ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Mislim da je to previše!'

Go down

'Mislim da je to previše!' Empty 'Mislim da je to previše!'

Post by debotoijusto 27/1/2020, 18:28

Na Dan grada Zagreba, 31. svibnja 2020. godine, nakon skoro 13 godina čekanja, Zagrepčani, Zagrepčanke i turisti konačno će moći sjesti u žičaru u Gračanima i za svega 16 minuti doći na Sljeme, vrh Medvednice.



Kako se špekulira, povratna karta za žičaru bit će 50 kuna. No, mnogi građani smatraju da je to preskupo, piše Zagrebancija.
“Mislim da je to previše. Prvo, cijena izgradnje žičare je preskupa, a sada bi Zagrepčani, osim što subvencioniraju gradnju, trebali plaćati i skupu kartu. Mislim da bi cijena trebala biti jednaka kao za tramvaj jer, ako je cilj smanjiti promet automobilima na Sljeme i povećati broj posjetitelja, onda bi cijena karte za žičaru trebala biti popularna, a ne neka koja će demotivirati ljude da dolaze gore”, komentirao je jedan građanin.

“Po meni je to prevelika cijena kad uzmemo u obzir koliko građani Grada Zagreba izdvajaju za sam porez i prirez, a i sam standard u Hrvatskoj. Mislim da bi nekakvih 10 kuna bilo prihvatljivije za svaki džep”, dodaje sugrađanka.
“Mislim da je to puno, 30 kuna bi bilo taman”, tvrdi treći s kojim se slažu i ostali prolaznici koje smo zatekli protekloga vikenda na zagrebačkoj špici.
“50 kuna je malo previše. Trebala bi biti maksimalno 25 do 30 kuna.”
“Previše, 30-ak kuna bi bilo u redu jer bi se onda koristila, a 50 kuna je mnogima previše.”
“Svi mi to financiramo pa je 50 kuna previše. Trebalo bi biti 20 kuna.”
Cijena vožnje starom žičarom bila je 11 kuna u jednom smjeru, a najsličnija žičara novoj zagrebačkoj je ona na mariborskom Pohorju gdje povratna vožnja iznosi 6 eura s tim da je cijena umanjena za djecu, studente i umirovljenike. S druge strane, vožnja sarajevskom žičarom na Trebević plaća se 20 KM, odnosno 80 kuna.




https://novac.jutarnji.hr/novcanik/mislim-da-je-to-previse-gradani-jasno-rekli-sto-misle-o-cijeni-karte-za-novu-zicaru/9902155/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30626
2014-04-12


Back to top Go down

'Mislim da je to previše!' Empty Re: 'Mislim da je to previše!'

Post by debotoijusto 27/1/2020, 18:32

4-na obitelj 200 kun ,   :nb
mislim da odlaske na sljeme nastavim prometalom sto zagadjuje okolis
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30626
2014-04-12


Back to top Go down

'Mislim da je to previše!' Empty Re: 'Mislim da je to previše!'

Post by Guest 27/1/2020, 19:16

Saće to Bandić u Erinoj maniri objasniti,kako je cijena upravo ona prava... :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'Mislim da je to previše!' Empty Re: 'Mislim da je to previše!'

Post by sitting_bull 27/1/2020, 19:40

uz cijenu od 650 milijuna kuna koliko je bandić dogovorio platiti pajdašima, vjerojatno barem 10% i sebi, sasvim je logično da za vraćanje kredita bandit pokušava lovu oteti građanima zagreba kroz nebuloznu cijenu.

samo zbog žičare bandić je zaslužio da ga se objesi na najveći stup žičare, balzamira i ostavi kao opomenu budućim gradonačelnicima što ih čeka ako budu kao bandić.

proklet bio i skončao u mukama!
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

'Mislim da je to previše!' Empty Re: 'Mislim da je to previše!'

Post by Guest 27/1/2020, 19:45

hehehehe..gotovo morbidno..jedan Hertzegovatz yebe miljun Hrvata..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'Mislim da je to previše!' Empty Re: 'Mislim da je to previše!'

Post by T. 27/1/2020, 21:24

Ko da je s autocestom drugačije...
Em je izgradnja koštala ko sv. petra kajgana, em se otplaćuje iz drž. proračuna koji pune građani, em isti ti građani opet plaćaju prometovanje istom po previsokim cijenama...

_________________
'Mislim da je to previše!' Unname11
T.
T.

Posts : 17125
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

'Mislim da je to previše!' Empty Re: 'Mislim da je to previše!'

Post by pokerjocker 27/1/2020, 22:10

T. wrote:Ko da je s autocestom drugačije...
Em je izgradnja koštala ko sv. petra kajgana, em se otplaćuje iz drž. proračuna koji pune građani, em isti ti građani opet plaćaju prometovanje istom po previsokim cijenama...


Izvrsno opravdanje! Svaka čast! Sad to primjeni na svakog koji nešto ukrade.
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

'Mislim da je to previše!' Empty Re: 'Mislim da je to previše!'

Post by sitting_bull 28/1/2020, 01:22

T. wrote:Ko da je s autocestom drugačije...
Em je izgradnja koštala ko sv. petra kajgana, em se otplaćuje iz drž. proračuna koji pune građani, em isti ti građani opet plaćaju prometovanje istom po previsokim cijenama...
s autocestama je to patentirao kalmeta koji je cijenu izgradnje autoceste udvostručio.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

'Mislim da je to previše!' Empty Re: 'Mislim da je to previše!'

Post by darth_vader 28/1/2020, 03:22

T. wrote:Ko da je s autocestom drugačije...
Em je izgradnja koštala ko sv. petra kajgana, em se otplaćuje iz drž. proračuna koji pune građani, em isti ti građani opet plaćaju prometovanje istom po previsokim cijenama...


:cru
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19692
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

'Mislim da je to previše!' Empty Re: 'Mislim da je to previše!'

Post by vuksadinare 28/1/2020, 05:05

kaj bi sve zabadav..ne bu islo...rekao bi bandic u svom stilu Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99140
2015-09-08


Back to top Go down

'Mislim da je to previše!' Empty Re: 'Mislim da je to previše!'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum