ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu

Go down

zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu Empty zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu

Post by debotoijusto 22/2/2020, 15:43

"Kad sam se vratio iz trgovine, boja na vratima se još bila cijedila", rekao je Zekanović, koji je pred kućom stajao u društvu dva policajca.
Na fotografiji koju je objavio na Facebooku vidi se kako su na ulaznim vratima nacrtani kukasti križ i ustaški znak U.
"Skandal!!! Jutros mi je u Šibeniku napadnuta OBITELJSKA kuća u kojoj živim sa suprugom, majkom i tri kćeri. Hrvate se pokušava zaplašiti u njihovoj državi Hrvatskoj, e neće proći! Dijelite da cijela Hrvatska zna!", napisao je Zekanović uz priloženu fotografiju.



https://www.index.hr/vijesti/clanak/foto-na-kuci-hrvoja-zekanovica-osvanuli-kukasti-kriz-i-ustasko-u/2158945.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu Empty Re: zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu

Post by debotoijusto 22/2/2020, 15:46

Nikome nije svejedno, no posebno mojoj majci koja ima 80 godina. Ona tu živi cijeli život. Ovo je jako loš presedan za Šibenik i za Hrvatsku. Zanima me hoće li biti reakcije svih onih koji su se digli na zadnje noge kada je Milorad Pupovac pogođen limunom, što sam osobno osudio. Zanima me hoće li ova priča biti zaboravljena poput svastike na Poljudu", zapitao se Zekanović. Policija je došla obaviti očevid.

1. sam je narisao
2. narisao je sam
3. podupires to risanje godinama i sad te sustiglo podupiranje , ono kad pomislis da ima boga
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu Empty Re: zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu

Post by Noor 22/2/2020, 15:47

Zorle Malečić
Da je meni ovo uradio ja bi samo malo uljepšo 😉

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu Empty Re: zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu

Post by epikur37 22/2/2020, 17:43

gledao sam danas...po njemu je već počelo:D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu Empty Re: zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu

Post by debotoijusto 23/2/2020, 15:27

Pero Kovačević je na konferenciji za novinare u Zagrebu rekao da Suverenisti od policije traže da Zekanoviću i njegovoj obitelji pruži učinkovitu zaštitu.
Također, traže pokretanje hitne istrage kako bi se otkrili, kako su rekli, i nalogodavci i počinitelji tog nedjela. 
"To je poruka zastrašivanja Hrvoja Zekanovića i Hrvatskih suverenista, poruka osvete Zekanoviću i Hrvatskim suverenistima te upozorenje da će tzv. ugroženi - čiji nalogodavci stoje iza svega - svoje sinekure braniti do kraja. To im neće proći", rekao je Kovač te je poručio da ih se Hrvatski suverenisti ne boje.




Umirovljeni general Željko Sačić rekao je da "ta bagra" napada obitelji i jasno daje do znanja kako se ne slaže ni s čim što je prihvatljivo u normalnim demokratskim društvima.
Cijeli je događaj povezao s iscrtavanjem svastike na splitskom Poljudu.


"To je sve isti rukopis. S jedne strane imamo napade velikosrpskih ekstremista, čija je podloga, nažalost, i u saboru. S druge strane naša policija i udruge civilnog društva reagirali su kada je netko bacio krišku limuna na Milorada Pupovca i tada je cijelo društvo bilo na nogama, a danas, kada postoji eklatantan primjer nasilja na obitelj Zekanovića - civilno društvo i političari šute. Imamo dvostruke kriterije i mjerila. Mi hrvatski domoljubi smo ugroženi u vlastitoj domovini", poručio je Sačić.



Jure Vujić simptomatičnim smatra i da se takav čin političkog vandalizma dogodio dan prije nego što su Hrvatski suverenisti izašli u javnost s porukom da će uskoro za parlamentarne izbore predstaviti kompletan suverenistički program.


:hekla
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu Empty Re: zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu

Post by abraham 23/2/2020, 15:56

Nista nova u DNRH. Trebali su makar na kurtoaznoj razini dati izjave, kao uhititi camo pocinitelje , te trt, te mrt ali cak ni to. Zemlja ljudi jednakoh pred zakonom. Jest ali u kurcu.... Cak ni na deklarativnoj razini. Nista nova u DNRH....Kila mozga. Tj forsirajte djecu da uce strane jezike ili uclanjujte u "pionire" ADZ/SDP.... Muhahahahahaaa

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14091
2014-04-14


Back to top Go down

zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu Empty Re: zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu

Post by debotoijusto 23/2/2020, 16:12

ovo su isti oni s poljuda a trag vodi do josipe lisac
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu Empty Re: zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu

Post by abraham 23/2/2020, 16:18

Ja bih se kladio da je Radi ostalo farbe od frizure ali to je samo spekulacija.... Svastiku je nacrtao ADZ, to svi znaju, OStojic prvi... Dobro je vama jos uvijek jako dobro. Kila mozga....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14091
2014-04-14


Back to top Go down

zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu Empty Re: zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu

Post by abraham 23/2/2020, 16:24

Bogati, necemose drzati zakona ko pijan plota... Skiljo nalupa zenu, jeb ga nas je, nije tako mislio. Klempo nalupa zenu, ustasa, kockoglavi, adznjara i sl. Razlika??? Jedan skiljav drugi klempav.....Peder slomi zeni u trecoj zivotnoj dobi ruku i sto???? Trazila je to, jebo joj pas m.... Niti je ona tako bezazlena niti bezopasna, neka ju je.... Nadam se da ce sutra dolaziti po vas. Oni u koznim haljetcima, sherijatska policja ili bilo tko.... Nema nevinih samo onih kojima krivica jos nije dokazana.Kila mozga.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14091
2014-04-14


Back to top Go down

zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu Empty Re: zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu

Post by marcellus 23/2/2020, 16:27

da je išaralo bre miloradu već bi stvar bila u vijeću UN-a i na ECHR-u

_________________
zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu Empty Re: zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu

Post by Noor 23/2/2020, 16:29

jel se traži počinioc?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu Empty Re: zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu

Post by debotoijusto 23/2/2020, 16:36

Noor wrote:jel se traži počinioc?
zeko vec zna tko je to napravio nema potrebe trosit resurse  kad sutra predstavljanje programa
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu Empty Re: zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu

Post by Noor 23/2/2020, 16:37

debotoijusto wrote:
Noor wrote:jel se traži počinioc?
zeko vec zna tko je to napravio nema potrebe trosit resurse  kad sutra predstavljanje programa
naravno da zna, pa svi znaju kome pripada, sad još samo ime i prezime na sunce
na žalost dosta vas - nije torcida :rasta

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu Empty Re: zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu

Post by debotoijusto 24/2/2020, 17:50


zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu 87453459_840631889696075_1411673793629257728_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_ohc=2yxBYHiJpWMAX9lyU1k&_nc_ht=scontent.fzag2-1


kaze zeko da osim usato u bilo tu i zvijezda
laze ne trepnuvsi
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu Empty Re: zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu

Post by sitting_bull 24/2/2020, 19:52

taj zekanović kao i hitler u  gleiwitzu.

kao napadnut pa sad i on može silom na silu.

jebote, koja bi to druga budala dirala u govno, makar bilo i domoljubno.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu Empty Re: zekanovic u epizodi napad na obiteljsku kucu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum