ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sramotno ponašanje RTL-a

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Sramotno ponašanje RTL-a - Page 7 Empty Re: Sramotno ponašanje RTL-a

Post by darth_vader Thu 2 Jan - 19:02

Isti kurac je i Zadar... naoko bliješti, ali je daleko veća selendra, nego kad sam ga napustio u kasnim tinejdžerskim godinama... po mentalitetu se u međuvremenu pretvorio u strašnu selendru, jednostavno se to osjeti... jebeš orgulje, pozdrave suncu i ostale cirkuse... selendra teška.

darth_vader

Posts : 19696
2014-04-17


Back to top Go down

Sramotno ponašanje RTL-a - Page 7 Empty Re: Sramotno ponašanje RTL-a

Post by Guest Thu 2 Jan - 19:06

etoc..polako se pretvarate u Seljane...ima to i neceg dobroga...povratak tradicijama srednjeg vijeka... :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sramotno ponašanje RTL-a - Page 7 Empty Re: Sramotno ponašanje RTL-a

Post by veber Thu 2 Jan - 19:27

jasambrend wrote:
veber wrote:
jasambrend wrote:
ebenica wrote:
jasambrend wrote:


Moguće. Vrlo lako... taj grad uopće nema svoj urbani indetitet, a i ono što se naziralo je izgubio...
kakva glupost :/ pa naravno da ima, svaki kvart ima svoje starosjedioce, svoju priču, svoja mjesta, svoje legende (dobre i loše), to kaj svi kad dođete u zagreb trčite na trg pronać' urbani identitet je odraz vas koji dolazite, zagreb nije split da je đir i spika na rivi, zagrebu je centar za turiste i studente.


Gle, malo veće selo ste i to je to... imate problem s prevelikom fluktuacijom stanovnika tako da su starosjedioci u debeloj manjini i na marginama... koji kvart hoćeš da ti raščlanim, sve vam je klošarluk i herceg/bosanska mafija osim Črnomerca, Medveščaka te dijelom Novog Zagreba... Knežija, Trešnjevka, Trnje, Borongaj, Ravnice, Dubrava...nigdje čuti kaj jebote, još sam ga najviše čuo u Zapruđu i Folnegovićevom, Središće hercegbosna, Sigečica nogimetna mafija i opet hercegbosna...Utrine zapuštene, Dugave zapuštene, Sloboština u pički materinoj kod Karlovca negdi, Srednjaci, Jarun, Prečko, Vrbani sve HercegBosna te dalmatinski vlajland... asimilirami ste i okupirani, to ti kao kajkavac po materi velim...
niti jedan grad, malo veći nema domicilnog stanovništva.
prvo problem incesta, odnosno genetika.
drugo čim grad počne rasti treba ljude.
ljudi dolaze sa slabijih poslova na iste, ali bolje plaćene.


domicilni došljake smatraju dotepencima jer se nisu maknuli prema boljem.
tako nastaju nobl obitelji, ne da im se nikam i onda jamraju.


Ali vi imate Bandića i njegove glasače...to vam je sva ostavština od novovalnih dotepenaca... krkanluk vam se u međuvremenu i u centar grada uvukao od devedesetih naovamo... kulturološka stagnacija za popizditi... devet godina sam živio u više-manje svim djelovima grada od bliskog istoka, Centra(Britanac, Gundulićeva, Krležin Gvozd), Trešnjevke, Zapruđa, Trnja, Sigečice pa sve do Malešnice, izlazio po svim tim kvartovima, ali i u Jabuku, KSET, Močvaru 1 i 2, OTV- Dom(Boogalo), Melin Monroe, Tolkiena, Tvornicu, Lap, Gjuro 2, ali i po dalmatnskim studentskim birtijama oko Save te nezaobilazne Sidro, Brazil i ostale trovačnice mladeži, solidno sam ga upoznao, međutim dolaskom Banditosa se taj grad nepovratno mentalitetski pretvara u selendru... nisam imao takav dojam imao kad sam tek došao...
pa marc tvrdi da nam nikad nije bilo bolje.
grad od milju stanovnika nema klub. ali ima hrpu narodnjačkih derneka.

ali ako netko ima bazu u kozari boku nije ni čudno.
u doba mračnog komunizma smo imali klubove, danas ne postoji klub.

erinu erinih erota zavijanje čuješ svugdje.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sramotno ponašanje RTL-a - Page 7 Empty Re: Sramotno ponašanje RTL-a

Post by veber Thu 2 Jan - 19:30

jasambrend wrote:Isti kurac je i Zadar... naoko bliješti, ali je daleko veća selendra, nego kad sam ga napustio u kasnim tinejdžerskim godinama... po mentalitetu se u međuvremenu pretvorio u strašnu selendru, jednostavno se to osjeti... jebeš orgulje, pozdrave suncu i ostale cirkuse... selendra teška.
pa tamo ti frend epi ordinira.

stoka iz šume nas sjebala 45e, pa se malo opravili. onda opet doplazili iz šume i probudili se spavači.

bandić i kalmeta ista stoka istog stada.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sramotno ponašanje RTL-a - Page 7 Empty Re: Sramotno ponašanje RTL-a

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum