ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todorić: Plenky je običan mafijaš

Go down

Todorić: Plenky je običan mafijaš Empty Todorić: Plenky je običan mafijaš

Post by Hektorović 16/1/2020, 14:12

https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-todoric-pokazivao-mailove-tvrdi-da-je-prevaren-ostao-sam-bez-svega/2148366.aspx


VIDEO Todorić pokazivao mailove, tvrdi da je prevaren: Ostao sam bez svega
prije sat vremena

Todorić: Plenky je običan mafijaš 48c3048b-a2d4-48b2-8310-e249e7dc0df2Todorić: Plenky je običan mafijaš 48c3048b-a2d4-48b2-8310-e249e7dc0df2
Foto: Index
OPTUŽENIK za kriminal u Agrokoru i propali tajkun Ivica Todorić sazvao je konferenciju za medije.
Govorio je o aferi Agrokor tvrdeći da je on prevaren, a Agrokor pokraden. Kao krivce za to je označio grupu Borg s bivšom ministricom Martinom Dalić, a posebno premijera Andreja Plenkovića, kojega je označio kao onoga tko je time rukovodio. Pokazivao je mailove koji, kako tvrdi, dokazuju da je sve organizirano da on ostane bez kompanije. 
Izjavio je da Agrokor nije bio u nikakvim problemima te da su protiv njega ruska i američka ambasada, Bruxelles i HDZ. Kaže da ga se napada iako je ostao bez svega i nema ništa. 
Todorićevu presicu mogli ste uživo pratiti na Indexu
12:46 Todorićeva presica je završila nakon sat i 15 minuta.
12:31 Ramljak je nabio tamne naočale tamo u Splitu, koji se obogatio na Agrokoru, njega ništa ne pita. Nego mene koji sam ostao bez svega i nemam ništa.
12:23 Nama su se ljudi klanjali. Kakav dug? Nevjerojatno je kakve vi vijesti prenosite, odgovara Todorić na pitanje o dugu. Mi smo u Sloveniju, Bosnu, Srbiju donijeli ogromne novce.
12:21 Još malo treba da sve gurnu i da sve nestane. Borim se za nešto što će za Hrvatsku i ovu regiju imati značajan uspjeh. Ne smije se dozvoliti da se fejk newsom utječe. 
12:13 Pazite, Agrokor je bio praktički na burzi. Nikakvih problema. Nikakvih problema mi nismo imali 2017. Ništa pred sobom nismo imali, nikakvih obaveza. Međutim kad su oni nas napali... Gospođu Dalić su isti ljudi koji su srušili mene. Protiv mene ruska ambasada, američka ambasada, Bruxelles, HDZ.. Sve ću dokazati, sve će se u dlaku znati. Agrokor nije bio u problemima, ja za to imam dokumentaciju. 
12:07 Otkud je Dalić u privatnoj kompaniji mogla razgovarati s Moodysom. Marić iz svog Ministarstva šalje mailove Koruniću. Nama je skinut rejting da bi oni mogli raditi to što su radili. Meni Dalićka dolazi s ucjenom 16-og, N1 objavljuje o tajnom sastanku. Ja sam pod takvim pritiskom bio, policija ulazi u Agrokor. Meni Dalićka kaže šalji obitelj. 
12:02 I šta su sad na kraju napravili? Jedan veliki dio Agrokora su opljačkali a Agrokorovu industriju su doveli na koljena, obezglavili. Procesi koje oni danas vode su kriminalni. Nagodba se više ne može provesti kako su je dogovorili. Što se tiče pljačke i koliko je iz Hrvatske doneseno... Da se samo postupi po zakonu, Hrvatska bi dobila takav novac da bi cijelu industriju pokrenula. 
11:59 Ovo je upravo nevjerojatno. Sad ću vam pokazati zašto je nevjerojatno. Ja sam im nakon toga odbio potpisati i prenijeti firmu kod notara. Oni su onda išli u zakon. Onda je došla nagodba koja je još kompliciranija više protuzakonita. Stranci su dobili konačni udjel 64,20 posto, a domaći koji su imali jednako ili više dobili su 12 posto. Trebalo je biti obrnuto. S ucjenom su me tjerali da prenesem na iste te adrese kompanije. Upravo nevjerojatno. Dvije godine su se mučili da ostvare ono što su htjeli od početka, da ja potpišem i prenesem. 
11:54 Pogledajte taj hodogram. Ja sam 26.2. bio u vladi. On piše u hodogramu da prvo moram doći u vladu, pod točkom 3 kažu da me se mora dovesti u stanje da moram predati kompaniju kod nekog notara. Vidi se da je taj dokument prije napravljen, piše da će oni raditi Lex Agrokor. To su toliko smišljene stvari. Dalić je rekla da je svime upravljao Kenwood Kenon. Kad se uzme njihova priprema, odluka šta da radi Borg grupa, ja sam pripremio i treću dokumentaciju. Mi imamo osnovane sumnje, imamo Mail koji gospođa Dalić piše Borg grupi. Borg grupa je imala raznorazne kombinacije, jedna je bila da Šavorić to preuzme. Dalić govori ključnu riječ - sve se čeka da Kenwood Kenon kaže tko će biti novi vlasnik Agrokora. Jedino je Kenwood Kenon znao tko će biti novi vlasnik.
11:50 Korunić njima kaže da više neće biti takva vlasnička struktura. Ovih pet mailova je cijela priča o Agrokoru. Gospođa Dalić je rekla od prvog dana da više ja nisam vlasnik. Upravo nevjerojatno. 
11:46 Korunić njima piše 24.2. da ja moram svoju kompaniju za 1 euro prodati. Dva sljedeća slajda su nevjerojatna. Gospodin Korunić kaže da je u Agrokoru loše stanje, on zahtijeva da Kenwood Kenon mene zove hitno u vladu na sastanak. Ja sam bio na nekom tajnom sastanku 26.2. u vladi. Kenwood Kenon disciplinirano izvršava zadatak koji mu je dao Korunić. Osnov je bio da dođem u vladu, da popijem kavu i da čim izađem šalju fejk news. Rekli su da sam 12 milijardi prebacio na neke otoke. Di su njima te neke pljačke?
11:41 Oni su postavili, znači premijer Kenwood Kenon i njegovo društvo, oni su postavili stvar na način da sve počinje s 22. datumom. Oni su tada okupili tu Borg grupa. Sva je dokumentacija nekako prilagođena tome. Prvi mail koji smo dobili glasi na datum 23.2. kada je Korunić pisao članovima Borg grupe. To je prvi mail kojim je Borg grupa komunicirano. Onda je pet mailova, tih pet mailova govori sve. Oni su se okupili 22., a ja sam 20. potpisao garanciju za Agrokor sa Sberbankom sa svom imovinom naše obitelji. 
11:40 Pripremio sam tri kratke prezentacije. Stavit ćemo se na moj blog, moći će se kompletna dokumentacija skinuti s mog bloga. 
11:38 Prijavili smo Dalić i Plenkovića, dugo se o tome odlučivalo i prije par mjeseci su odbili. Kad su odbili imao sam pravo da dobijem uvid u spis, tu sam dobio puno novih dokaza. Imam 600 mailova, svaki mail je potpisan od službenika iz MUP-a koji je obrađivao, sve je najurednije. 
11:39 Dobivali smo informacije iz raznih izjava, vidjeli smo da nešto nije točno. Dobili smo kroz razne afere, neki su ljudi bili pozivani na informacije u tužilaštva pa smo dobivali informacije. 
11:37 Bio sam siguran da ću to što se meni dogodilo ja dokazati sigurno i da ću ja pobijediti jer sam ja znao cijelu istinu, ali nisam imao za to dokaze. Morao sam strpljivo graditi svoju kulu od karata koja bi na kraju dobila sliku svega. Danas kad ću to predstaviti, napravit ću to da se razumije i da se napravi onaj efekt kakav je trebao biti napravljen a nije jer se uplela politika. Branili su da se istina sazna.
11:35 Počelo je kada je Dalić rekla da će biti nova skupština. Ja sam bio šokiran, bilo mi je jasno da je iza toga Kenwood Kenon. Donio sam odluku da bude najmanja šteta za mene i druge učesnike. Ja sam se povukao, do 16. 3. nisam imao nikakvog pojma da bi se takvo nešto moglo dogoditi.
11:32 Afera Agrokor je utjecala društveno, ekonomski i politički na ovu regiju. Pokušat ću ukratko predstaviti što se ustvari dogodilo s cijelom aferom Agrokor, govori Todorić.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Todorić: Plenky je običan mafijaš Empty Re: Todorić: Plenky je običan mafijaš

Post by epikur37 16/1/2020, 14:56

Plenki je i dalej najsposobniji političar u zemlji.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Todorić: Plenky je običan mafijaš Empty Re: Todorić: Plenky je običan mafijaš

Post by AssadNaPodmornici 16/1/2020, 15:41

Najsposobniji mafiaš. Ali dobra je stvar što je pod njim hdz počeo propadati. Popušili su eu izbore, predsjednicke itd

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20918
2018-06-14


Back to top Go down

Todorić: Plenky je običan mafijaš Empty Re: Todorić: Plenky je običan mafijaš

Post by T. 16/1/2020, 15:43

AssadNaPodmornici wrote:Najsposobniji mafiaš. Ali dobra je stvar što je pod njim hdz počeo propadati. Popušili su eu izbore, predsjednicke itd
Previše se uzdaš u propast jedne stranke...
Propao je i skh pa šta se desilo? Članovi prešli u novoosnovane stranke i nastavili istu rabotu...
Tako će bit kad i ako propadne hdz...
Neće ti ljudi preko noći spoznati boga i preobratit se, sigurno...


Last edited by T. on 16/1/2020, 15:45; edited 1 time in total
T.
T.

Posts : 17110
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Todorić: Plenky je običan mafijaš Empty Re: Todorić: Plenky je običan mafijaš

Post by vuksadinare 16/1/2020, 15:45

AssadNaPodmornici wrote:Najsposobniji mafiaš. Ali dobra je stvar što je pod njim hdz počeo propadati. Popušili su eu izbore, predsjednicke itd
ma kakav mafijaš...tipican politicki aparatcik i lik kojemu je najvaznije 'svoju sliku ljubim'...nije njemu lova prva stvar na svijetu vise ga zanima svijet politike i sto bolja politicka funkcija...sanader je bio mafijaš..on je vise volio lovu nego sebe..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99078
2015-09-08


Back to top Go down

Todorić: Plenky je običan mafijaš Empty Re: Todorić: Plenky je običan mafijaš

Post by sitting_bull 16/1/2020, 16:36

prije, ili kasnije borg će zgubidana Andreja smjestiti u remetinec.

to se vidjelo i prije, a kao i u slučaju kolinde vrijeme radi kontra njega.

naravno da će zgubidan pokušati pobjeći u prividnu sigurnost europske birokracije, ali kao i u bandićevom slučaju ručica pravde će ga dohvatiti koliko god da joj vremena trebalo.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Todorić: Plenky je običan mafijaš Empty Re: Todorić: Plenky je običan mafijaš

Post by Ringo10 16/1/2020, 17:25

Todorić nekoga naziva mafijašem ..

Ooo jebo te ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21559
2015-09-24


Back to top Go down

Todorić: Plenky je običan mafijaš Empty Re: Todorić: Plenky je običan mafijaš

Post by immortal 16/1/2020, 18:10

T. wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Najsposobniji mafiaš. Ali dobra je stvar što je pod njim hdz počeo propadati. Popušili su eu izbore, predsjednicke itd
Previše se uzdaš u propast jedne stranke...
Propao je i skh pa šta se desilo? Članovi prešli u novoosnovane stranke i nastavili istu rabotu...
Tako će bit kad i ako propadne hdz...
Neće ti ljudi preko noći spoznati boga i preobratit se, sigurno...
Hdz neće nestati jer je bio na čelu Hrvatske kad se Domovina stvarala
immortal
immortal

Female
Posts : 23148
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Todorić: Plenky je običan mafijaš Empty Re: Todorić: Plenky je običan mafijaš

Post by Guest 16/1/2020, 18:18

mortal wrote:
T. wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Najsposobniji mafiaš. Ali dobra je stvar što je pod njim hdz počeo propadati. Popušili su eu izbore, predsjednicke itd
Previše se uzdaš u propast jedne stranke...
Propao je i skh pa šta se desilo? Članovi prešli u novoosnovane stranke i nastavili istu rabotu...
Tako će bit kad i ako propadne hdz...
Neće ti ljudi preko noći spoznati boga i preobratit se, sigurno...
Hdz neće nestati jer je bio na čelu Hrvatske kad se Domovina stvarala

a prije toga niste imali domovinu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Todorić: Plenky je običan mafijaš Empty Re: Todorić: Plenky je običan mafijaš

Post by Hektorović 16/1/2020, 18:37

AssadNaPodmornici wrote:Najsposobniji mafiaš. Ali dobra je stvar što je pod njim hdz počeo propadati. Popušili su eu izbore, predsjednicke itd

Izgubio je već dvoje izbora... a na parlamentarnima bi mogao imati pirovu pobjedu.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Todorić: Plenky je običan mafijaš Empty Re: Todorić: Plenky je običan mafijaš

Post by AssadNaPodmornici 16/1/2020, 18:59

mortal wrote:
T. wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Najsposobniji mafiaš. Ali dobra je stvar što je pod njim hdz počeo propadati. Popušili su eu izbore, predsjednicke itd
Previše se uzdaš u propast jedne stranke...
Propao je i skh pa šta se desilo? Članovi prešli u novoosnovane stranke i nastavili istu rabotu...
Tako će bit kad i ako propadne hdz...
Neće ti ljudi preko noći spoznati boga i preobratit se, sigurno...
Hdz neće nestati jer je bio na čelu Hrvatske kad se Domovina stvarala
bilo bi bolje da ili je nisu niti pokušali stvarati, ili da je netko bio drugi
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20918
2018-06-14


Back to top Go down

Todorić: Plenky je običan mafijaš Empty Re: Todorić: Plenky je običan mafijaš

Post by immortal 16/1/2020, 19:01

AssadNaPodmornici wrote:
mortal wrote:
T. wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Najsposobniji mafiaš. Ali dobra je stvar što je pod njim hdz počeo propadati. Popušili su eu izbore, predsjednicke itd
Previše se uzdaš u propast jedne stranke...
Propao je i skh pa šta se desilo? Članovi prešli u novoosnovane stranke i nastavili istu rabotu...
Tako će bit kad i ako propadne hdz...
Neće ti ljudi preko noći spoznati boga i preobratit se, sigurno...
Hdz neće nestati jer je bio na čelu Hrvatske kad se Domovina stvarala
bilo bi bolje da ili je nisu niti pokušali stvarati, ili da je netko bio drugi
i tebi bi bolje pristajao drugi avatar pa koristiš ovaj
immortal
immortal

Female
Posts : 23148
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Todorić: Plenky je običan mafijaš Empty Re: Todorić: Plenky je običan mafijaš

Post by AssadNaPodmornici 16/1/2020, 19:01

šta fali avataru.

hrvat, katolik, hdzovac, domoljub, hercegovac, križ, uspješni poduzetnik i poznati jebač. sve je na mistu
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20918
2018-06-14


Back to top Go down

Todorić: Plenky je običan mafijaš Empty Re: Todorić: Plenky je običan mafijaš

Post by Guest 17/1/2020, 00:08

AssadNaPodmornici wrote:šta fali avataru.

hrvat, katolik, hdzovac, domoljub, hercegovac, križ, uspješni poduzetnik i poznati jebač. sve je na mistu

Ma je .... samo .... gadno za gledat'!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Todorić: Plenky je običan mafijaš Empty Re: Todorić: Plenky je običan mafijaš

Post by Guest 17/1/2020, 00:12

epikur37 wrote:Plenki je i dalej najsposobniji političar u zemlji.

Ima ih sve u malom prstu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Todorić: Plenky je običan mafijaš Empty Re: Todorić: Plenky je običan mafijaš

Post by Guest 17/1/2020, 06:54

mortal wrote:
T. wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Najsposobniji mafiaš. Ali dobra je stvar što je pod njim hdz počeo propadati. Popušili su eu izbore, predsjednicke itd
Previše se uzdaš u propast jedne stranke...
Propao je i skh pa šta se desilo? Članovi prešli u novoosnovane stranke i nastavili istu rabotu...
Tako će bit kad i ako propadne hdz...
Neće ti ljudi preko noći spoznati boga i preobratit se, sigurno...
Hdz neće nestati jer je bio na čelu Hrvatske kad se Domovina stvarala
No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Todorić: Plenky je običan mafijaš Empty Re: Todorić: Plenky je običan mafijaš

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum