ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Splitski "turizam"

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Splitski "turizam" Empty Splitski "turizam"

Post by Maggie19 8/2/2020, 17:45

https://slobodnadalmacija.hr/split/recept-splitskog-turizma-liti-zdrpi-zimi-zbrisi-sve-je-to-jedna-teska-improvizacija-i-sarena-laza-pa-dok-dur-dur-1002673

Splitska realnost, ali nikoga nije briga.
Bez ideje, odgovornosti i srama.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Splitski "turizam" Empty Re: Splitski "turizam"

Post by RayMabus 8/2/2020, 20:37

Ja u Split ne iden uopće a na Rivi nisan bija ....ima jedno pet godina.

Šta iman tamo radit ? Mrtvilo zimi , liti gužvara.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski "turizam" Empty Re: Splitski "turizam"

Post by Guest 8/2/2020, 20:40

sve je to samo refleksija samog naroda..narod,gradjani kreiraju sve oko sebe..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Splitski "turizam" Empty Re: Splitski "turizam"

Post by RayMabus 8/2/2020, 20:44

Legendovich wrote:sve je to samo refleksija samog naroda..narod,gradjani kreiraju sve oko sebe..
Nije nego to ti je turizam pa cijene nekretnina u gradu skupe , mladi idu u rubne dijelove grada i susjednih općina pa je to zimi tamo mrtvilo kad nema turista. Liti je gužvara jer navale turisti pa zakrče sve ceste.

Bolje da nema ljudi u gradu. Spličanke su umišljene. Bolje da se dica rađaju u Solinu , Kaštelima , Podstrani itd.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski "turizam" Empty Re: Splitski "turizam"

Post by Guest 8/2/2020, 20:46

RayMabus wrote:
Legendovich wrote:sve je to samo refleksija samog naroda..narod,gradjani kreiraju sve oko sebe..
Nije nego to ti je turizam pa cijene nekretnina u gradu skupe , mladi idu u rubne dijelove grada i susjednih općina pa je to zimi tamo mrtvilo kad nema turista. Liti je gužvara jer navale turisti pa zakrče sve ceste.

Bolje da nema ljudi u gradu. Spličanke su umišljene. Bolje da se dica rađaju u Solinu , Kaštelima , Podstrani itd.
Pa kad vam je osim turizma ekonomija mrtva..sve ste pokrali..yebate ..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Splitski "turizam" Empty Re: Splitski "turizam"

Post by RayMabus 8/2/2020, 20:51

Nek su cijene odletile u nebo. Kraljice su mislile da će se udat prvi red do Rive a kad ono :

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/biznis/cijene-nekretnina-i-dalje-vrtoglavo-rastu-za-jedan-stan-u-splitu-mogu-se-kupiti-cetiri-u-vukovaru-tri-dalmatinska-grada-skuplja-su-od-zagreba-kvadrat-i-do-4700-eura-627706

Ima u Dugopolju iza brda za vas pristojnih cijena. Vrati se na selo odakle si došla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski "turizam" Empty Re: Splitski "turizam"

Post by RayMabus 8/2/2020, 21:21

Fakultet i ženska iz Splita su dvi kategorije žena s kojima neću nitk kavu popit. To mislin na veze a ne da neću s nekom ženom iz Splita popit kavu.

Te dvi kategorije odma križan kad su veze u pitanju. Zato i ne iden više u Split. Puno Spličanki. Makni se od toga. Gradsko dite. Ne bi to u kuću doveja nema tih para. Ogavni mentalni sklop. Puj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski "turizam" Empty Re: Splitski "turizam"

Post by RayMabus 8/2/2020, 21:28

Teška emanicipacija te ženske. Ne sviđa mi se ni njihov stav kad kažeš da nisi iz grada iako je meni mater rođena u gradu , baba ima dva stana u centru a ja san po života proveja u gradu. Odma se drže visoko a nema za kruv kupit a ne kvadrat stana.

Onda vidiš ove koje nisu iz Splita nego van Splita pa posebno unutrašnjost , njima su Kaštela zakon a posebno kad čuju ono dva stana i kuća.

Tako da te iz Splita san prikrižija pa neman šta tamo ni radit. Kad kaže da je iz grada ja samo hvala i doviđenja , nema za kvadrat stana a glumi neku tamo ...ma .....samo biži od toga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski "turizam" Empty Re: Splitski "turizam"

Post by Guest 8/2/2020, 21:33

Koje ja ideje za zimski turizam imam,ali ne mosh..to ostavim za neku zdravu drzavu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Splitski "turizam" Empty Re: Splitski "turizam"

Post by RayMabus 8/2/2020, 21:47

Ma jebeš Split. Ženske u kurcu a u 90% slučajeva bijela sirotinja. Umišljena a siromašna. Nema ni jedna od njih svoj stan jer to u 90% slučajeva roditelji imaju stan u gradu i onda obilčno dvoje dice al kako god okreneš neš živit s njenim roditeljima a ona nema kune u đepu a fantazira kako će kupit stan na Rivi.

Onda ih fino pukle cijene nekretnina pa sad kupuju van grad....a mogla si se tako i udat u Kaštela. Jeftinije bi te izišlo.

S tin da hrpa njih nema nit para za kupit novi stan čak ni na kredit. 

Ma umišljeno Bože sačuvaj a siromašna. Ona nema ništa a glumi neku iznad tebe jer je ona iz grada a ti kao nisi. Bolest.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski "turizam" Empty Re: Splitski "turizam"

Post by Counter-Strike 8/2/2020, 21:51

spas je u poljoprivredi,turizam je par mjeseci trt mrt i gotovo

_________________
Splitski "turizam" Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Splitski "turizam" Empty Re: Splitski "turizam"

Post by RayMabus 8/2/2020, 21:55

Kakvi Split. Omiš , Podstrana , Solin , Kaštela , Trogir , cure normalne a u većini slučajeva imaju svoj kat kuće jer ode nema stanova nego su kuće pa onda dobije jedan kat a to je jedan stan. Uglavnom bogatije su.

Ove iz Splita umišljene a ona nema ništa. Ona nema za kruv a ne za kupit stan bilo di u županiji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski "turizam" Empty Re: Splitski "turizam"

Post by RayMabus 8/2/2020, 22:00

Odličan primjer moja sestra normalna skromna cura a ima stanova kolko i ja.

Ženska normala totalno a bogata. Ove u Splitu to je sve sirotinja u 90% slučajeva a umišljeno samo tako i gleda s visoka jer je kao ona iz grada a ti kao nisi.

A ja iman više stanova od nje u gradu i meni je mater iz grada dakle baš suprotno od toga šta one misle da ja nemam nikakve veze s gradom a one imaju.

Ma biži od toga. Zato ne iden više u Split nikqko osin kad moran al ženske niks.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski "turizam" Empty Re: Splitski "turizam"

Post by RayMabus 8/2/2020, 22:06

Kad je Dalmacija u pitanju sve ženske osim Split dolaze u obzir. Naravno niks fakultet.

Čim kažeš Split ja te stavim na ignore. Ne triba mi siromašna a umišljena. Bolje onda bogata a normalna.

Stvarno težak izbor jelte. Splitski "turizam" 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski "turizam" Empty Re: Splitski "turizam"

Post by RayMabus 8/2/2020, 22:11

Ne se petljat s urbanom emanicipacijom koja je u 90% sirotinja.

Glupa ka kurac , umišljena , puna sebe a siromašna.

Zato ja već deset godina ne idem u Split osim kad nešto moran. Na Rivi nisan bija a ima pet godina. Možda tri puta u zadnjih deset godina bija na Rivi.

Tamo su Spličanke. Bježi od toga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski "turizam" Empty Re: Splitski "turizam"

Post by RayMabus 8/2/2020, 22:16

I to je nešto šta ne piše u članku a to sam ja i moji primjeri da puno momaka iz okolice ne dolazi više u Split jer kad ideš vanka onda gledaš di su ženske a ove su prokužili pa će radije otić u Hercegovinu na piče nego vamo na Rivu.

Ne idu momci tamo di su kretenuše.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski "turizam" Empty Re: Splitski "turizam"

Post by RayMabus 8/2/2020, 22:25

Imam pametnijeg posla nego s kretenima k tome još umišljenima a siromašnima imat posla. Neš mene vidit da san u Splitu doša i popija kavu više. Ima od toga deset godina. Proučija san jja to sve. Ideš li tamo di su one naletit ćeš upravo na tqkvog kretena a to ti ne triba u životu : umišljena a siromašna.

Bože sačuvaj koji mentalni sklop.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski "turizam" Empty Re: Splitski "turizam"

Post by RayMabus 8/2/2020, 22:36

Bolje ti je oženit Srpkinju nego te iz Splita

https://slobodnadalmacija.hr/dalmacija/svaki-treci-brak-u-dalmaciji-se-raskida-split-je-rekorder-po-broju-rastava-ali-ova-mala-opcina-ipak-je-nadmasila-sve-498685

O kakvom se tu mentalnom sklopu radi kod tih cura govori i broj razvoda , 466 razvoda na 779 brakova


Jel vidiš šta je to. Prokužili su njih momci iz okolice. Nismo mi baš toliko debili.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski "turizam" Empty Re: Splitski "turizam"

Post by RayMabus 8/2/2020, 22:39

I tako sad u gradu nema pasa jer nitko normalan tu neće tražit ženske i sad čekajte lito da van dođu Kinezi s koronavirusom.

Jednom davno ok grad za tražit ženske a onda je došla generacija emanicipiranih ženski umova i to je tamo epicentar emanicipacije.

Fuj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Splitski "turizam" Empty Re: Splitski "turizam"

Post by Maggie19 8/2/2020, 22:53

Longi, tema je turizam, a ne zenske.
Za to cemo otvorit posebnu temu.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Splitski "turizam" Empty Re: Splitski "turizam"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum