sta sam iznio je samo kap u moru. To ja sa strane vidim. Trulez. Zasto strani investitori ne ulazu. Osim financijske je i pravna nesigurnost. Koliko sam citao u Istri je sve pokriveno. Tko je istrazio?? Tko je osudjen??? Novinari, politicari(oporbeni) laju i sto?? Nista.
što je u Istri pokriveno?Nisam to razumio.
Kriminal. Naime nitko nije odgovarao sto daje utisak da nema kriminala.
abraham
abraham

Male
Posts : 14077
2014-04-14


Back to top Go down

HEROJ JE IZAŠAO - Page 2 Empty Re: HEROJ JE IZAŠAO

Post by Riplex Wed 25 Nov - 21:32

A ovi što pričaju protiv dr. ma takav miš ne bi smi stat isprid ćaće i u oči ga pogledat...ajde bjaži

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

HEROJ JE IZAŠAO - Page 2 Empty Re: HEROJ JE IZAŠAO

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum