ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović se danas prvi put ozbiljno suprotstavio Vladinoj odluci. Zapelo je na ljudskim slobodama

Go down

Milanović se danas prvi put ozbiljno suprotstavio Vladinoj odluci. Zapelo je na ljudskim slobodama Empty Milanović se danas prvi put ozbiljno suprotstavio Vladinoj odluci. Zapelo je na ljudskim slobodama

Post by debotoijusto Sun 29 Mar - 8:45

Predsjednik Zoran Milanović dosad se nije upuštao u pretjerano kritiziranje Vladinih odluka, ali danas se prvi put vrlo ozbiljno suprotstavio Vladi i HDZ-u.
Milanović je rekao kako Nacionalni stožer civilne zaštite ne bi trebao samostalno donositi odluke koje se tiču ograničavanja ljudskih sloboda i prava te da bi o tome trebao odlučivati Sabor, dvotrećinskom većinom.
“Ako smo ograničili slobodu kretanja, a jesmo, ako smo ograničili pravo građana da uživaju u privatnom vlasništvu, onda je to odluka koju mora donijeti Sabor dvotrećinskom većinom. Ja bih tu odluku donio. Uz dužno poštovanje, Stožer nije političko tijelo”, rekao je predsjednik Milanović.



Da bi se odluke u Saboru donosile dvotrećinskom većinom, potrebno je aktivirati članak 17 Ustava RH, odnosno proglasiti izvanredno stanje. No, Vlada je u četvrtak zaključila da stanje još nije izvanredno, pa nema potrebe da se aktivira članak 17.



Advertisement
[ltr]





Volume 0%
https://www.telegram.hr/politika-kriminal/milanovic-se-danas-prvi-put-ozbiljno-suprotstavio-vladinoj-odluci-zapelo-je-na-ljudskim-slobodama/?utm_source=NetClanak&utm_medium=Widget&utm_campaign=NetWidget

[/ltr]
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

Milanović se danas prvi put ozbiljno suprotstavio Vladinoj odluci. Zapelo je na ljudskim slobodama Empty Re: Milanović se danas prvi put ozbiljno suprotstavio Vladinoj odluci. Zapelo je na ljudskim slobodama

Post by debotoijusto Sun 29 Mar - 8:47

biljezim + i zakljucak
samo nas je srecica pomazila sto koly izgubila
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

Milanović se danas prvi put ozbiljno suprotstavio Vladinoj odluci. Zapelo je na ljudskim slobodama Empty Re: Milanović se danas prvi put ozbiljno suprotstavio Vladinoj odluci. Zapelo je na ljudskim slobodama

Post by debotoijusto Sun 29 Mar - 14:39

DVIJE Splićanke Branka Karninčić i Silvana Uzinić privedene su danas rano popodne u drugu policijsku postaju dok su šetale Bačvicama, nedaleko od hotela Park. U času kada ih je policija zaustavila, bile su međusobno na propisnoj udaljenosti.
"Uhapsilo nas je, privelo. Taman smo bile kraj hotel Park i tu nas je legitimiralo. Na ulici, nas dvije šetamo dva metra udaljene jedna od druge. Oni nas zaustavili, mi s njima odmah upale u priču, oni su nešto urlali na nas", započinje Karninčić.


"Ja sam rekla - okej, ovdje se možemo šetat, slikat ću mjesto događaja da mogu dokazat, jer prije toga su nam uzeli osobne i rekli da će nas kaznit s osam hiljada kuna. I onda kad sam slikala... Uhvatio me za ruku, počeo potezat prema autu, idete sad s nama u postaju. Onda se neki čovjek javio tamo, pa su njega bacili na pod, onda su njegova žena i djeca počeli plakat, urlat, skričat, jer su bili tu na dječjem igralištu, onda se napravio totalni kaos. U međuvremenu me jedan policajac natjerao da izbrišem fotke, ja sam ih izbrisala. Rekao je da možemo ići, ali drugi je rekao - ne, idemo u policiju", priča uzrujana Karninčić.
"Odveli su nas u postaju, zaplijenili mobitele, napisali da je to kršenje javnog reda i mira i da smo pozivali druge građane na neposluh. Ja to nisam htjela potpisati, pa mi je dao neki papir da napišem svoje viđenje događaja jer je na meni primijenjena sila. Pitala sam ga mogu li vidjeti što je on napisao, rekao je da ne mogu. Stajao je kraj mene cijelo vrijeme. Napisala sam svoju verziju događaja. Stalno sam pitala zašto sam uhapšena. Zašto? Odgovor je bio - to će vam sve na sudu objasnit članak 13. Pitala sam hoću li dobiti ikakav zapisnik u kojem u vidjet šta sam u tom članku 13 prekršila. Odgovor je bio - to će vam sve na sudu objasnit. Nisi mogao s njima pričat, samo su se cerebečili, smijali i bili onako nabrijani. Na kraju su nam dali nešto da potpišemo. Ja nisam htjela, a Silva je potpisala, jer na njoj nije primijenjena sila, pa nije morala pisat svoju verziju događaja", kazala je naša sugovornica. Rekla je i da zbog mjera predostrožnosti od zaraze nije htjela ući u policijsko auto, ali joj je policajac odgovorio da je ono dezinficirano "prije pet minuta".
U međuvremenu su obje puštene iz policijske postaje.

Index je kontaktirao splitsku policiju. Rečeno nam je kako će "sve provjeriti".
Njihovo ćemo očitovanje o slučaju objaviti čim ga dobijemo.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/dvije-splicanke-uhicene-dok-su-setale-gradom-uhvatio-me-za-ruku-i-potezao/2170125.aspx
sad ti daj njima neogranicene ovlasti
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

Milanović se danas prvi put ozbiljno suprotstavio Vladinoj odluci. Zapelo je na ljudskim slobodama Empty Re: Milanović se danas prvi put ozbiljno suprotstavio Vladinoj odluci. Zapelo je na ljudskim slobodama

Post by RayMabus Sun 29 Mar - 14:48

debotoijusto wrote:biljezim + i zakljucak
samo nas je srecica pomazila sto koly izgubila
Složit ću se iako sam glasao za Koly koja sad u ovoj situaciji ionako ništa ne bi mogla u vansjkoj politici pa je ovaj sad ispao plus na unutarnjem planu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176216
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović se danas prvi put ozbiljno suprotstavio Vladinoj odluci. Zapelo je na ljudskim slobodama Empty Re: Milanović se danas prvi put ozbiljno suprotstavio Vladinoj odluci. Zapelo je na ljudskim slobodama

Post by Eroo Sun 29 Mar - 15:44

Koliko je u međuvremenu uspio nabaviti medicinske opreme?
Neka barem Bernardića aktivira, poznato je da on ima odlične veze po svijetu. :D
Ne može ni Plenkovic sve, jebote...

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Milanović se danas prvi put ozbiljno suprotstavio Vladinoj odluci. Zapelo je na ljudskim slobodama Empty Re: Milanović se danas prvi put ozbiljno suprotstavio Vladinoj odluci. Zapelo je na ljudskim slobodama

Post by vuksadinare Sun 29 Mar - 15:49

zokijeva klasika:Pomalo Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović se danas prvi put ozbiljno suprotstavio Vladinoj odluci. Zapelo je na ljudskim slobodama Empty Re: Milanović se danas prvi put ozbiljno suprotstavio Vladinoj odluci. Zapelo je na ljudskim slobodama

Post by vuksadinare Sun 29 Mar - 15:49

...di je prisa lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović se danas prvi put ozbiljno suprotstavio Vladinoj odluci. Zapelo je na ljudskim slobodama Empty Re: Milanović se danas prvi put ozbiljno suprotstavio Vladinoj odluci. Zapelo je na ljudskim slobodama

Post by AssadNaPodmornici Sun 29 Mar - 15:52

ja se svaki dan krećem i treniram na otvorenom, policija bude kraj mene, za sada me ne diraju. obično trčim, pa da me nešto i pitaju produžio bih i dalje, pa neka trče.

panduri su kao i 99% ostalih prosječnih ljudi- vole jedino tlačiti i zajebavati vidno slabije od sebe. u splitu panduri se boje dilera, manji su od makova zrna ispred njih, ili kada vide grupu navijača seru u gaće od straha.. ali ako vide neku bakicu ili ženske e onda glume face.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20998
2018-06-14


Back to top Go down

Milanović se danas prvi put ozbiljno suprotstavio Vladinoj odluci. Zapelo je na ljudskim slobodama Empty Re: Milanović se danas prvi put ozbiljno suprotstavio Vladinoj odluci. Zapelo je na ljudskim slobodama

Post by jastreb Sun 29 Mar - 16:39

AssadNaPodmornici wrote: 

panduri su kao i 99% ostalih prosječnih ljudi- vole jedino tlačiti i zajebavati vidno slabije od sebe.  u splitu panduri se boje dilera, manji su od makova zrna ispred njih, ili kada vide grupu navijača seru u gaće od straha.. ali ako vide neku bakicu ili ženske e onda glume face.
Da ne govorimo o strahu od Cigana.

Kad god ih napadnu onda objave u vijestima kako je bijesna rulja u tom i tom naselju napala nezaštićene pol.službenike.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Milanović se danas prvi put ozbiljno suprotstavio Vladinoj odluci. Zapelo je na ljudskim slobodama Empty Re: Milanović se danas prvi put ozbiljno suprotstavio Vladinoj odluci. Zapelo je na ljudskim slobodama

Post by AssadNaPodmornici Sun 29 Mar - 16:42

jastreb wrote:
AssadNaPodmornici wrote: 

panduri su kao i 99% ostalih prosječnih ljudi- vole jedino tlačiti i zajebavati vidno slabije od sebe.  u splitu panduri se boje dilera, manji su od makova zrna ispred njih, ili kada vide grupu navijača seru u gaće od straha.. ali ako vide neku bakicu ili ženske e onda glume face.
Da ne govorimo o strahu od Cigana.

Kad god ih napadnu onda objave u vijestima kako je bijesna rulja u tom i tom naselju napala nezaštićene pol.službenike.

normalno. vidim koja je i prednost nekada ovog "plemenskog mentaliteta" što smo prije imali u dalmaciji ili danas ga još ima u hercegovini a imaju ga cigani, turci, arapi.

da je to bilo kao "nekada" skupili bi se braća i sestre i natukli ova dva pandura, pa ne bi ovi sutra zlostavljali cure.

mislim gle do sada ja nikada nisam imao problema sa njima, ali među njima ima dosta psihopata i zlostavljača, i policijska značka im je za liječiti kompelkse.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20998
2018-06-14


Back to top Go down

Milanović se danas prvi put ozbiljno suprotstavio Vladinoj odluci. Zapelo je na ljudskim slobodama Empty Re: Milanović se danas prvi put ozbiljno suprotstavio Vladinoj odluci. Zapelo je na ljudskim slobodama

Post by T. Sun 29 Mar - 23:48

Ljudska prava i slobode su imaginarna kategorija...
Imamo prava i slobode kada nam ih i koja nam daju upravljačke elite...
Kada nam ih oduzmu, nemamo ih više...
To su zapravo privremena prava i slobode koja vrijede do njihova opoziva...
Kada se to shvati, lakše je podnijeti gubitak istih...

_________________
Milanović se danas prvi put ozbiljno suprotstavio Vladinoj odluci. Zapelo je na ljudskim slobodama Unname11
T.
T.

Posts : 17137
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Milanović se danas prvi put ozbiljno suprotstavio Vladinoj odluci. Zapelo je na ljudskim slobodama Empty Re: Milanović se danas prvi put ozbiljno suprotstavio Vladinoj odluci. Zapelo je na ljudskim slobodama

Post by Guest Mon 30 Mar - 0:00

T. wrote:Ljudska prava i slobode su imaginarna kategorija...
Imamo prava i slobode kada nam ih i koja nam daju upravljačke elite...
Kada nam ih oduzmu, nemamo ih više...
To su zapravo privremena prava i slobode koja vrijede do njihova opoziva...
Kada se to shvati, lakše je podnijeti gubitak istih...

to je državni terorizam. na takve stvari odgovaram nasiljem sabotažama subverzivnim metodama itd.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović se danas prvi put ozbiljno suprotstavio Vladinoj odluci. Zapelo je na ljudskim slobodama Empty Re: Milanović se danas prvi put ozbiljno suprotstavio Vladinoj odluci. Zapelo je na ljudskim slobodama

Post by Guest Mon 30 Mar - 0:04

AssadNaPodmornici wrote:
jastreb wrote:
AssadNaPodmornici wrote: 

panduri su kao i 99% ostalih prosječnih ljudi- vole jedino tlačiti i zajebavati vidno slabije od sebe.  u splitu panduri se boje dilera, manji su od makova zrna ispred njih, ili kada vide grupu navijača seru u gaće od straha.. ali ako vide neku bakicu ili ženske e onda glume face.
Da ne govorimo o strahu od Cigana.

Kad god ih napadnu onda objave u vijestima kako je bijesna rulja u tom i tom naselju napala nezaštićene pol.službenike.

normalno. vidim koja je i prednost nekada ovog "plemenskog mentaliteta" što smo prije imali u dalmaciji ili danas ga još ima u hercegovini a imaju ga cigani, turci, arapi.

da je to bilo kao "nekada" skupili bi se braća i sestre i natukli ova dva pandura, pa ne bi ovi sutra zlostavljali cure.

mislim gle do sada ja nikada nisam imao problema sa njima, ali među njima ima dosta psihopata i zlostavljača, i policijska značka im je za liječiti kompelkse.

ja sam imao posla s njima i u većini su to isfrustrirani sa narcisoidnim poremećajem ličnosti, prikriveni psihopate i sadisti. uživaju kad tlače i ponižavaju ljude.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović se danas prvi put ozbiljno suprotstavio Vladinoj odluci. Zapelo je na ljudskim slobodama Empty Re: Milanović se danas prvi put ozbiljno suprotstavio Vladinoj odluci. Zapelo je na ljudskim slobodama

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum