ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

What are deadliest viruses on earth?

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

What are deadliest viruses on earth? - Page 2 Empty Re: What are deadliest viruses on earth?

Post by Counter-Strike Sat 28 Mar - 2:12

au od kave ces tek povileniti pirat

Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

What are deadliest viruses on earth? - Page 2 Empty Re: What are deadliest viruses on earth?

Post by Guest Sat 28 Mar - 2:14

pa ne spava mi se..Rujka ima One dane..pa sam pun energije.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

What are deadliest viruses on earth? - Page 2 Empty Re: What are deadliest viruses on earth?

Post by Counter-Strike Sat 28 Mar - 2:15

gledaj movies :chiefi

_________________
What are deadliest viruses on earth? - Page 2 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

What are deadliest viruses on earth? - Page 2 Empty Re: What are deadliest viruses on earth?

Post by Guest Sat 28 Mar - 2:23

ne gleda mi se bash..pogledam tu i tamo neki o viruzima.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

What are deadliest viruses on earth? - Page 2 Empty Re: What are deadliest viruses on earth?

Post by Counter-Strike Sat 28 Mar - 2:24

pogledah i ja neki o shishmishima,koliko sam shvatio te mrcine su svaki peti zarazen sa bijesnilom i ko zna sa cime sve ne,zivo zlo,to bi trebalo nekako regulisati.

_________________
What are deadliest viruses on earth? - Page 2 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

What are deadliest viruses on earth? - Page 2 Empty Re: What are deadliest viruses on earth?

Post by Guest Sat 28 Mar - 6:01

Legendovich wrote:
Leteca Pegla wrote:Ne brkam ja nista, clanak govori o najopasnijim virusima na svijetu, takav ti je naslov. A ti nisu najopasniji jer ne umire puno ljudi od njih. A smrtnost ili smrtonosnost je ovisi kako gledas: ako gledas odnos zarazenih/umrlih, onda da ovi su smrtonosniji, ako gledas ukupan broj mrtvih onda nisu. U svakom slucaju je ovo fake news jer to nisu najopasniji virusi, jer ili ima cjepivo protiv njih (cak i za ebolu imas cjepivo) ili nisu virulentni nesto puno. Ovaj clanak i je nastao ocito kad je neka budala koja se pali na smrtnost i umiranje procitala samo o stopi smrtnosti (broj umrlih:broj zarazenih) bez da gleda brojke ili razumije ista o virusima, tako da sto se najopasnijih i najsmrtonosnijih virusa tice, Jeyeva tablica je puno bolja za procjenu toga... :popcorn
poanta svega...jel..ako te virus dohvati,nema t izivota vise.odmah se pomiri sa smrcu...ovi viruzi su "bucni",dakle,razvijaju simptome brzo,vidljivo i lako ih je locirati i baciti zarazene u karantenu..ostalo,slazem se..ako se ne mogu bitno prosiriti,nisu velika opasnost za ukupnu populaciju..
Ovaj je stealth..niti ga ne vide,dok se ne ukazu simptomi,a on se vec prosirio,da ne postoji metoda kojom bi se pratio,ili nasao primarni nulti pacijent..ne udara zestoko,brzo,nego temeljito..cak mislim da mu je smrtnost,sekundarna osobina,dok je sirenje i virulentnost,dakle zaraznost na primarnom mjestu..
kakogod,sVIJET dosad ovakvo sto nije susreo nikada,dok postoji pisana povijest..
Ma je li, lupas bedastoce i fejk njuze  opet. Ako imas cjepivo nece ti nista bit cak ni ako dobijes virus, razvijes blage simptome i to ti to. Mozes uzet cjepivo cak i nakon zaraze ako je unutar 2-3 dana od iste i opet ces se izvuc. Tako bilo sa boginjama. Ono smrtnost sa 90 posto padne ispod 1 posto. Zato i uzimas cjepivo. A cjepivo za sve osim onaj prvi sa liste postoji, a postoji u labu cak u testnim fazama i taj ali nema love jer velike kompanije ne zele financirat nesto sto je problem samo u africi, i cak ni tamo nije preveliki problem.

I da, svjet je vidio i virulentnih virusa koji ne ubijaju i virulentnih virusa koji ubijaju. Ono sto svijet jos nije vidio tek dolazi, jel tako. Al ako imas Bozji znak na celu nema frke, a ako nemas onda bu bilo dovidjenja okrutni svijete i opet ok... cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

What are deadliest viruses on earth? - Page 2 Empty Re: What are deadliest viruses on earth?

Post by Guest Sat 28 Mar - 9:59

Leteca Pegla wrote:
Legendovich wrote:
Leteca Pegla wrote:Ne brkam ja nista, clanak govori o najopasnijim virusima na svijetu, takav ti je naslov. A ti nisu najopasniji jer ne umire puno ljudi od njih. A smrtnost ili smrtonosnost je ovisi kako gledas: ako gledas odnos zarazenih/umrlih, onda da ovi su smrtonosniji, ako gledas ukupan broj mrtvih onda nisu. U svakom slucaju je ovo fake news jer to nisu najopasniji virusi, jer ili ima cjepivo protiv njih (cak i za ebolu imas cjepivo) ili nisu virulentni nesto puno. Ovaj clanak i je nastao ocito kad je neka budala koja se pali na smrtnost i umiranje procitala samo o stopi smrtnosti (broj umrlih:broj zarazenih) bez da gleda brojke ili razumije ista o virusima, tako da sto se najopasnijih i najsmrtonosnijih virusa tice, Jeyeva tablica je puno bolja za procjenu toga... :popcorn
poanta svega...jel..ako te virus dohvati,nema t izivota vise.odmah se pomiri sa smrcu...ovi viruzi su "bucni",dakle,razvijaju simptome brzo,vidljivo i lako ih je locirati i baciti zarazene u karantenu..ostalo,slazem se..ako se ne mogu bitno prosiriti,nisu velika opasnost za ukupnu populaciju..
Ovaj je stealth..niti ga ne vide,dok se ne ukazu simptomi,a on se vec prosirio,da ne postoji metoda kojom bi se pratio,ili nasao primarni nulti pacijent..ne udara zestoko,brzo,nego temeljito..cak mislim da mu je smrtnost,sekundarna osobina,dok je sirenje i virulentnost,dakle zaraznost na primarnom mjestu..
kakogod,sVIJET dosad ovakvo sto nije susreo nikada,dok postoji pisana povijest..
Ma je li, lupas bedastoce i fejk njuze  opet. Ako imas cjepivo nece ti nista bit cak ni ako dobijes virus, razvijes blage simptome i to ti to. Mozes uzet cjepivo cak i nakon zaraze ako je unutar 2-3 dana od iste i opet ces se izvuc. Tako bilo sa boginjama. Ono smrtnost sa 90 posto padne ispod 1 posto. Zato i uzimas cjepivo. A cjepivo za sve osim onaj prvi sa liste postoji, a postoji u labu cak u testnim fazama i taj ali nema love jer velike kompanije ne zele financirat nesto sto je problem samo u africi, i cak ni tamo nije preveliki problem.

I da, svjet je vidio i virulentnih virusa koji ne ubijaju i virulentnih virusa koji ubijaju. Ono sto svijet jos nije vidio tek dolazi, jel tako. Al ako imas Bozji znak na celu nema frke, a ako nemas onda bu bilo dovidjenja okrutni svijete i opet ok... cheers
sad t ilupas bedastoce...Jel imas ili nemas cjepivo??AKO AKO...Za Marburg ne postoji cjepivo..dakle,ako te Marburg dohvati,krepajes 1/1...Ebola,opet ima puno vise faktora..iako ima neka vakcina..nece se svi izvuci...
Previse faktora na sve uticu,i nije sve crno bijelo kao kod tebe..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

What are deadliest viruses on earth? - Page 2 Empty Re: What are deadliest viruses on earth?

Post by Guest Sat 28 Mar - 10:30

Ovaj forum pun potkapcitiranih fejkara. Sad bi se mi morali bojat neke tamo babaroge koju ni ne mos dobit ako imas zrno soli u glavi cak i ako zivis u nekoj tamo vukojebini afrike. A di ti je cjepivo. A buuuu. A di je tebi virus...

Koje fejkare.  :facepalm

Opasniji bilo koji lab kemije sa rudjera nago taj bzvzni virus na kojeg podkapacitirana ekipa svrsava. U prosjecnom kemijskom labu imas kemikalija da mozes potrovat i pobit pol zagreba. A buuuu, a di su ti kemikalije, kad te dohvate cak ne nuzno ni najopasnije kemikalije krepas 100 posto ni cjepivo ni antibiotici ni kurci palci ne pomazu. A buuuu...

Buuuu buuuu babaroga od darknesa ce me dohvatit sa nekim tamo bzvz mabrug unga bungom, mos mislit.  lol!

Inace za neupucenu ekipu demonskih fangirlova
i obozavatelja potkapacitiranog unga bunga darknessa. Taj je sposoban napravit smrtonosni virus isto ko i kuzna nakaza. Dakle moze samo prdit i izazvat proljev i time ubit babu od 90 godina sa odjela onkologije. Nego su budale se petljale sa kukcima smrti, oni su nosili smrt ne nesposobne budale od raznoraznih podkapacitiranih  darknessa. Dakle unga bunga to zlorabila kako je to izgledalo vidjeli smo kroz povijest. E kako ce to izgledat kad se ne zlorabi vidjet ce svi oni koji nemaju Bozji pecat na celu.  :popcorn

Da se treba bojat neke unga bunga babaroge koja ce me copit u babunskom umu neke podkapacitirane darkness budale, ma kaj god... lol!



Pozdrav darknesu, racuni se moraju placat, i biti ce placeni... flower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

What are deadliest viruses on earth? - Page 2 Empty Re: What are deadliest viruses on earth?

Post by Guest Sat 28 Mar - 10:34

nish novoga nisi rekla,najmanje argumentiranog..aKO AKO je jedina tvoja "cvrsta" osnovica..
hvali Boga,sto tebi netko nije obolio i krepao,drugacije bi trtljala danas...
No ti si ona psihologija.."to se meni ne moze dogoditi,jer nije vjerovatno i daleko je od mene.." tako je bilo i sa svakom vecom nesrecom na svijetu..
takvi vremenom postanu bash medju prvima koje zlo uhvati,ali hajde..najlakse je biti autistican i ignorant.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

What are deadliest viruses on earth? - Page 2 Empty Re: What are deadliest viruses on earth?

Post by Guest Sat 28 Mar - 10:38

Legendovich wrote:nish novoga nisi rekla,najmanje argumentiranog..aKO AKO je jedina tvoja "cvrsta" osnovica..
hvali Boga,sto tebi netko nije obolio i krepao,drugacije bi trtljala danas...
No ti si ona psihologija.."to se meni ne moze dogoditi,jer nije vjerovatno i daleko je od mene.." tako je bilo i sa svakom vecom nesrecom na svijetu..
takvi vremenom postanu bash medju prvima koje zlo uhvati,ali hajde..najlakse je biti autistican i ignorant.. :cleanteeth
Neki tamo strucnjak za ako :

..Za Marburg ne postoji cjepivo..dakle, What are deadliest viruses on earth? - Page 2 1f60d ako  What are deadliest viruses on earth? - Page 2 1f60d te Marburg dohvati,krepajes 1/1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

What are deadliest viruses on earth? - Page 2 Empty Re: What are deadliest viruses on earth?

Post by Guest Sat 28 Mar - 10:42

Da i naravno da podkapacitirani darknes uvlaci blize u raspravu. Buuuu babaroga ako ne moze mene dohvatit onda ce mi bliznje dohvatit buuuuu.


Evo sve trtarim i mrtarim.  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

What are deadliest viruses on earth? - Page 2 Empty Re: What are deadliest viruses on earth?

Post by Guest Sat 28 Mar - 10:44

Leteca Pegla wrote:
Legendovich wrote:nish novoga nisi rekla,najmanje argumentiranog..aKO AKO je jedina tvoja "cvrsta" osnovica..
hvali Boga,sto tebi netko nije obolio i krepao,drugacije bi trtljala danas...
No ti si ona psihologija.."to se meni ne moze dogoditi,jer nije vjerovatno i daleko je od mene.." tako je bilo i sa svakom vecom nesrecom na svijetu..
takvi vremenom postanu bash medju prvima koje zlo uhvati,ali hajde..najlakse je biti autistican i ignorant.. :cleanteeth
Neki tamo strucnjak za ako :

..Za Marburg ne postoji cjepivo..dakle, What are deadliest viruses on earth? - Page 2 1f60d ako  What are deadliest viruses on earth? - Page 2 1f60d te Marburg dohvati,krepajes 1/1
napredujes..i za ovaj viruz se mislilo da ce planuti ugasiti se u Kini..
Tvoj problem i poanta svega jest da si uljuljkana u osjecaj sigurnosti,koja je difoltna na zapadnoj hemisferi u dobro organiziranim drustvima..jednostavno ti si generacija koja misli"nista losega nam se ne moze dogoditi"..i tu nastaje problem..pravis viceve,sprdas se sa situacijom,koja je vec mnoge POLAKO ali sigurno koshtala zivota...zabavljaj se i nadalje,i moli Boga da ne dojde do tebe,jer ce doci sigurno..i polako... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

What are deadliest viruses on earth? - Page 2 Empty Re: What are deadliest viruses on earth?

Post by Guest Sat 28 Mar - 10:45

Leteca Pegla wrote:Da i naravno da podkapacitirani darknes uvlaci blize u raspravu. Buuuu babaroga ako ne moze mene dohvatit onda ce mi bliznje dohvatit buuuuu.


Evo sve trtarim i mrtarim.  lol!
jako si mi ti balkanko kapacitirana..ono,sve ti domovina frca od kapaciteta ,svih vrsti.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

What are deadliest viruses on earth? - Page 2 Empty Re: What are deadliest viruses on earth?

Post by Guest Sat 28 Mar - 10:46

potkapacitiranost upravo ti pokazujes,povrsno prihvacajuci situaciju..jasno svi su glupi na planetu,jedino ti pametna..malo zesci ego te puca o nebesa.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

What are deadliest viruses on earth? - Page 2 Empty Re: What are deadliest viruses on earth?

Post by Guest Sat 28 Mar - 10:46

Legendovich wrote:
Leteca Pegla wrote:
Legendovich wrote:nish novoga nisi rekla,najmanje argumentiranog..aKO AKO je jedina tvoja "cvrsta" osnovica..
hvali Boga,sto tebi netko nije obolio i krepao,drugacije bi trtljala danas...
No ti si ona psihologija.."to se meni ne moze dogoditi,jer nije vjerovatno i daleko je od mene.." tako je bilo i sa svakom vecom nesrecom na svijetu..
takvi vremenom postanu bash medju prvima koje zlo uhvati,ali hajde..najlakse je biti autistican i ignorant.. :cleanteeth
Neki tamo strucnjak za ako :

..Za Marburg ne postoji cjepivo..dakle, What are deadliest viruses on earth? - Page 2 1f60d ako  What are deadliest viruses on earth? - Page 2 1f60d te Marburg dohvati,krepajes 1/1
napredujes..i za ovaj viruz se mislilo da ce planuti ugasiti se u Kini..
Tvoj problem i poanta svega jest da si uljuljkana u osjecaj sigurnosti,koja je difoltna na zapadnoj hemisferi u dobro organiziranim drustvima..jednostavno ti si generacija koja misli"nista losega nam se ne moze dogoditi"..i tu nastaje problem..pravis viceve,sprdas se sa situacijom,koja je vec mnoge POLAKO ali sigurno koshtala zivota...zabavljaj se i nadalje,i moli Boga da ne dojde do tebe,jer ce doci sigurno..i polako... :clown
Evo nam opet strucnjaka za ako sa najboljim zeljama za bliznjeg svoga... lol!

Evo trta mrta me hvata, i moje bliznje takodjer... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

What are deadliest viruses on earth? - Page 2 Empty Re: What are deadliest viruses on earth?

Post by Guest Sat 28 Mar - 10:47

Leteca Pegla wrote:
Legendovich wrote:
Leteca Pegla wrote:
Legendovich wrote:nish novoga nisi rekla,najmanje argumentiranog..aKO AKO je jedina tvoja "cvrsta" osnovica..
hvali Boga,sto tebi netko nije obolio i krepao,drugacije bi trtljala danas...
No ti si ona psihologija.."to se meni ne moze dogoditi,jer nije vjerovatno i daleko je od mene.." tako je bilo i sa svakom vecom nesrecom na svijetu..
takvi vremenom postanu bash medju prvima koje zlo uhvati,ali hajde..najlakse je biti autistican i ignorant.. :cleanteeth
Neki tamo strucnjak za ako :

..Za Marburg ne postoji cjepivo..dakle, What are deadliest viruses on earth? - Page 2 1f60d ako  What are deadliest viruses on earth? - Page 2 1f60d te Marburg dohvati,krepajes 1/1
napredujes..i za ovaj viruz se mislilo da ce planuti ugasiti se u Kini..
Tvoj problem i poanta svega jest da si uljuljkana u osjecaj sigurnosti,koja je difoltna na zapadnoj hemisferi u dobro organiziranim drustvima..jednostavno ti si generacija koja misli"nista losega nam se ne moze dogoditi"..i tu nastaje problem..pravis viceve,sprdas se sa situacijom,koja je vec mnoge POLAKO ali sigurno koshtala zivota...zabavljaj se i nadalje,i moli Boga da ne dojde do tebe,jer ce doci sigurno..i polako... :clown
Evo nam opet strucnjaka za ako sa najboljim zeljama za bliznjeg svoga... lol!

Evo trta mrta me hvata, i moje bliznje takodjer... lol!
ajd ajd..samo ti uzivaj... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

What are deadliest viruses on earth? - Page 2 Empty Re: What are deadliest viruses on earth?

Post by Guest Sat 28 Mar - 10:48

Legendovich wrote:potkapacitiranost upravo ti pokazujes,povrsno prihvacajuci situaciju..jasno svi su glupi na planetu,jedino ti pametna..malo zesci ego te puca o nebesa.. :rasta :rasta :rasta
Nisu svi glupi na planetu nego samo oni koji i jesu glupi... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

What are deadliest viruses on earth? - Page 2 Empty Re: What are deadliest viruses on earth?

Post by Guest Sat 28 Mar - 10:48

obicno ovakvi koji se freneticno smiju i negiraju cinjenice su najvece kukavice..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

What are deadliest viruses on earth? - Page 2 Empty Re: What are deadliest viruses on earth?

Post by Guest Sat 28 Mar - 10:50

Legendovich wrote:obicno ovakvi koji se freneticno smiju i negiraju cinjenice su najvece kukavice..
To ti iz iskustva znas... :^0

A projekcija covjece... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

What are deadliest viruses on earth? - Page 2 Empty Re: What are deadliest viruses on earth?

Post by Guest Sat 28 Mar - 10:52

Leteca Pegla wrote:
Legendovich wrote:obicno ovakvi koji se freneticno smiju i negiraju cinjenice su najvece kukavice..
To ti iz iskustva znas... :^0

A projekcija covjece... lol!
pa..ja se ne smijem..a nisam niti panicar..ipak,gledam oko sebe i vidsim cinjenice,pa po tome sudim..ljudi nisu idealni,nekad pretjeruju u panici..nish novo,jerje ovo za mnoge sasvim nova situacija..
no po meni je idiotski biti ignorant,jerbo se to covjeku moze obiti zesce o glavu...i mnogima i jeste..ti kako hoces..tvoja volja.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

What are deadliest viruses on earth? - Page 2 Empty Re: What are deadliest viruses on earth?

Post by Guest Sat 28 Mar - 11:28

nitko nije pogledao video koji sam stavio? najs.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

What are deadliest viruses on earth? - Page 2 Empty Re: What are deadliest viruses on earth?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum