ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE

Page 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE - Page 3 Empty Re: OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE

Post by jastreb 26/1/2020, 13:14

Ni ćirilica ni latinica nisu izvorna hrvatska pisma.

Hrvatsko pismo je glagoljica.

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE - Page 3 Empty Re: OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE

Post by Guest 26/1/2020, 13:20

AssadNaPodmornici wrote:
Serbinho-3 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Dobro je Ringo rekao vi ste jadna i bolesna nacija puna poraza i kompleksa

Narocito ako to kazete vas dvojica, ne zna se ko je uspesniji...


Onaj Kengur sa Paki ekipom se bori za lebac, ti na mesalici, medju tom Akademskom ekipom po Splitu.

Nesto da znate, ne bi bili u toj ulozi.
Još jedan as kojeg zanima moj privatni život i čime se bavim. Pola foruma imam na fejsu pa ionako mogu vidjeti većinu o meni a druga polovica opsjednuta. (ti, ero, svetac par drugih) Dođi na kavu ako te zanima sve ću ti ispričati, šta radim, koliko zarađujem, šta posjedujem, kakvi su mi planovi. Kako mene boli kurac za vašu plaću xd

A kompleksi vas kao nacije, tu vam nema pomoći sve da ste bogati ko švicarci. Zato je najbolje da nemamo posla niti mi sa vama niti vi sa nama. Zid, žica, jarak, krokodil
Pa,kako rekoh,mene bas i ne zanima cime se bavis i nadalje,bitno da ti je oke..nemam nish protiv,no,kako rekoh i stojim iza toga,vecina vas sa diplomama stecenim na balkanskim prostorima,bi vani ipak radila teze fizikalijske poslove(osim zestokih IT-ovaca)..jer to je tako vanka..ne hebu vanka balkanske diplome,jer ih mogu manje platiti,zasto bi vise?
Uza to,konkurencija vani je prehebeno jaka i brojna,pa opet,i to je razlog zasto ne bi se mogao izlaktati vanka u svojoj bransi i svom znanju..
neam ja nish protiv tebea,pa si mi cak i simpatican lik,malcice te pozezam ,ali nish zlobno :rasta :rasta :rasta

Na fejsu nisam,niti cu ikad biti..oduzima puno vremena,a nishkorist je bar u mom slucaju..
Za srbe me nije briga...nemam dodirnih tocaka niti interesa prema njima.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE - Page 3 Empty Re: OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE

Post by Brain32 26/1/2020, 13:42

Ahahahaha kakvi mokri snovi...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE - Page 3 Empty Re: OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE

Post by crvenkasti 26/1/2020, 13:47

jastreb wrote:Ni ćirilica ni latinica nisu izvorna hrvatska pisma.

Hrvatsko pismo je glagoljica.

Stvar je u tome što je ćirilica crkveno pravoslavno pismo. 
Ondje gdje se koristila ćirilica, to je bilo pod upravom vladara koji je bio pravoslavac.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE - Page 3 Empty Re: OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE

Post by Serbinho-3 26/1/2020, 13:48

Legendovich wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Serbinho-3 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Dobro je Ringo rekao vi ste jadna i bolesna nacija puna poraza i kompleksa

Narocito ako to kazete vas dvojica, ne zna se ko je uspesniji...


Onaj Kengur sa Paki ekipom se bori za lebac, ti na mesalici, medju tom Akademskom ekipom po Splitu.

Nesto da znate, ne bi bili u toj ulozi.
Još jedan as kojeg zanima moj privatni život i čime se bavim. Pola foruma imam na fejsu pa ionako mogu vidjeti većinu o meni a druga polovica opsjednuta. (ti, ero, svetac par drugih) Dođi na kavu ako te zanima sve ću ti ispričati, šta radim, koliko zarađujem, šta posjedujem, kakvi su mi planovi. Kako mene boli kurac za vašu plaću xd

A kompleksi vas kao nacije, tu vam nema pomoći sve da ste bogati ko švicarci. Zato je najbolje da nemamo posla niti mi sa vama niti vi sa nama. Zid, žica, jarak, krokodil
Pa,kako rekoh,mene bas i ne zanima cime se bavis i nadalje,bitno da ti je oke..nemam nish protiv,no,kako rekoh i stojim iza toga,vecina vas sa diplomama stecenim na balkanskim prostorima,bi vani ipak radila teze fizikalijske poslove(osim zestokih IT-ovaca)..jer to je tako vanka..ne hebu vanka balkanske diplome,jer ih mogu manje platiti,zasto bi vise?
Uza to,konkurencija vani je prehebeno jaka i brojna,pa opet,i to je razlog zasto ne bi se mogao izlaktati vanka u svojoj bransi i svom znanju..
neam ja nish protiv tebea,pa si mi cak i simpatican lik,malcice te pozezam ,ali nish zlobno :rasta :rasta :rasta

Na fejsu nisam,niti cu ikad biti..oduzima puno vremena,a nishkorist je bar u mom slucaju..
Za srbe me nije briga...nemam dodirnih tocaka niti interesa prema njima.. :cleanteeth

Balkan&Skolstvo :cleanteeth
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE - Page 3 Empty Re: OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE

Post by jastreb 26/1/2020, 13:49

crvenkasti wrote:
jastreb wrote:Ni ćirilica ni latinica nisu izvorna hrvatska pisma.

Hrvatsko pismo je glagoljica.

Stvar je u tome što je ćirilica crkveno pravoslavno pismo. 
Ondje gdje se koristila ćirilica, to je bilo pod upravom vladara koji je bio pravoslavac.
Čuj ta bosanska vlastela je mjenjala vjeru ko čorape.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE - Page 3 Empty Re: OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE

Post by Noor 26/1/2020, 13:49

Serbinho-3 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Dobro je Ringo rekao vi ste jadna i bolesna nacija puna poraza i kompleksa

Narocito ako to kazete vas dvojica, ne zna se ko je uspesniji...


Onaj Kengur sa Paki ekipom se bori za lebac, ti na mesalici, medju tom Akademskom ekipom po Splitu.

Nesto da znate, ne bi bili u toj ulozi.
a šta ti radiš, kamionđijo?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE - Page 3 Empty Re: OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE

Post by Serbinho-3 26/1/2020, 13:51

Noor wrote:
Serbinho-3 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Dobro je Ringo rekao vi ste jadna i bolesna nacija puna poraza i kompleksa

Narocito ako to kazete vas dvojica, ne zna se ko je uspesniji...


Onaj Kengur sa Paki ekipom se bori za lebac, ti na mesalici, medju tom Akademskom ekipom po Splitu.

Nesto da znate, ne bi bili u toj ulozi.
a šta ti radiš, kamionđijo?

Ne skreci sa teme...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE - Page 3 Empty Re: OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE

Post by Noor 26/1/2020, 13:53

Ringo10 wrote:
Serbinho-3 wrote:Mozda se neko od vas prepozna :cleanteeth
MA ne, vi ste fakat bolesnici pa ga jebi

pa ovaj nesoj pogotovo, džanga i stanojka je greh s njime u isti koš svrstavati

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE - Page 3 Empty Re: OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE

Post by Serbinho-3 26/1/2020, 13:54

Noor wrote:
Ringo10 wrote:
Serbinho-3 wrote:Mozda se neko od vas prepozna :cleanteeth
MA ne, vi ste fakat bolesnici pa ga jebi

pa ovaj nesoj pogotovo, džanga i stanojka je greh s njime u isti koš svrstavati

Ne skreci sa teme.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE - Page 3 Empty Re: OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE

Post by Noor 26/1/2020, 13:56

Serbinho-3 wrote:
Noor wrote:
Serbinho-3 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Dobro je Ringo rekao vi ste jadna i bolesna nacija puna poraza i kompleksa

Narocito ako to kazete vas dvojica, ne zna se ko je uspesniji...


Onaj Kengur sa Paki ekipom se bori za lebac, ti na mesalici, medju tom Akademskom ekipom po Splitu.

Nesto da znate, ne bi bili u toj ulozi.
a šta ti radiš, kamionđijo?

Ne skreci sa teme...
pa ne skrećem, počeo si pisat i o Jodynoj i Ringovoj uspješnosti i njihovim poslovima, pa te pitam..koji si ti intelektualni nivo dosegao, kamionđijo?
Ringo ima 2 fakulteta, oba izuzetno teška, Joda također ima fax, to što sada radi sezonske poslove ne znači da ne može i u struci, al mu ovo trenutačno isplatljivije, a i mlad je...a ti? što ti, kamionđijo, imaš za reći??

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE - Page 3 Empty Re: OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE

Post by dzango 26/1/2020, 14:40

Ringo10 wrote:
crvenkasti wrote:Herceg Stefan, osnivač Hercegovine, je bio pravoslavac. Tada je vladalo pravilo da svi podanici imaju istu vjeru kao i njihov vladar.
MA gdje to pise da je bio Pravoslavac.. gdje

Izmisljate, lazete, svojatate, negirate ... to je svjevrsna bolest
Piše mu u tituli. Herceg od Svetog Save. Odatle je i Hercegovina u punom nazivu Hercegovina Svetog Save. Isko kao i titula bosanskih kraljeva koja je srpska, darovana u Mileševi od strane srpske crkve.

_________________
OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE - Page 3 Empty Re: OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE

Post by crvenkasti 26/1/2020, 14:56

dzango wrote:
Ringo10 wrote:
crvenkasti wrote:Herceg Stefan, osnivač Hercegovine, je bio pravoslavac. Tada je vladalo pravilo da svi podanici imaju istu vjeru kao i njihov vladar.
MA gdje to pise da je bio Pravoslavac.. gdje

Izmisljate, lazete, svojatate, negirate ... to je svjevrsna bolest
Piše mu u tituli. Herceg od Svetog Save. Odatle je i Hercegovina u punom nazivu Hercegovina Svetog Save. Isko kao i titula bosanskih kraljeva koja je srpska, darovana u Mileševi od strane srpske crkve.

A to vam je taj Sava? Jel imate negdje napismeno da je on Srbin?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE - Page 3 Empty Re: OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE

Post by Eroo 26/1/2020, 14:57

dzango wrote:
Ringo10 wrote:
crvenkasti wrote:Herceg Stefan, osnivač Hercegovine, je bio pravoslavac. Tada je vladalo pravilo da svi podanici imaju istu vjeru kao i njihov vladar.
MA gdje to pise da je bio Pravoslavac.. gdje

Izmisljate, lazete, svojatate, negirate ... to je svjevrsna bolest
Piše mu u tituli. Herceg od Svetog Save. Odatle je i Hercegovina u punom nazivu Hercegovina Svetog Save. Isko kao i titula bosanskih kraljeva koja je srpska, darovana u Mileševi od strane srpske crkve.
Ma naravno i Ruđer Bošković SI je bio Srbin.Da o Crnogorcima ne pričamo. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE - Page 3 Empty Re: OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE

Post by Ringo10 26/1/2020, 15:13

Stjepan Kosača je titulu Herecega dobio od njemačkog vladara Fridriecha

E sad kakve veze taj Švabo ima sa Svetim Savom to je misterij

Kćerka Stjepana Kosače Katarina bila ktolkinja i umrla u Rimu gdje je Papi ostavila u nslijedje vladarske relikvije Bosanske Kraljevine.

Herceg Stjepan Kosača je dobio titulu i ta titula je tad glasila dux sancti Sabe


Gdje vi svi ovdje vidite Svetoga Savu Nemanjića to je također misterija


Jer tu se radi o ovome liku


http://communio.stblogs.org/index.php/2013/12/saint-saba/


Ja stvarno ne kontam kako je ta zabluda nastala pa da se toliko ukorijeni
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE - Page 3 Empty Re: OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE

Post by epikur37 26/1/2020, 15:16

Ringo10 wrote: glasila dux sancti Sabe





[size=34]http://communio.stblogs.org/index.php/2013/12/saint-saba/
[/size]


Ja stvarno ne kontam kako je ta zabluda nastala pa da se toliko ukorijeni


Pa zar ne vidis da pise duh svetog save
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE - Page 3 Empty Re: OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE

Post by max123 26/1/2020, 15:23

epikur37 wrote:
Ringo10 wrote: glasila dux sancti Sabe





[size=34]http://communio.stblogs.org/index.php/2013/12/saint-saba/
[/size]


Ja stvarno ne kontam kako je ta zabluda nastala pa da se toliko ukorijeni


Pa zar ne vidis da pise duh svetog save
ringo je pokatolčeni srbo.džabe mu sve...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE - Page 3 Empty Re: OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE

Post by crvenkasti 26/1/2020, 15:25

Ringo10 wrote:Stjepan Kosača je titulu Herecega dobio od njemačkog vladara Fridriecha

E sad kakve veze taj Švabo ima sa Svetim Savom to je misterij

Kćerka Stjepana Kosače Katarina bila ktolkinja i umrla u Rimu gdje je Papi ostavila u nslijedje vladarske relikvije Bosanske Kraljevine.

Herceg Stjepan Kosača je dobio titulu i ta titula je tad glasila dux sancti Sabe


Gdje vi svi ovdje vidite Svetoga Savu Nemanjića to je također misterija


Jer tu se radi o ovome liku


http://communio.stblogs.org/index.php/2013/12/saint-saba/


Ja stvarno ne kontam kako je ta zabluda nastala pa da se toliko ukorijeni

Je li i Fridriech pisao ćirilicom?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE - Page 3 Empty Re: OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE

Post by Ringo10 26/1/2020, 15:29

Srbi se ponašaju kao da je ćirilica ekskluzivno srpsko pismo

I da ako je neko negdje pisao ćirilicom automatski je Srbin
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE - Page 3 Empty Re: OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE

Post by Serbinho-3 26/1/2020, 15:32

Noor wrote:
Serbinho-3 wrote:
Noor wrote:
Serbinho-3 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Dobro je Ringo rekao vi ste jadna i bolesna nacija puna poraza i kompleksa

Narocito ako to kazete vas dvojica, ne zna se ko je uspesniji...


Onaj Kengur sa Paki ekipom se bori za lebac, ti na mesalici, medju tom Akademskom ekipom po Splitu.

Nesto da znate, ne bi bili u toj ulozi.
a šta ti radiš, kamionđijo?

Ne skreci sa teme...
pa ne skrećem, počeo si pisat i o Jodynoj i Ringovoj uspješnosti i njihovim poslovima, pa te pitam..koji si ti intelektualni nivo dosegao, kamionđijo?
Ringo ima 2 fakulteta, oba izuzetno teška, Joda također ima fax, to što sada radi sezonske poslove ne znači da ne može i u struci, al mu ovo trenutačno isplatljivije, a i mlad je...a ti? što ti, kamionđijo, imaš za reći??

Cuj Balkanski intelektualni nivo :cleanteeth

Ako sam vozio 2 godine, ne znaci da sam vozac kamiona a i da jesam, ne bih se stideo.


Nego Balkanci, kada zavrsavate te Balkanske skole, zasto u zivotu nesto vise ne mozete da postignete.

Onaj sa Paki ekipom, Joda mesalica, ova Balkanska se kladim da nista ne radi, sto bi neko rekao,”Lokalna tracara..., ali ajde, ja necu nista reci.

Ajde da ne etiketiram skolstvo, da li vredi ili ne, takodje i nastavnike, ali generalno gledajuci, nasi posle skola su klasicne trube.

Zavrsio si skolu, ok, gde su rezultati kasnije?

Ako skolstvo selektira uspesne i inteligentne od ostalih, doticni trebaju zapazene rezultate kasnije da postignu, koji izostanu.

Moja sestra kod nas nije dobro prolazila, sujeta zenska, drugi jesu.

Kasnije u zivotu, sestra Profesor Matematike na jakom USA Univerzitetu, dok oni uspesni iz Balkanskih Skola, raspad prica.

Znaci, mene zanima nastavak price, ne klasicno seosko puvanje, sta je ko zavrsio, kod lokalnog Balkanca.


Last edited by Serbinho-3 on 26/1/2020, 15:37; edited 1 time in total
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE - Page 3 Empty Re: OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE

Post by crvenkasti 26/1/2020, 15:33

Ringo10 wrote:Srbi se ponašaju kao da je ćirilica ekskluzivno srpsko pismo

I da ako je neko negdje pisao ćirilicom automatski je Srbin

Ćirilica je crkveno pravoslavno pismo. U to vrijeme crkve su bile jedini nosioci pismenosti.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE - Page 3 Empty Re: OVO SU POKATOLIČENE SRPSKE PORODICE

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum