ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska odumire - 795 beba manje

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Hrvatska odumire - 795 beba manje Empty Hrvatska odumire - 795 beba manje

Post by RayMabus 2/1/2020, 18:33

Evo sad javilo na RTL dnevniku.

Super. Šta gori natalitet to bolje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176201
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska odumire - 795 beba manje Empty Re: Hrvatska odumire - 795 beba manje

Post by Guest 2/1/2020, 18:34

Longi,jel josh dame doli glume Emanćipirane cure?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska odumire - 795 beba manje Empty Re: Hrvatska odumire - 795 beba manje

Post by RayMabus 2/1/2020, 18:37

pismejker wrote:Longi,jel josh dame doli glume Emanćipirane cure?
Ne vatan ti ja to odavno. U emanicipaciji smo. Šta ti vridi da nađeš jednu neemanicipiranu na njih deset kad će ti oni devet ostalih ić na tržište rada i uzimat muškom posao koji bi on kao morao imat i time prehranjivat obitelj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176201
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska odumire - 795 beba manje Empty Re: Hrvatska odumire - 795 beba manje

Post by Guest 2/1/2020, 18:38

RayMabus wrote:
pismejker wrote:Longi,jel josh dame doli glume Emanćipirane cure?
Ne vatan ti ja to odavno. U emanicipaciji smo. Šta ti vridi da nađeš jednu neemanicipiranu na njih deset kad će ti oni devet ostalih ić na tržište rada i uzimat muškom posao koji bi on kao morao imat i time prehranjivat obitelj.
A ja..misljah malo da su roge spuštale doli,radi sveukupne ekonomske situacije,ali avaj..cure uvijek nadju nacina da se unovče.. :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska odumire - 795 beba manje Empty Re: Hrvatska odumire - 795 beba manje

Post by Sora 2/1/2020, 18:40

m hrvatska je osuđena već 90. kad se njome bavio sav šljam iz svijeta i susjedstva. osobito hercegovci 


otada samo pratimo padanje

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska odumire - 795 beba manje Empty Re: Hrvatska odumire - 795 beba manje

Post by Guest 2/1/2020, 18:41

Sora wrote:m hrvatska je osuđena već 90. kad se njome bavio sav šljam iz svijeta i susjedstva. osobito hercegovci 


otada samo pratimo padanje

Pa nije da nije..niti stepenica gori.. No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska odumire - 795 beba manje Empty Re: Hrvatska odumire - 795 beba manje

Post by RayMabus 2/1/2020, 18:45

Šta manje beba to veće porodiljne naknade.

Šta manje beba više će vodit računa o svakom članu društva.

Šta manje beba to više posla za nas koji već jesmo tu.

Nek to samo pada..Da se mene pita ne bi se rađalo ništa iidućih deset godina dok sve žene ne pošaljemo u rađaonu a ne na tržište rada.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176201
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska odumire - 795 beba manje Empty Re: Hrvatska odumire - 795 beba manje

Post by Guest 2/1/2020, 18:46

RayMabus wrote:Šta manje beba to veće porodiljne naknade.

Šta manje beba više će vodit računa o svakom članu društva.

Šta manje beba to više posla za nas koji već jesmo tu.

Nek to samo pada..Da se mene pita ne bi se rađalo ništa iidućih deset godina dok sve žene ne pošaljemo u rađaonu a ne na tržište rada.

cuje mda ta spika ni ne drzi bas vodu doli...s obizom na zamirucu ekonomiju,u biti odnos ostaje isti,osim u sezonskim poslovima.. :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska odumire - 795 beba manje Empty Re: Hrvatska odumire - 795 beba manje

Post by RayMabus 2/1/2020, 18:49

pismejker wrote:
RayMabus wrote:Šta manje beba to veće porodiljne naknade.

Šta manje beba više će vodit računa o svakom članu društva.

Šta manje beba to više posla za nas koji već jesmo tu.

Nek to samo pada..Da se mene pita ne bi se rađalo ništa iidućih deset godina dok sve žene ne pošaljemo u rađaonu a ne na tržište rada.

cuje mda ta spika ni ne drzi bas vodu doli...s obizom na zamirucu ekonomiju,u biti odnos ostaje isti,osim u sezonskim poslovima.. :starac
Ne razbijaj glavicu. Moraju uvozit a ta radna snaga je skuplja od domaće a to znači dizanje plaća.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176201
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska odumire - 795 beba manje Empty Re: Hrvatska odumire - 795 beba manje

Post by Sora 2/1/2020, 18:50

pismejker wrote:
Sora wrote:m hrvatska je osuđena već 90. kad se njome bavio spas šljam iz svijeta i susjedstva. posebno hercegovci 


otada samo pratimo padanje

Pa nije da nije..niti stepenica gori .. No
u svemu 
poždera me to

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska odumire - 795 beba manje Empty Re: Hrvatska odumire - 795 beba manje

Post by Guest 2/1/2020, 18:50

RayMabus wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:Šta manje beba to veće porodiljne naknade.

Šta manje beba više će vodit računa o svakom članu društva.

Šta manje beba to više posla za nas koji već jesmo tu.

Nek to samo pada..Da se mene pita ne bi se rađalo ništa iidućih deset godina dok sve žene ne pošaljemo u rađaonu a ne na tržište rada.

cuje mda ta spika ni ne drzi bas vodu doli...s obizom na zamirucu ekonomiju,u biti odnos ostaje isti,osim u sezonskim poslovima.. :starac
Ne razbijaj glavicu. Moraju uvozit a ta radna snaga je skuplja od domaće a to znači dizanje plaća.
pa ne bas...da hoce dizati placu,ne bi uvozili Kozojebe svih sorti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska odumire - 795 beba manje Empty Re: Hrvatska odumire - 795 beba manje

Post by Guest 2/1/2020, 18:51

Sora wrote:
pismejker wrote:
Sora wrote:m hrvatska je osuđena već 90. kad se njome bavio spas šljam iz svijeta i susjedstva. posebno hercegovci 


otada samo pratimo padanje

Pa nije da nije..niti stepenica gori .. No
u svemu 
poždera me to
Mene ne..sam oispocetka,sad me boli Kitonja..U svabiji sam,i dobro mi je...za doli me boli K...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska odumire - 795 beba manje Empty Re: Hrvatska odumire - 795 beba manje

Post by RayMabus 2/1/2020, 18:52

pismejker wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:Šta manje beba to veće porodiljne naknade.

Šta manje beba više će vodit računa o svakom članu društva.

Šta manje beba to više posla za nas koji već jesmo tu.

Nek to samo pada..Da se mene pita ne bi se rađalo ništa iidućih deset godina dok sve žene ne pošaljemo u rađaonu a ne na tržište rada.

cuje mda ta spika ni ne drzi bas vodu doli...s obizom na zamirucu ekonomiju,u biti odnos ostaje isti,osim u sezonskim poslovima.. :starac
Ne razbijaj glavicu. Moraju uvozit a ta radna snaga je skuplja od domaće a to znači dizanje plaća.
pa ne bas...da hoce dizati placu,ne bi uvozili Kozojebe svih sorti...
Uvoze ih jer moraju a da bi njih privukli moraju dizat minimalac šta i rade zadnjih par godina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176201
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska odumire - 795 beba manje Empty Re: Hrvatska odumire - 795 beba manje

Post by Guest 2/1/2020, 18:55

RayMabus wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:Šta manje beba to veće porodiljne naknade.

Šta manje beba više će vodit računa o svakom članu društva.

Šta manje beba to više posla za nas koji već jesmo tu.

Nek to samo pada..Da se mene pita ne bi se rađalo ništa iidućih deset godina dok sve žene ne pošaljemo u rađaonu a ne na tržište rada.

cuje mda ta spika ni ne drzi bas vodu doli...s obizom na zamirucu ekonomiju,u biti odnos ostaje isti,osim u sezonskim poslovima.. :starac
Ne razbijaj glavicu. Moraju uvozit a ta radna snaga je skuplja od domaće a to znači dizanje plaća.
pa ne bas...da hoce dizati placu,ne bi uvozili Kozojebe svih sorti...
Uvoze ih jer moraju a da bi njih privukli moraju dizat minimalac šta i rade zadnjih par godina.
minimalac ni za kuratz..danas bijo na servisu i novi štosfenger ce me izaci sa rukam i štojerom oko 400 ojrova..doli misec dana raditi za to,a ovdje izvadim iz onog dijela novcanika za metalni novac..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska odumire - 795 beba manje Empty Re: Hrvatska odumire - 795 beba manje

Post by RayMabus 2/1/2020, 19:06

Sad gledam ovo su podaci za prvih deset mjeseci 2019 u usporedbi s prvih deset mjeseci 2018.

Dakle bit će još 150 djece manje na ovih 795.

Baš fino , to je oko 950 djece manje u samo jednoj godini.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176201
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska odumire - 795 beba manje Empty Re: Hrvatska odumire - 795 beba manje

Post by RayMabus 3/1/2020, 06:46

RayMabus wrote:Evo sad javilo na RTL dnevniku.
Evo poveznica :

https://www.rtl.hr/vijesti-hr/novosti/hrvatska/3624241/nova-pljuska-demografskim-mjerama-broj-rodjenih-u-hrvatskoj-ponovno-pada/

U prvih deset mjeseci 2018 rođeno je : 30.979 djece

U prvih deset mjeseci 2019 rođeno je : 30.183 djece

Dakle 795 djece manje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176201
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska odumire - 795 beba manje Empty Re: Hrvatska odumire - 795 beba manje

Post by RayMabus 3/1/2020, 07:10

Kaže demograf jučer na tv da to njega ne čudi jer je iseljavanje i sve manje žena u rodnoj dobi a to oće reč da političari nisu vodili računa o ovome zadnjih 20 godina nego su oni u sprezi s kapitalistima gurali šemu da stanovništvo radi za šta manje kako bi se oni bogatili ( političari porezima a kapitalisti niskim plaćama ).

Sad smo pali sa 37 tisuća na 36 a trebali bi imat 50-ak tisuća beba godišnje i sad će još Austrija povuć dio te radnd snage i ovo će samo nastavit padat a političari će radit kozmetičke mjere a kozmetičke mjere daju i kozmetičke rezultate.

Dakle ovo pada na oko 34 tisuće već za koju godinu i onda se više ne može dignit iznad te brojke nego će još i nastavit padat a mi ćemo samo na razlici smrtnost / rađanje gubit 20 tisuća ljudi godišnje šta je u pet godina ostaješ bez sto tisuća stanovnika.

Onda će nastavit pada pa će doć na 32 tisuće i na kraju 30 tisuća i onda će past na ispod 30 tisuća i dalje više nema.

To je kraj HDZa i SDPa jer oni više neće moć doć na vlast jer će hrpa ljudi birat neke druge političke opcije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176201
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska odumire - 795 beba manje Empty Re: Hrvatska odumire - 795 beba manje

Post by Guest 3/1/2020, 07:28

RayMabus wrote:Kaže demograf jučer na tv da to njega ne čudi jer je iseljavanje i sve manje žena u rodnoj dobi a to oće reč da političari nisu vodili računa o ovome zadnjih 20 godina nego su oni u sprezi s kapitalistima gurali šemu da stanovništvo radi za šta manje kako bi se oni bogatili ( političari porezima a kapitalisti niskim plaćama ).

Sad smo pali sa 37 tisuća na 36 a trebali bi imat 50-ak tisuća beba godišnje i sad će još Austrija povuć dio te radnd snage i ovo će samo nastavit padat a političari će radit kozmetičke mjere a kozmetičke mjere daju i kozmetičke rezultate.

Dakle ovo pada na oko 34 tisuće već za koju godinu i onda se više ne može dignit iznad te brojke nego će još i nastavit padat a mi ćemo samo na razlici smrtnost / rađanje gubit 20 tisuća ljudi godišnje šta je u pet godina ostaješ bez sto tisuća stanovnika.

Onda će nastavit pada pa će doć na 32 tisuće i na kraju 30 tisuća i onda će past na ispod 30 tisuća i dalje više nema.

To je kraj HDZa i SDPa jer oni više neće moć doć na vlast jer će hrpa ljudi birat neke druge političke opcije.
brutalna istina..Dobrodosli u Divlji kapitalizam..Ljudija je postalo previse na planetu,pa su i Vlasti i Kapitalisti postali svjesni toga,pa rade sto pozele u sprezi..Ljud je postao doslovno resurs koji se crpi do njegova unistenja,a onda se uzima drugi..nish nas to ne treba cuditi.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska odumire - 795 beba manje Empty Re: Hrvatska odumire - 795 beba manje

Post by Guest 3/1/2020, 07:32

Najbolje placeni pojedinci u firmijama su,ne treba cuditi ONI za ljucke resurse..Oni izracunavaju koliko je minimalno ljudija potrebno da firma sto jeftinije posluje,a da maksimalizira profit..
Ljudi se rastezu do granica svojih mogucnosti,dok hjumenresurovci dobijaju brutalne bonuse i place..
HR(hjumen resursi)..jebote,jel ovo slucajnost(HR)????? Suspect Suspect Suspect,su izuzeti iz ikakvih izracuna o potrebnosti u firmi,cak su menadzeri u firmijama pod lupom HR-ovaca... :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska odumire - 795 beba manje Empty Re: Hrvatska odumire - 795 beba manje

Post by Guest 3/1/2020, 07:34

da,Longi mora znati da su HR-ovci gotovo iskljucivo ŽENSKE osobe..(one koje se uvuku sefu glavnom u guzicu,jebu se šnjim,i sapucu mu kako je ovaj ili onaj,ova ili ona nepotrebna u firmi..
uzas Longi..jel.. Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska odumire - 795 beba manje Empty Re: Hrvatska odumire - 795 beba manje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum