ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Priznanje

Go down

Priznanje Empty Priznanje

Post by Guest 6/3/2020, 09:41

Zadnja loža , masonska nogometna udruga je službeno je potvrdila novo pojačanje u svojim redovima. Radi se o 60 godisnjem drzavljaninu RH sa trenutnim prebivalištem u Međuzemlju.Sadašnje zanimanje :poduzetnik i sportski agent . On je bivši nogometaš koji zbog ozljeda poput nichea nije uspio napraviti karijeru,no zbog svoje opsesije prema sportu nije mogao otići daleko,znao je da bez njegova mudroga vodstva reprezentacija ne bi ostvarila najveci rezultat na Mundialu. U ovim krajevima je on prakticki mitologijska licnost. S obzirom da zlo ima tisuću lica poznat je pod mnogim imenima. Tatta,Sauron,Osloboditelj, Mućko Đubre samo su neki od pseudonima nogometnog Randalla Flagga. Stekao je i međunarodnu slavu svojim stand up nastupima i akcijskim filmovima, the sun je imao posebno izdanje sa "Zdrav the dick impalerom" na naslovnici.

Prenosimo neke od izjava najistaknutijih članova/meštara udruge  "Zadnja loža " koja je naravno neprofitabilna kao sto najnoviji clan tvrdi za g.n.k dinamo.

Jorge Mendes i Mino Raiola su posebno impresionirani transferima. Pizza boy Raiola je transfere Dine Drpića,Joze Šimunovića,Filipa Benkovića okarakterizirao boljim poslom nego njegovim selidbama Pogbe u stilu trotter independent tradera - united-juve-united. Mendes je priznao kako zavidi Tatti jer je on ispunio njegov nedosanjani san ,naime Tatta je postao predsjednik kluba u kojemu igraju njegovi igrači . Dream big replicirao je pobjedonosno Tatta,Jorge ljubavi ,mali mišu moj , napravio sam i korak vise ,u isti rang natjecanja sam uveo i drugu momcad svojih pulena. Jorge je prvo problijedio,pa tiho zajecao , no osjecao je radost jer je spoznao da njegov san nije nemoguc.

Gospoda Aurelio de Laurentis,Maurizio Zamparini i Ivan Savvidis su impresionirani vođenjem kluba kao i odnosima sa javnošću.

Dietmar Hopp i Dieter Mateschitz su priznali da im je role model za cirkus u bundesligi  bio upravo gospodar Mordora.

Silvio Berlusconi ga je odmah stavio na svoju prioritetnu listu za bunga bunga evente. Zamolio ga je i da povede nekoliko svojih prileznica u nadi da ce doci i ex predsjednica koju nije uspio dovesti u svoju talijansku "hefner" rezidenciju.

Josep Maria Bartomeu i Thaksin Shinawatra su mu bratski ponudili poslovne savjete i otkrili lokacije novih "oaza" u tihom oceanu.

Sudačka mašinerija Lože predvođena Robertom Hoyzerom,Ursom Mayerom i Tom Henning Ovrebom se zanimala o uvođenju "poštenog suđenja" i u druga europska natjecanja.


U podužem govoru u rangu fidela castra se osvrnuo na svoj zivotni uspon . U svom opus magnumu nije zaboravio istaknuti da je on ratnik ,domoljub prije svega ,branitelj svega hrvatskog iako se smatra jugoslavenom.
Objasnio je svoju viziju,pokazao da je cudotvorac i Semafor . Okupljeni su bili zadivljeni transparentnoscu neprofitabilne organizacije koja ostvaruje visemilijunski profit. Nacin na koji se sluzbeno izlazi iz sukoba interesa u kojemu to nisi je nesto cime svi prisutni teže.

Nakon sto je pobjedonosno elaborirao put od agenta,preko predsjednika kluba, do sudackog delegata i apsolutnog vladara nogometne lige i saveza,svim prisutnima je bilo jasno da su dobili potencijalnog velikog mestra.

Zahvalio se svima prisutnima na ukazanoj casti ,obecao da kao pravi mason nikad nece izdati brata i postati druker poput nekih nesretnika koji su mu se zeljeli opirati.

Ipak ,unatoc svim bozanskim mocima,priznao je da je ipak od krvi i mesa.Naime na kraju je zamolio braću iz PR/instagram masinerije,Messija i Crvnalda da mu pomognu od Petkovića i Gojaka napraviti fake Ibrahimovića i Pirla.

Ova promocija je svakako iskorak cro nogometa u međunarodnim okvirima koji promiču vrijednosti koje običan čovjek ne može kontemplirati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Priznanje Empty Re: Priznanje

Post by FRANK 6/3/2020, 14:33

Ni sam nebi mogao bolje sastaviti.
Shitting i zeko i tominjo kao mamicevi dinamovci na aparatima

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Priznanje Empty Re: Priznanje

Post by Guest 6/3/2020, 14:34

LUCIANO MOGGI wrote:Ni sam nebi mogao bolje sastaviti.
Shitting i zeko i tominjo kao mamicevi dinamovci na aparatima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Priznanje Empty Re: Priznanje

Post by FRANK 6/3/2020, 14:37

Takve hrvatine su i unistile ime Croatia
I vrayile najveci hrvatski klub u doba komunizma

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Priznanje Empty Re: Priznanje

Post by Guest 6/3/2020, 15:03

Moje priznanje je da cekam jos malog nisliju da objavu kakkakav nude :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Priznanje Empty Re: Priznanje

Post by FRANK 6/3/2020, 15:13

Atlana wrote:Moje priznanje je da cekam jos malog nisliju da objavu kakkakav nude :D
Objavit ce ti on sliku crv7 i badr harija i reci ce ti da mu je to san snova

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Priznanje Empty Re: Priznanje

Post by Guest 7/3/2020, 09:23

fridrih_niche wrote:
LUCIANO MOGGI wrote:Ni sam nebi mogao bolje sastaviti.
Shitting i zeko i tominjo kao mamicevi dinamovci na aparatima

Jel te sjebala ozljeda da budes dl7 messiju :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Priznanje Empty Re: Priznanje

Post by Guest 7/3/2020, 11:13

DL14...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Priznanje Empty Re: Priznanje

Post by Guest 7/3/2020, 12:03

fridrih_niche wrote:DL14...
<3

Sad si priznao da si bio panjđukić... u to vrijeme, internet freea su brojevi tradicionalno bili od 1 gk,2 rb etc do 9-11 spice i 10 trequartista ...oni iza su bili zamjene B-) B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Priznanje Empty Re: Priznanje

Post by Guest 7/3/2020, 13:57

Naravno da su zamjene...
Osim mene i mog idola, Johana Cruyffa...
Mi smo bili ikonoklasti - kapetani ekipa, a ne nosimo broj od 1 do 11...
Ultimativne klase!
:8)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Priznanje Empty Re: Priznanje

Post by Guest 7/3/2020, 16:15

LUCIANO MOGGI wrote:
Atlana wrote:Moje priznanje je da cekam jos malog nisliju da objavu kakkakav nude :D
Objavit ce ti on sliku crv7 i badr harija i reci ce ti da mu je to san snova
samo svoje gacuce, ostalo me ne zanima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Priznanje Empty Re: Priznanje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum