ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odlazak Linića

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Odlazak Linića Empty Odlazak Linića

Post by Trinity 6/5/2014, 12:47

Premijer Zoran Milanović i ministar financija Slavko Linić navodno su se sastali danas ujutro te obavili razgovor u četiri oka, a premijer je za 11 sati danas sazvao i izvanrednu konferenciju. Rekao je da Linić ne uživa njegovo povjerenje te da će novi ministar biti Boris Lalovac.

net.hr
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Odlazak Linića Empty Re: Odlazak Linića

Post by abraham 6/5/2014, 13:16

Zanimljivo. Treci dan ne mogu otvoriti Net.hr.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14025
2014-04-14


Back to top Go down

Odlazak Linića Empty Re: Odlazak Linića

Post by Trinity 6/5/2014, 13:27

Zanimljivo baš...Kod mene se uredno otvara...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Odlazak Linića Empty Re: Odlazak Linića

Post by abraham 6/5/2014, 13:35

Mora da sam pod izvidnim radnjama. Blokirali me. Muhahahahahahahahahaaa

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14025
2014-04-14


Back to top Go down

Odlazak Linića Empty Re: Odlazak Linića

Post by Iosephvs 6/5/2014, 13:38

baš me zanima kojim će se potezima riječki štab sdp-a jugoslavije očitovat nakon smjene linića? ipak je to bio najjači njihov igrač ... uz komadinu.
Iosephvs
Iosephvs

Male
Posts : 240
2014-04-15

Lokacija: : Res Pvblica Corrvptia

Back to top Go down

Odlazak Linića Empty Re: Odlazak Linića

Post by obojani_dani 6/5/2014, 15:48

Kažu portali da se Linić zahvalio na dosadašnjem povjerenju i odsadašnjem nepovjerenju premijera -  :20  ....gospodski je završio karijeru.

Slijedeća zagonteka je što slijedi nakon ovoga .... vjerojatno Sabor, ali ima još jedno ekskluzivnije mjesto u predgrađu Zagreba  :^0
obojani_dani
obojani_dani

Posts : 140
2014-04-17


Back to top Go down

Odlazak Linića Empty Re: Odlazak Linića

Post by abraham 6/5/2014, 16:06

Kao prvo mislim da Linic nije bio nesto sposoban i da je uradio nesto. Fiskalizacija i uvodjenje reda je u redu ali ostalo je jako lose. Mislim da je vozio boljsevicke matrice ekonmije. Sa pojavom krize na zapadu , rjesavana je drugim metodama. Ovo je naravno moje misljenje tj misljenje laika. Ruku na srce drugi ministri i ministarstva nisu uradili nista. Tropa. Rijetko nesposobna nakupina politickih dupleizaca i uvlakaca. U biti nista nova ni neobicno u DNRH. Bilo kako bilo ali ocekujem odgovor rijecke familighie. Linic na kraju izigrava partijskog igraca , jer kao nece nista reci do 25 05. da ne ugrozi rezultate mile mu partije. Eto jadan se zrtvuje dozadnjeg daha. Umrijet ce sa partijinim imenom na ustima. Daj, naj me jebati. Reci sada prije izbora ili ckomi. Slavkec, vise ne trebas da sudjelujes u laganju i navlacenj biraca. Reci sada i kush.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14025
2014-04-14


Back to top Go down

Odlazak Linića Empty Re: Odlazak Linića

Post by obojani_dani 6/5/2014, 16:21

lako njima vladati kad se ljudi kod nas glođu oko ustaša i partizana koji su sve mrtvo slovo na papiru i ne samo slovo  :^0  ....

Linić je igrao prlljavo, izrazito u resoru porezne uprave gdje su uveli pokvarene metode, obrušili se na male poduzetnike, čak uveli otimačinu putem isplate bolovanja obrtnicima i slobodnim djelatnostima - a da bi uopće ostvarili bolovanje dug prema državi po svim davanjima treba biti o,oo.... sve to administrativnim zavlačenjem u smislu zaduženja da dan valute, a storniranja po nekoliko mjeseci kasnije, i tako da ne nabrajam situacije ....uglavnom prljavo do bola.    
Sve u cilju da se dokopaju love svakodnevno se  događa bespravna otimačina sredstava koja im ne pripadaju po niti jednoj osnovi.
Predstečajne nagodbe i nagodbena vijeća koja ih provode - to je toliko bljutavo da je svaki komentar suvišan.
obojani_dani
obojani_dani

Posts : 140
2014-04-17


Back to top Go down

Odlazak Linića Empty Re: Odlazak Linića

Post by abraham 6/5/2014, 16:43

Zvuci otrcano ali neka pravosudje (koje je , jelte, neovisno) radi svoj posao. Ne ptcjenjujem Linica da je glup ili naivan tako da mu se moze priljepiti nesto. Bilo kako bilo ali mu nije trebalo ovo pateticno prenemaganje , da ce reci sto ima 25 05. Koje preseravanje. Kao zrtva je ali ni u ovakovoj situaciji nece da naskodi partiji. Mora da su mu informacije i rto sta ima reci za kurac jer vjerovatno ne bi zelio biracima zatajiti nesto znacajno. Podsjeca me na Pilipa Pilipovica. Slavek u odjelcu izlizanih laktova , visoko dignutih ruku a omca oko vrata. Vjesajte dusmani ali prije izbora necu nista otkriti. Koji krkanluk. Tesko za povjerovati.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14025
2014-04-14


Back to top Go down

Odlazak Linića Empty Re: Odlazak Linića

Post by useless 6/5/2014, 16:56

Dobar komentar na 24sata...kaže, Linić je svoj zadatak obavio, predstečajnim nagodbama je svojim bogatim kompićima izbrisao dugove.
useless
useless

Posts : 1
2014-05-06


Back to top Go down

Odlazak Linića Empty Re: Odlazak Linića

Post by jack_reacher 6/5/2014, 17:03

nije nikako uspio prisilit privatne "poduzetnike" da istodobno daju plaću kad i uplaćuju porez,pregazilo ga vreme,nadam se da sad neće bit porez na zrak i nekretnine,hebo ga onaj ko ga postavio,kolega i ja smo se često znali šalit na njegov račun;"šta drugo očekivat od starog komunjare kome je još žuži jelinek skinula jumf na ORA Sava tamo davne pedeset i neke".. :blj  :K
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Odlazak Linića Empty Re: Odlazak Linića

Post by Sora 6/5/2014, 18:23

abraham wrote:Zvuci otrcano ali neka pravosudje (koje je , jelte, neovisno) radi svoj posao. Ne ptcjenjujem Linica da je glup ili naivan tako da mu se moze priljepiti nesto. Bilo kako bilo ali mu nije trebalo ovo pateticno prenemaganje , da ce reci sto ima 25 05. Koje preseravanje. Kao zrtva je ali ni u ovakovoj situaciji nece da naskodi partiji. Mora da su mu informacije i rto sta ima reci za kurac jer vjerovatno ne bi zelio biracima zatajiti nesto znacajno. Podsjeca me na Pilipa Pilipovica. Slavek u odjelcu izlizanih laktova , visoko dignutih ruku a omca oko vrata. Vjesajte dusmani ali prije izbora necu nista otkriti. Koji krkanluk. Tesko za povjerovati.

ti s tim usporedbama podsjetiš me na Muzej revolucije na Trgu žrtava fašizma jocolor 
čoek -muzej
( i onda ja nostalgična...)
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Odlazak Linića Empty Re: Odlazak Linića

Post by abraham 6/5/2014, 19:02

Na moju nesrecu, jos u prvim godinama osnovne skole su nam ispirali mozak sa ovakovim pizdarijama. Mama paja, tifusari. Koga vise volis, mamu ili Tita. Tito je cuvao krave i svirao klavir. Danas je drug Tito nesto gadno pojeo . Drug Tito ovo, drug Tito ono. Kult licnosti i diktatura. Havala Bogu ili vragu ali  sam se teske bolestine rijesio a neki nece nikada. Umrijet ce sa Titovim imenom na usnama. Kao Pilip i Slavko. Muhahahahahahaha

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14025
2014-04-14


Back to top Go down

Odlazak Linića Empty Re: Odlazak Linića

Post by tukatukac 6/5/2014, 20:02

abraham wrote:Zanimljivo. Treci dan ne mogu otvoriti Net.hr.
Otvara se fino i upravo danas vidim kako se tamo uveliko kokodace ali meni je vec dosadilo da se postovi i aktivnosti svode samo na kokodakanje.............bez normalnih linkova na temu i priloga.
Na Odlasku Linica ima preko 100 postova................ elephant

_________________
pale 
tukatukac
tukatukac

Female
Posts : 138
2014-04-14

Age : 51
Lokacija: : J.Dalmacija

Back to top Go down

Odlazak Linića Empty Re: Odlazak Linića

Post by tukatukac 6/5/2014, 20:09

obojani_dani wrote:Kažu portali da se Linić zahvalio na dosadašnjem povjerenju i odsadašnjem nepovjerenju premijera -  :20  ....gospodski je završio karijeru.

Slijedeća zagonteka je što slijedi nakon ovoga .... vjerojatno Sabor, ali ima još jedno ekskluzivnije mjesto u predgrađu Zagreba  :^0
Ostaje nejasno kako neko moze ostetiti porezne obveznike R.Hrvatske i mirno ODSETATI NA drugu duznost, odnosno nastaviti primati veliku placu godinu dana a potom pola place...........?? No 

Jer, kako onda objasniti nekome ko je danas primio opomenu HRT pretplate i prijetnju kako ce samo ovrsne radnje na najmanji iznos rn biti prkeo 900 kn, a ista drzava nije vratila povrat poreza tom istom covjeku...............i sada taj gleda kako neko stima predstecajne nagodbe pod izgovorom ocuvanja radnih mjesta a potom - sto se zbiva sa tim novcima ... razlika izmedju vrijednosti zemljista kojim se dugovi prebijaju i velike procjene?

I da li je to jedina procjena i jedina predstecajna nagodba ovako napravljena?

Da li je moguce da zakoni u R.Hrvatskoj osiguravaju osobama na polozaju legalnu pljacku i manipulaciju s novcima, dok obicni puk mora slusati prijetnje zbog HRT racuna gdje je cak upitna i konzumacija usluge HRT............a kamo li nacin uvodjenja zakona o porezu na TV prijamnik......na sto se svodi ova pretplata?

Stimaju usluge opskrbe vodom i statisticki lazu o cijeni vode.............. a jednovremeno povecavaju doprinose po utrosku i na koncu voda bude duplo skuplja nego sto je utrosak + PDV.....tako ce isto i sa strujom biti.

Sve podsjeca na bivsu jugoslaviju gdje smo imali takodjer unutar racuna doprinose za ovo ili ono, dnevnice za poplavljene, 5x placane iste poreze na sve komponente unutar jednog proizvoda, itd.

I, naravno, slicnost je sa korupcijom i kradjom.

_________________
pale 
tukatukac
tukatukac

Female
Posts : 138
2014-04-14

Age : 51
Lokacija: : J.Dalmacija

Back to top Go down

Odlazak Linića Empty Re: Odlazak Linića

Post by abraham 6/5/2014, 20:10

Gdje ti zivis?

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14025
2014-04-14


Back to top Go down

Odlazak Linića Empty Re: Odlazak Linića

Post by abraham 6/5/2014, 20:10

DNRH?

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14025
2014-04-14


Back to top Go down

Odlazak Linića Empty Re: Odlazak Linića

Post by tukatukac 6/5/2014, 20:25

abraham wrote:DNRH?
Nesto ti se pobrkalo u glavi, abraham? Pitas mene? Ako mene pitas zivim u Hrvatskoj koja vise slici na bivsu jugoslaviju nego jugoslavija na samu sebe...........bar sto se tice resora financija i politike.  rendeer

_________________
pale 
tukatukac
tukatukac

Female
Posts : 138
2014-04-14

Age : 51
Lokacija: : J.Dalmacija

Back to top Go down

Odlazak Linića Empty Re: Odlazak Linića

Post by lokacija007 6/5/2014, 20:26

abraham wrote:Zanimljivo. Treci dan ne mogu otvoriti Net.hr.
Nisi jedini.....
lokacija007
lokacija007

Posts : 13
2014-04-18


Back to top Go down

Odlazak Linića Empty Re: Odlazak Linića

Post by abraham 6/5/2014, 21:00

Mislim da se mozda ne moze otvoriti iz inozemstva??Pokusao sam na drugim IP brojevima i nije islo. Inace skracenica DNRH je DemokratskaNArodnRepublika Hrvatska. Nesto kao Demokratska NArodna Repulika Juzna Koreja ili Demokratska Republika Njemacka. Demokratska Republika Kina i tako te demokratske zemlje.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14025
2014-04-14


Back to top Go down

Odlazak Linića Empty Re: Odlazak Linića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum