ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpski kralj mesa postao najveći vlasnik oranica u Hrvatskoj

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Srpski kralj mesa postao najveći vlasnik oranica u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Srpski kralj mesa postao najveći vlasnik oranica u Hrvatskoj

Post by RayMabus Tue 24 Nov - 20:10

Srbija ima stoke a ima problema sa prodajom iste.

Ima konja zanimljivih a jeftini su za hrvatske prilike.

Kupit ću jednoga pa ću ga jahat a nazvat ću ga : Srboljub.

Điha Srboljube. lol!

RayMabus

Posts : 176017
2014-04-11


Back to top Go down

Srpski kralj mesa postao najveći vlasnik oranica u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Srpski kralj mesa postao najveći vlasnik oranica u Hrvatskoj

Post by Guest Tue 24 Nov - 20:12

ja imam avlijanera, zove se hrvoje :aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srpski kralj mesa postao najveći vlasnik oranica u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Srpski kralj mesa postao najveći vlasnik oranica u Hrvatskoj

Post by RayMabus Tue 24 Nov - 20:15

Srbija sela , sve puno stoke , slaba platežna moć , svi imaju nekoga na selu i nema potražnje a ponuda velika.

Snimija sam ja to davno samo se ne bavim trgovinom stoke al su me konji zanimali.

Povežeš to sa tržištem u Hr kojoj je ta stoka jeftinija , dole u Rijeci grade stočne brodove za Arape , u vagon i vozi miško za Arabiju ....ubereš proviziju , ovi u Srbiji dobiju kupca , Arapi dobiju stoku ...svi happy.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176017
2014-04-11


Back to top Go down

Srpski kralj mesa postao najveći vlasnik oranica u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Srpski kralj mesa postao najveći vlasnik oranica u Hrvatskoj

Post by Sora Wed 25 Nov - 16:29

A i SEVE SE UDALA U SRBIJU...

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Srpski kralj mesa postao najveći vlasnik oranica u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Srpski kralj mesa postao najveći vlasnik oranica u Hrvatskoj

Post by Guest Wed 25 Nov - 19:44

dal je martijevic kupio zemlju kao srpski ili kao hrvatski drzavljanin?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srpski kralj mesa postao najveći vlasnik oranica u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Srpski kralj mesa postao najveći vlasnik oranica u Hrvatskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum