ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vijest za longija :)

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Vijest za longija :) - Page 2 Empty Re: Vijest za longija :)

Post by IL Risorto 24/1/2020, 18:55

Šta bi ti,da niš ne radiš,po cijele dane tu trkeljaš na forumu a da ti mater daje pare.Pa nije ni ona luda,radi sine,nema ti kurva od galaktičke federacije.

IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Vijest za longija :) - Page 2 Empty Re: Vijest za longija :)

Post by RayMabus 24/1/2020, 19:38

סמאל wrote:Šta bi ti,da niš ne radiš,po cijele dane tu trkeljaš na forumu a da ti mater daje pare.Pa nije ni ona luda,radi sine,nema ti kurva od galaktičke federacije.
Nitko meni ne daje pare. Živin od svojih para. Ucjenjuju me da napravin njima dite pa san ih sve izmlatija.

To ti je matrijaharna imperija.

Mater = majka dakle ima neko dijete tu.

Gledaju samo potomstvo a mužijak ako se ne ponaša kako one oće naguzit će ga

Zato se ja ne ženim niti s ženama seksam ood kako se to desilo ( prije nekih 12 godina ).

Svoga tela gospodar. I svojih nekretnina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Vijest za longija :) - Page 2 Empty Re: Vijest za longija :)

Post by RayMabus 24/1/2020, 20:06

Patrijarh i matrijarh su pojmovi vezani uz odgoj djece

Nije po mome = nema seksa sa ženama.

Čekat ću da natalitet padne i ja postanem vlasnik nekretnkna

Živin s ocem s kojim se u suštini jako dobro slažem.

Evo sad gledamo ovu dramu od utakmice. Nemogu više ovo gledat od muke.

Ovo je drama totalna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Vijest za longija :) - Page 2 Empty Re: Vijest za longija :)

Post by RayMabus 24/1/2020, 21:02

Drama , drama , drama i Musa.

https://www.klix.ba/sport/rukomet/trenutak-za-pamcenje-pogledajte-gol-muse-koji-je-odveo-hrvatsku-u-finale-ep-a/200124163


Ja danas na sud u Split zbog obiteljskog nasila , poslalo me u psihologa , moran šesnajst puta doš il mogu deset dana zatvora pa onda radije ću kod psihičke.

Sidin u busu ( slomija san petu pa ne vozin ) dvi dobre pizdulje bulje u mene. A šta koji kurac buljite. Šta ima na meni zanimljivo. Valjda san in zgodan kakvih sve likova ima. Uvik su ženske gledale u mene i slale neke singale. Samo jebe se meni za njih. Ja gledan doć doma , popit kavu i nastavit spavat. Neka njima emanicipacije , šta dalje od mene. Gledan ih kako papradiraju po gradu. Smučilo mi se. Sve našminkane sređene. Aj pogledaš malo al jedva čekaš vratit se doma u svoja četiri zida. Emanicipacija vlada vani. Ako se nisi prilagodija tome onda se radije makni jer koliko god su one lipe smišne sve su to zajebi jer one vladaju a ti ne smiš prnit tu jer ćete država odma naguzit ako šta napraviš a naguzit ćete i roditelji i rodbina jer njima je potomak od tebe bitniji od tebe pa te samo preskoče u nasljeđivanju. To ti je matrijarh. Žena i dite. Muške tko jebe. Oni su nevažni. Ajde kad jesu. Crko natalitet.

Crknite svi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Vijest za longija :) - Page 2 Empty Re: Vijest za longija :)

Post by RayMabus 24/1/2020, 21:11

I sad ću popit capućino. Kasno je al mi se pijucka neka kafica al capucino mi sad taman. Ne radin sutra , boli me kurac kad ću se dignit.

Onda zaboravina san reč gori kad tako napraviš dite onda te jebu k kapitalisti jer čim imaš dite misli da te može prcat.

Prcaju te svi Bog te jeba. Ne jebeš ti nego tebe svi jebu i još ti govore kako moraš.

Ne mora nitko ništa. Možete ovako ko ja zatvoriš se u kuću i ne izlaziš.

Čekan treći svijetski rat , krah nataliteta i pad emancipacije.

Neće mene nitko jebavat u zdrav mozak a tko pokuša dobit će batine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Vijest za longija :) - Page 2 Empty Re: Vijest za longija :)

Post by IL Risorto 24/1/2020, 21:33

Tebe Longi kao da je opsjeo Iknar. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Vijest za longija :) - Page 2 Empty Re: Vijest za longija :)

Post by red wolf 24/1/2020, 21:36

RayMabus wrote:

Čekan treći svijetski rat , krah nataliteta i pad emancipacije.

Ništa od njega...Pravda dolazi iz Svemira...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Vijest za longija :) - Page 2 Empty Re: Vijest za longija :)

Post by RayMabus 24/1/2020, 21:45

red wolf wrote:
RayMabus wrote:

Čekan treći svijetski rat , krah nataliteta i pad emancipacije.

Ništa od njega...Pravda dolazi iz Svemira...
Nema veze. Ja ću ipak čekat. Zatvorit se u kuću , drkica i živit od rentanja i eventualno prodat koju parcelu jer ih imam viška. Neman namjeru radit za sistem ( čitaj imat ženu i djecu o kojima se moran brinit a svak živi će me onda jebavat u zdrav mozak ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Vijest za longija :) - Page 2 Empty Re: Vijest za longija :)

Post by red wolf 24/1/2020, 22:00

RayMabus wrote:
red wolf wrote:
RayMabus wrote:

Čekan treći svijetski rat , krah nataliteta i pad emancipacije.

Ništa od njega...Pravda dolazi iz Svemira...
Nema veze. Ja ću ipak čekat. Zatvorit se u kuću , drkica i živit od rentanja i eventualno prodat koju parcelu jer ih imam viška. Neman namjeru radit za sistem ( čitaj imat ženu i djecu o kojima se moran brinit a svak živi će me onda jebavat u zdrav mozak ).
To ti je iluzija koja će uskoro biti razbijena iz Svemira...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Vijest za longija :) - Page 2 Empty Re: Vijest za longija :)

Post by RayMabus 24/1/2020, 22:06

red wolf wrote:
RayMabus wrote:
red wolf wrote:
RayMabus wrote:

Čekan treći svijetski rat , krah nataliteta i pad emancipacije.

Ništa od njega...Pravda dolazi iz Svemira...
Nema veze. Ja ću ipak čekat. Zatvorit se u kuću , drkica i živit od rentanja i eventualno prodat koju parcelu jer ih imam viška. Neman namjeru radit za sistem ( čitaj imat ženu i djecu o kojima se moran brinit a svak živi će me onda jebavat u zdrav mozak ).
To ti je iluzija koja će uskoro biti razbijena iz Svemira...
Ja ću popit još jedan capućino. Toliko san oduševljen ovon utakmicom da sam sretan.

Red wolf ; Život je igra

Ne igraj igre koje ti ne pašu. Meni ne pašu igre na drugoj dinamici jer san tu oštećen sa živcima i neman volje za te igrice ženske psihe i ovog društva koje misli da su muški nekakvi otirać ženama za noge.

Igraj igrice u kojima možeš pobjediti i koje te vesele. Ne igraj tuđe igrice. Ne kroči tuđim stazama u životu. To je tvoja staza i ti biraš šta će na njoj biti a šta neće u okvirima onoga šta ti život odredi tj sama okolina i događaji jer nije sve do tebe al ako govno stoji na putu pa nemoj ugazit jer je očito da ćeš se usrat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Vijest za longija :) - Page 2 Empty Re: Vijest za longija :)

Post by RayMabus 24/1/2020, 22:08

RayMabus wrote:
red wolf wrote:
RayMabus wrote:
red wolf wrote:
RayMabus wrote:

Čekan treći svijetski rat , krah nataliteta i pad emancipacije.

Ništa od njega...Pravda dolazi iz Svemira...
Nema veze. Ja ću ipak čekat. Zatvorit se u kuću , drkica i živit od rentanja i eventualno prodat koju parcelu jer ih imam viška. Neman namjeru radit za sistem ( čitaj imat ženu i djecu o kojima se moran brinit a svak živi će me onda jebavat u zdrav mozak ).
To ti je iluzija koja će uskoro biti razbijena iz Svemira...
Ja ću popit još jedan capućino. Toliko san oduševljen ovon utakmicom da sam sretan.

Red wolf ; Život je igra

Ne igraj igre koje ti ne pašu. Meni ne pašu igre na drugoj dinamici jer san tu oštećen sa živcima i neman volje za te igrice ženske psihe i ovog društva koje misli da su muški nekakvi otirać ženama za noge.

Igraj igrice u kojima možeš pobjediti i koje te vesele. Ne igraj tuđe igrice. Ne kroči tuđim stazama u životu. To je tvoja staza i ti biraš šta će na njoj biti a šta neće u okvirima onoga šta ti život odredi tj sama okolina i događaji jer nije sve do tebe al ako govno stoji na putu pa nemoj ugazit jer je očito da ćeš se usrat.
Ako imate sumnje da sam napisao da su žene govna otklonit ću vam je : da , točno to piše.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Vijest za longija :) - Page 2 Empty Re: Vijest za longija :)

Post by red wolf 24/1/2020, 22:14

Joj @Ray, žene su nešto najbolje što postoji...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Vijest za longija :) - Page 2 Empty Re: Vijest za longija :)

Post by RayMabus 24/1/2020, 22:18

red wolf wrote:Joj @Ray, žene su nešto najbolje što postoji...
Eto ti ih. Nosi ih sebi doma. Neman ja živaca za to. Ima san tešku mater pa san puka po ton pitanju pa ne trpin nikoga ni ničije mušice. Nisan normalan. Živci tanki s njima ko papir.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Vijest za longija :) - Page 2 Empty Re: Vijest za longija :)

Post by red wolf 24/1/2020, 22:20

RayMabus wrote:
red wolf wrote:Joj @Ray, žene su nešto najbolje što postoji...
Eto ti ih. Nosi ih sebi doma. Neman ja živaca za to. Ima san tešku mater pa san puka po ton pitanju pa ne trpin nikoga ni ničije mušice. Nisan normalan. Živci tanki s njima ko papir.
;)))
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Vijest za longija :) - Page 2 Empty Re: Vijest za longija :)

Post by RayMabus 24/1/2020, 22:26

red wolf wrote:
RayMabus wrote:
red wolf wrote:Joj @Ray, žene su nešto najbolje što postoji...
Eto ti ih. Nosi ih sebi doma. Neman ja živaca za to. Ima san tešku mater pa san puka po ton pitanju pa ne trpin nikoga ni ničije mušice. Nisan normalan. Živci tanki s njima ko papir.
;)))
Ja san psihički maltretiran od vlastite majke i njenih bolesnih ambicija. To šta san ja scientllog i jako načitan to mi samo olakšava da shvatim di je problem al ne mogu sam sebi očistit te traume i engrame.

Psihičko zlostavljanje cili život po sistemu ja ću sve napravit al mora biti po mome a ako ne popit ću ti mozak na slamčicu.

Pa znaš kakva je kad momku od 25 godina uzima majicu koju je on kupija jer njoj ne paše pa me iživcirala toliko da san ispri nje uzeja nož i majicu iskida i bacija joj ostatke u lice.

Onda kao izvini pa kupila novu al koju ona oče i da je marka.

Ma nije normalna žena. Izbacija je i otac iz kuće kad san je ja isprokida krvnički jer je vidija on da ću je idući put ubit. Potira je ća da je ne ubijen jer zna kakva je ona i da siluje ljude u mozak ako nije po njenome.

Nema je već deset godina. Ja i stari uživamo doma od kad nje nema. Spasili se psihički.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Vijest za longija :) - Page 2 Empty Re: Vijest za longija :)

Post by red wolf 24/1/2020, 22:28

RayMabus wrote:
red wolf wrote:
RayMabus wrote:
red wolf wrote:Joj @Ray, žene su nešto najbolje što postoji...
Eto ti ih. Nosi ih sebi doma. Neman ja živaca za to. Ima san tešku mater pa san puka po ton pitanju pa ne trpin nikoga ni ničije mušice. Nisan normalan. Živci tanki s njima ko papir.
;)))
Ja san psihički maltretiran od vlastite majke i njenih bolesnih ambicija. To šta san ja scientllog i jako načitan to mi samo olakšava da shvatim di je problem al ne mogu sam sebi očistit te traume i engrame.

Psihičko zlostavljanje cili život po sistemu ja ću sve napravit al mora biti po mome a ako ne popit ću ti mozak na slamčicu.

Pa znaš kakva je kad momku od 25 godina uzima majicu koju je on kupija jer njoj ne paše pa me iživcirala toliko da san ispri nje uzeja nož i majicu iskida i bacija joj ostatke u lice.

Onda kao izvini pa kupila novu al koju ona oče i da je marka.

Ma nije normalna žena. Izbacija je i otac iz kuće kad san je ja isprokida krvnički jer je vidija on da ću je idući put ubit. Potira je ća da je ne ubijen jer zna kakva je ona i da siluje ljude u mozak ako nije po njenome.

Nema je već deset godina. Ja i stari uživamo doma od kad nje nema. Spasili se psihički.
Sve ti je u umu...Ovo sve što si naveo, možeš riještiti za par sati, ako si predan...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Vijest za longija :) - Page 2 Empty Re: Vijest za longija :)

Post by RayMabus 24/1/2020, 22:42

red wolf wrote:
RayMabus wrote:
red wolf wrote:
RayMabus wrote:
red wolf wrote:Joj @Ray, žene su nešto najbolje što postoji...
Eto ti ih. Nosi ih sebi doma. Neman ja živaca za to. Ima san tešku mater pa san puka po ton pitanju pa ne trpin nikoga ni ničije mušice. Nisan normalan. Živci tanki s njima ko papir.
;)))
Ja san psihički maltretiran od vlastite majke i njenih bolesnih ambicija. To šta san ja scientllog i jako načitan to mi samo olakšava da shvatim di je problem al ne mogu sam sebi očistit te traume i engrame.

Psihičko zlostavljanje cili život po sistemu ja ću sve napravit al mora biti po mome a ako ne popit ću ti mozak na slamčicu.

Pa znaš kakva je kad momku od 25 godina uzima majicu koju je on kupija jer njoj ne paše pa me iživcirala toliko da san ispri nje uzeja nož i majicu iskida i bacija joj ostatke u lice.

Onda kao izvini pa kupila novu al koju ona oče i da je marka.

Ma nije normalna žena. Izbacija je i otac iz kuće kad san je ja isprokida krvnički jer je vidija on da ću je idući put ubit. Potira je ća da je ne ubijen jer zna kakva je ona i da siluje ljude u mozak ako nije po njenome.

Nema je već deset godina. Ja i stari uživamo doma od kad nje nema. Spasili se psihički.
Sve ti je u umu...Ovo sve što si naveo, možeš riještiti za par sati, ako si predan...
Ne možeš. To je varka. Ne možeš stavit ružičasti oblak preko engrama i lockova ( scientlloški izraz za traume ) i mislit da tl funkcionira. Padne ti razina analitičkog uma i sve će ti se to raspast i onda si u kurcu.

Znam ja šta ti misliš. Pozitivno razmišljanje. To je ok taktika al ne funkcionira. Pomaže al ćete sitnica u smanjom analitičkom stanju ( npr dovoljno da si neispavan a netko te počme drkat ) izbacit iz takta i onda če nastat zacrnjenje i ludilo tako da je ta taktika samoobmana.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Vijest za longija :) - Page 2 Empty Re: Vijest za longija :)

Post by RayMabus 24/1/2020, 22:46

Ta taktika je ok al ne smiješ se samoobmanjivat.

Npr ja sam mentalne misli skrenija na utakmicu da ne razmišljam o toj situaciji s materom i sretan sam zbog odlične utakmkce ali i pobjede. Dakle to su poziticne misli. Šta ćeš unit u svoj život.

Al se samoobmanjivat da se tako čiste traume. Ne , ne čiste se. To su samo usmjeravanje misli na nešto pozitivno i to je sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Vijest za longija :) - Page 2 Empty Re: Vijest za longija :)

Post by RayMabus 24/1/2020, 22:56

Ja ti se j suštini jako puno smijem. Možda se to ne vidi po mom pisanju i kako planem u životu pa imam sranja oko sebe al sam sretan.

Smijeh je jako visoka razina opstanka.

Meni šta god diže tlak ja to napadnem i izbacim iz okoliša.

Mater , oca koji mi dođe dizat tlak pa slomim sebi petu i zovem policiju jer mi ke dosta psihičkog zlostavljanja bilo koje vrste pa ja dobijem kaznu za obiteljsko nasilje itd a ja taj dan bija odlične volje dok me on nije iživcira a još san se mica od njega u druge prostorije a on za menom i onda povuka vraga za rep al onda je bilo kasno.

Pakao.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Vijest za longija :) - Page 2 Empty Re: Vijest za longija :)

Post by RayMabus 24/1/2020, 23:05

Slavlje igrača nakon ove utakmice i ove pobjede i izborenog finala epep u rukometu

Poljubi zemlju po kojoj hodaš

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2150963

Odjševljen sam. Bravo momci. Kapa do poda al stvarno. Kapa do poda.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Vijest za longija :) - Page 2 Empty Re: Vijest za longija :)

Post by RayMabus 24/1/2020, 23:12

Poljubi zemlju po kojoj hodaš , ona ti ništa nije kriva

Mi smo u finalu.



Svaka čast.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Vijest za longija :) - Page 2 Empty Re: Vijest za longija :)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum