ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako se zove Hrvatska bez turizma? Srbija

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Kako se zove Hrvatska bez turizma? Srbija - Page 3 Empty Re: Kako se zove Hrvatska bez turizma? Srbija

Post by RayMabus 4/25/2020, 18:20

Legendovich wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
Maggie19 wrote:
vrijedja Srbe nepotrebno.
Hrvatska bez turizma se zove NoHrvatska.
Kao da je s turizmom velika razlika.
Osim sto je privid srece  uvjerljiviji.
Bolje da nas ovo ogoli i pokaze pravu perspektivu.
Mozda onda i imamo neke sanse.
Najlakse sirit paniku i kukat.
Hejt.
Svaka čast. Bravo. :tu

Da Bog da im propalo idučih sto sezona.
Kad budes trcao radit u firmu za strojem javi se
U penziji sam. Iznajmljuem stanove , nema ženu , dicu , kredita , dugova , imam za sebe. Mogu ležat idući pet života i to i planiram. Ne mislim radit za ove krvopije i emanicipaciju. Čekam treći svijetski.

Nisan ja na ovu planetu doša da bi radija za masone i Iluminate i njihovu birokraciju priko koje održavaju vlast nad ovcama.

bogumi,to ti tek slijedi,nakon sto ostanes bez svojih nekretnina,moci ces samo kitu iznajmljivati...tek ce sad raspasoj i otimacina na Balkanu krenuti..
Pa jel ti znaš koliko ja iman nekretnina ? Pa neman samo ona dva stana. Iman još hrpu parcela. 

Mogu sad da oću odma dva nova stana sredit al šta će mi toliko stanova. Imam za sebe. Iman ti ja puno te logistike. Mogu šta oću. Mogu se igrat s time. Ne da mi se jer imam za sebe dovoljno. Ja mogu deset petnajst stanova napravit u roku manjem od deset godina. U čas.

RayMabus

Posts : 176086
2014-04-11


Back to top Go down

Kako se zove Hrvatska bez turizma? Srbija - Page 3 Empty Re: Kako se zove Hrvatska bez turizma? Srbija

Post by pizzon 4/25/2020, 18:22

zove se:

da vrate 400miliU. eu :)
pizzon
pizzon

Posts : 4986
2020-04-21


Back to top Go down

Kako se zove Hrvatska bez turizma? Srbija - Page 3 Empty Re: Kako se zove Hrvatska bez turizma? Srbija

Post by RayMabus 4/25/2020, 18:23

Svetac kad se ovakva duša ka šta san ja negdi inkarnira onda to pomno izabere da može u toj inkarnaciji obavit misiju. 

Ja znam di ću se inkarnirat i zašto i s kojim ciljem. Znači materija ne smije biti problem tako da imam vrimena za puno bitnije stvari jer me šalje galaktička federacija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176086
2014-04-11


Back to top Go down

Kako se zove Hrvatska bez turizma? Srbija - Page 3 Empty Re: Kako se zove Hrvatska bez turizma? Srbija

Post by Guest 4/25/2020, 18:33

RayMabus wrote:
Legendovich wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
Svaka čast. Bravo. :tu

Da Bog da im propalo idučih sto sezona.
Kad budes trcao radit u firmu za strojem javi se
U penziji sam. Iznajmljuem stanove , nema ženu , dicu , kredita , dugova , imam za sebe. Mogu ležat idući pet života i to i planiram. Ne mislim radit za ove krvopije i emanicipaciju. Čekam treći svijetski.

Nisan ja na ovu planetu doša da bi radija za masone i Iluminate i njihovu birokraciju priko koje održavaju vlast nad ovcama.

bogumi,to ti tek slijedi,nakon sto ostanes bez svojih nekretnina,moci ces samo kitu iznajmljivati...tek ce sad raspasoj i otimacina na Balkanu krenuti..
Pa jel ti znaš koliko ja iman nekretnina ? Pa neman samo ona dva stana. Iman još hrpu parcela. 

Mogu sad da oću odma dva nova stana sredit al šta će mi toliko stanova. Imam za sebe. Iman ti ja puno te logistike. Mogu šta oću. Mogu se igrat s time. Ne da mi se jer imam za sebe dovoljno. Ja mogu deset petnajst stanova napravit u roku manjem od deset godina. U čas.
znam zato ti i kazem..pazi da dolaskom zakona,ne obore ti se obveze za te nekretnine na glavu odjedaren,pa ih budes morao spasavati prodajom istih,ili,kako to bude doli,netko da nekom nalog,da posalje nekog i preko nekog ti uruci odluku od oduzimanju nekretnina...dok i skuzis odakle je vjetar punuo,ti vec na ulici.. :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako se zove Hrvatska bez turizma? Srbija - Page 3 Empty Re: Kako se zove Hrvatska bez turizma? Srbija

Post by Guest 4/25/2020, 18:34

a od poreza na poljzemljiste do brutalnog poreza na Nekretnine druge,je samo pola udisaja vremena..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako se zove Hrvatska bez turizma? Srbija - Page 3 Empty Re: Kako se zove Hrvatska bez turizma? Srbija

Post by Counter-Strike 4/25/2020, 20:15

pizzon wrote:zove se:

da vrate 400miliU. eu :)

dobro je izgleda da su zaboravili onu ratnu odstetu sto smo im trebali platiti

_________________
Kako se zove Hrvatska bez turizma? Srbija - Page 3 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Kako se zove Hrvatska bez turizma? Srbija - Page 3 Empty Re: Kako se zove Hrvatska bez turizma? Srbija

Post by Šandor Winnetou 4/25/2020, 21:30

dzmrdz wrote:
kaya wrote:
dzmrdz wrote:
kaya wrote:Može leptir mašni netko javiti da će hrvatska ostati bez turizma kada presuši more, znači nikad. Prema tome sav njegov tekst je materijal za wc.

Ja sam jednom dok sam bio llinjo sanjao da je more presusilo, kao ja dolazim na Borik u ZD a ono nema mora..a jbt..a trebamo ici na more za koji san, muke zive.
😀...a i ti svašta sanjaš

Znas da mi nije bilo svejedno haha...eh da mogu kontrolisati sta sanjam ne bih se budio hahaha
 Ja bi, bemti kukuruz uvijek se nešto dogodi kad treba biti lijepo i da uživam, ode san u mp3 na desetu stranu i odjednom sam u vlaku ili u kukuruzima ili u avionu...ali nikad da ostanem na tom kolosjeku gdje sam trebao biti :_|

_________________
Kako se zove Hrvatska bez turizma? Srbija - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Kako se zove Hrvatska bez turizma? Srbija - Page 3 Empty Re: Kako se zove Hrvatska bez turizma? Srbija

Post by Šandor Winnetou 4/25/2020, 21:33

Pirate wrote:
kaya wrote:Može leptir mašni netko javiti da će hrvatska ostati bez turizma kada presuši more, znači nikad. Prema tome sav njegov tekst je materijal za wc.
Nece Hrvatska ostati bez turizma ali joj opada komparativna prednost u odnosu na druge zemlje. Za razliku od ostalih zemalja centralno istocne i jugoistocne Europe, jedino Hrvatska ima to bogatstvo obale i otoka koji joj je davao ogromnu prednost u odnosu na druge zemlje koje to nemaju i pruzio joj priliku da se razvija i u nekim drugim sektorima gdje drugi nemogu. 

No, unatoc toj prednosti, Hrvatsku je cijela srednjoistocna Europa prestigla a vec sad pomalo joj disu za vratom i ova sitna boranija sa jugoistoka Europe.
I mi smo druge prestizali, i drugi su nas prestizali. Nekada dobro nekada loše ali je bitno da nigdje ljudi ne umiru od gladi i da se ne kolju za komadić kruha. Nije sretan onaj koji puno ima nego je sretan onaj koji malo treba press.

_________________
Kako se zove Hrvatska bez turizma? Srbija - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Kako se zove Hrvatska bez turizma? Srbija - Page 3 Empty Re: Kako se zove Hrvatska bez turizma? Srbija

Post by Guest 4/25/2020, 22:02

tre wrote:
dzmrdz wrote:
kaya wrote:
dzmrdz wrote:
kaya wrote:Može leptir mašni netko javiti da će hrvatska ostati bez turizma kada presuši more, znači nikad. Prema tome sav njegov tekst je materijal za wc.

Ja sam jednom dok sam bio llinjo sanjao da je more presusilo, kao ja dolazim na Borik u ZD a ono nema mora..a jbt..a trebamo ici na more za koji san, muke zive.
😀...a i ti svašta sanjaš

Znas da mi nije bilo svejedno haha...eh da mogu kontrolisati sta sanjam ne bih se budio hahaha
 Ja bi, bemti kukuruz uvijek se nešto dogodi kad treba biti lijepo i da uživam, ode san u mp3 na desetu stranu i odjednom sam u vlaku ili u kukuruzima ili u avionu...ali nikad da ostanem na tom kolosjeku gdje sam trebao biti :_|
 Ono kad se probudis a krivo ti u 3pm...i onda te drzi to jos neko vreme, znam milion puta da sam se probudio al ne zelim da otvorim oci nakon takvih snova.

A ima i onih nakon kojih kazem hvala ti Boze sto je samo san...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako se zove Hrvatska bez turizma? Srbija - Page 3 Empty Re: Kako se zove Hrvatska bez turizma? Srbija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum