ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na Staru godinu 1991. je prvi put emitirana “Bojna Čavoglave”! Danas je nekima “kontroverzna”!

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Na Staru godinu 1991. je prvi put emitirana “Bojna Čavoglave”! Danas je nekima “kontroverzna”! - Page 4 Empty Re: Na Staru godinu 1991. je prvi put emitirana “Bojna Čavoglave”! Danas je nekima “kontroverzna”!

Post by jastreb Sun 9 Feb - 19:21

Sovak wrote:
jastreb wrote:
Sovak wrote: 

Osim u jednom ... a to je  efekt dizanje srbadije i yugadije na straznje do besvijesti. 
Ma daj,budi ozbiljan.

Pa Srbi se sprdaju sa Tompsonom.

Kakvo dizanje živaca. Puno puta sam gledao njihove emisije. Između ostalog i sa onim Milomirom Marićem. Oni se sa Tompsonom smiju i prave sprdnju.

Čak mislim da mu nitko ne bi pravio nikakve probleme,ako bi htio nastupit u Srbiji. Misle da bi dvorana bila prazna.

Znači MPT je posljednje što ih zanima.

Za razliku od ovdašnjih dežuraca koje itekako zanimaju Brena,Bajaga,Jandrino jato,Drljača, Goci i Lazo,Momo i Dodir, Miroslav Ilić i naravno Džej.

Govorim o tebi ... tetrijebe.
:cleanteeth
Ja ti samo kažem da je MPT tolatno dojadio. I meni je više postao naporan.

Zadnje što mi je da se nerviram zbog njega.

Jedino što me nervira je ovaj turbo dizel folk koji danas mladi slušaju (Jala Brat,Koreli i sličćno smeće)

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Na Staru godinu 1991. je prvi put emitirana “Bojna Čavoglave”! Danas je nekima “kontroverzna”! - Page 4 Empty Re: Na Staru godinu 1991. je prvi put emitirana “Bojna Čavoglave”! Danas je nekima “kontroverzna”!

Post by Ringo10 Mon 10 Feb - 2:43

Ovo je najbolja parodija na MPT-a

https://www.youtube.com/watch?v=EiVSmA3Xk_A

Vatrogasci ... ovo je smiješno, odlični su
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum