ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Misao' Ostoje Rankovica:'Vojska po zakonu nema pravo cuvati granicu a nije ni potrebna'

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

'Misao' Ostoje Rankovica:'Vojska po zakonu nema pravo cuvati granicu a nije ni potrebna' - Page 3 Empty Re: 'Misao' Ostoje Rankovica:'Vojska po zakonu nema pravo cuvati granicu a nije ni potrebna'

Post by Eroo 5/3/2020, 16:53

ili ovo

https://twitter.com/republika1992/status/1235131074356838400

Eroo

Posts : 75356
2016-07-22


Back to top Go down

'Misao' Ostoje Rankovica:'Vojska po zakonu nema pravo cuvati granicu a nije ni potrebna' - Page 3 Empty Re: 'Misao' Ostoje Rankovica:'Vojska po zakonu nema pravo cuvati granicu a nije ni potrebna'

Post by vili40 5/3/2020, 17:27

Eroo wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:general Miljavac je danas sve to potvrdio,gostovao je na četvrtom programu i rekao da vojska ima druge zadatke i da samo u kritičnim situacijama može pomoći mupu.Za sada nema ni pravnog okvira a vuče jebem mu mater,ti si izgleda pomiješao godine pa ne znaš da je HDZ na vlasti već 4.Pitao je i na koji bi način vojska lovila migrante,mrežicama za leptire jer zna samo pucati?
pucati treba...svatko zna da je najbolje sprijeciti nego lijeciti..pucaj pa donesi zakon ako vec nisi donio i ponistio..
jel?Pa onda se obrati plenkiju i njegovima ne ostojiću za kog me još jednom boli ona stvar i koji u biti ne odlučuje ni o čemu.
I što bi bilo onda da ubiju nekolicinu,jel si možeš to predočiti?
Upravo se dešava na gr-tr granici. Ovo se ne smije propustiti bez obzira na cijenu sredstva.

https://www.blic.rs/vesti/svet/migranti-seku-zicu-vojska-baca-suzavac-i-puca-gumenim-mecima-blic-na-grcko-turskoj/jbzclpq
Na čelu Hrvatske je HDZ-ova vlada a ne Ostojić i koja bi morala u slučaju da to dođe u Bosnu na hr granicu:
1.promijeniti zakon koji bi omogućavao da se vojska pridruži MUP-u
2.na mjestima postaviti žicu da se smanji propusnost(ne može se cijela granica čuvati ljudstvom)
Dakle to što su Slovenija i Mađarska već učinile a mi smo trebali već započeti.
Kako ja to vidim,ovako:U 12.mjesecu prešao sam u sloveniju na malom graničnom prijelazu i nakon 2 kilometra zaustavila me ophodnja,jedan policajac i jadan vojnik.Policajac mi provjerio dokumente,pitao kud idem a vojnik samo slušao.Tamo kod vas vojska pomaže u ljudstvu pa bi tako trebalo biti i kod nas a ne da pucaju po ljudima i da nam se čitav svijet objesi za vrat.
3.EU i SAD su najviše krivi popuštajući Turskoj a NATO je isto opravdava.
vili40
vili40

Male
Posts : 10793
2015-08-02


Back to top Go down

'Misao' Ostoje Rankovica:'Vojska po zakonu nema pravo cuvati granicu a nije ni potrebna' - Page 3 Empty Re: 'Misao' Ostoje Rankovica:'Vojska po zakonu nema pravo cuvati granicu a nije ni potrebna'

Post by RayMabus 5/3/2020, 17:37

Zeleni su za trpačinu no prijedlog odbijen

https://www.novosti.rs/vesti/planeta.299.html:851170-Odbacen-predlog-za-prijem-5000-najugrozenijih-izbeglica-Bundestag-odbio-predlog-Zelenih

Neprimaju ove godine nikoga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177097
2014-04-11


Back to top Go down

'Misao' Ostoje Rankovica:'Vojska po zakonu nema pravo cuvati granicu a nije ni potrebna' - Page 3 Empty Re: 'Misao' Ostoje Rankovica:'Vojska po zakonu nema pravo cuvati granicu a nije ni potrebna'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum