ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Migranti nose noževe, presreću decu, otimaju novčanike

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Migranti nose noževe, presreću decu, otimaju novčanike - Page 2 Empty Re: Migranti nose noževe, presreću decu, otimaju novčanike

Post by Guest 29/2/2020, 23:39

RayMabus wrote:
Leviathan2 wrote:
epikur37 wrote:
T. wrote:Ne shvaćam u čemu je problem da se ustručava otvoriti vatru na kriminalce koji nasilno prelaze državnu granicu naoružani hladnim oružjem, napadaju organe reda itd. ...
I koja je uopće svrha države koja nije u stanju zaštititi svoje granice i državljane pod svaku cijenu?
Za što državljani plaćaju poreze nego da ih država štiti oružanom silom?

Meni isto nije jasno....

Ovo je potpuna mentalna i politička paraliza.

krsenje ljudskih prava i slicno
aj nek srbi upucaju kojeg migranta, dici ce se buka do neba od kojekakvih pravozastitnika
a politicari nis ono sto su bili, nekad si na jugoslovenskoj granici za ilegalni prelazak lako popusio metak a danas je to setnja u prirodi
meni ide na kurac kad ja moram pokazat dokumente da bi legalno presao granicu i jos me pita kud putujem a ovi jednostavno idu i niko se ne usudi prdnut da ne bude kritiziran
tako da
predvidjam da ce europsko tlo jos malo bit nalik bliskom istoku, pakistanu il africi, ono, egzotika
Nije samo to nego su se natrpali muslimanima i ako mi kojeg ubijemo a oni to ne osude tamo će izbit treći svijetski rat

Pruža nam se odlična prilika da počmemo rat u zapadnoj Europi.
a ubijat iih,onako..inkognito??..pojio ih lički međed?? :}

Guest
Guest


Back to top Go down

Migranti nose noževe, presreću decu, otimaju novčanike - Page 2 Empty Re: Migranti nose noževe, presreću decu, otimaju novčanike

Post by vuksadinare 29/2/2020, 23:54

....pucat ubuduce po svima koji ilegalno pokusava prijeci granicu..naravno ne po zenama i djeci ako ih se primjeti u nekoj grupi sto je rijetkost danas
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Migranti nose noževe, presreću decu, otimaju novčanike - Page 2 Empty Re: Migranti nose noževe, presreću decu, otimaju novčanike

Post by RayMabus 1/3/2020, 00:14

Legendovich wrote:
RayMabus wrote:
Leviathan2 wrote:
epikur37 wrote:
T. wrote:Ne shvaćam u čemu je problem da se ustručava otvoriti vatru na kriminalce koji nasilno prelaze državnu granicu naoružani hladnim oružjem, napadaju organe reda itd. ...
I koja je uopće svrha države koja nije u stanju zaštititi svoje granice i državljane pod svaku cijenu?
Za što državljani plaćaju poreze nego da ih država štiti oružanom silom?

Meni isto nije jasno....

Ovo je potpuna mentalna i politička paraliza.

krsenje ljudskih prava i slicno
aj nek srbi upucaju kojeg migranta, dici ce se buka do neba od kojekakvih pravozastitnika
a politicari nis ono sto su bili, nekad si na jugoslovenskoj granici za ilegalni prelazak lako popusio metak a danas je to setnja u prirodi
meni ide na kurac kad ja moram pokazat dokumente da bi legalno presao granicu i jos me pita kud putujem a ovi jednostavno idu i niko se ne usudi prdnut da ne bude kritiziran
tako da
predvidjam da ce europsko tlo jos malo bit nalik bliskom istoku, pakistanu il africi, ono, egzotika
Nije samo to nego su se natrpali muslimanima i ako mi kojeg ubijemo a oni to ne osude tamo će izbit treći svijetski rat

Pruža nam se odlična prilika da počmemo rat u zapadnoj Europi.
a ubijat iih,onako..inkognito??..pojio ih lički međed?? :}
Na koga ti ja ličim ? Ja sam general a ne nekkavi kokošar.

1. Pusti ih

2. Kad se Njemačka još više napuni javno ih zakonski ubijati da se ljevičari u Njemačkoj pobune pa nastavit ubijati i da se dignu muslimani na noge ......i počeli smo rat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176083
2014-04-11


Back to top Go down

Migranti nose noževe, presreću decu, otimaju novčanike - Page 2 Empty Re: Migranti nose noževe, presreću decu, otimaju novčanike

Post by Guest 1/3/2020, 00:51

A ja..na braniku doma svoga..moras braniti svoje nekretnine.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Migranti nose noževe, presreću decu, otimaju novčanike - Page 2 Empty Re: Migranti nose noževe, presreću decu, otimaju novčanike

Post by RayMabus 1/3/2020, 00:53

Legendovich wrote:A ja..na braniku doma svoga..moras braniti svoje nekretnine.. :cleanteeth
Pa neće imigranti pravo u moje stanove. Uostalom podstanari su tamo.

Lupaš gluposti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176083
2014-04-11


Back to top Go down

Migranti nose noževe, presreću decu, otimaju novčanike - Page 2 Empty Re: Migranti nose noževe, presreću decu, otimaju novčanike

Post by vuksadinare 1/3/2020, 00:53

Legendovich wrote:A ja..na braniku doma svoga..moras braniti svoje nekretnine.. :cleanteeth
prica se da si sirotanovic pa i da nemas sto branit..imas li djece?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Migranti nose noževe, presreću decu, otimaju novčanike - Page 2 Empty Re: Migranti nose noževe, presreću decu, otimaju novčanike

Post by RayMabus 1/3/2020, 01:49

Koliko drame oko malo imigranata koji oće samo zaradit svoju plaću u Njemačkoj i sjest na socijalu.

Migranti nose noževe, presreću decu, otimaju novčanike - Page 2 Migrants-sit-waiting-near-the-buffer-zone-at-turkey-greece-border-at-pazarkule-in-edirne-district-on-1583011950-2591
RayMabus
RayMabus

Posts : 176083
2014-04-11


Back to top Go down

Migranti nose noževe, presreću decu, otimaju novčanike - Page 2 Empty Re: Migranti nose noževe, presreću decu, otimaju novčanike

Post by Counter-Strike 1/3/2020, 05:06


_________________
Migranti nose noževe, presreću decu, otimaju novčanike - Page 2 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Migranti nose noževe, presreću decu, otimaju novčanike - Page 2 Empty Re: Migranti nose noževe, presreću decu, otimaju novčanike

Post by Guest 1/3/2020, 08:10

vuksadinare wrote:
Legendovich wrote:A ja..na braniku doma svoga..moras braniti svoje nekretnine.. :cleanteeth
prica se da si sirotanovic pa i da nemas sto branit..imas li djece?
Moji su na sigurnom,a vas tko yebe..otprilike bi se dalo svesti na ovo... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Migranti nose noževe, presreću decu, otimaju novčanike - Page 2 Empty Re: Migranti nose noževe, presreću decu, otimaju novčanike

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum