ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

korona

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

korona - Page 50 Empty Re: korona

Post by FRANK Tue 24 Mar - 13:19

Jack Torrance wrote:
Andreas Goldberger wrote:
LUCIANO MOGGI wrote:U nedilju strijeljanje
Spasi nas...

Ljudi,kako vi provodite dane? Ja sam presta raditi prije 2 dana i neću sigurno najmanje 2 miseca. Žena ionako ne radi. Financijski nam nije problem, plačanje je sve osigurano, samo smo zarobljeni u kući s 3 dice, od toga jedno ima tek misec dana. Ne možeš nigdi izaći (Ustvari možeš vanka u šetnju kad nije loš dan) a s dicom doma po cile dane je teška psihijatrija...  :roll

Ne možeš niti piti doma u ovoj situaciji, ne možeš piti vanka jer nemaš di, ne možeš ništa. Kada si u zatvoru, samo ti tu netko stalno skače nad glavom. 
Ima li ko slična iskustva?
Neman :grin
Trenutno nisan na brodu, u kući nema šanse da po cile dane stojin - zbog mira u kući - pa san se lipo bija skupija, upalija brod i uteka na Brač na svoj ranč. Mladunčad i Ona su ostali stat doma.
Bija cili tjedan, sam, mir, tišina, priroda, pofreza sve meje i posadija kumpire, kapulu i verduru, pokosija travu u maslinicima, završija krov na svojoj kamenoj kućici koja će bit ultimativna man cave po dovršetku, uživa u pogledu i očistija glavu 😊

korona - Page 50 FB-IMG-1584999972799
korona - Page 50 FB-IMG-1585000050804
korona - Page 50 FB-IMG-1585047380950
korona - Page 50 FB-IMG-1525175397791


Šta nosi ovi tjedan i kako njega izdržat doma, e to je već dobro pitanje 😃
E ovde bi valjalo zabriskulat i zatrisetat.

FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

korona - Page 50 Empty Re: korona

Post by scorpion Tue 24 Mar - 13:25


Odličan video :coffee

_________________
korona - Page 50 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

korona - Page 50 Empty Re: korona

Post by Noor Tue 24 Mar - 13:33

Jack Torrance wrote:
Andreas Goldberger wrote:
LUCIANO MOGGI wrote:U nedilju strijeljanje
Spasi nas...

Ljudi,kako vi provodite dane? Ja sam presta raditi prije 2 dana i neću sigurno najmanje 2 miseca. Žena ionako ne radi. Financijski nam nije problem, plačanje je sve osigurano, samo smo zarobljeni u kući s 3 dice, od toga jedno ima tek misec dana. Ne možeš nigdi izaći (Ustvari možeš vanka u šetnju kad nije loš dan) a s dicom doma po cile dane je teška psihijatrija...  :roll

Ne možeš niti piti doma u ovoj situaciji, ne možeš piti vanka jer nemaš di, ne možeš ništa. Kada si u zatvoru, samo ti tu netko stalno skače nad glavom. 
Ima li ko slična iskustva?
Neman :grin
Trenutno nisan na brodu, u kući nema šanse da po cile dane stojin - zbog mira u kući - pa san se lipo bija skupija, upalija brod i uteka na Brač na svoj ranč. Mladunčad i Ona su ostali stat doma.
Bija cili tjedan, sam, mir, tišina, priroda, pofreza sve meje i posadija kumpire, kapulu i verduru, pokosija travu u maslinicima, završija krov na svojoj kamenoj kućici koja će bit ultimativna man cave po dovršetku, uživa u pogledu i očistija glavu 😊

korona - Page 50 FB-IMG-1584999972799
korona - Page 50 FB-IMG-1585000050804
korona - Page 50 FB-IMG-1585047380950
korona - Page 50 FB-IMG-1525175397791


Šta nosi ovi tjedan i kako njega izdržat doma, e to je već dobro pitanje 😃
o ledtejeba, koja divota!!! korona - Page 50 1f60d

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

korona - Page 50 Empty Re: korona

Post by Guest Tue 24 Mar - 13:34

Jack Torrance wrote:
Andreas Goldberger wrote:
LUCIANO MOGGI wrote:U nedilju strijeljanje
Spasi nas...

Ljudi,kako vi provodite dane? Ja sam presta raditi prije 2 dana i neću sigurno najmanje 2 miseca. Žena ionako ne radi. Financijski nam nije problem, plačanje je sve osigurano, samo smo zarobljeni u kući s 3 dice, od toga jedno ima tek misec dana. Ne možeš nigdi izaći (Ustvari možeš vanka u šetnju kad nije loš dan) a s dicom doma po cile dane je teška psihijatrija...  :roll

Ne možeš niti piti doma u ovoj situaciji, ne možeš piti vanka jer nemaš di, ne možeš ništa. Kada si u zatvoru, samo ti tu netko stalno skače nad glavom. 
Ima li ko slična iskustva?
Neman :grin
Trenutno nisan na brodu, u kući nema šanse da po cile dane stojin - zbog mira u kući - pa san se lipo bija skupija, upalija brod i uteka na Brač na svoj ranč. Mladunčad i Ona su ostali stat doma.
Bija cili tjedan, sam, mir, tišina, priroda, pofreza sve meje i posadija kumpire, kapulu i verduru, pokosija travu u maslinicima, završija krov na svojoj kamenoj kućici koja će bit ultimativna man cave po dovršetku, uživa u pogledu i očistija glavu 😊

korona - Page 50 FB-IMG-1584999972799
korona - Page 50 FB-IMG-1585000050804
korona - Page 50 FB-IMG-1585047380950
korona - Page 50 FB-IMG-1525175397791


Šta nosi ovi tjedan i kako njega izdržat doma, e to je već dobro pitanje 😃
Ajme...

Tu bi se već nekako i moglo držati karantena, pa makar s familijom. Dolazi lipše vrime, žena nek vanka pije kavu i prati dicu koja balaju oko maslina, a ti unutra staviš na stol razlađeni kil i kil...  :D :20
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 50 Empty Re: korona

Post by Guest Tue 24 Mar - 14:28

Dybala wrote:Kad si papucar ^^
Ma zapalin odi, al svako prijestupne...
Žena ne brani...
Al nije mi to - to...
Samo splitska dica je prava shema...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 50 Empty Re: korona

Post by Guest Tue 24 Mar - 14:29

Noor wrote:
fridrih_niche wrote:Jebat ga, bit će bolje...
(Y)
naravno da će biti, proći će ovo grouphug
Naravno da oce...
Samo pozitiva!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 50 Empty Re: korona

Post by Guest Tue 24 Mar - 14:31

Baka, kod tebe bi izdrza i godinu dana izolacije...
Kad se ovo sranje smiri, eto me kod tebe jedan vikend...
<3

:^O

Savršeno si ti to uredija, aj lajk it a lot...
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 50 Empty Re: korona

Post by Noor Tue 24 Mar - 14:31

ima ova korona i pozitivnih utjecaja na ovaj pdf...malo ste se uozbiljili i divno vas je vidjeti kad razgovarate normalno..kao i mi gore na VIP-u :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

korona - Page 50 Empty Re: korona

Post by FRANK Tue 24 Mar - 14:34

Noor wrote:ima ova korona i pozitivnih utjecaja na ovaj pdf...malo ste se uozbiljili i divno vas je vidjeti kad razgovarate normalno..kao i mi gore na VIP-u :D
Ne seri. Cekaj da se ovo smiri.
Kad krene jebavanje keva

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

korona - Page 50 Empty Re: korona

Post by Guest Tue 24 Mar - 14:35

Noor wrote:ima ova korona i pozitivnih utjecaja na ovaj pdf...malo ste se uozbiljili i divno vas je vidjeti kad razgovarate normalno..kao i mi gore na VIP-u :D
Znaš šta mene najviše veseli?
Izgleda neba nakon ovih izolacija...
Bar se priroda malo rekuperala...
<3

Ma nije ovo do korone šta smo normalniji...
Nego, nema baluna hahahaha...
Bila bi drugačija pisma da se igra balun...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 50 Empty Re: korona

Post by FRANK Tue 24 Mar - 14:37

fridrih_niche wrote:
Noor wrote:ima ova korona i pozitivnih utjecaja na ovaj pdf...malo ste se uozbiljili i divno vas je vidjeti kad razgovarate normalno..kao i mi gore na VIP-u :D
Znaš šta mene najviše veseli?
Izgleda neba nakon ovih izolacija...
Bar se priroda malo rekuperala...
<3

Ma nije ovo do korone šta smo normalniji...
Nego, nema baluna hahahaha...
Bila bi drugačija pisma da se igra balun...
:D
Cekaj neka city united psg barca ili loreal krenu sa centra. Ajme majko.
I da najveci svjetski klub Juventus ne spominjem.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

korona - Page 50 Empty Re: korona

Post by Noor Tue 24 Mar - 14:39

LUCIANO MOGGI wrote:
Noor wrote:ima ova korona i pozitivnih utjecaja na ovaj pdf...malo ste se uozbiljili i divno vas je vidjeti kad razgovarate normalno..kao i mi gore na VIP-u :D
Ne seri. Cekaj da se ovo smiri.
Kad krene jebavanje keva

ahaha, pa znam...al sad vas je milina čitati :)

-------

https://www.ex-iskon-pleme.com/viewtopic.php?t=39711

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

korona - Page 50 Empty Re: korona

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum