ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 39 of 50 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/9/2020, 16:39

Vozin malu po gradu i guštamo...
<3

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/9/2020, 17:46

Obukla sam stiklu i malu crnu haljinu nakon sto godina,izlazimo veceras....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/9/2020, 18:35

Otuširala se, obukla malu bijelu haljinu i ne pada mi na pamet ići bilo kuda, odmor..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 5/9/2020, 16:21

Svijet je pun sexy muskaraca
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 5/9/2020, 20:55

Atlana wrote:Svijet je pun sexy muskaraca


:D ...di su... :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 5/9/2020, 20:55

U Japanu uspješno testiran leteći automobil koji bi mogao postati prijevozno sredstvo


Japanska kompanija SkyDrive je objavila da je uspješno testirala svoj leteći automobil. U kompaniji su kao cilj istakli da automobil postane svakodnevno prijevozno sredstvo.
Kompanija je javno demonstrirala mogućnosti automobila na Toyotinom testnom poligonu koji je jedan od najvećih u Japanu,  To je bila prva javna demonstracija mogućnosti jednog letećeg automobila u historiji ove zemlje.

Automobil je nazvan SD-03 i nekoliko minuta se kretao na spomenutom području.

"Ekstremno smo uzbuđeni zbog toga što smo imali prvu vožnju letećim automobilom i to dvije godine od osnivanja SkyDrivea. Cilj nam je da ovakav način vožnje postane svakodnevnica", rekao je izvršni direktor kompanije Tomohiro Fukuzawa.

Prema njegovim riječima, žele da leteći automobili budu pristupačno i prikladno prijevozno sredstvo kao siguran i udoban način života.

Kako je naveo CNN, SD-03 je najmanje leteće električno vozilo koje može vertikalno polijetati i slijetati. Ima osam motora i opremljen je sigurnosnim sistemima za "vanredne situacije".

"Nastojali smo da vozilo bude futurističko, harizmatično i poželjno za sve kupce", poručili su iz SkyDrivea.

U narednom periodu automobil će se testirati izvan Toyotinog poligona u različitim okolnostima, a sve u cilju da bude u potpunosti siguran za korištenje.



https://www.klix.ba/auto/u-japanu-uspjesno-testiran-leteci-automobil-koji-bi-mogao-postati-prijevozno-sredstvo/200905077


Last edited by EstebanEnrique on 5/9/2020, 20:58; edited 1 time in total

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 5/9/2020, 20:57

vidim radi se pametno u japanu :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 6/9/2020, 11:08

venus wrote:
Atlana wrote:Svijet je pun sexy muskaraca


:D ...di su... :P


Meni pod suknjom..... :kuku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 6/9/2020, 11:24

venus wrote:
Atlana wrote:Svijet je pun sexy muskaraca


:D ...di su... :P
Na svakom koraku :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 6/9/2020, 21:02

Atlana wrote:
venus wrote:
Atlana wrote:Svijet je pun sexy muskaraca


:D ...di su... :P
Na svakom koraku :P

Šalji sliku :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 7/9/2020, 11:14

Proslo me. Steta.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 7/9/2020, 12:58

:^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 7/9/2020, 15:06

:grin
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 7/9/2020, 15:21

Gayero ..odigraj ovo ...nije pretjerano dugacko ,ali je relativno zahtjevno,fini art,dobar soundtrack i heat of the duel,nema sranja,kampanja i grindanja -pred tobom je desetak zapreka koje moras svladati na putu do slobode ,usput saznas da si ti villain price ^^



Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-03-31


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 7/9/2020, 17:47

Imagine Breaker wrote:Gayero ..odigraj ovo ...nije pretjerano dugacko ,ali je relativno zahtjevno,fini art,dobar soundtrack i heat of the duel,nema sranja,kampanja i grindanja -pred tobom je desetak zapreka koje moras svladati na putu do slobode ,usput saznas da si ti villain price ^^




sad kad si mi sve otkrio, ne moram ni igrat' :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 7/9/2020, 17:51

You can make it right..  ugl nije to ni bitno..odigraj . Neces pozaliti
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-03-31


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 7/9/2020, 18:21

Imagine Breaker wrote:You can make it right..  ugl nije to ni bitno..odigraj . Neces pozaliti

there are many teachers but few fathers.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 7/9/2020, 18:39

Tako je sine,a sad me ucini ponosnim i slomi ih sve .

Mislim da ce ti se svidjeti ,igra ima dozu mazohizma u sebi,ali ne odbijaju porazi jer za vecinu si sam kriv ...ishitrenost,losa procjena udaljenosti,pohlepnost za udarcem vise 
Zahtjeva hladnu glavu i brzu reakciju . Cilj je svladati protivnika tako sto uocavas i pamtis njegove reakcije ,istovremeno prelazis u ofenzivu  . Naravno ima i lik koji nesto slicno radi protiv tebe u jednom od dvoboja tako da ces sam sebe mrziti kad te digne na istu foru . 

Nije kao AAA naslovi,nije namijenjena sirokoj publici ,trazi skill i dedication ...ne postoji levelanje pa da overpoweras protivnika.
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-03-31


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 7/9/2020, 18:57

Imagine Breaker wrote:Tako je sine,a sad me ucini ponosnim i slomi ih sve .

Mislim da ce ti se svidjeti ,igra ima dozu mazohizma u sebi,ali ne odbijaju porazi jer za vecinu si sam kriv ...ishitrenost,losa procjena udaljenosti,pohlepnost za udarcem vise 
Zahtjeva hladnu glavu i brzu reakciju . Cilj je svladati protivnika tako sto uocavas i pamtis njegove reakcije ,istovremeno prelazis u ofenzivu  . Naravno ima i lik koji nesto slicno radi protiv tebe u jednom od dvoboja tako da ces sam sebe mrziti kad te digne na istu foru . 

Nije kao AAA naslovi,nije namijenjena sirokoj publici ,trazi skill i dedication ...ne postoji levelanje pa da overpoweras protivnika.

evo vim' 20e na steamu

čak je soundtrack na cijeni lol

se može igrati 1 na 1 s frendom ?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 7/9/2020, 19:01

Ako ces kupiti original onda cekaj da bude na popustu 
Tipa 8€ 
Ak ne torrrrrrrrrennnntttttiiii 


Nazalost igra je single player
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-03-31


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 7/9/2020, 19:37


ma, jedina igra koju igram se zove zelena sova tj duolingo

vous me comprenez
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 39 of 50 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum