ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolaps u madridu...

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Kolaps u madridu... - Page 6 Empty Re: Kolaps u madridu...

Post by Guest 28/3/2020, 00:06

Teja nece niti Bog niti Vrag..ti vec imaju svoje Fiškale.. lol! lol! lol!

Guest
Guest


Back to top Go down

Kolaps u madridu... - Page 6 Empty Re: Kolaps u madridu...

Post by immortal 28/3/2020, 00:06

Legendovich wrote:
mortal wrote:
Legendovich wrote:
mortal wrote:
Legendovich wrote:niste primjetili,da se SA VAMA nitko ne druzi,nitko ne investira u vas,cak vas i svabe poceli sprdati i okretati vam ledja...hajmo malo realnosti.. :starac
ne kopaj ko vrag
curo moja,to je realnost..nish nisam naveo sto nije...drugi je par rukava sto ste svi redom autisticni,i na eone daleko od realnosti.. :starac
nametljiv si  Basketball
ne yebe lep,nego uporan... :love :love :love ..dobro i lep sam i prezgodan.. :rasta :rasta :rasta
da.. nisam ti ja tu za yeb...
immortal
immortal

Female
Posts : 23162
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Kolaps u madridu... - Page 6 Empty Re: Kolaps u madridu...

Post by Guest 28/3/2020, 00:10

mortal wrote:
Legendovich wrote:
mortal wrote:
Legendovich wrote:
mortal wrote:
ne kopaj ko vrag
curo moja,to je realnost..nish nisam naveo sto nije...drugi je par rukava sto ste svi redom autisticni,i na eone daleko od realnosti.. :starac
nametljiv si  Basketball
ne yebe lep,nego uporan... :love :love :love ..dobro i lep sam i prezgodan.. :rasta :rasta :rasta
da.. nisam ti ja tu za yeb...
ljubav lijeci sve probleme... :love :love :love ..dobro..skoro sve... :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolaps u madridu... - Page 6 Empty Re: Kolaps u madridu...

Post by Guest 28/3/2020, 00:49

mortal wrote:
Gnječ wrote:
Sovak wrote:
Gnječ wrote:
Sovak wrote:

Jedino je sigurno da bi ti skoncal na dursanju.

Oni ludjaci koji su te ganjali lovackim puskama bi bili samo vic.

onda bi mi pravio društvo jer sam ne idem.

Muzicke zelje ostavi za lokalnu pevaljku.

kurbin sine ja sam tebe osudio na društveno koristan rad a ti mene osudio na smrt. mrš jebem ti mater ustašku smeće neodgojeno.
Ne diraj u Ustaše
Izigrao te riječima ali nećeš umrijeti

krvoločan je.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolaps u madridu... - Page 6 Empty Re: Kolaps u madridu...

Post by Ringo10 28/3/2020, 03:26

Legendovich wrote:
mortal wrote:
Legendovich wrote:
mortal wrote:
Legendovich wrote:niste primjetili,da se SA VAMA nitko ne druzi,nitko ne investira u vas,cak vas i svabe poceli sprdati i okretati vam ledja...hajmo malo realnosti.. :starac
ne kopaj ko vrag
curo moja,to je realnost..nish nisam naveo sto nije...drugi je par rukava sto ste svi redom autisticni,i na eone daleko od realnosti.. :starac
nametljiv si  Basketball
ne yebe lep,nego uporan... :love :love :love ..dobro i lep sam i prezgodan.. :rasta :rasta :rasta
Ni lep ni uporan

Najviše jebe BOGAT, lova otvara sva vrata i širi sve ženske noge

KAd sam bio mlad najviše sam jebavo kad sam svoj šarm mogao podmazati i kombinirati sa novcem

A kad sam bio kokuz što u sarajevskom slengu znači praznih džepova ... e pa jebi ga, kako kad, a najčešće Desanka Šakić Basketball
E kad kokuz uspiješ da povališ dobru žensku onda imaš razloga za ponos i da smatraš sebe zavodnikom 

Događalo mi se i to naravno, ali sam vrlo rano naučio da velika većina ženskih, posebno onih atraktivnih,  obožava lovu i sve što ide uz lovu
Ringo10
Ringo10

Posts : 21563
2015-09-24


Back to top Go down

Kolaps u madridu... - Page 6 Empty Re: Kolaps u madridu...

Post by Guest 28/3/2020, 03:31

Ringo10 wrote:
Legendovich wrote:
mortal wrote:
Legendovich wrote:
mortal wrote:
ne kopaj ko vrag
curo moja,to je realnost..nish nisam naveo sto nije...drugi je par rukava sto ste svi redom autisticni,i na eone daleko od realnosti.. :starac
nametljiv si  Basketball
ne yebe lep,nego uporan... :love :love :love ..dobro i lep sam i prezgodan.. :rasta :rasta :rasta
Ni lep ni uporan

Najviše jebe BOGAT, lova otvara sva vrata i širi sve ženske noge

KAd sam bio mlad najviše sam jebavo kad sam svoj šarm mogao podmazati i kombinirati sa novcem

A kad sam bio kokuz što u sarajevskom slengu znači praznih džepova ... e pa jebi ga, kako kad, a najčešće Desanka Šakić Basketball
E kad kokuz uspiješ da povališ dobru žensku onda imaš razloga za ponos i da smatraš sebe zavodnikom 

Događalo mi se i to naravno, ali sam vrlo rano naučio da velika većina ženskih, posebno onih atraktivnih,  obožava lovu i sve što ide uz lovu
:rasta :rasta :rasta :tu :tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolaps u madridu... - Page 6 Empty Re: Kolaps u madridu...

Post by Guest 28/3/2020, 03:34

dobro sad..velika i debela kita nikad nece biti bez posela.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolaps u madridu... - Page 6 Empty Re: Kolaps u madridu...

Post by Ringo10 28/3/2020, 04:03

Legendovich wrote:dobro sad..velika i debela kita nikad nece biti bez posela.. :clown
E jebi ga sad, ne možeš prići ženskoj i odmah isukati i pokazati kitu

Treba doći do toga

A šta ako nemaš golemu kitu ... eee moj care

Upoznao sam u Australiji jednog crnca radio sa mnom kao Security tamo negdje 2006te, i jednom popizdio i raskukao se

Reče - "ma da mi je znati ko je stvorio i raširio taj mit o kuratim Crncima ja bih ga najradije ubio 

KAže - "koju god žensku pokupim svaka očekuje da imam belegiju ko u konja ... a to je laž i mit čovječe... mi u ogromnoj većini imamo sasvim normalne kite kao i vi bijeli ..
I svaka se razočara ... i ja ostanem ko popišan"  :fuck

KAže - "Čak su i mnoge  Crnkinje počele vjerovati u tu glupost"
A meni bilo smiješno ... kažem mu ja da stavi na sebe naljepnicu - Crnac sa normalnim kurcem  lol!
Ringo10
Ringo10

Posts : 21563
2015-09-24


Back to top Go down

Kolaps u madridu... - Page 6 Empty Re: Kolaps u madridu...

Post by Guest 28/3/2020, 11:03

Ringo10 wrote:
Legendovich wrote:dobro sad..velika i debela kita nikad nece biti bez posela.. :clown
E jebi ga sad, ne možeš prići ženskoj i odmah isukati i pokazati kitu

Treba doći do toga

A šta ako nemaš golemu kitu ... eee moj care

Upoznao sam u Australiji jednog crnca radio sa mnom kao Security tamo negdje 2006te, i jednom popizdio i raskukao se

Reče - "ma da mi je znati ko je stvorio i raširio taj mit o kuratim Crncima ja bih ga najradije ubio 

KAže - "koju god žensku pokupim svaka očekuje da imam belegiju ko u konja ... a to je laž i mit čovječe... mi u ogromnoj većini imamo sasvim normalne kite kao i vi bijeli ..
I svaka se razočara ... i ja ostanem ko popišan"  :fuck

KAže - "Čak su i mnoge  Crnkinje počele vjerovati u tu glupost"
A meni bilo smiješno ... kažem mu ja da stavi na sebe naljepnicu - Crnac sa normalnim kurcem  lol!
pa diskretno kroz zajebanciju nabacis neke podatke,i onda se povuces..ako je cura zainteresirana,sama ce se ponjudjeti..cisto psihologija..ako ne,ides dalje.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolaps u madridu... - Page 6 Empty Re: Kolaps u madridu...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum