ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zagreb ide u karantenu

Go down

Zagreb ide u karantenu Empty Zagreb ide u karantenu

Post by RayMabus Mon 23 Mar - 10:09

Veliki gradovi će u karantenu

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/beros-broj-zarazenih-narastao-na-306-bozinovic-zabranjuje-se-napustanje-mjesta-prebivalista-nece-se-vise-moci-putovati-osobnim-autima-van-gradova/10123354/

Previše je zaraženih a proširi li se po velikim urbanim sredinama najebali smo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176447
2014-04-11


Back to top Go down

Zagreb ide u karantenu Empty Re: Zagreb ide u karantenu

Post by RayMabus Mon 23 Mar - 10:25

Imam ideju. Ogradimo Zagreb bodljikavom žicom i onda sve zaražene iz cijele države bacamo u Zagreb.

Tako bi spasili turističku sezonu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176447
2014-04-11


Back to top Go down

Zagreb ide u karantenu Empty Re: Zagreb ide u karantenu

Post by vuksadinare Mon 23 Mar - 10:31

zagreb je milijunski grad...po broju stanovnika ima vise zarazenih rijeka..pa ne ide u karantenu...obi odojko sam prica o novcu i kako se ne mogu odrzavati manifestacija u sklopu rijeka europska prijestolnica kulture...i da je to sve bezveze
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99209
2015-09-08


Back to top Go down

Zagreb ide u karantenu Empty Re: Zagreb ide u karantenu

Post by Guest Mon 23 Mar - 11:02

rekoh ja u slucaju pizdarije..ostavite auto vanka grada..pjeve se izvucete neprimjetno.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zagreb ide u karantenu Empty Re: Zagreb ide u karantenu

Post by Guest Mon 23 Mar - 11:02

nemres grad u karantenu..ljudi moraju raditi ici..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zagreb ide u karantenu Empty Re: Zagreb ide u karantenu

Post by Guest Mon 23 Mar - 11:05

svapska policija se pobrkala nacisto...dosli,kazu,imali ste sudar,zabiljezila ubervahs kamera..mene panika,opet šade na autu..rekoh,koliko znam,nisam uopce imao kontakta sa drugim autom..kazu oni..DOOOOH...oke,ajmo do ajuta..malo dalje ja parkiro ,ne u dvoristu..dosli do ajuta,gledje oni gledje..nish..niti ogrebotine..kao imo ja sudar i oso dalje,kao i onaj drugi auto..svi pobjegli.. :rasta :rasta :rasta...na kraju niti ja niti drugi auto nema stete.... :} :} :}
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zagreb ide u karantenu Empty Re: Zagreb ide u karantenu

Post by AssadNaPodmornici Mon 23 Mar - 11:07

trebao je ZG u karantenu prije 3 tjedna kada su prvi slučaji se počeli registrirati u ZGu.

pazi nakon ovoga potresa ljudi iz samo-izolacije bježali iz ZGa. 

inače 90% slučajeva recimo u dalmaciji su donjela ekipa iz Zagreba, 10% su lokalni koji su došli sa puta.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21058
2018-06-14


Back to top Go down

Zagreb ide u karantenu Empty Re: Zagreb ide u karantenu

Post by Guest Mon 23 Mar - 11:08

ja zadovoljno sjedim doma,priveo Rujku,kuha,cisti,jebe se.a ja kao tsar uzivam..kuda bjezati???...josh je ovdje dobro..ee,kad počnu zombiji probvaljivati u hiže onda bude vrijeme..sad josh nije.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zagreb ide u karantenu Empty Re: Zagreb ide u karantenu

Post by vuksadinare Mon 23 Mar - 11:19

AssadNaPodmornici wrote:trebao je ZG u karantenu prije 3 tjedna kada su prvi slučaji se počeli registrirati u ZGu.

pazi nakon ovoga potresa ljudi iz samo-izolacije bježali iz ZGa. 

inače 90% slučajeva recimo u dalmaciji su donjela ekipa iz Zagreba, 10% su lokalni koji su došli sa puta.
dobro..ne mos opiciti karantenu zbog jendog oboljelog...zagreb ima 127 oboljela na skoro milijun stanovnika...koliki je to postotak..grazu je 200 oboljelih pa nisu karantenu proglasili nego stroge mjere...nasi su se malo pogubili kao da su sami pali pod paniku....odavno zagovaram da oboljele od korone sa bilo kakvim simptomima transportiraju u nenastanje djelove...na cist zrak..otvoris bolnicko naselje..pod strogim mjerama...drugo dozvoliti ljudima da odu koji imaju nekoga ili nekretnine u tim zabacenijim djelovima i onda bi se zaraza puno bila manja...gradovi su uvijek žarista
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99209
2015-09-08


Back to top Go down

Zagreb ide u karantenu Empty Re: Zagreb ide u karantenu

Post by Guest Mon 23 Mar - 11:21

vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:trebao je ZG u karantenu prije 3 tjedna kada su prvi slučaji se počeli registrirati u ZGu.

pazi nakon ovoga potresa ljudi iz samo-izolacije bježali iz ZGa. 

inače 90% slučajeva recimo u dalmaciji su donjela ekipa iz Zagreba, 10% su lokalni koji su došli sa puta.
dobro..ne mos opiciti karantenu zbog jendog oboljelog...zagreb ima 127 oboljela na skoro milijun stanovnika...koliki je to postotak..grazu je 200 oboljelih pa nisu karantenu proglasili nego stroge mjere...nasi su se malo pogubili kao da su sami pali pod paniku....odavno zagovaram da oboljele od korone sa bilo kakvim simptomima transportiraju u nenastanje djelove...na cist zrak..otvoris bolnicko naselje..pod strogim mjerama...drugo dozvoliti ljudima da odu koji imaju nekoga ili nekretnine u tim zabacenijim djelovima i onda bi se zaraza puno bila manja...gradovi su uvijek žarista
mudro...ionako je jedino imuni sistem koji se moze izboriti za zdravlje..lijeka nema,a bolnicki uvjeti(zagusljiv i nezdrav zrak,losa hrana) mogu samo pospjesiti slabljenje organizma..
ovako,prigrliš cvrsto dobro odimljenu sunku,ili plećku,dvi tri sake cesnjaka,i crvenog luka,friskoga kruha,pa se ličiš kao sam Bog...tako to ide.. :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zagreb ide u karantenu Empty Re: Zagreb ide u karantenu

Post by danni1 Mon 23 Mar - 11:32

vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:trebao je ZG u karantenu prije 3 tjedna kada su prvi slučaji se počeli registrirati u ZGu.

pazi nakon ovoga potresa ljudi iz samo-izolacije bježali iz ZGa. 

inače 90% slučajeva recimo u dalmaciji su donjela ekipa iz Zagreba, 10% su lokalni koji su došli sa puta.
dobro..ne mos opiciti karantenu zbog jendog oboljelog...zagreb ima 127 oboljela na skoro milijun stanovnika...koliki je to postotak..grazu je 200 oboljelih pa nisu karantenu proglasili nego stroge mjere...nasi su se malo pogubili kao da su sami pali pod paniku....odavno zagovaram da oboljele od korone sa bilo kakvim simptomima transportiraju u nenastanje djelove...na cist zrak..otvoris bolnicko naselje..pod strogim mjerama...drugo dozvoliti ljudima da odu koji imaju nekoga ili nekretnine u tim zabacenijim djelovima i onda bi se zaraza puno bila manja...gradovi su uvijek žarista
Uporan si u tome da radimo ono što rade oni koji su goroj situaciji od nas.

_________________
Zagreb ide u karantenu Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Zagreb ide u karantenu Empty Re: Zagreb ide u karantenu

Post by dijagram Mon 23 Mar - 11:41

srecom je i novac u zegeju
samo cemo festati
yoda i ostali nece imati ni za proteinske plocice nakon treninga:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Zagreb ide u karantenu Empty Re: Zagreb ide u karantenu

Post by vuksadinare Mon 23 Mar - 11:44

dijagram wrote:srecom je i novac u zegeju
samo cemo festati
yoda i ostali nece imati ni za proteinske plocice nakon treninga:)
nemoj yodu vise traumatizirat..od kad je bilanca u padu pobjegao je u sumu Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99209
2015-09-08


Back to top Go down

Zagreb ide u karantenu Empty Re: Zagreb ide u karantenu

Post by dijagram Mon 23 Mar - 11:46

vuksadinare wrote:
dijagram wrote:srecom je i novac u zegeju
samo cemo festati
yoda i ostali nece imati ni za proteinske plocice nakon treninga:)
nemoj yodu vise traumatizirat..od kad je bilanca u padu pobjegao je u sumu Basketball
yoda je zakon, moram do splita na kavu s njim
al sacekat cu da me virus okupira:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Zagreb ide u karantenu Empty Re: Zagreb ide u karantenu

Post by immortal Mon 23 Mar - 14:37

RayMabus wrote:Imam ideju. Ogradimo Zagreb bodljikavom žicom i onda sve zaražene iz cijele države bacamo u Zagreb.

Tako bi spasili turističku sezonu.
bolnice su ionako u Zagrebu

samo najavili su oko mjesec dana mogućeg podrhtavanja tla, tj jačih i slabijih potresa
bojim se da bi se Zg mogao daleko jače razoriti a stanovništvo potražiti smještaj van ZG-a
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zagreb ide u karantenu Empty Re: Zagreb ide u karantenu

Post by RayMabus Mon 23 Mar - 15:14

Nećemo ogradit Zagreb žicom , šalim se ja malo al će se morat nać neko rješenje za ove šta krše samoizolaciju i za ove šta su zaraženi a imaju blaže simptome a tih je oko 80% od ukupnog broja zaraženih jer im se ne može vjerovati na riječ.

Da se mene pita ja bi to sve na neki otok pa tri tjedan tamo budi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176447
2014-04-11


Back to top Go down

Zagreb ide u karantenu Empty Re: Zagreb ide u karantenu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum