ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evo jedna ležerna za Longija

Go down

Evo jedna ležerna za Longija Empty Evo jedna ležerna za Longija

Post by IL Risorto Wed 25 Mar - 13:19

https://www.imdb.com/title/tt7713068/

Evo jedna ležerna za Longija MV5BMzQ3NTQxMjItODBjYi00YzUzLWE1NzQtZTBlY2Y2NjZlNzkyXkEyXkFqcGdeQXVyMTkxNjUyNQ@@._V1_

Pogledaj čari emanćipacije u pravom svijetlu. :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Evo jedna ležerna za Longija Empty Re: Evo jedna ležerna za Longija

Post by RayMabus Wed 25 Mar - 13:24

Vidim po naslovnici da ti misliš da je za mene borba protiv emanicipacije gušenje ljudske kreativnosti ( i žene su ljudi ).

Krivo misliš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176436
2014-04-11


Back to top Go down

Evo jedna ležerna za Longija Empty Re: Evo jedna ležerna za Longija

Post by IL Risorto Wed 25 Mar - 13:27

Pogledaj šta Zekanović drobi u Saboru.Malo me podsjeća na tebe. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Evo jedna ležerna za Longija Empty Re: Evo jedna ležerna za Longija

Post by RayMabus Wed 25 Mar - 13:32

סמאל wrote:Pogledaj šta Zekanović drobi u Saboru.Malo me podsjeća na tebe. :cleanteeth
Evo sve trčim. Da išta znaš o meni onda bi shvatio da je meni izrazito zabranjeno gušenje ljudske kreativnosti.

Ti uopće ne kužiš zašto ja pušem na emancipaciju ? Misliš da je to jer mi je životni cilj da žena visi iznad sudopera.

Stvarno svašta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176436
2014-04-11


Back to top Go down

Evo jedna ležerna za Longija Empty Re: Evo jedna ležerna za Longija

Post by IL Risorto Wed 25 Mar - 13:35

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Pogledaj šta Zekanović drobi u Saboru.Malo me podsjeća na tebe. :cleanteeth
Evo sve trčim. Da išta znaš o meni onda bi shvatio da je meni izrazito zabranjeno gušenje ljudske kreativnosti.

Ti uopće ne kužiš zašto ja pušem na emancipaciju ? Misliš da je to jer mi je životni cilj da žena visi iznad sudopera.

Stvarno svašta.
A šta ako ta kreativnost potiče ono protiv čega se ti zalažeš,kao što bi ovaj film mogao potaknuti mnoge žene na emancipaciju ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Evo jedna ležerna za Longija Empty Re: Evo jedna ležerna za Longija

Post by RayMabus Wed 25 Mar - 13:42

Ne kužiš razlog zašto ja pušem na emanicipaciju. Kad to shvatiš onda ćeš shvatiti puno toga.

Industrijska revolucija , žene na tržište rada , ljudka prava , radnička prava itd

Onda u jednom momentu počele su jako izguravat muške s tržišta rada i napravile si situaciju da sad moraju radit a kad idu osnovat obitelj nema muških jer hrpa ih radi za manje i hrpa ih se ne osjeća dobro ako radi pa još dođe doma a ona mu soli pamet

Dakle imaš slom demografije

Nakon trideset godina nema radne snage pa trpačina

I tako sve jače dok ne pukne.

A to je treći svijetski rat

U tom svjetlu gledaj taj moj odnos prema emanicipaciji a ne da je meni u Interesu nekog ne znam ni ja šta.

To mi je protuprirodno jer duša nema spo , mogu se i ja inkarnirat u ženu dakle radio bih protiv sebe onda.

Valjda moš shvatit gore napisano a ako ne onda to nije moj problem nego kao što si rekao : ti misliš šta sam ja.....ti misliš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176436
2014-04-11


Back to top Go down

Evo jedna ležerna za Longija Empty Re: Evo jedna ležerna za Longija

Post by RayMabus Wed 25 Mar - 13:44

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:Pogledaj šta Zekanović drobi u Saboru.Malo me podsjeća na tebe. :cleanteeth
Evo sve trčim. Da išta znaš o meni onda bi shvatio da je meni izrazito zabranjeno gušenje ljudske kreativnosti.

Ti uopće ne kužiš zašto ja pušem na emancipaciju ? Misliš da je to jer mi je životni cilj da žena visi iznad sudopera.

Stvarno svašta.
A šta ako ta kreativnost potiče ono protiv čega se ti zalažeš,kao što bi ovaj film mogao potaknuti mnoge žene na emancipaciju ?
Nemaju djece. Ionako ćemo ih zamjenit crncima i Arapima.

Šerijat će pobjediti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176436
2014-04-11


Back to top Go down

Evo jedna ležerna za Longija Empty Re: Evo jedna ležerna za Longija

Post by Noor Wed 25 Mar - 13:50

סמאל wrote:Pogledaj šta Zekanović drobi u Saboru.Malo me podsjeća na tebe. :cleanteeth
šta kaže? :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Evo jedna ležerna za Longija Empty Re: Evo jedna ležerna za Longija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum