ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zavladala glad u Libanonu , prosvjednici razbijali banke

Go down

Zavladala glad u Libanonu , prosvjednici razbijali banke Empty Zavladala glad u Libanonu , prosvjednici razbijali banke

Post by RayMabus 28/4/2020, 07:51

Nemaju šta jist , devalvirala valuta , prosječna plaća košta dvi litre mlika

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2178623

Počelo je. Sad će novi val kozojeba.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Zavladala glad u Libanonu , prosvjednici razbijali banke Empty Re: Zavladala glad u Libanonu , prosvjednici razbijali banke

Post by RayMabus 28/4/2020, 08:04

Ovakve su mi države najdraže. Dođe kriza a valuta im izgubi u par dana il tjedana 300% vrijednosti


https://www.google.com/amp/s/www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/foto-mi-ionako-umiremo-sa-ili-bez-korone-libanon-zbog-valutnog-sloma-usred-pandemije-klizi-u-opci-kaos-prosvjednici-pale-banke-blokiraju-ceste/10252417/amp


1 dolar 1500 libanonskih funta a onda 4500 libanonskih funta za dolar

Prosjaci i sinovi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Zavladala glad u Libanonu , prosvjednici razbijali banke Empty Re: Zavladala glad u Libanonu , prosvjednici razbijali banke

Post by Guest 28/4/2020, 08:14

Sta ti mislis Ray, da li ovo zatvaranje granica ima bilo kakve veze sa pokusajem da se zaustavi dotok ljudi iz Afrike i Azije u Evropu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zavladala glad u Libanonu , prosvjednici razbijali banke Empty Re: Zavladala glad u Libanonu , prosvjednici razbijali banke

Post by RayMabus 28/4/2020, 08:17

dzmrdz wrote:Sta ti mislis Ray, da li ovo zatvaranje granica ima bilo kakve veze sa pokusajem da se zaustavi dotok ljudi iz Afrike i Azije u Evropu?
Nema samo po sebi. Mislim moraš zatvorit granice kad je epidemija. Ilegalnim imigrantima ovako ne zatvaraš granice jer oni i onako ne idu preko legalnih graničnih prijelaza tako da nema neke poveznice tu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Zavladala glad u Libanonu , prosvjednici razbijali banke Empty Re: Zavladala glad u Libanonu , prosvjednici razbijali banke

Post by Guest 28/4/2020, 08:22

RayMabus wrote:
dzmrdz wrote:Sta ti mislis Ray, da li ovo zatvaranje granica ima bilo kakve veze sa pokusajem da se zaustavi dotok ljudi iz Afrike i Azije u Evropu?
Nema samo po sebi. Mislim moraš zatvorit granice kad je epidemija. Ilegalnim imigrantima ovako ne zatvaraš granice jer oni i onako ne idu preko legalnih graničnih prijelaza tako da nema neke poveznice tu.

To znam, u pravu si, ali zar ne zvuci kao dobar izgovor da se vise nikog ne prima?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zavladala glad u Libanonu , prosvjednici razbijali banke Empty Re: Zavladala glad u Libanonu , prosvjednici razbijali banke

Post by RayMabus 28/4/2020, 08:26

dzmrdz wrote:
RayMabus wrote:
dzmrdz wrote:Sta ti mislis Ray, da li ovo zatvaranje granica ima bilo kakve veze sa pokusajem da se zaustavi dotok ljudi iz Afrike i Azije u Evropu?
Nema samo po sebi. Mislim moraš zatvorit granice kad je epidemija. Ilegalnim imigrantima ovako ne zatvaraš granice jer oni i onako ne idu preko legalnih graničnih prijelaza tako da nema neke poveznice tu.

To znam, u pravu si, ali zar ne zvuci kao dobar izgovor da se vise nikog ne prima?
Zvuči al svejedno bi morali prekinit promet ljudi jer virus ne šeta sam okolo nego se prenosi preko ljudi. Nisu Talijani sami sebi uvalili virus da imaju izgovor za tako šta. Mislim priča teoretski iima logike al praktično nije baš smisleno da je to tako najmerno povezano. Nema smisla. Bar meni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Zavladala glad u Libanonu , prosvjednici razbijali banke Empty Re: Zavladala glad u Libanonu , prosvjednici razbijali banke

Post by Guest 28/4/2020, 08:30

RayMabus wrote:
dzmrdz wrote:
RayMabus wrote:
dzmrdz wrote:Sta ti mislis Ray, da li ovo zatvaranje granica ima bilo kakve veze sa pokusajem da se zaustavi dotok ljudi iz Afrike i Azije u Evropu?
Nema samo po sebi. Mislim moraš zatvorit granice kad je epidemija. Ilegalnim imigrantima ovako ne zatvaraš granice jer oni i onako ne idu preko legalnih graničnih prijelaza tako da nema neke poveznice tu.

To znam, u pravu si, ali zar ne zvuci kao dobar izgovor da se vise nikog ne prima?
Zvuči al svejedno bi morali prekinit promet ljudi jer virus ne šeta sam okolo nego se prenosi preko ljudi. Nisu Talijani sami sebi uvalili virus da imaju izgovor za tako šta. Mislim priča teoretski iima logike al praktično nije baš smisleno da je to tako najmerno povezano. Nema smisla. Bar meni.
Mislim da me ne razumes, a mozda nisam bio dovoljno jasan, ne mislim da je virus koristen prvotno da se zatvore granice i da mu je to primarna uloga kao orudje.

Mislim da mozda moze sada posluziti kao dobar izgovor da se na neko duze vreme odbijaju bilo kakve izbeglice i imigranti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zavladala glad u Libanonu , prosvjednici razbijali banke Empty Re: Zavladala glad u Libanonu , prosvjednici razbijali banke

Post by RayMabus 28/4/2020, 08:38

Ako na to misliš onda prije na prekid globalizacije a ne samo promet ljudl. Prekid globalne trgovine , poremećaj , netko može i oće okrenit ogromnu lovu na ovome.

No ovo je samo sad teorija. Mislim oćeš blokadu globalizacije onda je virus rješenje. Logično.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Zavladala glad u Libanonu , prosvjednici razbijali banke Empty Re: Zavladala glad u Libanonu , prosvjednici razbijali banke

Post by immortal 28/4/2020, 08:40

dzmrdz wrote:Sta ti mislis Ray, da li ovo zatvaranje granica ima bilo kakve veze sa pokusajem da se zaustavi dotok ljudi iz Afrike i Azije u Evropu?
ja sam uvjerena da ima !! i mislim da to je ok
Trump tjera strance .. tek je počelo
vrijeme da se teren čisti
neka si svatko u svojoj zemlji nađe način za preživljavanje
immortal
immortal

Female
Posts : 23178
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zavladala glad u Libanonu , prosvjednici razbijali banke Empty Re: Zavladala glad u Libanonu , prosvjednici razbijali banke

Post by Guest 28/4/2020, 08:40

RayMabus wrote:Ako na to misliš onda prije na prekid globalizacije a ne samo promet ljudl. Prekid globalne trgovine , poremećaj , netko može i oće okrenit ogromnu lovu na ovome.

No ovo je samo sad teorija. Mislim oćeš blokadu globalizacije onda je virus rješenje. Logično.
Nne mislim da se globalizacija moze zaustaviti, ali svaki prekid je prilika za mesetarenje i da ce se sigurno iskoristiiti ako se vec desi, a ne bi bilo cudo da se malo i 'pogura' i produzi ako se tu dobra lova okrece za nekoga. Znamo da je nekom rat nekom brat iz naseg primera..;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zavladala glad u Libanonu , prosvjednici razbijali banke Empty Re: Zavladala glad u Libanonu , prosvjednici razbijali banke

Post by mutava baštarda 28/4/2020, 09:46

RayMabus wrote:Nemaju šta jist , devalvirala valuta , prosječna plaća košta dvi litre mlika

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2178623

Počelo je. Sad će novi val kozojeba.
Inače cijeli bliski istok je med i mlijeko samo eto Libanon koji ima veći utjecaj Irana nego Amerike i nebeskog naroda je glad...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Zavladala glad u Libanonu , prosvjednici razbijali banke Empty Re: Zavladala glad u Libanonu , prosvjednici razbijali banke

Post by AssadNaPodmornici 28/4/2020, 10:48

Toliko o tome kada razni živo židaši zagovaraju devalvaciju i slične gluposti bez da uključe moždane vijuge 

Drugo nisu im krive banke nego država, tako da bijes bi trebali usmjeriti na državne institucije ili čak hezbollah kancelarije koji također de facto upravlja državom

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21006
2018-06-14


Back to top Go down

Zavladala glad u Libanonu , prosvjednici razbijali banke Empty Re: Zavladala glad u Libanonu , prosvjednici razbijali banke

Post by RayMabus 28/4/2020, 15:13

Ovako će i kod nas uskoro kad shvate da će korona i njene posljedice trajat nekoliko godina

Zavladala glad u Libanonu , prosvjednici razbijali banke Ea6cec04f28bfca176a6
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Zavladala glad u Libanonu , prosvjednici razbijali banke Empty Re: Zavladala glad u Libanonu , prosvjednici razbijali banke

Post by AssadNaPodmornici 28/4/2020, 15:38

neće kod nas devalvacija, barem ne nagla, jer imamo dosta deviznih rezervi.. za izdurati dvije godine.. nakon toga smo venezuela

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21006
2018-06-14


Back to top Go down

Zavladala glad u Libanonu , prosvjednici razbijali banke Empty Re: Zavladala glad u Libanonu , prosvjednici razbijali banke

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum