ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PLENKOVIĆ U DAVOSU S JEDNIM OD NAJMOĆNIJIH LJUDI U SVIJETU BIZNISA, ŠEFOM APPLEA TIMOM COOKOM Otvorio je pitanje na koje odgovor čekaju brojni Hrvati

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

PLENKOVIĆ U DAVOSU S JEDNIM OD NAJMOĆNIJIH LJUDI U SVIJETU BIZNISA, ŠEFOM APPLEA TIMOM COOKOM Otvorio je pitanje na koje odgovor čekaju brojni Hrvati - Page 2 Empty Re: PLENKOVIĆ U DAVOSU S JEDNIM OD NAJMOĆNIJIH LJUDI U SVIJETU BIZNISA, ŠEFOM APPLEA TIMOM COOKOM Otvorio je pitanje na koje odgovor čekaju brojni Hrvati

Post by Eroo Wed 22 Jan - 16:55

sitting_bull wrote:za jednog sitnog udbaškog trola previše si umišljaš.
zapravo, kad je tvoj nick u pitanju riječ je o nakupini udbaških trolova koji 24 sata dežuraju držeći se stare udbaške devize da neprijatelj nikada ne spava.

naravno da tvoje umišljaje ne mislim komentirati jer svatko ima pravo na umišljaj pa i ti.

druga je stvar što se očigledno osjećaš inferiorno pa nastojiš pobjeći od sučeljavanja - sad kao i odlazeća drugarica pokazuješ svu raskoš svoje potkapacitiranosti  što jedva da može izazvati podsmijeh.

dobar ti je ovaj vic pod p.s.
Ne čujen dobro.

Eroo

Posts : 74829
2016-07-22


Back to top Go down

PLENKOVIĆ U DAVOSU S JEDNIM OD NAJMOĆNIJIH LJUDI U SVIJETU BIZNISA, ŠEFOM APPLEA TIMOM COOKOM Otvorio je pitanje na koje odgovor čekaju brojni Hrvati - Page 2 Empty Re: PLENKOVIĆ U DAVOSU S JEDNIM OD NAJMOĆNIJIH LJUDI U SVIJETU BIZNISA, ŠEFOM APPLEA TIMOM COOKOM Otvorio je pitanje na koje odgovor čekaju brojni Hrvati

Post by sitting_bull Wed 22 Jan - 20:59

Eroo wrote:
sitting_bull wrote:za jednog sitnog udbaškog trola previše si umišljaš.
zapravo, kad je tvoj nick u pitanju riječ je o nakupini udbaških trolova koji 24 sata dežuraju držeći se stare udbaške devize da neprijatelj nikada ne spava.

naravno da tvoje umišljaje ne mislim komentirati jer svatko ima pravo na umišljaj pa i ti.

druga je stvar što se očigledno osjećaš inferiorno pa nastojiš pobjeći od sučeljavanja - sad kao i odlazeća drugarica pokazuješ svu raskoš svoje potkapacitiranosti  što jedva da može izazvati podsmijeh.

dobar ti je ovaj vic pod p.s.
Ne čujen dobro.
udbaška budala.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

PLENKOVIĆ U DAVOSU S JEDNIM OD NAJMOĆNIJIH LJUDI U SVIJETU BIZNISA, ŠEFOM APPLEA TIMOM COOKOM Otvorio je pitanje na koje odgovor čekaju brojni Hrvati - Page 2 Empty Re: PLENKOVIĆ U DAVOSU S JEDNIM OD NAJMOĆNIJIH LJUDI U SVIJETU BIZNISA, ŠEFOM APPLEA TIMOM COOKOM Otvorio je pitanje na koje odgovor čekaju brojni Hrvati

Post by Guest Wed 22 Jan - 21:03

Eroo wrote:
Eroo wrote:
Premijer mu je rekao, prenose nam sugovornici, uzimajući u obzir regulativu o privatnosti u okviru EU prava, da ćemo mi tu inicijativu podržati, a onda je otvorio i pitanje fizičkog i digitalnog pristupa Appleovim uslugama za hrvatske korisnike. Tu se misli na Appleove trgovine, ali i pristup Appleovim servisima koji sada nisu dostupni u Hrvatskoj, poput Apple Musica i Apple TV-a.
- U tom smislu premijer je naglasio da smo mi jedna od samo dvije države EU koja nema pristup tim servisima. Cook je rekao da je toga svjestan, te da mu je drago da su naši mladi IT-jevci dio globalnog uspjeha Applea, misleći na njihov angažman u istraživačkom sektoru - kaže naš sugovornik.

Do Cook-a ne bi došao da HR ne predsjedava EU. No, tako ne misli Bero i kompanija.
Do Kuuuka moze doci bilo koji zgodniji i markantniji muskarac...Kuuk je naime sam objavio da je peder.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PLENKOVIĆ U DAVOSU S JEDNIM OD NAJMOĆNIJIH LJUDI U SVIJETU BIZNISA, ŠEFOM APPLEA TIMOM COOKOM Otvorio je pitanje na koje odgovor čekaju brojni Hrvati - Page 2 Empty Re: PLENKOVIĆ U DAVOSU S JEDNIM OD NAJMOĆNIJIH LJUDI U SVIJETU BIZNISA, ŠEFOM APPLEA TIMOM COOKOM Otvorio je pitanje na koje odgovor čekaju brojni Hrvati

Post by Guest Wed 22 Jan - 21:18

Eroo wrote:
Eroo wrote:
Premijer mu je rekao, prenose nam sugovornici, uzimajući u obzir regulativu o privatnosti u okviru EU prava, da ćemo mi tu inicijativu podržati, a onda je otvorio i pitanje fizičkog i digitalnog pristupa Appleovim uslugama za saborske zastupnike. Tu se misli na Appleove trgovine, ali i pristup Appleovim servisima koji sada nisu dostupni u Saboru i Vladi, poput Apple Musica i Apple TV-a.
- U tom smislu premijer je naglasio da smo mi jedna od samo dvije države EU koja nema pristup tim servisima. Cook je rekao da je toga svjestan, te da mu je drago da su naši mladi IT-jevci dio globalnog uspjeha Applea, misleći na njihov angažman u istraživačkom sektoru - kaže naš sugovornik.

Do Cook-a ne bi došao da HR ne predsjedava EU. No, tako ne misli Bero i kompanija.

eto korekcija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PLENKOVIĆ U DAVOSU S JEDNIM OD NAJMOĆNIJIH LJUDI U SVIJETU BIZNISA, ŠEFOM APPLEA TIMOM COOKOM Otvorio je pitanje na koje odgovor čekaju brojni Hrvati - Page 2 Empty Re: PLENKOVIĆ U DAVOSU S JEDNIM OD NAJMOĆNIJIH LJUDI U SVIJETU BIZNISA, ŠEFOM APPLEA TIMOM COOKOM Otvorio je pitanje na koje odgovor čekaju brojni Hrvati

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum