ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruža Tomašić će za Kolindu

Go down

Ruža Tomašić će za Kolindu Empty Ruža Tomašić će za Kolindu

Post by epikur37 Sun 29 Dec - 18:01

NAJAVE IZ STOŽERA

NA POMOLU PREOKRET NA DESNICI Ruža Tomašić za Jutarnji: 'Ovi su moji uvjeti za podršku Kolindi, pa neću valjda glasati za Milanovića'
AUTOR:
Marko Špoljar
OBJAVLJENO: 29.12.2019. u 17:56
Zagreb, 260519.
Hotel Dubrovnik.
Pracenje izbornih rezultata Hrvatskih suverenista za izbore za Europski parlament 2019.
Na fotografiji: Ruza Tomasic.
Foto: Darko Tomas / CROPIXDarko Tomas / CROPIX
Ruža Tomašić
Imat ćemo uskoro par ugodnih iznenađenja u kampanji HDZ-ove predsjedničke kandidatkinje, najveće bi moglo biti to da eurozastupnica Ruža Tomašić (koja je u prvom krugu podržavala HDZ-ovog rivala Miroslava Škoru, nap. a.) u idućih par dana javno podrži našu Kolindu Grabar-Kitarović. S Tomašić smo već otvorili komunikacijske kanale – tvrdi za Jutarnji list izvor iz kampanje Grabar-Kitarović.

Ako se to doista dogodi to bi bio prvi veliki “ulov” HDZ-a u drugom krugu predsjedničkih izbora jer je Ruža Tomašić bila jedna od najpoznatijih i najznačajnijih političkih aktera koji su nedvosmisleno podržavali predsjedničku utrku Miroslava Škore. Štoviše, nedavno je Tomašić teškom paljbom sasula aktualnu predsjednicu države.

- Predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović mi je bila u redu iz početka, ali onaj čas kad je primila Vučića, jednog četnika koji se nije odrekao četništva, koji dan danas tako živi i tako se ponaša i kad je radi njega majkama i udovicama poginulih branitelja rekla da su oni marginalci, onda sam ja rekla “nije to to više" – rekla je.

U razgovoru za Jutarnji list danas je Ruža Tomašić, jedna od liderica Suverenista – političke platforme koja želi da im se Miroslav Škoro pridruži i da na parlamentarne izbore izađu s njim na čelu – otkrila pod kojim bi uvjetima javno podržala Kolindu Grabar-Kitarović u drugom krugu izbora.

- Rekla sam već u kojemu bi ju slučaju podržala. Prvo, da nam kratko i jasno kaže što planira napraviti dalje, da prizna greške iz svog mandata i da nas uvjeri da zaslužiuje drugi mandat. Drugo, da kaže da je previše slušala Vladu Andreja Plenkovića, da će raditi ono što mora kao predsjednica države, a ne ono što joj kaže predsjednik Vlade, te da nam kaže da će zaista sukreirati vanjsku politiku – rekla nam je Tomašić.

Kaže da svojim biračima, koji je pitaju za koga da glasaju u drugom krugu, poručuje da glasaju po svojoj savjesti.

- I ja ću tako glasati. Zasad je sigurno da neću glasati za Zorana Milanovića, a oko Kolinde konačnu odluku još nisam donijela. Želim čuti točno što ona planira raditi i zašto zaslužuje drugi mandat – kaže Tomašić.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/na-pomolu-preokret-na-desnici-ruza-tomasic-za-jutarnji-ovi-su-moji-uvjeti-za-podrsku-kolindi-pa-necu-valjda-glasati-za-milanovica/9800506/
.........................

Po svemu sudeći.....
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ruža Tomašić će za Kolindu Empty Re: Ruža Tomašić će za Kolindu

Post by AssadNaPodmornici Sun 29 Dec - 18:07

- Rekla sam već u kojemu bi ju slučaju podržala. Prvo, da nam kratko i jasno kaže što planira napraviti dalje, da prizna greške iz svog mandata i da nas uvjeri da zaslužiuje drugi mandat. Drugo, da kaže da je previše slušala Vladu Andreja Plenkovića, da će raditi ono što mora kao predsjednica države, a ne ono što joj kaže predsjednik Vlade, te da nam kaže da će zaista sukreirati vanjsku politiku – rekla nam je Tomašić.

Kaže da svojim biračima, koji je pitaju za koga da glasaju u drugom krugu, poručuje da glasaju po svojoj savjesti.

- I ja ću tako glasati. Zasad je sigurno da neću glasati za Zorana Milanovića, a oko Kolinde konačnu odluku još nisam donijela








Ruža Tomašić će za Kolindu WeakPoorEidolonhelvum-small

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20922
2018-06-14


Back to top Go down

Ruža Tomašić će za Kolindu Empty Re: Ruža Tomašić će za Kolindu

Post by Eroo Sun 29 Dec - 18:12

Glas razuma. Suverenisti bi konačno mogli dokazati ida posjeduju ntelektualni kapacitet za ulazak u koaliciju  na sljedećim parlamentarnim izborima.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74729
2016-07-22


Back to top Go down

Ruža Tomašić će za Kolindu Empty Re: Ruža Tomašić će za Kolindu

Post by AssadNaPodmornici Sun 29 Dec - 18:14

vas dva niste i pročitali šta vaš režimski mediji piše. u naslovu je click bait kao "udar na suvreniste" u stvarnosti Ruža uvjetuje da će glasovati za Kolindu ako se ispriča što je bila lutka na koncu Don Anemija

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20922
2018-06-14


Back to top Go down

Ruža Tomašić će za Kolindu Empty Re: Ruža Tomašić će za Kolindu

Post by Guest Sun 29 Dec - 18:17

epikur37 wrote:NAJAVE IZ STOŽERA

NA POMOLU PREOKRET NA DESNICI Ruža Tomašić za Jutarnji: 'Ovi su moji uvjeti za podršku Kolindi, pa neću valjda glasati za Milanovića'
1. da voli puške isto ako ne i jače od mene, mi smo sestre po oružju.
nedostatak pimpeka kroz oružje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruža Tomašić će za Kolindu Empty Re: Ruža Tomašić će za Kolindu

Post by Eroo Sun 29 Dec - 18:25

ebenica wrote:
epikur37 wrote:NAJAVE IZ STOŽERA

NA POMOLU PREOKRET NA DESNICI Ruža Tomašić za Jutarnji: 'Ovi su moji uvjeti za podršku Kolindi, pa neću valjda glasati za Milanovića'
1. da voli puške isto ako ne i jače od mene, mi smo sestre po oružju.
nedostatak pimpeka kroz oružje.
Lažeš, nije to rekla...a  da je, to bi bio razlog više da se je zaokruži na izborima.
Ne tuče se šakan, seljo. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74729
2016-07-22


Back to top Go down

Ruža Tomašić će za Kolindu Empty Re: Ruža Tomašić će za Kolindu

Post by Guest Sun 29 Dec - 18:28

Eroo wrote:
ebenica wrote:
epikur37 wrote:NAJAVE IZ STOŽERA

NA POMOLU PREOKRET NA DESNICI Ruža Tomašić za Jutarnji: 'Ovi su moji uvjeti za podršku Kolindi, pa neću valjda glasati za Milanovića'
1. da voli puške isto ako ne i jače od mene, mi smo sestre po oružju.
nedostatak pimpeka kroz oružje.
Lažeš, nije to rekla...
kako si ti tup:/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruža Tomašić će za Kolindu Empty Re: Ruža Tomašić će za Kolindu

Post by jastreb Sun 29 Dec - 18:48

A Bujančec.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ruža Tomašić će za Kolindu Empty Re: Ruža Tomašić će za Kolindu

Post by Eroo Sun 29 Dec - 18:56

AssadNaPodmornici wrote:
Kaže da svojim biračima, koji je pitaju za koga da glasaju u drugom krugu, poručuje da glasaju po svojoj savjesti.

- I ja ću tako glasati. Zasad je sigurno da neću glasati za Zorana Milanovića, a oko Kolinde konačnu odluku još nisam donijela


Vidi se da nemaš pojma o politici. Uskoro ćeš čuti još jednu Ružinu izjavu (FAZA II.).
Nakon toga i od ostalih.
Eroo
Eroo

Posts : 74729
2016-07-22


Back to top Go down

Ruža Tomašić će za Kolindu Empty Re: Ruža Tomašić će za Kolindu

Post by orion Sun 29 Dec - 19:46

Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Kaže da svojim biračima, koji je pitaju za koga da glasaju u drugom krugu, poručuje da glasaju po svojoj savjesti.

- I ja ću tako glasati. Zasad je sigurno da neću glasati za Zorana Milanovića, a oko Kolinde konačnu odluku još nisam donijela


Vidi se da nemaš pojma o politici. Uskoro ćeš čuti još jednu Ružinu izjavu (FAZA II.).
Nakon toga i od ostalih.

sasvim si u pravu, bilo bi svetogrđe da sura desnica glasa za lijevu opciju....
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Ruža Tomašić će za Kolindu Empty Re: Ruža Tomašić će za Kolindu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum