ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

128 presuda sanaderu

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

128 presuda sanaderu - Page 3 Empty Re: 128 presuda sanaderu

Post by Guest 30/12/2019, 19:39

abraham wrote:
Ra wrote:
marcellus wrote:cirkus od suđenja. Sanader je uzeo mito koje nikad nije došlo njemu nego je kod ježića. Ježić je zaštićeni svjedok koji je zadržao lovu od mita. Hrvatski političari su opljačkali inu do zadnje kune, kurveština od ausministrice Pusić je zajebala INU za polja u siriji i teško oštetila MOL, Račan ih je zajebao za naftna polja u Sibiru koja je izdvojio i prodao za sitniš, ali problem je što su upravljačka prava predana onom tko je INU kupio i većinski je vlasnik.

Pritom nije problem što RH i dalje ima 42 posto INE a zakonom iz 2002. koji je potpisao Linić se obvezala svesti svoj udio na manje od 25 posto (od kontrolnog paketa) do ulaska u EU, koji se dogodio 2013.

Ni to što smo arbitražu za to isto izgubili po svim točkama od svih arbitara uključujući našeg hrvatskog.

Ni to što je Mađarska svela, kako propisi EU nalažu, svoj udio u MOL-u ispod 25 posto i odrekla se bilo kakvih "upravljačkih prava" što je uostalom izmišljen pojam koji u ekonomiji ne postoji (ne postoji automatsko pravo na upravljanje onog tko ima većinski paket dionica već se to dogovara, a pravilo je svugdje u svijetu da se kod javno privatnog partnerstva država NIKAD ne miješa u upravljanje kompanijom)

No dobro, nije tu pitanje je li MOL platio Sanaderu, nego zašto je MOL morao platiti Sanaderu za ono što bi u bilo kojoj državi dobio bez plaćanja mita.
Uopće nije pitanje je li MOL platio Sanaderu. Platio je. Zašto moramo platiti (na svim nivoima, javne ustanove, bolnice itd)  za stvari na koje po zakonu imamo pravo?
Zato što se Sanaderu plaćalo za sve. On je imao pinku u svemu, reketario je svu državu. I to prilično javno. Čak se nije ni skrivalo previše. 
Ništa, ali baš ništa se nije smjelo bez da on blagoslovi. Barem kad je riječ o urbanističkim planovima bilo je tako, a vjerujem i na drugim područjima.
 
Ne sumnjam ali npr, urbanisticke plnove , sve vrste dozvola i sl su potpisivali ljudi sa imenom,prezimenom i funkcijom. Njima treba jebat majku . Ne vidim drugi nacin kako suzbiti korupciju. Zato pisem o odgovornosti resornog ministra, parlamenta i sl. jer su formalno pravno oni potpisali ugovore a Jezic dobio novce koje , opet , nikada nije uplatio u proracun. Ovo su vec pizdarije za manje obdarene(idiote). Moglo bi se pisati danaima ali ne pomaze. Sve je to isto, lijevo, desno, pravo, duplokrivo i sl. Mentalitet i ajd ti Bogu svom. Slavonija, Lika Istra, isti kurac. Ista matrica. Ista kila mozga.....Da jedna prigodna, Svi ste vi Sanader. Svatko u svojoj domeni i kapacitetu. Teta na kasi kutiju cigareta, guzonje firme i banke. jebi ga.....Sretna i zdrava vam bila iduca godina.
Potpisivali su kad im se reklo da potpišu. Lako je tako otići daleko i lajati na mjesec. Dođi u hr pa im jebi majku. :)
Ti ko Ero,malo smo mi, pa smo vi, pa oni. Eto, nek smo mi vi, a ti nisi među nama koji smo vi.  :P

Guest
Guest


Back to top Go down

128 presuda sanaderu - Page 3 Empty Re: 128 presuda sanaderu

Post by veber 30/12/2019, 20:09

Noor wrote:
veber wrote:
sutra kuham.
žene će dobiti svinjski file. iliti po domaće lungić
kći  jia ćemo teleći, poznatiji kao biftek. pacao sam ga mjesec dana.
prilog njoki, šufnudle i jebeni krumpir. sa špekom i poprženim lukom.
od ex dobio juhicu od kokice koja je bila kradezejovka pa je završila u loncu. gris knedlice, ala ja.
opet će me kile zaskočit.

ne budeš ga valjda ispekao durch :|
to je grijeh.
kažnjiv smrću.
ja ga isključivo radim na roštilju.
meni mora biti krvav u sredini, tatino zlato jede sivi
smije biti crven, ali prema sivom.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

128 presuda sanaderu - Page 3 Empty Re: 128 presuda sanaderu

Post by veber 30/12/2019, 20:16

Ra wrote:
veber wrote:
Ra wrote:
veber wrote:
Ra wrote:
Uopće nije pitanje je li MOL platio Sanaderu. Platio je. Zašto moramo platiti (na svim nivoima, javne ustanove, bolnice itd)  za stvari na koje po zakonu imamo pravo?
Zato što se Sanaderu plaćalo za sve. On je imao pinku u svemu, reketario je svu državu. I to prilično javno. Čak se nije ni skrivalo previše. 
Ništa, ali baš ništa se nije smjelo bez da on blagoslovi. Barem kad je riječ o urbanističkim planovima bilo je tako, a vjerujem i na drugim područjima.
gle, imamo krešu s druge strane.
i on se mučio od mladosti, trebalo je te kalvarije bez jogurta i mercedesa preživjet.
opće nam je poznato da na vjeronak nisi mogao ići, a mama izjavila kako je je najviše voljela ići na vjeronauk i pjevat u crkvi.
Ma nije Krešo problem. Ni Sanader. Da su samo njih dvojica lako bi bilo. 
Tragično i beznadno je što mi imamo bezbroj Kreša i Sanadera na svim stranama i kad ovi odu dođu drugi. I nikog nema na vidiku tko nije kao oni što znači da će se sve nastaviti. Nema kraja. 
Ono što doista frustrira je što nema ni blizu nekog tko nije jednak kao svi oni koji su nas već jašili, pljačkali, pravili budalama, otjerali...
sutra kuham.
žene će dobiti svinjski file. iliti po domaće lungić
kći  jia ćemo teleći, poznatiji kao biftek. pacao sam ga mjesec dana.
prilog njoki, šufnudle i jebeni krumpir. sa špekom i poprženim lukom.
od ex dobio juhicu od kokice koja je bila kradezejovka pa je završila u loncu. gris knedlice, ala ja.
opet će me kile zaskočit.
I ti meni na ozbiljan post odgovaraš s biftkom i njokima?  :?
Dobro da nisi uz meni stavio i šefičino dupe da mi dočaraš kompletnu atmosferu. A crni Veberu :^0
bum ti fotkao mesinu.
zapeli za dupe ko da ga niste nikad vidjeli.
a napravit ću i jetrica od džon dirke. onak na roštilju kao predjelo.
podlivena vinom i posuta češnjom. mislim da bi i gospon lector svratio na predjelo.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

128 presuda sanaderu - Page 3 Empty Re: 128 presuda sanaderu

Post by abraham 30/12/2019, 20:16

Imao sam osobno ogromnih problema sa "administracijom" i naplacao sam se i kurca i palca i jebali su me gdje su mogli i pokrali. Od malih do velikih i sta je najzanimljivije gdje adznjare ne mogu biti ni portiri. Sto sam mogao uraditi??? Izudarat neku babu u katastru ili tako sto??? Daklem, nikakova razlika izmedju lupaca stambilja po opcinama, sefova raznih razina, politicara i sl. cijela zemlja ima lopovski mentalitet. Cast izuzetcima kojima je jako tesko to gledati i trpjeti i vecina tih je vec nagulila van. Ak te netko "zajebava" bolje stranac. Kila mozga??????? Sanader je lopov ali nece odgovarati za INA. Skoro sam 100% siguran. Nejasan mi je jos njegov deal ali bumo vidjeli uskoro. Zagorac je naprimjer podmiren jer nijedan normalan covjek ne bi pristao biti osudjen za dijemante koje nitko ne trazi, ne zna broj, vrijednost i nije ih nikada vidio. Bilo kako bilo ali dobro je vama jos uvijek i nek teta u konzumu krade cigarete a guzonje firme. Ja im drzim lojtre, jelte. Kila mozga....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14091
2014-04-14


Back to top Go down

128 presuda sanaderu - Page 3 Empty Re: 128 presuda sanaderu

Post by veber 30/12/2019, 20:34

e, a zaboravih.
juhica bistra a knedlice ko labudi plove.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

128 presuda sanaderu - Page 3 Empty Re: 128 presuda sanaderu

Post by Guest 30/12/2019, 20:35

abraham wrote:Imao sam osobno ogromnih problema sa "administracijom" i naplacao sam se i kurca i palca i jebali su me gdje su mogli i pokrali. Od malih do velikih i sta je najzanimljivije gdje adznjare ne mogu biti ni portiri. Sto sam mogao uraditi??? Izudarat neku babu u katastru ili tako sto??? Daklem, nikakova razlika izmedju lupaca stambilja po opcinama, sefova raznih razina, politicara i sl. cijela zemlja ima lopovski mentalitet. Cast izuzetcima kojima je jako tesko to gledati i trpjeti i vecina tih je vec nagulila van. Ak te netko "zajebava" bolje stranac. Kila mozga??????? Sanader je lopov ali nece odgovarati za INA. Skoro sam 100% siguran. Nejasan mi je jos njegov deal ali bumo vidjeli uskoro. Zagorac je naprimjer podmiren jer nijedan normalan covjek ne bi pristao biti osudjen za dijemante koje nitko ne trazi, ne zna broj, vrijednost i nije ih nikada vidio. Bilo kako bilo ali dobro je vama jos uvijek i nek teta u konzumu krade cigarete a guzonje firme. Ja im drzim lojtre, jelte. Kila mozga....
Imao si. Poanta je što je to tebi prošlo vrijeme. Drugi i danas imaju. I imat će još dugo.
Da smo mi neka zemlja uzeli bi Zagorcu sve, a ne sudili za dijamante koje nitko ne traži. Sprdačina.  

Kila mozga, kila govana, svejedno je. Dođe ti na isto u zemlji nedođiji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

128 presuda sanaderu - Page 3 Empty Re: 128 presuda sanaderu

Post by Guest 30/12/2019, 20:40

abraham wrote:Imao sam osobno ogromnih problema sa "administracijom" i naplacao sam se i kurca i palca i jebali su me gdje su mogli i pokrali. Od malih do velikih i sta je najzanimljivije gdje adznjare ne mogu biti ni portiri. Sto sam mogao uraditi??? Izudarat neku babu u katastru ili tako sto??? Daklem, nikakova razlika izmedju lupaca stambilja po opcinama, sefova raznih razina, politicara i sl. cijela zemlja ima lopovski mentalitet. Cast izuzetcima kojima je jako tesko to gledati i trpjeti i vecina tih je vec nagulila van. Ak te netko "zajebava" bolje stranac. Kila mozga??????? Sanader je lopov ali nece odgovarati za INA. Skoro sam 100% siguran. Nejasan mi je jos njegov deal ali bumo vidjeli uskoro. Zagorac je naprimjer podmiren jer nijedan normalan covjek ne bi pristao biti osudjen za dijemante koje nitko ne trazi, ne zna broj, vrijednost i nije ih nikada vidio. Bilo kako bilo ali dobro je vama jos uvijek i nek teta u konzumu krade cigarete a guzonje firme. Ja im drzim lojtre, jelte. Kila mozga....
tko je u obitelji odgovoran za odgoj? djeca ili roditelji? tko ima sva raspoloživa sredstva složiti društvo, narod jednom u četiri godine ili oni kojima je to posao u međuvremenu? tko su osobe koje moraju biti primjeri, blagajnice, tete na šalterima koje su ti lupale štambilje, javni bilježnici? društvo se slaže na način da oni na vrhu paze na moralnost, zakone i red i mir počevši od sebe jer ako se ti opijaš i dolaziš doma u 4 ujutro izrigan i nadrogiran kaj misliš kakva će ti djeca bit i u kaj će odrast....pun mi je kurac više prebacivanja krivnje na ljude kojima je jedini krimen kaj vjeruju lopovima svake 4 godine i radi toga ih se proglašava krivcima za vlastitu sudbinu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

128 presuda sanaderu - Page 3 Empty Re: 128 presuda sanaderu

Post by Guest 30/12/2019, 20:42

veber wrote:
Ra wrote:
I ti meni na ozbiljan post odgovaraš s biftkom i njokima?  :?
Dobro da nisi uz meni stavio i šefičino dupe da mi dočaraš kompletnu atmosferu. A crni Veberu :^0
bum ti fotkao mesinu.
zapeli za dupe ko da ga niste nikad vidjeli.
a napravit ću i jetrica od džon dirke. onak na roštilju kao predjelo.
podlivena vinom i posuta češnjom. mislim da bi i gospon lector svratio na predjelo.
Slikaj. Slikat ću i ja tebi svoj sirotinjski meni, sarmu i pitu zeljanicu.  B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

128 presuda sanaderu - Page 3 Empty Re: 128 presuda sanaderu

Post by darth_vader 30/12/2019, 20:55

ebenica wrote:
abraham wrote:Imao sam osobno ogromnih problema sa "administracijom" i naplacao sam se i kurca i palca i jebali su me gdje su mogli i pokrali. Od malih do velikih i sta je najzanimljivije gdje adznjare ne mogu biti ni portiri. Sto sam mogao uraditi??? Izudarat neku babu u katastru ili tako sto??? Daklem, nikakova razlika izmedju lupaca stambilja po opcinama, sefova raznih razina, politicara i sl. cijela zemlja ima lopovski mentalitet. Cast izuzetcima kojima je jako tesko to gledati i trpjeti i vecina tih je vec nagulila van. Ak te netko "zajebava" bolje stranac. Kila mozga??????? Sanader je lopov ali nece odgovarati za INA. Skoro sam 100% siguran. Nejasan mi je jos njegov deal ali bumo vidjeli uskoro. Zagorac je naprimjer podmiren jer nijedan normalan covjek ne bi pristao biti osudjen za dijemante koje nitko ne trazi, ne zna broj, vrijednost i nije ih nikada vidio. Bilo kako bilo ali dobro je vama jos uvijek i nek teta u konzumu krade cigarete a guzonje firme. Ja im drzim lojtre, jelte. Kila mozga....
tko je u obitelji odgovoran za odgoj? djeca ili roditelji? tko ima sva raspoloživa sredstva složiti društvo, narod jednom u četiri godine ili oni kojima je to posao u međuvremenu? tko su osobe koje moraju biti primjeri, blagajnice, tete na šalterima koje su ti lupale štambilje, javni bilježnici? društvo se slaže na način da oni na vrhu paze na moralnost, zakone i red i mir počevši od sebe jer ako se ti opijaš i dolaziš doma u 4 ujutro izrigan i nadrogiran kaj misliš kakva će ti djeca bit i u kaj će odrast....pun mi je kurac više prebacivanja krivnje na ljude kojima je jedini krimen kaj vjeruju lopovima svake 4 godine i radi toga ih se proglašava krivcima za vlastitu sudbinu.


A koji kurac im ti mali ljudi daju svaki put legitimitet? Zašto nikad ne podrže treću opciju, nebitno lijevu/desnu/kurčevu/palčevu, nego uvijek za iste idiote glasaju... pa normalno je da se ovi bahato ponašaju i da ih boli kurac kad vide pod sobom narod koji je glup ko kurac. Kad su u ovoj ustanoj vukojebini izbile ozbiljne demonstracija zbog sranja u državi, a ne mislim pod time one politički konstruirane? Kad će retardirani ljudi ove zemlje shvatiti da bez pokazivanja zubiju nema prosperiteta, a ne samo vječito plakati za nekom milostinjom... kad ćemo početi ubijati političare, odvjetnike, suce? Kad? Nema od ove usrane države i naroda ništa... još koje desetljeće i gasi svjetlo. Žali bože poginulih u svim ratovima ikad na ovim prostorima...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

128 presuda sanaderu - Page 3 Empty Re: 128 presuda sanaderu

Post by Guest 30/12/2019, 21:01

jasambrend wrote:
ebenica wrote:
abraham wrote:Imao sam osobno ogromnih problema sa "administracijom" i naplacao sam se i kurca i palca i jebali su me gdje su mogli i pokrali. Od malih do velikih i sta je najzanimljivije gdje adznjare ne mogu biti ni portiri. Sto sam mogao uraditi??? Izudarat neku babu u katastru ili tako sto??? Daklem, nikakova razlika izmedju lupaca stambilja po opcinama, sefova raznih razina, politicara i sl. cijela zemlja ima lopovski mentalitet. Cast izuzetcima kojima je jako tesko to gledati i trpjeti i vecina tih je vec nagulila van. Ak te netko "zajebava" bolje stranac. Kila mozga??????? Sanader je lopov ali nece odgovarati za INA. Skoro sam 100% siguran. Nejasan mi je jos njegov deal ali bumo vidjeli uskoro. Zagorac je naprimjer podmiren jer nijedan normalan covjek ne bi pristao biti osudjen za dijemante koje nitko ne trazi, ne zna broj, vrijednost i nije ih nikada vidio. Bilo kako bilo ali dobro je vama jos uvijek i nek teta u konzumu krade cigarete a guzonje firme. Ja im drzim lojtre, jelte. Kila mozga....
tko je u obitelji odgovoran za odgoj? djeca ili roditelji? tko ima sva raspoloživa sredstva složiti društvo, narod jednom u četiri godine ili oni kojima je to posao u međuvremenu? tko su osobe koje moraju biti primjeri, blagajnice, tete na šalterima koje su ti lupale štambilje, javni bilježnici? društvo se slaže na način da oni na vrhu paze na moralnost, zakone i red i mir počevši od sebe jer ako se ti opijaš i dolaziš doma u 4 ujutro izrigan i nadrogiran kaj misliš kakva će ti djeca bit i u kaj će odrast....pun mi je kurac više prebacivanja krivnje na ljude kojima je jedini krimen kaj vjeruju lopovima svake 4 godine i radi toga ih se proglašava krivcima za vlastitu sudbinu.


A koji kurac im ti mali ljudi daju svaki put legitimitet? Zašto nikad ne podrže treću opciju, nebitno lijevu/desnu/kurčevu/palčevu, nego uvijek za iste idiote glasaju... pa normalno je da se ovi bahato ponašaju i da ih boli kurac kad vide pod sobom narod koji je glup ko kurac. Kad su u ovoj ustanoj vukojebini izbile ozbiljne demonstracija zbog sranja u državi, a ne mislim pod time one politički konstruirane? Kad će retardirani ljudi ove zemlje shvatiti da bez pokazivanja zubiju nema prosperiteta, a ne samo vječito plakati za nekom milostinjom... kad ćemo početi ubijati političare, odvjetnike, suce? Kad? Nema od ove usrane države i naroda ništa... još koje desetljeće i gasi svjetlo. Žali bože poginulih u svim ratovima ikad na ovim prostorima...
pa zato što nema treće opcije, treća opcija je luksuz sređenih zemalja gdje ljudima gubitak posla nije garancija završavanja na ulici, bandić drži glasove u zagrebu preko zaposlenika u holdingu, tisuće sigurnih glasova, kradeze i esdepe to rade na nacionalnoj razini, sve dok imaš 250 tisuća članova stranke, mladež (nove pionire) to je trećina sigurnih glasova+njihove obitelji, ne može ti nitko ništa, nikakve treće opcije i sranja, obje stranke se bore za 150-200 tisuća ničijih, to su izbori u rh.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

128 presuda sanaderu - Page 3 Empty Re: 128 presuda sanaderu

Post by veber 30/12/2019, 21:03

Ra wrote:
veber wrote:
Ra wrote:
I ti meni na ozbiljan post odgovaraš s biftkom i njokima?  :?
Dobro da nisi uz meni stavio i šefičino dupe da mi dočaraš kompletnu atmosferu. A crni Veberu :^0
bum ti fotkao mesinu.
zapeli za dupe ko da ga niste nikad vidjeli.
a napravit ću i jetrica od džon dirke. onak na roštilju kao predjelo.
podlivena vinom i posuta češnjom. mislim da bi i gospon lector svratio na predjelo.
Slikaj. Slikat ću i ja tebi svoj sirotinjski meni, sarmu i pitu zeljanicu.  B-)
gle, mene je djed učio, to kaj sorini drže ovce u bazenu ne uzimaj kao da je to tor, jer ne znaju kaj čine.
drugi deda je bio nacist i govorio je da su ljudi, ljudi.
recimo zagreb nije nikad bombardiran.
nije ubijen nakon rata jer su mu posluga bili srbi i kaj se pravio blesav na okupljanju u štali.
ovi iz minkenske bojne su pobili tamo neke babe, starčad i djecu.
ipak je bio ss pa je dao postreljat sve te ustaše.

jedinica sa zapovjednikom hanichom je tehnički održavala zagreb i okolicu. svi ss.
svi su nakon tehničkog preuzimanja grada umirovljeni od strane fdrj, a kada su s godinama za mirovinu stekli pravo na njemačku, dobili su boračku.

zato mi idu na kurac i gospođa kitarović i gospodin milanović.
a, ako želiš dam ti pristup dokumentima na cloudu, a dobar dio sam donirao arheološkom, a neke specifične dokumente njemačkom arhivu.

osobni dokumenti, pisma ostala su u mojem vlasništvu.
jer su osobna.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

128 presuda sanaderu - Page 3 Empty Re: 128 presuda sanaderu

Post by veber 30/12/2019, 21:07

i meni je sarma super. i sekeli i filana paprika, krvavice, češnjofke, žganci.
to kaj podržavam puk, jedem kao i puk nužno me ne čini istim.

djecu sam odgojio da nisu ista.

priče za sve one koji žele biti na teret drugima.
nismo isti.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

128 presuda sanaderu - Page 3 Empty Re: 128 presuda sanaderu

Post by Guest 30/12/2019, 21:09

veber wrote:
Ra wrote:
veber wrote:
Ra wrote:
I ti meni na ozbiljan post odgovaraš s biftkom i njokima?  :?
Dobro da nisi uz meni stavio i šefičino dupe da mi dočaraš kompletnu atmosferu. A crni Veberu :^0
bum ti fotkao mesinu.
zapeli za dupe ko da ga niste nikad vidjeli.
a napravit ću i jetrica od džon dirke. onak na roštilju kao predjelo.
podlivena vinom i posuta češnjom. mislim da bi i gospon lector svratio na predjelo.
Slikaj. Slikat ću i ja tebi svoj sirotinjski meni, sarmu i pitu zeljanicu.  B-)
gle, mene je djed učio, to kaj sorini drže ovce u bazenu ne uzimaj kao da je to tor, jer ne znaju kaj čine.
drugi deda je bio nacist i govorio je da su ljudi, ljudi.
recimo zagreb nije nikad bombardiran.
nije ubijen nakon rata jer su mu posluga bili srbi i kaj se pravio blesav na okupljanju u štali.
ovi iz minkenske bojne su pobili tamo neke babe, starčad i djecu.
ipak je bio ss pa je dao postreljat sve te ustaše.

jedinica sa zapovjednikom hanichom je tehnički održavala zagreb i okolicu. svi ss.
svi su nakon tehničkog preuzimanja grada umirovljeni od strane fdrj, a kada su s godinama za mirovinu stekli pravo na njemačku, dobili su boračku.

zato mi idu na kurac i gospođa kitarović i gospodin milanović.
a, ako želiš dam ti pristup dokumentima na cloudu, a dobar dio sam donirao arheološkom, a neke specifične dokumente njemačkom arhivu.

osobni dokumenti, pisma ostala su u mojem vlasništvu.
jer su osobna.
Ne bi fala. Nisam ti ja za dokumente, a ni za povijest. Kratka mi pamet i sjećam se samo lijepih stvari, ružne zaboravljam.  :roll 
Ti čuvaj te ružne da možeš nekom mahati pred nosom s njima. To je za vas muškadiju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

128 presuda sanaderu - Page 3 Empty Re: 128 presuda sanaderu

Post by Guest 30/12/2019, 21:11

veber wrote:i meni je sarma super. i sekeli i filana paprika, krvavice, češnjofke, žganci.
to kaj podržavam puk, jedem kao i puk nužno me ne čini istim.

djecu sam odgojio da nisu ista.

priče za sve one koji žele biti na teret drugima.
nismo isti.
Nastaviš li se tako napuhivati morat ćeš sakriti sve igle u kući. Ubost će te netko slučajno i bez zle namjere pa će bit, buš pukla, bum!  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

128 presuda sanaderu - Page 3 Empty Re: 128 presuda sanaderu

Post by veber 30/12/2019, 21:16

Ra wrote:
veber wrote:
Ra wrote:
veber wrote:
Ra wrote:
I ti meni na ozbiljan post odgovaraš s biftkom i njokima?  :?
Dobro da nisi uz meni stavio i šefičino dupe da mi dočaraš kompletnu atmosferu. A crni Veberu :^0
bum ti fotkao mesinu.
zapeli za dupe ko da ga niste nikad vidjeli.
a napravit ću i jetrica od džon dirke. onak na roštilju kao predjelo.
podlivena vinom i posuta češnjom. mislim da bi i gospon lector svratio na predjelo.
Slikaj. Slikat ću i ja tebi svoj sirotinjski meni, sarmu i pitu zeljanicu.  B-)
gle, mene je djed učio, to kaj sorini drže ovce u bazenu ne uzimaj kao da je to tor, jer ne znaju kaj čine.
drugi deda je bio nacist i govorio je da su ljudi, ljudi.
recimo zagreb nije nikad bombardiran.
nije ubijen nakon rata jer su mu posluga bili srbi i kaj se pravio blesav na okupljanju u štali.
ovi iz minkenske bojne su pobili tamo neke babe, starčad i djecu.
ipak je bio ss pa je dao postreljat sve te ustaše.

jedinica sa zapovjednikom hanichom je tehnički održavala zagreb i okolicu. svi ss.
svi su nakon tehničkog preuzimanja grada umirovljeni od strane fdrj, a kada su s godinama za mirovinu stekli pravo na njemačku, dobili su boračku.

zato mi idu na kurac i gospođa kitarović i gospodin milanović.
a, ako želiš dam ti pristup dokumentima na cloudu, a dobar dio sam donirao arheološkom, a neke specifične dokumente njemačkom arhivu.

osobni dokumenti, pisma ostala su u mojem vlasništvu.
jer su osobna.
Ne bi fala. Nisam ti ja za dokumente, a ni za povijest. Kratka mi pamet i sjećam se samo lijepih stvari, ružne zaboravljam.  :roll 
Ti čuvaj te ružne da možeš nekom mahati pred nosom s njima. To je za vas muškadiju.
povijest je lijepa. daje nam uvid u budućnost.
otvoriš knjigu a u njoj posveta.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

128 presuda sanaderu - Page 3 Empty Re: 128 presuda sanaderu

Post by veber 30/12/2019, 21:22

Ra wrote:
veber wrote:i meni je sarma super. i sekeli i filana paprika, krvavice, češnjofke, žganci.
to kaj podržavam puk, jedem kao i puk nužno me ne čini istim.

djecu sam odgojio da nisu ista.

priče za sve one koji žele biti na teret drugima.
nismo isti.
Nastaviš li se tako napuhivati morat ćeš sakriti sve igle u kući. Ubost će te netko slučajno i bez zle namjere pa će bit, buš pukla, bum!  :D
gle, nisam ni fin ni ukusan,
ne idem na mise niti sam pobožan, izgledam ko porezna prijava, najbliže ko rusell crow.
iz samo vama znanih razloga volite me.
s 50 da ću se mijenjat? neću.

boli me kurac za albino nosoroge, gladne u africi ili za foke.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

128 presuda sanaderu - Page 3 Empty Re: 128 presuda sanaderu

Post by Guest 30/12/2019, 21:25

veber wrote:
Ra wrote:
veber wrote:i meni je sarma super. i sekeli i filana paprika, krvavice, češnjofke, žganci.
to kaj podržavam puk, jedem kao i puk nužno me ne čini istim.

djecu sam odgojio da nisu ista.

priče za sve one koji žele biti na teret drugima.
nismo isti.
Nastaviš li se tako napuhivati morat ćeš sakriti sve igle u kući. Ubost će te netko slučajno i bez zle namjere pa će bit, buš pukla, bum!  :D
gle, nisam ni fin ni ukusan,
ne idem na mise niti sam pobožan, izgledam ko porezna prijava, najbliže ko rusell crow.
iz samo vama znanih razloga volite me.
s 50 da ću se mijenjat? neću.

boli me kurac za albino nosoroge, gladne u africi ili za foke.

Šta motaš? Tko ti je dobavljač?  bounce
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

128 presuda sanaderu - Page 3 Empty Re: 128 presuda sanaderu

Post by Guest 30/12/2019, 21:26

veber wrote:
Ra wrote:
Ne bi fala. Nisam ti ja za dokumente, a ni za povijest. Kratka mi pamet i sjećam se samo lijepih stvari, ružne zaboravljam.  :roll 
Ti čuvaj te ružne da možeš nekom mahati pred nosom s njima. To je za vas muškadiju.
povijest je lijepa. daje nam uvid u budućnost.
otvoriš knjigu a u njoj posveta.
Aha. Posebno kad je prilagodimo sebi.  :hekla
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

128 presuda sanaderu - Page 3 Empty Re: 128 presuda sanaderu

Post by veber 30/12/2019, 21:28

Ra wrote:
veber wrote:
Ra wrote:
veber wrote:i meni je sarma super. i sekeli i filana paprika, krvavice, češnjofke, žganci.
to kaj podržavam puk, jedem kao i puk nužno me ne čini istim.

djecu sam odgojio da nisu ista.

priče za sve one koji žele biti na teret drugima.
nismo isti.
Nastaviš li se tako napuhivati morat ćeš sakriti sve igle u kući. Ubost će te netko slučajno i bez zle namjere pa će bit, buš pukla, bum!  :D
gle, nisam ni fin ni ukusan,
ne idem na mise niti sam pobožan, izgledam ko porezna prijava, najbliže ko rusell crow.
iz samo vama znanih razloga volite me.
s 50 da ću se mijenjat? neću.

boli me kurac za albino nosoroge, gladne u africi ili za foke.

Šta motaš? Tko ti je dobavljač?  bounce
ne pušim. nisamja u kradezeju.
ja sam ti napredniji.
povučem liniju kroz stan i svi saugaju.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

128 presuda sanaderu - Page 3 Empty Re: 128 presuda sanaderu

Post by veber 30/12/2019, 21:40

Ra wrote:
veber wrote:
Ra wrote:
Ne bi fala. Nisam ti ja za dokumente, a ni za povijest. Kratka mi pamet i sjećam se samo lijepih stvari, ružne zaboravljam.  :roll 
Ti čuvaj te ružne da možeš nekom mahati pred nosom s njima. To je za vas muškadiju.
povijest je lijepa. daje nam uvid u budućnost.
otvoriš knjigu a u njoj posveta.
Aha. Posebno kad je prilagodimo sebi.  :hekla
među nama, a pročitat će 8 njih.
uz grafiku i nove izražaje kao 3D print.
moja ljubav tamo odavno je povijest.
s godinama sam se profilirao prema rimskom carstvu.

od ubojstva cezara do smrti marka, prosvjetitelja buduće erope, aurelija.
mogu napistati doktorat ali kao stvarni proučavatelji tog jednog doba.

malo da napišem. cezar je napravio reformu države, nepismeni ga poistovjećuju carem, a ime kao titulom koja to postaje kasnije.
u cijelom tom sustavu ubijajući cezara samo su ubrzali stvaranje carstva, mladi oktavijan, kasnije poznat kao august reformira državu i  ono bitno, vojsku.
radi sustav kohorti i legija. prvi vatrogasi su bile oktavijanove kohorte u rimu.
oktavijana krivo nazivaju carem, jer prvi car je bio tiberije.
neron, klaudije i kaligula nepravedno su okrivljeni.

imaš elegabala koji je bio malo luđi.


sada sam ti otkrio moj hobi koji nije vezan uz guzice.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

128 presuda sanaderu - Page 3 Empty Re: 128 presuda sanaderu

Post by veber 30/12/2019, 21:56

recimo imaš martovske ide koje se gle čudom poklapaju s uskrom.
martovske ide su bile slavljenje novog života i poklapale su se s proljećem.

kršanstvo martovske ide stavlja u program praznika, kao uskrs.


kada se slavio tijumf samo je vrhovni svećenik mogao obući bijelo s crvenim trakama.

kasnije u carstvu purpur nosi vrhovni svećenik i vrhovni zapovjednik.


bijelo je označavalo čistoću i od tuda zborovi na poljanama.
ubijao se bijeli bik, ne vol kao žrtva.
ako pogledamo krščanstvo kao slijednika rima vidimo da su uzeli uskrs/proljeće, božić/rađanje novog doba. bijelo kao oznaku čistoće. bijelo nose biskupi. kardinali bordo. kardinalkom može biti i žena. papa po zeusu nosi bijelo jer je od njega pomazan.

gali su germani, a asterix je fake.

gaj julije je zatukao u bitci oko 80 000 ratnika. s 4-5 legija i gubitkom 800 ljudi.

da nastavim ili ćemo o škori?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

128 presuda sanaderu - Page 3 Empty Re: 128 presuda sanaderu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum