ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpski ustanak u Kotoru

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Srpski ustanak u Kotoru - Page 4 Empty Re: Srpski ustanak u Kotoru

Post by vuksadinare Fri 24 Jan - 10:03

Stanojko wrote:Nemo` tako. Ona masa ljudi po Crnoj Gori, to sve glupo. Mucenici ne znaju da pripadaju "Dalmatinsko-bukovackoj" crkvi... :)
ona masa su ko i oni iz 1989 koji su kao fol izasli na mitinge i prosvjede zbog 'malih plaća' da bi na kraju se ispostavilo da su izasli zbog 'ugrozenog srpstva' u crnoj gori i kosovu i srusili legalno rukovodstvo crne gore...i izbacili parolu 'samo reci slobo lececemo kao meci' Basketball

vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Srpski ustanak u Kotoru - Page 4 Empty Re: Srpski ustanak u Kotoru

Post by Stanojko Fri 24 Jan - 10:04

vuksadinare wrote:
Stanojko wrote:Nemo` tako. Ona masa ljudi po Crnoj Gori, to sve glupo. Mucenici ne znaju da pripadaju "Dalmatinsko-bukovackoj" crkvi... :)
ona masa su ko i oni iz 1989 koji su kao fol izasli na mitinge i prosvjede zbog 'malih plaća' da bi na kraju se ispostavilo da su izasli zbog 'ugrozenog srpstva' u crnoj gori i kosovu i srusili legalno rukovodstvo crne gore...i izbacili parolu 'samo reci slobo lececemo kao meci' Basketball
Pa nista, objasnite im da nisu srbi nego...jebem li ga sta vec. Javi kako je proslo. :cleanteeth

_________________
Srpski ustanak u Kotoru - Page 4 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Srpski ustanak u Kotoru - Page 4 Empty Re: Srpski ustanak u Kotoru

Post by vuksadinare Fri 24 Jan - 10:06

Stanojko wrote:
vuksadinare wrote:
Stanojko wrote:Nemo` tako. Ona masa ljudi po Crnoj Gori, to sve glupo. Mucenici ne znaju da pripadaju "Dalmatinsko-bukovackoj" crkvi... :)
ona masa su ko i oni iz 1989 koji su kao fol izasli na mitinge i prosvjede zbog 'malih plaća' da bi na kraju se ispostavilo da su izasli zbog 'ugrozenog srpstva' u crnoj gori i kosovu i srusili legalno rukovodstvo crne gore...i izbacili parolu 'samo reci slobo lececemo kao meci' Basketball
Pa nista, objasnite im da nisu srbi nego...jebem li ga sta vec. Javi kako je proslo. :cleanteeth
bolje im je da nisu...jedan put ih zajebati aj nekako..vec drugi,treci put je umijece gluposti Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Srpski ustanak u Kotoru - Page 4 Empty Re: Srpski ustanak u Kotoru

Post by Stanojko Fri 24 Jan - 10:07

vuksadinare wrote:
Stanojko wrote:
vuksadinare wrote:
Stanojko wrote:Nemo` tako. Ona masa ljudi po Crnoj Gori, to sve glupo. Mucenici ne znaju da pripadaju "Dalmatinsko-bukovackoj" crkvi... :)
ona masa su ko i oni iz 1989 koji su kao fol izasli na mitinge i prosvjede zbog 'malih plaća' da bi na kraju se ispostavilo da su izasli zbog 'ugrozenog srpstva' u crnoj gori i kosovu i srusili legalno rukovodstvo crne gore...i izbacili parolu 'samo reci slobo lececemo kao meci' Basketball
Pa nista, objasnite im da nisu srbi nego...jebem li ga sta vec. Javi kako je proslo. :cleanteeth
bolje im je da nisu...jedan put ih zajebati aj nekako..vec drugi,treci put je umijece gluposti
U pravu si. Dok je Milo tu, niko ih nece zajebati. :cleanteeth

_________________
Srpski ustanak u Kotoru - Page 4 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Srpski ustanak u Kotoru - Page 4 Empty Re: Srpski ustanak u Kotoru

Post by vuksadinare Fri 24 Jan - 10:08

...mislim da kod takvih nema lieka u gluposti..izletiti sa kalašem u pola bijela dana i pucati iznad autobusa iz hrvatske u kojoj su se nalazila i djeca je preteska bolest neizljeciva za takve...da ih pravilno nazovemo teskim sirovinama ispranog mozga
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Srpski ustanak u Kotoru - Page 4 Empty Re: Srpski ustanak u Kotoru

Post by RayMabus Fri 24 Jan - 12:05

vuksadinare wrote:hrvatska treba svakako reagirat u onom smislu da pokusa zastiti ono malo hrvata dolje od mozebitnog nasilja jer radi se o tome realno da se situacija dolje komplicira...i nije nemoguce da dođe do određene eskalacije nasilja..jer ocito je da su se probudili i crnogorski suverenisti i krenuli sa kontraprosvjedima protiv ovih drugih....naravno meta ovih srbendara itekako mogu postati i hrvati i drugi nesrbi mislim ne bi bilo prvi put...uglavnom pravi politicari nece situaciju u crnoj gori uzeti zdravo za gotovo...problemi se sve vise dolje kompliciraju od onog propalog rusko srpskog puca kontra mile...mi smo drzava koja granici sa crnom gorom...i valja biti na oprezu...
Političare u Hrvatskoj ne zanimaju ni Hrvati u Hrvatskoj a kamo li tamo neki u Cg.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175497
2014-04-11


Back to top Go down

Srpski ustanak u Kotoru - Page 4 Empty Re: Srpski ustanak u Kotoru

Post by vuksadinare Fri 24 Jan - 12:08

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:hrvatska treba svakako reagirat u onom smislu da pokusa zastiti ono malo hrvata dolje od mozebitnog nasilja jer radi se o tome realno da se situacija dolje komplicira...i nije nemoguce da dođe do određene eskalacije nasilja..jer ocito je da su se probudili i crnogorski suverenisti i krenuli sa kontraprosvjedima protiv ovih drugih....naravno meta ovih srbendara itekako mogu postati i hrvati i drugi nesrbi mislim ne bi bilo prvi put...uglavnom pravi politicari nece situaciju u crnoj gori uzeti zdravo za gotovo...problemi se sve vise dolje kompliciraju od onog propalog rusko srpskog puca kontra mile...mi smo drzava koja granici sa crnom gorom...i valja biti na oprezu...
Političare u Hrvatskoj ne zanimaju ni Hrvati u Hrvatskoj a kamo li tamo neki u Cg.
....znam....ali realno....ako ih oni ne zanimaju onda bi ih trebalo zanimati da imaju ne bas mali problem u susjedstvu...jer ako pukne u crnoj gori eto problema prvenstveno sto se tice turisticke sezone...a to je onda problem i uhljeba...tako da...bolje da se pocnu brinuti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Srpski ustanak u Kotoru - Page 4 Empty Re: Srpski ustanak u Kotoru

Post by RayMabus Fri 24 Jan - 12:13

A šta će puknit ? Doć će NATO i naklepat šaku jada od četnika po CG.

Nek pukne. Baš me briga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175497
2014-04-11


Back to top Go down

Srpski ustanak u Kotoru - Page 4 Empty Re: Srpski ustanak u Kotoru

Post by RayMabus Fri 24 Jan - 12:15

Stanojko wrote:Nemo` tako. Ona masa ljudi po Crnoj Gori, to sve glupo. Mucenici ne znaju da pripadaju "Dalmatinsko-bukovackoj" crkvi... :)
Ne nego je ta crkva u Kotoru dakle ta nekretnina vlasništvo te crkve a ne SPC.

Jebe me se di će Srbi obavljat mise al tu neće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175497
2014-04-11


Back to top Go down

Srpski ustanak u Kotoru - Page 4 Empty Re: Srpski ustanak u Kotoru

Post by vuksadinare Fri 24 Jan - 12:19

RayMabus wrote:A šta će puknit ? Doć će NATO i naklepat šaku jada od četnika po CG.

Nek pukne. Baš me briga.
pa u tom je problem...ove kvazisrbendare iz crne gore su najglasniji bukaci uvijek bili a uvijek na kraju pobjegli podvijenog repa....tu onaj tetrijeb ima pravo..kad kaze...najglasniji su a kad dođe do frke bje'ž i uvale u govna na koncu srbadiju iz srbije..tko ce biti i ovaj put..ako nastave...ali vidim ima dovoljno tupsona u srbiji koji ni danas nisu skuzili da im ovi uvijek prvi leđa okrenu kad zagusti...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Srpski ustanak u Kotoru - Page 4 Empty Re: Srpski ustanak u Kotoru

Post by RayMabus Fri 24 Jan - 12:20

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:A šta će puknit ? Doć će NATO i naklepat šaku jada od četnika po CG.

Nek pukne. Baš me briga.
pa u tom je problem...ove kvazisrbendare iz crne gore su najglasniji bukaci uvijek bili a uvijek na kraju pobjegli podvijenog repa....tu onaj tetrijeb ima pravo..kad kaze...najglasniji su a kad dođe do frke bje'ž i uvale u govna na koncu srbadiju iz srbije..tko ce biti i ovaj put..ako nastave...ali vidim ima dovoljno tupsona u srbiji koji ni danas nisu skuzili da im ovi uvijek prvi leđa okrenu kad zagusti...
Pa šta te briga ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175497
2014-04-11


Back to top Go down

Srpski ustanak u Kotoru - Page 4 Empty Re: Srpski ustanak u Kotoru

Post by RayMabus Fri 24 Jan - 12:22

Oj četnici i ta vaša brada , brijat će vas Lovćenska brigada.

Lovćen je poviše Kotora. Crnogorci su relativna većina u Kotoru a Srbi čine tek 1/4 stanovništva u toj općini.

Ekspresno će ih izjurit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175497
2014-04-11


Back to top Go down

Srpski ustanak u Kotoru - Page 4 Empty Re: Srpski ustanak u Kotoru

Post by vuksadinare Fri 24 Jan - 12:23

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:A šta će puknit ? Doć će NATO i naklepat šaku jada od četnika po CG.

Nek pukne. Baš me briga.
pa u tom je problem...ove kvazisrbendare iz crne gore su najglasniji bukaci uvijek bili a uvijek na kraju pobjegli podvijenog repa....tu onaj tetrijeb ima pravo..kad kaze...najglasniji su a kad dođe do frke bje'ž i uvale u govna na koncu srbadiju iz srbije..tko ce biti i ovaj put..ako nastave...ali vidim ima dovoljno tupsona u srbiji koji ni danas nisu skuzili da im ovi uvijek prvi leđa okrenu kad zagusti...
Pa šta te briga ?
p milo ih moze sjebati za pet minuta da hoce...ali pusta ih da se malo ispusu..moze on pozvati nato u pomoc jer crna gora je clanica nato-a ako ovi ugroze sigurnost crne gore samim time i sigurnost nato-a...samo srbendare iz crne gore kuze kurac moj da suljo i srbija u tom slucaju za njih nece mrdnuti kurcem jer ne smiju...ali daj to dokazi onom balvanu sa žabljaka ili bjelopolja...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Srpski ustanak u Kotoru - Page 4 Empty Re: Srpski ustanak u Kotoru

Post by RayMabus Fri 24 Jan - 12:27

Jebe mi se za Žabljak i Bijelo polje. To tamo i jesu srpske crkve. To me uopće ne zanima.

Srpski ustanak u Kotoru - Page 4 C5Xr1TOWMAEZ-aq
RayMabus
RayMabus

Posts : 175497
2014-04-11


Back to top Go down

Srpski ustanak u Kotoru - Page 4 Empty Re: Srpski ustanak u Kotoru

Post by vuksadinare Fri 24 Jan - 12:27

milo moze kao predsjednik clanice nato-a zatraziti pomoc drugih clanica nato-a sto na to ima pravo...pa cak npr.i hrvatska moze intervenirati u crnoj gori ako milo zatrazi npr pomoc od nas u bilo kojem obliku
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Srpski ustanak u Kotoru - Page 4 Empty Re: Srpski ustanak u Kotoru

Post by RayMabus Fri 24 Jan - 12:30

vuksadinare wrote:milo moze kao predsjednik clanice nato-a zatraziti pomoc drugih clanica nato-a sto na to ima pravo...pa cak npr.i hrvatska moze intervenirati u crnoj gori ako milo zatrazi npr pomoc od nas u bilo kojem obliku
Nema potrebe. 

Ima Italija. Njih zanima Boka Kotorska.

Tonino Picula nikidan u Tivtu. On je izvjestitelj evropske komisije.

https://radiotivat.com/tonino-picula-u-tivtu/2020/01/
RayMabus
RayMabus

Posts : 175497
2014-04-11


Back to top Go down

Srpski ustanak u Kotoru - Page 4 Empty Re: Srpski ustanak u Kotoru

Post by vuksadinare Fri 24 Jan - 12:31

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:milo moze kao predsjednik clanice nato-a zatraziti pomoc drugih clanica nato-a sto na to ima pravo...pa cak npr.i hrvatska moze intervenirati u crnoj gori ako milo zatrazi npr pomoc od nas u bilo kojem obliku
Nema potrebe. 

Ima Italija. Njih zanima Boka Kotorska.

Tonino Picula nikidan u Tivtu. On je izvjestitelj evropske komisije.

https://radiotivat.com/tonino-picula-u-tivtu/2020/01/
ray ne boj se..ne bus ti isao Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Srpski ustanak u Kotoru - Page 4 Empty Re: Srpski ustanak u Kotoru

Post by RayMabus Fri 24 Jan - 12:36

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:milo moze kao predsjednik clanice nato-a zatraziti pomoc drugih clanica nato-a sto na to ima pravo...pa cak npr.i hrvatska moze intervenirati u crnoj gori ako milo zatrazi npr pomoc od nas u bilo kojem obliku
Nema potrebe. 

Ima Italija. Njih zanima Boka Kotorska.

Tonino Picula nikidan u Tivtu. On je izvjestitelj evropske komisije.

https://radiotivat.com/tonino-picula-u-tivtu/2020/01/
ray ne boj se..ne bus ti isao Basketball
Ja san se taman vratija iz Splita. Mora na prekršajni sud pa do neke udruge di radi neka psihijatrica pa da uputnicu sa suda i sad će me zvat. Pitan ja koliko puta moran ić. Kaže ona šesnajst. A ja govorin pa tko če to toliko. A moš i deset dana zatvora. A kažen ja onda ako mi je to opcija a onda ću doć šesnajst puta tute.

Di ću ja ić šta ti je. Mene iz vojske izbacilo tri miseca ranije jer san cilu sobu izrazbija i izbacija petnajst ljudi na hodnik i onda iša spavat unutra. Odma ujutro me izbacilo. Razgovor kod psihijatra , u podne priko kapije i počelo lito i iša se kupat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175497
2014-04-11


Back to top Go down

Srpski ustanak u Kotoru - Page 4 Empty Re: Srpski ustanak u Kotoru

Post by RayMabus Fri 24 Jan - 12:40

Nek oni ratuju. Ja san u penziji. A i slomija san petu pa šepan. Moran na fizikalne ić svaki dan.

Nek Italijani ratuju za tu Boku Kotorsku. Njima je to zanimljivo vojno , meni ne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175497
2014-04-11


Back to top Go down

Srpski ustanak u Kotoru - Page 4 Empty Re: Srpski ustanak u Kotoru

Post by RayMabus Fri 24 Jan - 12:42

Nek se Crnogorxi čačkaju s njima. Nisan ja izglasa taj zakon nego oni. Njihova država pa nek se sami čiste od ološa koji će uvik pretendirat na CG sve dok ih ovi ne potiraju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175497
2014-04-11


Back to top Go down

Srpski ustanak u Kotoru - Page 4 Empty Re: Srpski ustanak u Kotoru

Post by Stanojko Fri 24 Jan - 12:45

Nemojte tako. Vasa je sveta duznost da, kao clanica NATO, pomognete Milu... :cleanteeth

_________________
Srpski ustanak u Kotoru - Page 4 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Srpski ustanak u Kotoru - Page 4 Empty Re: Srpski ustanak u Kotoru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum