ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''MILIJAN BRKIĆ OŠTRO PO MILANOVIĆU 'Ne smijemo dopustiti da pobijedi onaj koji nas dijeli, onaj koji je ostavio Hrvatsku na koljenima' ''

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

''MILIJAN BRKIĆ OŠTRO PO MILANOVIĆU 'Ne smijemo dopustiti da pobijedi onaj koji nas dijeli, onaj koji je ostavio Hrvatsku na koljenima' '' - Page 2 Empty Re: ''MILIJAN BRKIĆ OŠTRO PO MILANOVIĆU 'Ne smijemo dopustiti da pobijedi onaj koji nas dijeli, onaj koji je ostavio Hrvatsku na koljenima' ''

Post by Guest Sun 29 Dec - 16:25

Eroo wrote:
ebenica wrote:jel ovo neki vic? taj brkić bi kao trebao biti popularan? kakav je ovo retardirani potez? priključit lika kojeg nemre smislit 90% hrvatske kampanji i očekivat pobjedu? jel se oni napiju pa pijani dogovaraju pametne poteze: ajmo stavit brkića njega ljudi vole.
Zaboravite, nije Brkić predsjednički kandidat već Kolinda.
Zoki je bio pozvan na sučeljavanje i nije došao, neka vam to bude ono što morate objasniti biračima.
lajše na krivo drvo eričke, ja sa strankama imam veze kao ti sa hrvatskom, apsolutno nikakve...
i objasnit kome što? misliš da hrvatske građane stvarno boli kurac za debate? pizdarije koje pišu pr timovi?

Guest
Guest


Back to top Go down

''MILIJAN BRKIĆ OŠTRO PO MILANOVIĆU 'Ne smijemo dopustiti da pobijedi onaj koji nas dijeli, onaj koji je ostavio Hrvatsku na koljenima' '' - Page 2 Empty Re: ''MILIJAN BRKIĆ OŠTRO PO MILANOVIĆU 'Ne smijemo dopustiti da pobijedi onaj koji nas dijeli, onaj koji je ostavio Hrvatsku na koljenima' ''

Post by Eroo Sun 29 Dec - 16:38

ebenica wrote:
Eroo wrote:
ebenica wrote:jel ovo neki vic? taj brkić bi kao trebao biti popularan? kakav je ovo retardirani potez? priključit lika kojeg nemre smislit 90% hrvatske kampanji i očekivat pobjedu? jel se oni napiju pa pijani dogovaraju pametne poteze: ajmo stavit brkića njega ljudi vole.
Zaboravite, nije Brkić predsjednički kandidat već Kolinda.
Zoki je bio pozvan na sučeljavanje i nije došao, neka vam to bude ono što morate objasniti biračima.
lajše na krivo drvo eričke, ja sa strankama imam veze kao ti sa hrvatskom, apsolutno nikakve...
i objasnit kome što? misliš da hrvatske građane stvarno boli kurac za debate? pizdarije koje pišu pr timovi?
Imam veze s Hrvatskom, ali nemam veze s vašim izborima. Mogli ste izabrat i Peovićku što se mene tiče.
Čak mislim da bi vam slika s njom na čelu bila najprikladnija...hoću reć najautentičnija. :D

PS:
Mogu si samo zamislit Soru kad zaori pjesmu:

Mlada partizanka, kolo vodila,
Mlada partizanka pušku nosila...
Aj, aj, nek se čuje, aj nek se zna...
Da je mlada partizanka bomobe bacala.... :^0
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

''MILIJAN BRKIĆ OŠTRO PO MILANOVIĆU 'Ne smijemo dopustiti da pobijedi onaj koji nas dijeli, onaj koji je ostavio Hrvatsku na koljenima' '' - Page 2 Empty Re: ''MILIJAN BRKIĆ OŠTRO PO MILANOVIĆU 'Ne smijemo dopustiti da pobijedi onaj koji nas dijeli, onaj koji je ostavio Hrvatsku na koljenima' ''

Post by Guest Sun 29 Dec - 16:44

Eroo wrote:
ebenica wrote:
Eroo wrote:
ebenica wrote:jel ovo neki vic? taj brkić bi kao trebao biti popularan? kakav je ovo retardirani potez? priključit lika kojeg nemre smislit 90% hrvatske kampanji i očekivat pobjedu? jel se oni napiju pa pijani dogovaraju pametne poteze: ajmo stavit brkića njega ljudi vole.
Zaboravite, nije Brkić predsjednički kandidat već Kolinda.
Zoki je bio pozvan na sučeljavanje i nije došao, neka vam to bude ono što morate objasniti biračima.
lajše na krivo drvo eričke, ja sa strankama imam veze kao ti sa hrvatskom, apsolutno nikakve...
i objasnit kome što? misliš da hrvatske građane stvarno boli kurac za debate? pizdarije koje pišu pr timovi?
Imam veze s Hrvatskom, ali nemam veze s vašim izborima. Mogli ste izabrat i Peovićku što se mene tiče.
Čak mislim da bi vam slika s njom na čelu bila najprikladnija...hoću reć najautentičnija. :D
koje veze? telefonske? nismo mogli ništa, je ne izlazim na izbore, ne vjerujem u davanje glasa nekome oko koga se okupi deset ljudi jer znaju da je glup i on/a sam/a zna da je glup/a pa ga dresiraju: ovo moraš reć' ovo moraš odgovorit, kad govoriš digni ruku, zamahni, nasmiješi se...kaj se tiče same peovićke veći je original i od kolinde i od milanovića, kolindin original je katastrofalan i zato je sad u sranju jer su je za razliku od prije 5 godina ljudi uspjeli vidjet malo više i češće nego kad se skrivala u nato-u. nisam ti ja kriv kaj ti voliš davat glasove budala pa su ti izbori mjesto za erekciju i svršavanje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''MILIJAN BRKIĆ OŠTRO PO MILANOVIĆU 'Ne smijemo dopustiti da pobijedi onaj koji nas dijeli, onaj koji je ostavio Hrvatsku na koljenima' '' - Page 2 Empty Re: ''MILIJAN BRKIĆ OŠTRO PO MILANOVIĆU 'Ne smijemo dopustiti da pobijedi onaj koji nas dijeli, onaj koji je ostavio Hrvatsku na koljenima' ''

Post by AssadNaPodmornici Sun 29 Dec - 16:48

''MILIJAN BRKIĆ OŠTRO PO MILANOVIĆU 'Ne smijemo dopustiti da pobijedi onaj koji nas dijeli, onaj koji je ostavio Hrvatsku na koljenima' '' - Page 2 Zoki_i10

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

''MILIJAN BRKIĆ OŠTRO PO MILANOVIĆU 'Ne smijemo dopustiti da pobijedi onaj koji nas dijeli, onaj koji je ostavio Hrvatsku na koljenima' '' - Page 2 Empty Re: ''MILIJAN BRKIĆ OŠTRO PO MILANOVIĆU 'Ne smijemo dopustiti da pobijedi onaj koji nas dijeli, onaj koji je ostavio Hrvatsku na koljenima' ''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum