ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li je to bilo nekakva nostalgija za crkvom i odlaskom na misu, da li je je to bila nekakva Božja volja ili nekakav znak to prosudite sami

Go down

Da li je to bilo nekakva nostalgija za crkvom i odlaskom na misu, da li je je to bila nekakva Božja volja ili nekakav znak to prosudite sami Empty Da li je to bilo nekakva nostalgija za crkvom i odlaskom na misu, da li je je to bila nekakva Božja volja ili nekakav znak to prosudite sami

Post by debotoijusto Sun 19 Apr - 21:05

Jeste li i vi vidjeli snimku čovjeka koji se prije nekoliko dana prekrižio sredstvom za dezinfekciju ruku dok je ulazio u trgovinu? Prvotno se mislilo da je snimka stigla negdje iz Dalmacije no viralni hit ipak stiže iz Vinkovaca.
U svakom slušaju nasmijala je brojne a sada se oglasila i osoba na snimci. Riječ je o Damiru Jakšiću, nezavisnom vijećniku Gradskog vijeća Grada Vinkovaca.
Evo što je napisao na Facebooku.
'Jesam, ja sam ovo napravio na ulazu u Kaufland u Vinkovcima. Nije to bilo u nikakvoj zloj namjeri niti da bih se izrugivao sa vjerom jer ja sam vjernik od malih nogu kako su me roditelji odgojili.
Taj dan sam stajao ispred Kauflanda u redu negdje oko pola sata možda i više te sam bio cijelo vrijeme zaokupljen nekom svojom mislima.



Na ulasku u trgovinu stoji sredstvo za dezinfekciju i meni je to djelovalo kao sveta voda na ulasku u crkvu te sam se smočivši ruke nekontrolirano prekrižio. Da li je to bilo nekakva nostalgija za crkvom i odlaskom na misu, da li je je to bila nekakva Božja volja ili nekakav znak to prosudite sami.
Mišljenja sam da ćemo ovu krizu sa virusom prebroditi jedino ako budemo složni i ako se pridržavamo svih pravila ponašanja. Također moramo i vjerovati.
Ja čvrsto vjerujem da ćemo mi brzo pobijediti ovaj virus i vjerujem da će nam Bog pomoći u tome. Uz sve dužno poštovanje svima onima koji ne misle ovako jer postoje i druga mišljenja koje treba poštovati, sve vas lijepo pozdravljam.
I kada sve ovo prođe, dođite u Vinkovce.



https://slobodnadalmacija.hr/mozaik/drustvena-mreza/ja-sam-to-napravio-meni-je-djelovalo-kao-sveta-voda-oglasio-se-covjek-koji-se-prekrizio-dezinficijensom-za-ruke-na-ulazu-u-trgovacki-centar-1017115
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum