ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karantena

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Karantena - Page 2 Empty Re: Karantena

Post by Counter-Strike 28/3/2020, 00:19

imas li krumpjera?

Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Karantena - Page 2 Empty Re: Karantena

Post by RayMabus 28/3/2020, 00:21

Unimatrix_Zero wrote:imas li krumpjera?
Ako posadim imat ću. Prije smo i krumpire sadili al se posli nije isplatilo kad ima kupit jeftino. Uzoreš par brazda , ubodeš i zatrpaš. Ima 7 tisuća kvadrata plodne zemlje poviše kuće.

Ne zamaran se s time. Neman familiju da je moran hranit a za sebe ću se uvik snać.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176050
2014-04-11


Back to top Go down

Karantena - Page 2 Empty Re: Karantena

Post by RayMabus 28/3/2020, 00:28

Ne da se meni to obrađivat. Evo sad su mi trišnje pa gledan da ih uopče ne beren nego pustin da propadnu.

Da mi je nać nekoga tko ima volje iznajmija bi mu pa nek mi plaća povrćen. 

Ne zanima ti to mene. Nije meni to potriba. Neman ja žene ni dice.

Sad se to isplati jer će zbog cile ove situacije cijena hrane skočit a nema posla jer će sve past pošto počima treći svijetski rat jer nadiru i kozojebi.


Last edited by RayMabus on 28/3/2020, 00:30; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176050
2014-04-11


Back to top Go down

Karantena - Page 2 Empty Re: Karantena

Post by Counter-Strike 28/3/2020, 00:29

krumpiri su zlato-moj bato pirat
nego sta li je nostradamus rekao na sve ovo?
i sta ti mislis onako tvoja analiza? situacije na globalnom nivou :chiefi

_________________
Karantena - Page 2 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Karantena - Page 2 Empty Re: Karantena

Post by T. 28/3/2020, 00:32

Krumpir je podcijenjen...
I Luftwaffe je krajem rata letjela na krumpirima...

_________________
Karantena - Page 2 Unname11
T.
T.

Posts : 17123
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Karantena - Page 2 Empty Re: Karantena

Post by RayMabus 28/3/2020, 00:35

Unimatrix_Zero wrote:krumpiri su zlato-moj bato pirat
nego sta li je nostradamus rekao na sve ovo?
i sta ti mislis onako tvoja analiza? situacije na globalnom nivou :chiefi
A ništa nać će se ovo cjepivo samo neće to tako brzo , neće sigurno idućih godinu dana.

Nema prometa ljudi , samo roba a da smanje ovisnost o drugim državama i kontinetima i smanje promet ljudi koji dostavljaju robu svaka država će gledat obnovit svoju proizvodnju itd dakle Evropa za sebe , Amerika za sebe , Kina za sebe itd. 

Nema globalizacije. Izgubit će se masa poslova koji su postojali prije , velika nezaposlenost i puno problema jer su mnogi živili na kredit a sad nemaju odakle vratit , socijalni nemiri , kozojebi nadiru , uspon desnice , rat s kozojebima na tlu Evrope i tako to.

To ja čekan već ima više od deset godina. Zato mene ovo ne tangira uopće kao mnoge koji ovo nisu očekivali nego su mislili da će kurbin pir trajat vječno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176050
2014-04-11


Back to top Go down

Karantena - Page 2 Empty Re: Karantena

Post by Counter-Strike 28/3/2020, 00:43

ne budi pesimista,pesimizam je bolest pod pepsija geek

_________________
Karantena - Page 2 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Karantena - Page 2 Empty Re: Karantena

Post by Counter-Strike 28/3/2020, 00:45

T. wrote:Krumpir je podcijenjen...
I Luftwaffe je krajem rata letjela na krumpirima...
Luftwaffa,opaka avaijacija,proucavao sam njihove duele sa britancima,mozda najzesci fajt na nebu ikad cat

_________________
Karantena - Page 2 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Karantena - Page 2 Empty Re: Karantena

Post by T. 28/3/2020, 00:47

Unimatrix_Zero wrote:
T. wrote:Krumpir je podcijenjen...
I Luftwaffe je krajem rata letjela na krumpirima...
Luftwaffa,opaka avaijacija,proucavao sam njihove duele sa britancima,mozda najzesci fajt na nebu ikad cat
I sve to koristeći krumpire... :W
T.
T.

Posts : 17123
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Karantena - Page 2 Empty Re: Karantena

Post by RayMabus 28/3/2020, 00:51

Unimatrix_Zero wrote:ne budi pesimista,pesimizam je bolest pod pepsija geek
Nisam uopće pesimista , realista sam. Ne zamaram se ja uopće , meni ovo paše. Ja i ovako ne radim nit imam namjeru. Nemam žene , dice , ne pijem ako nemam para a nemam , ne kockan , ne drogiran se , ne vata ženske , troškovi su mi režije i hrana te duvan a to uzmen motani a imam dva stana s kojim pokrijen sebi režije i još neke troškove , namaknen još tisuću kuna negdi misećno sa strane i meni dovoljno.

Nek se misle oni šta imaju ženu , dicu , kojima posao viis nad vratom i imaju kredita koje ne znaju kako će vratit a nemaju para.

Šta ću se ja mislit , iman nekoliko nekretnina , ne vatan ženske , ne zanimaju me odavno ( emanicipacija ) , ne drogiran se , ne kockan , ne pijen ako nemam para , nemam kredita dugova , ništa , nekretnkne mi pokriju režine i pola troškova , tu i tamo neku faturetu napravim i brige mene.

Slobodan a bogat.

Šta misliš koliko je njih na rubu bankrota , žena , dica , kredit , nemaju love ni odakle ju stvorit.

Kako je njima ? 

Ja nisan taj film.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176050
2014-04-11


Back to top Go down

Karantena - Page 2 Empty Re: Karantena

Post by Counter-Strike 28/3/2020, 01:01

T. wrote:
Unimatrix_Zero wrote:
T. wrote:Krumpir je podcijenjen...
I Luftwaffe je krajem rata letjela na krumpirima...
Luftwaffa,opaka avaijacija,proucavao sam njihove duele sa britancima,mozda najzesci fajt na nebu ikad cat
I sve to koristeći krumpire... :W

svaki dan krumpir? ja bi bombardovao tu kuhinju koja bi me tako hranila pirat

_________________
Karantena - Page 2 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Karantena - Page 2 Empty Re: Karantena

Post by RayMabus 28/3/2020, 01:02

Unimatrix_Zero wrote:ne budi pesimista,pesimizam je bolest pod pepsija geek
Nisam tužan , sretna sam. Tješi me činjenica da će se sve zatvorit a ne samo Hrvatska.

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/svijet/velika-britanija-sokirana-korona-u-roku-od-24-sata-ubila-61-godisnjeg-muskarca-i-njegovu-kcer-od-33-godine-1012342

Korona ubija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176050
2014-04-11


Back to top Go down

Karantena - Page 2 Empty Re: Karantena

Post by Guest 28/3/2020, 01:12

RayMabus wrote:Ne da se meni to obrađivat. Evo sad su mi trišnje pa gledan da ih uopče ne beren nego pustin da propadnu.

Da mi je nać nekoga tko ima volje iznajmija bi mu pa nek mi plaća povrćen. 

Ne zanima ti to mene. Nije meni to potriba. Neman ja žene ni dice.

Sad se to isplati jer će zbog cile ove situacije cijena hrane skočit a nema posla jer će sve past pošto počima treći svijetski rat jer nadiru i kozojebi.

neće odmah poceti..drzave ce iz novcanih i zlatnih rezervi pokrivati negativu,a tek kad to potrose,onda ce nastati otimacina za hranom,medikamentima i napose pad u drustvo,slicno,koje zivi ekipa u seriji Walking Dead..
humanost ce nestajati,kako se glad bude sirila,polako ce nastajati clashevi izmedju velikih igraca na planetu,no direktni napadi nece poceti,nego ce to vise biti low level intensity war..ljudi ce postajati iscrpljeni i poceti bjezati iz gradova,jer ce biti opasno u gradu zivjeti,posto ce se tamo najvise otimati za hranu i resurse..rat kao rat necemo vidjeti,posto ce svaki vid organiziranog drustva,a tako i nojnih resursa se polako raspadati..
OVA AGONIJa ukupna,koja je vec pocela sirenjem virusa,ce biti duga i bolna..ovaj viruz ne ubija brzo,nego iscrpljuje organizam..Dobro je dok ima lijekova,vode ciste i hrane dobre i jake,ali kad to nestane,onda ce svakog udariti ono na sto je najosjetljiviji..OVAJ VIRUZ ce mu samo slomiti imunitet,napraviti prolaz najobicnijim bolestinama,koje covjek lako pobjedi svojim imunitetom kad je zdrav.. :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karantena - Page 2 Empty Re: Karantena

Post by RayMabus 28/3/2020, 01:17

A ti još živiš u Njemačkoj koja ima para da to nekako i predbrodi i ima disciplinirano stanovništvo a šta je s ovim drugima , ovom šakom jada istočnije i južnije od nje ?

Pa Italija je gotova. Oni su prvi di će taj scenario počet. Pa Francuska , ne bi tamo živija sad nema tih para. Istočna Europa i Balkan , Turska ....da ne nabrajam.

A di su zemlje trećeg svijeta koje uopče ne mogu suzbit koronu a tek je počelo.

Nije baš tako : to je mala gripica e.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176050
2014-04-11


Back to top Go down

Karantena - Page 2 Empty Re: Karantena

Post by Guest 28/3/2020, 01:26

evo,jucer u biroju u hodniku na oglasnoj iskacen radni plan..Ne radi se od 01.04.-20.04.,firma,odnosno drzava placa "urlaub"..nisu podijeljeni otkazi,jer bi onda firme bile drakonski kaznjne..
za kozojebe i camuge,dakle non-EU,slijedi kurccajtđob..tri dana u tjednu,placa 60%..
ostali 3 tjedna mira i tisine..
Puno je gastarbajtera zapicilo za svoje drzave,yebacki su se zajebali..nisu oni dobili otkaze,jerbo drzava placa place,ne firme,da su ostali..prica je onako da se odgovornost skrene na drugog,lijep balkanski obicaj..ti su "morali" posto-poto ici dolje svojima..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karantena - Page 2 Empty Re: Karantena

Post by Guest 28/3/2020, 01:26

za fukojebine,a sto da kazem..treba se razmisljati godinama unaprijed..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karantena - Page 2 Empty Re: Karantena

Post by kaya 28/3/2020, 07:04

RayMabus wrote:Eto ovako će nam biti idućih godinu dana
Mislim da neće. Zaboravio si onu slavnu rečenicu - to je tako s virusima, misteriozno i naglo dođu i misteriozno i naglo nestanu!
Sars je nestao za 6 mjeseci, i nije se više pojavio..
Zato govore 6 mjesec.


Last edited by kaya on 28/3/2020, 07:10; edited 2 times in total (Reason for editing : ...)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Karantena - Page 2 Empty Re: Karantena

Post by Šandor Winnetou 28/3/2020, 07:18

Gnječ wrote:
T. wrote:Duracell...
Iće još barem 2 godine...

moj je nuklearni radit će i kad mene ne bude.
Moj je sunčani, sjebaće i tvoj nuklearni B-)

_________________
Karantena - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Karantena - Page 2 Empty Re: Karantena

Post by kaya 28/3/2020, 07:20

OVA AGONIJa ukupna,koja je vec pocela sirenjem virusa,ce biti duga i bolna..:[/quote]
Helou, ne piši gluposti sveto i ne plaši ih.
Da puste sve van trajalo bi mjesec dana. Kakva duga i bolna. Ali uz žrtve jer onih 6,7% ne bi mogli pružiti pomoć jer nemaju kapacitet za 20 upala pluća dnevno mjesec dana. Kroz sve ostale bi virus protunjao a možda i je kroz dio i upalio im se imunitet. Ovo razvlačenje s karantenama je samo zbog toga, da ga uspore a ne da ga ne dobiju uopće.


Last edited by kaya on 28/3/2020, 07:21; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Karantena - Page 2 Empty Re: Karantena

Post by Šandor Winnetou 28/3/2020, 07:22

kaya wrote:OVA AGONIJa ukupna,koja je vec pocela sirenjem virusa,ce biti duga i bolna..:
Helou, ne piši gluposti sveto i ne plaši ih.
Da puste sve van trajalo bi mjesec dana. Kakva duga i bolna. Ali uz žrtve jer onih 6,7% ne bi mogli pružiti pomoć jer nemaju kapacitet za 20 upala pluća dnevno mjesec dana. Kroz sve ostale bi virus protunjao a možda i je kroz dio i upalio im se imunitet. Ovo razvlačenje s karantenama je samo zbog toga, da ga uspore a ne da ga ne dobiju uopće.[/quote]
Jebemu miša nisi li me ti napala kad sam to rekao ali uz uvjet da se rizičnim skupinama zabrani izlazak i da im se organizira dostava?[/quote]

_________________
Karantena - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Karantena - Page 2 Empty Re: Karantena

Post by kaya 28/3/2020, 07:24

Znači, ne znam jesu svi čitali, ovo je "pokvaren" virus. Utiša alarme u tijelu koji dan , i mehanizmi za obranu ga ne prepoznaju, tada napravi štetu..u 85% slučajeva, usprkos krivim signalima , ipak ga imunitet prepozna i sjebe ..i prođeš sa čajem i andolom.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Karantena - Page 2 Empty Re: Karantena

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum