ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nova tema o Darku Pajčiću

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Nova tema o Darku Pajčiću Empty Nova tema o Darku Pajčiću

Post by Guest 25/11/2015, 13:16

Zašto ste zaključali staru temu? pustite četnike i ostale jugoslave iz grupe oninemrze@cetniks.com da se poseru i pojedu to do kraja, što ste ih prekinuli u po zalogaja?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nova tema o Darku Pajčiću Empty Re: Nova tema o Darku Pajčiću

Post by michaellcmacha 25/11/2015, 13:35

pa jebiga Asila je tražio od svog dobrog poznanika Hornija da zaključa temu i dobri poznanik je to odradio....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nova tema o Darku Pajčiću Empty Re: Nova tema o Darku Pajčiću

Post by Trinity 25/11/2015, 13:39

Nitko ništa nije tražio, a temu sam zaključala ja.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Nova tema o Darku Pajčiću Empty Re: Nova tema o Darku Pajčiću

Post by michaellcmacha 25/11/2015, 13:40

eh pa dobro to samo znači da ste se udružili u zao poduhvat... na traženje Asile... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nova tema o Darku Pajčiću Empty Re: Nova tema o Darku Pajčiću

Post by Guest 25/11/2015, 13:40

michaellcmacha wrote:pa jebiga Asila je tražio od svog dobrog poznanika Hornija da zaključa temu i dobri poznanik je to odradio....
Mislim da nije to u pitanju nego je triniti htjela da prestane sranje po mrtvom čovjeku, ja sam više za opciju da se pusti da se poseru do kraja i da se valjaju u svojim g*nima dok ih jedu, zašto sakrivati njihovu mržnju kada je ispoljavaju ionako u svakom postu koji napišu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nova tema o Darku Pajčiću Empty Re: Nova tema o Darku Pajčiću

Post by michaellcmacha 25/11/2015, 13:41

naime dotični je u nekoliko navrata tražio od hornija da zaključa temu tokom jučerašnjih rasprava...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nova tema o Darku Pajčiću Empty Re: Nova tema o Darku Pajčiću

Post by michaellcmacha 25/11/2015, 13:42

a dobro ako je i tako, ja i dalje tvrdim da nisu problem te pobjeglice... nego ovi naši domaći pljuvači...pogotovo ovi "pravno" potkovani...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nova tema o Darku Pajčiću Empty Re: Nova tema o Darku Pajčiću

Post by Guest 25/11/2015, 13:44

michaellcmacha wrote:naime dotični je u nekoliko navrata tražio od hornija da zaključa temu tokom jučerašnjih rasprava...
Istina ali molba sa te strane mu nije uslišana ako dobro poznajem kica ili hornija.

Nego ko nije pogledao može ovdje vidjeti autentična svjedočenja izravnih aktera događaja plus slike sa lica mjesta


Dakle kada se pogleda jasno je da se radi o debelom prekoračenju ovlasti i čistoj mržnji sa kojom je saša sabadoš skoro ubio pok. Darka Pajčića. Ko ima vremna neka pogleda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nova tema o Darku Pajčiću Empty Re: Nova tema o Darku Pajčiću

Post by Guest 25/11/2015, 13:46

Tko je Darko Pajčić?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nova tema o Darku Pajčiću Empty Re: Nova tema o Darku Pajčiću

Post by Guest 25/11/2015, 13:46

michaellcmacha wrote:a dobro ako je i tako, ja i dalje tvrdim da nisu problem te pobjeglice... nego ovi naši domaći pljuvači...pogotovo ovi "pravno" potkovani...
U svakom slučaju bi im valjalo malo pogani jezik oprljiti kojim banom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nova tema o Darku Pajčiću Empty Re: Nova tema o Darku Pajčiću

Post by Trinity 25/11/2015, 13:46

Ako vam je do sranja, nađite si drugu temu, a mrtvog čovjeka pustite na miru.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Nova tema o Darku Pajčiću Empty Re: Nova tema o Darku Pajčiću

Post by Guest 25/11/2015, 13:47

Eva wrote:Tko je Darko Pajčić?
Imaš video pa gledaj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nova tema o Darku Pajčiću Empty Re: Nova tema o Darku Pajčiću

Post by Guest 25/11/2015, 13:48

Pa kaj mi nemreš reć u dve riječi?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nova tema o Darku Pajčiću Empty Re: Nova tema o Darku Pajčiću

Post by Guest 25/11/2015, 13:51

Trinity wrote:Ako vam je do sranja, nađite si drugu temu, a mrtvog čovjeka pustite na miru.
To je istina, no nismo mi sa desne strane pišali i srali po ubijenom branitelju nego sa lijeve i četničke tako da se ovo upozoronje ne bi trebalo odnositi na sve. Mi smo iznosili fakte kada se priključila bratija iz srbije na temu i krenulo je kako je a ja jednostavno ne mogu to istrpjeti pa sam i sam napravio doprinos takvom stanju no početke svega jasno treba razlučiti u svakom slučaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nova tema o Darku Pajčiću Empty Re: Nova tema o Darku Pajčiću

Post by michaellcmacha 25/11/2015, 13:52

koji vrlo dobro znaju da kazneno djelo ima svoj procesni tijek. što bi značilo da je fraktura zatiljne kosti i hematom na lijevoj strani glave koju je prouzročio policijski službenik tijekom vršenja policijske primjene sredstava prinude uzrok koji je s obzirom na onemogućavanje pružanja pomoći ozlijeđenom od strane istog PS mogao i trebao biti definiran kao kazneno djelo... i to kvalificirano kazneno djelo... a pad u lokalu nakon 20 dana bi svaki kriminalist, ali i državni tužitelj slijedom kriminalističe metodologije doveo u vezu sa navedenim kaznenim djelom, kao i krajnju posljedicu koja je u konačnici iz kaqznenog djela proizašla i nastupila... e ali s obzirom da se radi o likovima koji po potrebi kao i rošavi malo jesu pa malo nisu, malo im je bilo teško kad je grmilo, a malo se zajebu pa kažu da nisu ni bili ovdje nego kod rodbine gdje nije grmilo... i tako to...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nova tema o Darku Pajčiću Empty Re: Nova tema o Darku Pajčiću

Post by Guest 25/11/2015, 13:52

Eva wrote:Pa kaj mi nemreš reć u dve riječi?
U dve riječi? evo da probam...Darko je..e sad ti skužila ili ne :D Pogledaj video, ne moraš cijeli, samo uvodni dio i biće ti sve jasno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nova tema o Darku Pajčiću Empty Re: Nova tema o Darku Pajčiću

Post by Guest 25/11/2015, 13:57

Ma skužila sam, ti i Miha ste objasnili premda vam to ni bila namjera 👅
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nova tema o Darku Pajčiću Empty Re: Nova tema o Darku Pajčiću

Post by Trinity 25/11/2015, 13:59

tre911 wrote:
Trinity wrote:Ako vam je do sranja, nađite si drugu temu, a mrtvog čovjeka pustite na miru.
To je istina, no nismo mi sa desne strane pišali i srali po ubijenom branitelju nego sa lijeve i četničke tako da se ovo upozoronje ne bi trebalo odnositi na sve. Mi smo iznosili fakte kada se priključila bratija iz srbije na temu i krenulo je kako je a ja jednostavno ne mogu to istrpjeti pa sam i sam napravio doprinos takvom stanju no početke svega jasno treba razlučiti u svakom slučaju.
I ne odnosi se na sve, jasno. Ali otvaranjem nove teme nastavit će se di ste stali.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Nova tema o Darku Pajčiću Empty Re: Nova tema o Darku Pajčiću

Post by Guest 25/11/2015, 13:59

michaellcmacha wrote:koji vrlo dobro znaju da kazneno djelo ima svoj procesni tijek. što bi značilo da je fraktura zatiljne kosti i hematom na lijevoj strani glave koju je prouzročio policijski službenik tijekom vršenja policijske primjene sredstava prinude uzrok koji je s obzirom na onemogućavanje pružanja pomoći ozlijeđenom od strane istog PS mogao i trebao biti definiran kao kazneno djelo... i to kvalificirano kazneno djelo... a pad u lokalu nakon 20 dana bi svaki kriminalist, ali i državni tužitelj slijedom kriminalističe metodologije doveo u vezu sa navedenim kaznenim djelom, kao i krajnju posljedicu koja je u konačnici iz kaqznenog djela proizašla i nastupila... e ali s obzirom da se radi o likovima koji po potrebi kao i rošavi malo jesu pa malo nisu, malo im je bilo teško kad je grmilo, a malo se zajebu pa kažu da nisu ni bili ovdje nego kod rodbine gdje nije grmilo... i tako to...
Upravo tako, zakucavanje njegove glave u zid i lomljenje tim činom njegove nosne kosti  te nakon toga njegov pad i udar u rubnik jasno da su prouzročili posljedice od kojih je na kraju čovjek i umro. E sad zašto se brani milicajca četnika kojeg je pok. Darko napao okrenut leđima i ugrozio mu valjda život treba vidjeti kod drugova ostoje i milanovića i kod drugova iz DORHa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nova tema o Darku Pajčiću Empty Re: Nova tema o Darku Pajčiću

Post by crvenkasti 25/11/2015, 14:00

Ja badava pišem, i kod mihe i kod trea sam na ignoru.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28769
2014-04-17


Back to top Go down

Nova tema o Darku Pajčiću Empty Re: Nova tema o Darku Pajčiću

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum