ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S kim (ne) bi popili piće/ daj da se volimo /mrzimo

Page 14 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Go down

S kim (ne) bi popili piće/ daj da se volimo /mrzimo - Page 14 Empty Re: S kim (ne) bi popili piće/ daj da se volimo /mrzimo

Post by Guest 1/4/2020, 21:53

A ja bija na stadionu Fulhama...
Old school totalni...
Stare, drvene stolice...
:D

Guest
Guest


Back to top Go down

S kim (ne) bi popili piće/ daj da se volimo /mrzimo - Page 14 Empty Re: S kim (ne) bi popili piće/ daj da se volimo /mrzimo

Post by Guest 1/4/2020, 22:08

fridrih_niche wrote:A ja bija na stadionu Fulhama...
Old school totalni...
Stare, drvene stolice...
:D
Goodison Park isto old school, osjeti se miris onog romantičnog nogometa. Sad i oni grade novi, vidija sam video prezentaciju. Sve to lipo izgleda, kao i Tottenhamov, ali nije to ono...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

S kim (ne) bi popili piće/ daj da se volimo /mrzimo - Page 14 Empty Re: S kim (ne) bi popili piće/ daj da se volimo /mrzimo

Post by Guest 1/4/2020, 22:10

Prošli su dani old schoola, jbg...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

S kim (ne) bi popili piće/ daj da se volimo /mrzimo - Page 14 Empty Re: S kim (ne) bi popili piće/ daj da se volimo /mrzimo

Post by FRANK 1/4/2020, 22:16

Roland Deschain wrote:
LUCIANO MOGGI wrote:
Roland Deschain wrote:Tast je kupio bio stan od kojih 40 kvadrata koji renta cijelo vrijeme otkad su u penziji nekim Grcima.
Pametan covik.
Moj nije tio uzet nista.
Da matere nije bilo nebi ni ovaj stan u st uzeo.
Kamo srece da nije jerbstan je na pujanke. A gore nemoze
Ovo je u Perlachu, nije ništa bolje nego Pujanke
Ma perlach i neu perlach je mala turska uzas

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

S kim (ne) bi popili piće/ daj da se volimo /mrzimo - Page 14 Empty Re: S kim (ne) bi popili piće/ daj da se volimo /mrzimo

Post by FRANK 1/4/2020, 22:22

Ja san dok san radio na kruzerima obasa cili svit. Od svega sta san vidija najlipsa mi je malaga valencija la valleta palermo santorini latakia nasa obala i venecija.
Cape town mi je san snova i da se nisan smistija tu cape town bi bija cilj.
Ali novi zeland je cudo

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

S kim (ne) bi popili piće/ daj da se volimo /mrzimo - Page 14 Empty Re: S kim (ne) bi popili piće/ daj da se volimo /mrzimo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum