ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

neće bit bolje

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

neće bit bolje Empty neće bit bolje

Post by danni1 10/4/2020, 11:03

https://www.index.hr/vijesti/clanak/tri-su-nova-vazna-otkrica-o-koroni-i-nijedno-nije-dobro/2173694.aspx

_________________
neće bit bolje Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

neće bit bolje Empty Re: neće bit bolje

Post by danni1 10/4/2020, 11:04

To je to.

Poslije Uskrsa sve otvorit pa kom obojci kom opanci.

_________________
neće bit bolje Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

neće bit bolje Empty Re: neće bit bolje

Post by debotoijusto 10/4/2020, 11:49

ide lagano priprema za stanje normalnosti
vitamin c i sirup za kasalj  ;)

nakon par dana dangubljenja u pocetku izolacije radim svaki dan kao i prije samo manji pritok novca no zadovoljan organiziranjem moje zajednice preko mreze , moglo bi se poslovati ako i druge zajednice krenu sa svojim poslovima...i prat ruke manji socijalni kontakt te malo srece
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

neće bit bolje Empty Re: neće bit bolje

Post by dijagram 10/4/2020, 12:05

ne bude li bolje svakako ce biti puno gore
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

neće bit bolje Empty Re: neće bit bolje

Post by Maggie19 10/4/2020, 12:06

dijagram wrote:ne bude li bolje svakako ce biti puno gore
Tako je.
;-)

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

neće bit bolje Empty Re: neće bit bolje

Post by dijagram 10/4/2020, 12:08

Maggie19 wrote:
dijagram wrote:ne bude li bolje svakako ce biti puno gore
Tako je.
;-)
B-) :rim
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

neće bit bolje Empty Re: neće bit bolje

Post by debotoijusto 10/4/2020, 12:10

treba izac vanka i obavit fotosintezu , nema druge
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

neće bit bolje Empty Re: neće bit bolje

Post by Guest 10/4/2020, 12:13

PA kojeg Kurtza ja pisem vec poduze..???

da je virulentan,i da mu je to u vrhu glavnih osobina..da rusi imunitet za stalno,i da je zilav na okolne uvjete....i naravno ,siri se nevidljivo,dok josh nema simptome...
e jebem ti nounare i znanstvenike...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

neće bit bolje Empty Re: neće bit bolje

Post by mutava baštarda 10/4/2020, 12:17


_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

neće bit bolje Empty Re: neće bit bolje

Post by RayMabus 10/4/2020, 13:07

Pa ništa , ostaje nam blokada putničkog avio i pomorskog prometa kako je i rekao čika Nostradamus.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t39169-nostradamus-avio-putnicki-prijevoz-ce-se-prizemljiti-zbog-kuge

Ništa od turizma jako dugo. Radujem se tome i slomu proračuna i onda ostajemo samo narod protiv vlade i uhljeba.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

neće bit bolje Empty Re: neće bit bolje

Post by kaya 10/4/2020, 13:09

Legendovich wrote:PA kojeg Kurtza ja pisem vec poduze..???

da je virulentan,i da mu je to u vrhu glavnih osobina..da rusi imunitet za stalno,i da je zilav na okolne uvjete....i naravno ,siri se nevidljivo,dok josh nema simptome...
e jebem ti nounare i znanstvenike...
od kuda ti ova ideja?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

neće bit bolje Empty Re: neće bit bolje

Post by Guest 10/4/2020, 13:16

kaya wrote:
Legendovich wrote:PA kojeg Kurtza ja pisem vec poduze..???

da je virulentan,i da mu je to u vrhu glavnih osobina..da rusi imunitet za stalno,i da je zilav na okolne uvjete....i naravno ,siri se nevidljivo,dok josh nema simptome...
e jebem ti nounare i znanstvenike...
od kuda ti ova ideja?
nije meni..zakljucujem po onome,sto "ozdravljeli" pokazuju sklonost ponovnom zarazavanju..imas posvuda na portalima..dakle,imunitet nije razvijen,nego je organizam josh i prijemciviji za viruz-sto implicira ,da je u sustini oslabljen..ili?? :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

neće bit bolje Empty Re: neće bit bolje

Post by kaya 10/4/2020, 13:30

Legendovich wrote:
kaya wrote:
Legendovich wrote:PA kojeg Kurtza ja pisem vec poduze..???

da je virulentan,i da mu je to u vrhu glavnih osobina..da rusi imunitet za stalno,i da je zilav na okolne uvjete....i naravno ,siri se nevidljivo,dok josh nema simptome...
e jebem ti nounare i znanstvenike...
od kuda ti ova ideja?
nije meni..zakljucujem po onome,sto "ozdravljeli" pokazuju sklonost ponovnom zarazavanju..imas posvuda na portalima..dakle,imunitet nije razvijen,nego je organizam josh i prijemciviji za viruz-sto implicira ,da je u sustini oslabljen..ili?? :starac
ma nije istina, našli su virus kod par "ozdravljenih" ali zapravo to još uvijek nisu bili. tako da nisu oni dobili koronu ponovo nego nisu skroz ozdravili niti od prvi put..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

neće bit bolje Empty Re: neće bit bolje

Post by kaya 10/4/2020, 13:33

i drugo, kod onih koji su imali najlakše oblike nisu našli puno antitijela na covid, znači nečim drugim se štite
što samo znači jedno, otvori sve da što prije ova panika završi.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

neće bit bolje Empty Re: neće bit bolje

Post by vili40 10/4/2020, 13:34

kaya wrote:
Legendovich wrote:PA kojeg Kurtza ja pisem vec poduze..???

da je virulentan,i da mu je to u vrhu glavnih osobina..da rusi imunitet za stalno,i da je zilav na okolne uvjete....i naravno ,siri se nevidljivo,dok josh nema simptome...
e jebem ti nounare i znanstvenike...
od kuda ti ova ideja?
Jedno novo, preliminarno istraživanje, objavljeno u ponedjeljak na platformi Medrxiv.org, koje su proveli šangajski znanstvenici pokazalo je da neke osobe koje su preboljele covid-19 imaju vrlo niske razine antitijela te da ih neke čak uopće nemaju.
Tim sa Sveučilišta Fudan istražio je uzorke 175 osoba koje su otpuštene iz Shanghai Public Health Clinical Centra nakon što su preboljele covid-19. Analiza je pokazala da je čak jedna trećina imala iznenađujuće niske razine antitijela te da kod nekih testovi uopće nisu uspijevali otkriti antitijela.
Antitijela su proteini koji se stvaraju u plazma-stanicama imunološkog sustava, a djeluju tako da se vezuju za molekule na virusu i sprječavaju njihov ulazak u stanicu ili pak označavaju viruse za napad obrambenog sustava.

Niske razine antitijela uglavnom su zabilježene kod mladih ljudi koji su bolest preboljeli uz blage simptome. Kod trećine su sudionika titrovi, kojima se mjeri prisutnost antitijela, bili toliko niski da antitijela vjerojatno ne bi pružila nikakvu zaštitu od zaraze.
Desetero pacijenata obuhvaćenih studijom nije pokazalo da ima ikakve razine antitijela iako su imali simptome bolesti, poput suhog kašlja i povišene temperature. Znanstvenici pretpostavljaju da se njihov organizam od virusa zaštitio T-stanicama ili citokinima ili prirođenom imunošću.
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

neće bit bolje Empty Re: neće bit bolje

Post by Guest 10/4/2020, 13:34

kaya wrote:
Legendovich wrote:
kaya wrote:
Legendovich wrote:PA kojeg Kurtza ja pisem vec poduze..???

da je virulentan,i da mu je to u vrhu glavnih osobina..da rusi imunitet za stalno,i da je zilav na okolne uvjete....i naravno ,siri se nevidljivo,dok josh nema simptome...
e jebem ti nounare i znanstvenike...
od kuda ti ova ideja?
nije meni..zakljucujem po onome,sto "ozdravljeli" pokazuju sklonost ponovnom zarazavanju..imas posvuda na portalima..dakle,imunitet nije razvijen,nego je organizam josh i prijemciviji za viruz-sto implicira ,da je u sustini oslabljen..ili?? :starac
ma nije istina, našli su virus kod par "ozdravljenih" ali zapravo to još uvijek nisu bili. tako da nisu oni dobili koronu ponovo nego nisu skroz ozdravili niti od prvi put..
kasnije prokopam..negdje sam citao da su neki ozdravili,pa se opet zarazili..e sad,jel viruz nash ostao u organizmu ili nije provjerim..ali opet Kayo..jeben je igrac koji ostane kao spavac u organizmu..to ne ide na dobro..dakle,imunitet ga ne prepoznaje kao neprijatelja i ne vidi ga..a on se opet u nekim uvjetima moze krenuti replicirati... No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

neće bit bolje Empty Re: neće bit bolje

Post by kaya 10/4/2020, 14:57

Legendovich wrote:
kaya wrote:
Legendovich wrote:
kaya wrote:
Legendovich wrote:PA kojeg Kurtza ja pisem vec poduze..???

da je virulentan,i da mu je to u vrhu glavnih osobina..da rusi imunitet za stalno,i da je zilav na okolne uvjete....i naravno ,siri se nevidljivo,dok josh nema simptome...
e jebem ti nounare i znanstvenike...
od kuda ti ova ideja?
nije meni..zakljucujem po onome,sto "ozdravljeli" pokazuju sklonost ponovnom zarazavanju..imas posvuda na portalima..dakle,imunitet nije razvijen,nego je organizam josh i prijemciviji za viruz-sto implicira ,da je u sustini oslabljen..ili?? :starac
ma nije istina, našli su virus kod par "ozdravljenih" ali zapravo to još uvijek nisu bili. tako da nisu oni dobili koronu ponovo nego nisu skroz ozdravili niti od prvi put..
kasnije prokopam..negdje sam citao da su neki ozdravili,pa se opet zarazili..e sad,jel viruz nash ostao u organizmu ili nije provjerim..ali opet Kayo..jeben je igrac koji ostane kao spavac u organizmu..to ne ide na dobro..dakle,imunitet ga ne prepoznaje kao neprijatelja i ne vidi ga..a on se opet u nekim uvjetima moze krenuti replicirati... No
Nebitno, to je par slučajeva na sto tisuća i više. Nisu relevantni nizašta. Tko preboli koronu neće ju dobiti ponovo, a drugi oblik možda hoće, sa opet slabim posljedicama jer već ima imunitet na jedan oblik. Ni oni koji su prebolili male boginje nisu mogli uopće dobiti velike ili jesu ali nisu bile smrtnosne za njih.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

neće bit bolje Empty Re: neće bit bolje

Post by kic 10/4/2020, 15:00


https://www.vecernji.hr/premium/koliko-dugo-cemo-se-lijeciti-od-lijeka-1393197

Za vrijeme opće pogibelji možemo im privremeno može dati na upravljanje svoje tijelo. Ali ne i dušu i um. Kao lojalni građani poštovat ćemo upute stožera, ali nećemo pri tome odustati od prava na razmišljanje, sumnjanje, postavljanje pitanja, traženje argumenta. Inače ćemo se duže čupati od lijeka nego od bolesti.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

neće bit bolje Empty Re: neće bit bolje

Post by kaya 10/4/2020, 15:24

Hokage wrote:
https://www.vecernji.hr/premium/koliko-dugo-cemo-se-lijeciti-od-lijeka-1393197

Za vrijeme opće pogibelji možemo im privremeno može dati na upravljanje svoje tijelo. Ali ne i dušu i um. Kao lojalni građani poštovat ćemo upute stožera, ali nećemo pri tome odustati od prava na razmišljanje, sumnjanje, postavljanje pitanja, traženje argumenta. Inače ćemo se duže čupati od lijeka nego od bolesti.
Ja ni upute stožera više ne hebem pol posto, maske su u smeću, rukavice stavljam kada perem čaše ako ne stavljam u perilicu i ne da mi općenito više glumiti idiota.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

neće bit bolje Empty Re: neće bit bolje

Post by T. 10/4/2020, 15:27

danni1 wrote:To je to.

Poslije Uskrsa sve otvorit pa kom obojci kom opanci.
Bolje otvoriti na uskršnje jutro, zašto čekati dan poslije...
Da hrvati katolici u živo mogu slaviti svetu misu...
Te da im njihovi pastiri neposredno udijele blagoslov koji štiti od svih zala...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

neće bit bolje Empty Re: neće bit bolje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum