ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ?

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ? Empty Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ?

Post by Eroo Sun 29 Dec - 17:10

Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ?


1) Zbog odlaska  na misu
2) Zveknuo pješaka na pješačkom prijelazu
3) Zbog boćanu u Boćarskom domu
4) U 9h je još spavao
Eroo
Eroo

Posts : 74773
2016-07-22


Back to top Go down

Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ? Empty Re: Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ?

Post by Šandor Winnetou Sun 29 Dec - 17:10

4, vjerojatno našmrkan od večeri prije

_________________
Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ? Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ? Empty Re: Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ?

Post by sitting_bull Sun 29 Dec - 17:14

Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ?


1) Zbog odlaska  na misu
2) Zveknuo pješaka na pješačkom prijelazu
3) Zbog boćanu u Boćarskom domu
4) U 9h je još spavao
5) Znao je da  Kolinda radi za njega
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ? Empty Re: Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ?

Post by Eroo Sun 29 Dec - 17:16

sitting_bull wrote:Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ?


1) Zbog odlaska  na misu
2) Zveknuo pješaka na pješačkom prijelazu
3) Zbog boćanu u Boćarskom domu
4) U 9h je još spavao

Oooo, vidi, vidi, tu je moja nepogrješiva dektiva...đava mu sriću... :cleanteeth


Last edited by Eroo on Sun 29 Dec - 17:16; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 74773
2016-07-22


Back to top Go down

Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ? Empty Re: Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ?

Post by Sora Sun 29 Dec - 17:16

Pa da 
Kolinda ga predlaže za predsjednika 
Lijepo od nje 
Posteno

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ? Empty Re: Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ?

Post by AssadNaPodmornici Sun 29 Dec - 17:16

za vas partijske vojnike iste partije sa dva lica, jedan meme
Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ? Zoki_i10

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20938
2018-06-14


Back to top Go down

Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ? Empty Re: Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ?

Post by Eroo Sun 29 Dec - 17:17

Eroo wrote:
sitting_bull wrote:Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ?


1) Zbog odlaska  na misu
2) Zveknuo pješaka na pješačkom prijelazu
3) Zbog boćanu u Boćarskom domu
4) U 9h je još spavao

Oooo, vidi, vidi, tu je moja nepogrješiva dektiva...đava mu sriću... :cleanteeth
Eroo
Eroo

Posts : 74773
2016-07-22


Back to top Go down

Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ? Empty Re: Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ?

Post by Sora Sun 29 Dec - 17:17

Konkretnije, optuženi su, prema navodima, u okviru udruženog zločinačkog poduhvata, počinili sljedeća krivična djela: progon (točka 1), ubistvo (točka 2), silovanje (točka 4), deportaciju (točka 6), prisilno premještanje (točka 8), zatvaranje (točka 10) i nehumana djela (točke 12 i 15) kao zločine protiv čovječnosti. Optuženi su i za teške povrede ženevskih konvencija iz 1949. za sljedeća djela: hotimično lišavanje života (točka 3), seksualno zlostavljanje (točka 5), protivpravnu deportaciju, prisilno premještanje i protivpravno zatočenje civila (točke 7, 9 i 11), nečovječno postupanje (točke 13 i 16), i uništavanje i oduzimanje imovine širokih razmjera koje nije opravdano vojnom nuždom, a izvedeno je protivpravno i bezobzirno (točke 19 i 22). Najzad, na teret im se stavlja okrutno postupanje (točke 14 i 17), protivpravni fizički rad (točka 18), bezobzirno razaranje gradova i sela (točka 20), uništavanje ili hotimično nanošenje štete ustanovama namijenjenim religiji ili obrazovanju (točka 21), pljačkanje javne i privatne imovine (točka 23), kao kršenje zakona i običaja ratovanja. Što se tiče opštine Mostar, tužilaštvo navodi da su šestorica optuženih počinili protivpravni napad na civile (točka 24), protivpravno terorisanje civila (točka 25), te okrutno postupanje opsadom istočnog Mostara

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ? Empty Re: Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ?

Post by Eroo Sun 29 Dec - 17:19

ć da se mi gadiš.
AssadNaPodmornici wrote:za vas partijske vojnike iste partije sa dva lica, jedan meme
Nisi moj problem...Malo je reć da se mi gadiš.
Eroo
Eroo

Posts : 74773
2016-07-22


Back to top Go down

Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ? Empty Re: Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ?

Post by Eroo Sun 29 Dec - 17:21

Sora wrote:Konkretnije, optuženi su, prema navodima, u okviru udruženog zločinačkog poduhvata, počinili sljedeća krivična djela: progon (točka 1), ubistvo (točka 2), silovanje (točka 4), deportaciju (točka 6), prisilno premještanje (točka 8), zatvaranje (točka 10) i nehumana djela (točke 12 i 15) kao zločine protiv čovječnosti. Optuženi su i za teške povrede ženevskih konvencija iz 1949. za sljedeća djela: hotimično lišavanje života (točka 3), seksualno zlostavljanje (točka 5), protivpravnu deportaciju, prisilno premještanje i protivpravno zatočenje civila (točke 7, 9 i 11), nečovječno postupanje (točke 13 i 16), i uništavanje i oduzimanje imovine širokih razmjera koje nije opravdano vojnom nuždom, a izvedeno je protivpravno i bezobzirno (točke 19 i 22). Najzad, na teret im se stavlja okrutno postupanje (točke 14 i 17), protivpravni fizički rad (točka 18), bezobzirno razaranje gradova i sela (točka 20), uništavanje ili hotimično nanošenje štete ustanovama namijenjenim religiji ili obrazovanju (točka 21), pljačkanje javne i privatne imovine (točka 23), kao kršenje zakona i običaja ratovanja. Što se tiče opštine Mostar, tužilaštvo navodi da su šestorica optuženih počinili protivpravni napad na civile (točka 24), protivpravno terorisanje civila (točka 25), te okrutno postupanje opsadom istočnog Mostara
Kad vam drugi put budu jebali nanu neninu, ne zovite nas u'pomoć.
Ni ptica neće proći, a kamo li pomoć. Stoka ste neviđena...
Eroo
Eroo

Posts : 74773
2016-07-22


Back to top Go down

Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ? Empty Re: Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ?

Post by Sora Sun 29 Dec - 17:22

Mi i haaški sud 
Cuj 
Daj se spusti na zemlju 
Postoje sudovi i postoje babe i stričevi 
:clown

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ? Empty Re: Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ?

Post by Eroo Sun 29 Dec - 17:25

Sora wrote:Mi i haaški sud 
Cuj 
Daj se spusti na zemlju 
Postoje sudovi i postoje babe i stričevi 
:clown
Reci to javno u HR. Probaj, pa mi javi.
Eroo
Eroo

Posts : 74773
2016-07-22


Back to top Go down

Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ? Empty Re: Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ?

Post by Guest Sun 29 Dec - 17:56

Eroo wrote:
Sora wrote:Mi i haaški sud 
Cuj 
Daj se spusti na zemlju 
Postoje sudovi i postoje babe i stričevi 
:clown
Reci to javno u HR. Probaj, pa mi javi.
? pa ljudi to stalno govore svuda, ono kaj više ne možeš javno a da te netko ne pljune ili ne izvrijeđa hodat okolo u hdz/sdp šuškavcu. pitaj votku kad je zadnji puta hodao javno u adeze majici.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ? Empty Re: Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ?

Post by Eroo Sun 29 Dec - 18:07

ebenica wrote:
Eroo wrote:
Sora wrote:Mi i haaški sud 
Cuj 
Daj se spusti na zemlju 
Postoje sudovi i postoje babe i stričevi 
:clown
Reci to javno u HR. Probaj, pa mi javi.
? pa ljudi to stalno govore svuda,
uBosni, na onih 18,3% i nigdje više. No, oni su itako nebitni u našem, a bogami ni u širem okruženju.
Možeš što hoćeš, ali ne i dokle hoćeš. Barem ne tu, a ubosni možeš, kao što rekoh.
Eroo
Eroo

Posts : 74773
2016-07-22


Back to top Go down

Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ? Empty Re: Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ?

Post by Eroo Sun 29 Dec - 18:12

Eroo wrote:Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ?


1) Zbog odlaska  na misu
2) Zveknuo pješaka na pješačkom prijelazu
3) Zbog boćanu u Boćarskom domu
4) U 9h je još spavao
Eroo
Eroo

Posts : 74773
2016-07-22


Back to top Go down

Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ? Empty Re: Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ?

Post by Guest Sun 29 Dec - 18:13

Eroo wrote:
ebenica wrote:
Eroo wrote:
Sora wrote:Mi i haaški sud 
Cuj 
Daj se spusti na zemlju 
Postoje sudovi i postoje babe i stričevi 
:clown
Reci to javno u HR. Probaj, pa mi javi.
? pa ljudi to stalno govore svuda,
uBosni, na onih 18,3% i nigdje više. No, oni su itako nebitni u našem, a bogami ni u širem okruženju.
Možeš što hoćeš, ali ne i dokle hoćeš. Barem ne tu, a ubosni možeš, kao što rekoh.
ja sam u rh, zagreb. gdje si ti?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ? Empty Re: Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ?

Post by veber Sun 29 Dec - 18:15

kolinda radi za njega.
pozvala birače da zaokruže br 1
ono koja kravetina mora biti da to izjavi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ? Empty Re: Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ?

Post by Eroo Sun 29 Dec - 19:18

ebenica wrote:
Eroo wrote:
ebenica wrote:
Eroo wrote:
Sora wrote:Mi i haaški sud 
Cuj 
Daj se spusti na zemlju 
Postoje sudovi i postoje babe i stričevi 
:clown
Reci to javno u HR. Probaj, pa mi javi.
? pa ljudi to stalno govore svuda,
uBosni, na onih 18,3% i nigdje više. No, oni su itako nebitni u našem, a bogami ni u širem okruženju.
Možeš što hoćeš, ali ne i dokle hoćeš. Barem ne tu, a ubosni možeš, kao što rekoh.
ja sam u rh, zagreb. gdje si ti?
Nisi jedini, nažalost. I svi glasate za zvijezdu. Ta znamo se...
Eroo
Eroo

Posts : 74773
2016-07-22


Back to top Go down

Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ? Empty Re: Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ?

Post by sitting_bull Sun 29 Dec - 19:18

pravo je pitanje zašto je kolinda u prvom krugu izbora bježala od tv-sučeljavanja kao vrag od tamjana?

pristala je samo na sučeljavanje na hdz-televiziji gdje je pitanja dobila dobila dan ranije.

kako se u međuvremenu izblamirala svugdje gdje je bila jasno je zašto sada, nasuprot prvog kruga, trči na svaku televiziju koja ju pozove.
ne možeš biti posvuduša kad ti hoćeš: ili jesi, ili nisi.
sad se vidi da ona jeste posvuduša, ali nema pajde mikija pa je malo usamljena.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ? Empty Re: Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ?

Post by Eroo Sun 29 Dec - 19:21

Eroo wrote:
Eroo wrote:Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ?


1) Zbog odlaska  na misu
2) Zveknuo pješaka na pješačkom prijelazu
3) Zbog boćanu u Boćarskom domu
4) U 9h je još spavao
Još čekam na odgovore na ovo pitanje.
Eroo
Eroo

Posts : 74773
2016-07-22


Back to top Go down

Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ? Empty Re: Anketa : Zašto je Milanović izbjegao sučeljavanje ?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum