ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mesić želi biti Zokijev specijalni izaslanik za BiH

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Mesić želi biti Zokijev specijalni izaslanik za BiH - Page 6 Empty Re: Mesić želi biti Zokijev specijalni izaslanik za BiH

Post by Eroo 24/1/2020, 03:00

sitting_bull wrote:
Eroo wrote:LOše, loše lažeš, nepismeni talibanu. ...


Mesić želi biti Zokijev specijalni izaslanik za BiH - Page 6 1-11
matori udbaš, a još nije naučio čitati.
lijepo ti piše "hrvati", udba-efendijo, ne birači.
Pa to ti i kažem, zanimaju nas rezultati od izašlih na izbore.
Ta ne idu djeca iz obdaništa na izbore, nepismeni turkofilni talibanu.

Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Mesić želi biti Zokijev specijalni izaslanik za BiH - Page 6 Empty Re: Mesić želi biti Zokijev specijalni izaslanik za BiH

Post by Eroo 24/1/2020, 03:02

sitting_bull wrote:udba-efendijo, nemoj se više blamirati tumačenjem onoga što ne razumiješ i ne znaš isčitavati.
nije to za tebe.
zadrži se na svojoj granici nesposobnosti: prepisivanje sa vasinih cedulja.
tamo ti nitko neće uzeti neki tipfeler kao grešku.
pojedi bananu i ništa ne diraj.
Svima je sve jasno, osim tebi, nepismenom talibanu.
Sve sam ti nacrtao, ali đavlu korist.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Mesić želi biti Zokijev specijalni izaslanik za BiH - Page 6 Empty Re: Mesić želi biti Zokijev specijalni izaslanik za BiH

Post by Eroo 24/1/2020, 03:05

Eroo wrote:
A ovo su službeni rezultati, iz kojih je sve jasno, osim nepismenim talibanima.

Mesić želi biti Zokijev specijalni izaslanik za BiH - Page 6 1-11

Sve na jednom mjestu. Oni pametnijima je sve jasno već na prvi pogled,
a nepismeni taliban ne razumije ni kad mu se nacrtam.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Mesić želi biti Zokijev specijalni izaslanik za BiH - Page 6 Empty Re: Mesić želi biti Zokijev specijalni izaslanik za BiH

Post by Eroo 24/1/2020, 03:10

PS:
Samo za nepismenog talibana. Imamo mi svoga člana u predsjedništvu, da ne bi bilo nesporazuma. Nije Komšić, ali nas bolje zastupa nego bi to činio Čović. Čović je prefin za sarajevske mahalaše. Tako da...ne znam o čemu uopće raspravljamo.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Mesić želi biti Zokijev specijalni izaslanik za BiH - Page 6 Empty Re: Mesić želi biti Zokijev specijalni izaslanik za BiH

Post by sitting_bull 24/1/2020, 13:08

udba-efendija eroo, noćas ti proradili hormoni i uznemirili se geni kameni?!

pokušavaš glavom i gomilom nesuvislih izračuna kroz činjenice!

sad lijepo pročitaj moj početni post na temi, pokušaj razmisliti i pokušaj shvatiti što ti sam zapravo želiš dokazati, udba-efendijo.

evo ti, da se ne patiš, ponavljam post:

"bosansko-hercegovačke hrvate boli kiki za bosnu i Hercegovinu.

da im je stalo izašli bi masovno na izbore i izabrali koga žele, a očito je kako većina ne želi Čovića jer je komšić pobijedio sa 70.000 glasova razlike, a gotovo 50.000 birača biralo je ostale kandidate.

da im je stalo onda bi i u hrvatskoj za bosanske izbore bila gužva kao i u Hercegovini kad su izbori u hrvatskoj kad izađe više od 40.000 birača kako bi utjecali na političke odnose u hrvatskoj.
očigledno je problem u tome što bosanski hrvati koji su napustili bosnu, a samo u hrvatskoj ih ima nekoliko stotina tisuća, jednostavno više bosnu ne doživljavaju kao svoju pa im se živo jebe za bosanske izbore.
oni su se spasili.

nema to veze s eu, nato, vatikanom, muslimanima.
popušili su kad su se odazvali pozivu franje Tuđmana i masovno iselili iz bosne u hrvatsku."


da ti još malo pomognem potpitanjima:
jesam li igdje osporio da su za komšića glasovali, uz hrvate, i bošnjaci i srbi?
jesam li rekao kako se hrvati nisu odazvali na izbore?
kako objašnjavaš činjenicu da je na izborima za hrvatskog člana predsjedništva 2014. bilo ukupno 245.000 birača, a na izborima 2018. godine je bilo ukupno 428.344 birača?
kako to da su 2014. kad nije bilo komšića na listama svi kandidati za hrvatskog člana predsjedništva zajedno dobili  60.000 glasova više, nego svi kandidati (bez komšića) za hrvatskog člana 2018. godine?
Ne pokazuje li to da sam u pravu kad sam Čovića krstio bosanskom kolindom jer kao i kolinda nije uspio obraniti funkciju na kojoj je bio.
istovremeno to pokazuje kako sam donekle bio u krivu kad sam prozvao hrvate za neizlazak na izbore jer se po svemu sudeći i u bosni desilo tzv. protestno glasovanje kontra Čovića i među hrvatima.


obzirom na cviljenje, dreku, laprdanje o urotama i slično slobodan sam zaključiti:
tko gubi ima pravo da se ljuti.
amen.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Mesić želi biti Zokijev specijalni izaslanik za BiH - Page 6 Empty Re: Mesić želi biti Zokijev specijalni izaslanik za BiH

Post by epikur37 24/1/2020, 13:30

sitto gubi ima pravo da se ljuti. wrote:Tko gubi ima pravo da se ljuti. amen.

Glupi hrvati nikako da shvate i prihvate.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Mesić želi biti Zokijev specijalni izaslanik za BiH - Page 6 Empty Re: Mesić želi biti Zokijev specijalni izaslanik za BiH

Post by Sora 24/1/2020, 18:03

Pa da 
Sad vidim traze razloge za ZOKIJEVU POBJEDU u masonima 
Aj u kurac vise 
Pa ako ista imsmo dibro to je izborni sistem 
Reko Zoki

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Mesić želi biti Zokijev specijalni izaslanik za BiH - Page 6 Empty Re: Mesić želi biti Zokijev specijalni izaslanik za BiH

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum