ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK Mon 16 Mar - 22:41

Zeko wrote:Ante, skroz si promašio temu. Dugi ne priča o ratu nego o navijačkim skupinama i sve ovo o čemu priča događalo se u jugoslaviji i kaj god ti ovdje lamentirao, priča istinu. I nemoj trabunjati bez veze, Dugog sam osobno poznavao i nikakve on veze sa UDBOM nije imao, nemoj bajke pričati jer ti nitko neće povjerovati u njih. 
A kaj se rata tiče, pa valjda je normalno da Hrvat Hrvatu čuva leđa u ratu, to su skroz druge okolnosti. Zajednička borba i zajednički neprijatelj, nemoj to miješati sa navijačkim skupinama jer to ama baš nikakve veze jedno s drugim nema. Veliš da je Torcidaš mazne četnika kojeg nisi vidio? K'o da BBB-ovac ne mazne četnika kojeg Torcidaš nije vidio. Ne zaboravi, ovdje su i jedan i drugi bili hrvatski vojnici i imali su zajednički cilj. A ovo gore su navijačka prepucavanja i navijačka zajebancija kakvih je u vrijeme juge između BBB-a i Torcide bilo pun kurac. Danas toga nažalost nema, već je to borba "na život i smrt". Nemoj miješati kruške i jabuke.
Brate ja kao dragovoljac maloljetni branitelj gledam na to kao svetinju.
A i svakako mi na zivce ide ovo torcida bbb
Moj suborac Davor S iz Draganica i sad kaze da su mu torcidasi najdrazi neprijatelji. Meni je svetinja to nase jedinstvo. Danasnji klinci to ne kontaju

FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Tue 17 Mar - 1:18

LUCIANO MOGGI wrote:
Ovo govno eto koje se predstavlja kao navijac dinama je bio i suradnik Udbe. Znaci nije umro nego krepao.
Ovaj pamflet mrznje i bolesti je tragedija za hr.narod. uzas.
Ja sam svoje najljepse godine dao toj hrvatskoj. Nisam imao niti 18 godina kad sam ucinio nesto sto moj vrsnjak u belgiji njemackoj ili danskoj ni u najgoroj nocnoj mori nijr ucinio.
A nisam mozda trebao Zekane. Jer sam rodjen i odgajan na sigurnom u svabiji.
U munchenu.
I jos nesto da kazem vama koji negirate donoljublje odredjenih navijackih skupina.
Na najtezim polozajima u mostaru i uskoplju su vecinom uza mene bili ti torcidasi. Napuseni nadrogirani nisu balijama davali ni metra  da sigurno pridju. Borci pravi. Tako je bilo i 1994 i 1995.
Sve do banja luke u mojoj postrojbi su dominirali torcidasi iz dalmacije i istre.
Koga zaboli k što je ovaj (neću biti grub,mrtvi nek počivaju u miru) baljezgao gluposti u stilu hvalite me usta moja.

Obično se najviše busaju u prsta s hrvatsvom oni koji su radili i prave štetu domovini, a Torcida i torcidaši (bez obzira na mane i situaciju koja je vladala 80-ih i početkom 90-ih, problem droge koji nije bio samo u Splitu ali jest vjerojatno bio izraženiji) ne trebaju nikome dokazivati ništa. Kad je trebalo dokazati djelima, a ne ispraznim riječima oni su dokazali. U više navrata. Tako da tu svaka priča završava.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Tue 17 Mar - 8:03

Dalmatinci su obranili hrvatsku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Tue 17 Mar - 11:10

Narod je obranija Hrvatsku, a Munchen bojna i plinaši su je privatizirali...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Tue 17 Mar - 11:28

Ti si lazljivi revizionist i neprijatelj svega hrvatskog,mucko dubre,ti si mucki provokator ,zmazan si...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Tue 17 Mar - 13:11

Uvik!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Fri 27 Mar - 11:29

Hajdukovi igrači i zaposlenici skupljaju pomoć za KBC Split 


Namjera je bila kupiti respirator, no zbog komplicirane procedure i dugog roka isporuke respiratora koje doslovno traži cijeli svijet, Hajduk će skupiti novac a odluku o tome kako će biti utrošen prepustit će nadležnima...

https://www.24sata.hr/sport/hajdukovi-igraci-i-zaposlenici-skupljaju-pomoc-za-kbc-split-683549?fbclid=IwAR2qIoYprKe-SCGgnRMt7AJDmKs-8XBMuaezMyQmU0eXB87yHVpETWtvPi8
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sat 28 Mar - 17:43

Pošto se u Hajduku ništa ne događa, malo povijesti:

PONOS I ČAST VAŽNIJI OD BODOVA: Hajduk je na današnji dan odbio igrati jer mu je nanesena nepravda!


Povijest pamti priču iz 1954. godine, kada je na današnji dan slavna Hajdukova generacija, predvođena Franom Matošićem, Bernardom Vukasom i Vladimirom Bearom, odbila nastupiti u prvenstvenoj utakmici protiv Sarajeva kako bi izrazila protest jer su 'bijeli' tada bili u nemilosti Nogometnog saveza Jugoslavije, te su, po mišljenju tadašnje uprave, bili nepravedno kažnjeni zbog kašnjenja njihovih igrača Beare i Vukasa na okupljanje reprezentacije.

Događalo se to u vrijeme proljetnog nastavka prvenstva kada je Hajduk bio prvi na tablici. Dana 7. ožujka 1954. svladao je Lokomotivu u gostima 5:2 (Senčar 3, Luštica, Vukas) i nakon te utakmice su se vratar Vladimir Beara i Bernard Vukas trebali priključiti reprezentaciji za utakmice protiv Izraela i Grčke. Okupljanje je bilo u Podgorici (tada Titogradu), dvojica prvotimaca 'bijelih' krenuli su automobilom koji se putem pokvario, pa su se morali vratiti nazad i ići na brod iz Splita za Dubrovnik, što je uzrokovalo kašnjenje od cijelog jednog dana. Vukas i Beara stigli su do Dubrovnika, gdje im je javljeno da ne moraju nastavljati dalje prema Podgorici jer su isključeni iz reprezentacije.

https://dalmatinskiportal.hr/sport/ponos-i-cast-vazniji-od-bodova--hajduk-je-na-danasnji-dan-odbio-igrati-jer-mu-je-nanesena-nepravda/61822?fbclid=IwAR1lXDii6Pt0LLx-85bitIKdXtIo63Z67DroNueoJ3qlhyHABoH-F3t5FGw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by End Tue 31 Mar - 21:19

Hajduk Split - Page 25 90948932_553924781897192_4762385576051605504_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=d0dqbEGMh8oAX_0_Ax4&_nc_ht=scontent-vie1-1
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Tue 31 Mar - 21:26

End wrote:Hajduk Split - Page 25 90948932_553924781897192_4762385576051605504_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=d0dqbEGMh8oAX_0_Ax4&_nc_ht=scontent-vie1-1

Hajduk živi vječno!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo Tue 31 Mar - 21:32

Nije još puni misec, 04.03. su izgubili od najvećeg hrvatskog kluba doma.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Tue 31 Mar - 22:09

Ti si blesav...
Kako je Hajduk moga izgubit od - Hajduka?
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Tue 31 Mar - 22:15

fridrih_niche wrote:Ti si blesav...
Kako je Hajduk moga izgubit od - Hajduka?
:D
Pusti trubadura i njegove gluposti. Pa pa izgubili smo zadnje od one Reke. Gubit cemo utakmice opet kao i svi, samo je bitno ne izgubiti obraz ka neki...  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo Tue 31 Mar - 22:44

Obraz niste nikad ni imali.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Tue 31 Mar - 22:53

:rofl hahahaha...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK Wed 1 Apr - 13:43

Roland Deschain wrote:Obraz niste nikad ni imali.
Oni su govna . Olos . Smradovi .
Ali sa obrazom.
Nejebu zivu silu.
Unistili su svoj klub.
Ali vjeruju u to sto cine.
Mada nemam pojma zasto.

I nisu dozvolili da im.klub bude taoc jedne zlocinacke obitelji.
Mi.jesmo.
Nas je klub taoc brace dalton.
I dok ih nevidimo u mrtvackim sanducima Braca ce vladati najvecim hrvatskim klubom

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 1 Apr - 16:31

LUCIANO MOGGI wrote:
Oni su govna . Olos . Smradovi .
Ali sa obrazom.
Nejebu zivu silu.
Unistili su svoj klub.
Ali vjeruju u to sto cine.
Mada nemam pojma zasto.

I nisu dozvolili da im.klub bude taoc jedne zlocinacke obitelji.
Mi.jesmo.
Nas je klub taoc brace dalton.
I dok ih nevidimo u mrtvackim sanducima Braca ce vladati najvecim hrvatskim klubom
Ne stoji baš da smo uništili klub.

Evo, sad gotovo svi smanjuju plače igračima, zaposlenicima, neki i do 70 %, a Hajduk još uvijek nije donio takvu odluku (ne znači da neće ako ovo potraje). 
Bojim se pomisliti što bi s klubom bilo da se ovaj kaos s ovim virusom dogodio tamo 2012-e, 2013-e kad Hajduk ionako nije redovito plaćao, imao ogromne probleme kako s financijama tako i sa samim dugovima. 
Tako da, bez obzira na promašene sportske politike ne možeš pričati o uništavanju kluba, već naprotiv o njegovom oporavku...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo Wed 1 Apr - 17:20

LUCIANO MOGGI wrote:
Roland Deschain wrote:Obraz niste nikad ni imali.
Oni su govna . Olos . Smradovi .
Ali sa obrazom.
Nejebu zivu silu.
Unistili su svoj klub.
Ali vjeruju u to sto cine.
Mada nemam pojma zasto.

I nisu dozvolili da im.klub bude taoc jedne zlocinacke obitelji.
Mi.jesmo.
Nas je klub taoc brace dalton.
I dok ih nevidimo u mrtvackim sanducima Braca ce vladati najvecim hrvatskim klubom
Nisu jer je klub bio pred gašenjem pa nikom od kriminalaca nije bio zanimljiv. Kad god su imali para klubom su drmali raznorazni mali Mamići. I sad su opet počeli kružiti i grickati, a oni misle kako je klub njihov i da ih se nešto pita.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 1 Apr - 18:36

Po običaju, pišeš gluposti jer smo mi uspili nešto što vi niste, a pokušavate već dugi niz godina.
A to je maknuti kriminalce, političare i uhljebe iz kluba, te omogučiti članovima da demokratski biraju. 

I nikakve koristi od toga što su ovi vaši iz DTSM se sad probudili iz zimskog sna, pa svaki dan ide priopćenje, dižu se poruke i slično (a to ionako svi znaju) kad nikad niste imali dovoljnu snagu i masovnost za prave promjene. Da jeste, došli bi lešinarima ispred grada i ne bi se maknuli dok se ne uvede red u klub koji je udruga građana. To niste imali zbog razno-raznih razloga, dok su navijači Hajduka imali tu moć i snagu. I to je jedina istina, a ne ove gluposti i neistine koje tu pišeš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Wed 1 Apr - 19:57

Roland Deschain wrote:
LUCIANO MOGGI wrote:
Roland Deschain wrote:Obraz niste nikad ni imali.
Oni su govna . Olos . Smradovi .
Ali sa obrazom.
Nejebu zivu silu.
Unistili su svoj klub.
Ali vjeruju u to sto cine.
Mada nemam pojma zasto.

I nisu dozvolili da im.klub bude taoc jedne zlocinacke obitelji.
Mi.jesmo.
Nas je klub taoc brace dalton.
I dok ih nevidimo u mrtvackim sanducima Braca ce vladati najvecim hrvatskim klubom
Nisu jer je klub bio pred gašenjem pa nikom od kriminalaca nije bio zanimljiv. Kad god su imali para klubom su drmali raznorazni mali Mamići. I sad su opet počeli kružiti i grickati, a oni misle kako je klub njihov i da ih se nešto pita.
i dinamo je bio pred gašenjem nakon canjuge i isto tada nikome tko danas želi uletjeti u dinamo nije bio zanimljiv.

zato je danas zanimljivo pratiti kako mnogi sami sebi skaču u usta spominjući raznorazne male mamiće koji su uništili hajduk, a veliki mamići su toliko opljačkali dinamo da je pravo čudo kako se još toliko ima za opljačkati pa se sad svi guraju da dovrše posao. razlika je samo u tome što se sad u dinamo guraju oni raznorazni mali mamići koji su na hajduku skupljali iskustvo i znaju što bi s ovakvim dinamom. što bi iza njih ostalo zanima ih jednako kao i u slučaju hajduka.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Wed 1 Apr - 20:03

Andreas Goldberger wrote:Po običaju, pišeš gluposti jer smo mi uspili nešto što vi niste, a pokušavate već dugi niz godina.
A to je maknuti kriminalce, političare i uhljebe iz kluba, te omogučiti članovima da demokratski biraju. 

I nikakve koristi od toga što su ovi vaši iz DTSM se sad probudili iz zimskog sna, pa svaki dan ide priopćenje, dižu se poruke i slično (a to ionako svi znaju) kad nikad niste imali dovoljnu snagu i masovnost za prave promjene. Da jeste, došli bi lešinarima ispred grada i ne bi se maknuli dok se ne uvede red u klub koji je udruga građana. To niste imali zbog razno-raznih razloga, dok su navijači Hajduka imali tu moć i snagu. I to je jedina istina, a ne ove gluposti i neistine koje tu pišeš.
joj, malo kockastoglavo pametno.

kak vi sad demokratski birate one koje vam dečki iz sjene kojima je naš hajduk paravan namjeste da ih izaberete.

pošteni i sposobni hajdukovci bježe od ovog hajduka kao vrag od tamjana, a lešinari ulaze u hajduk i kad se podmire odlaze, a vi onda demokratski birate nove koje vam namjesti naš hajduk.

ma bravo.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum