ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dosljedno svjedočim svoje stavove. Podržavam Grabar Kitarović

Go down

Dosljedno svjedočim svoje stavove. Podržavam Grabar Kitarović Empty Dosljedno svjedočim svoje stavove. Podržavam Grabar Kitarović

Post by debotoijusto Fri 27 Dec - 13:58

HDZ-ova saborskog zastupnika Stevu Culeja tijekom predsjedničke kampanje moglo se vidjeti na skupu Miroslava Škore, kojemu je davao podršku, a i na sam dan prvog kruga izbora došao je u Škorin stožer. Tada je poručio kako to ne znači da odlazi iz HDZ-a, ali i ustvrdio da je "na sve spreman".



Taj, kako je sam za sebe istaknuo, ''hrvatski romantičar'' danas se oglasio na Facebooku i pohvalio se da je dosljedan u svojim stavovima te je poručio da podržava Kolindu Grabar Kitarović.




''Podržavam Kolindu Grabar Kitarović za hrvatsku predsjednicu. Dosljednost i odgovornost su najvažnija osobina svakog čovjeka i politički zrelog političara. Istaknuo sam u prvom krugu kako se okrećem i podupirem svog prijatelja Miroslava Škoru u
prvom krugu izbora. Također sam istaknuo ako Kolinda Grabar Kitarović uđe u drugi krug, da ću je podržati. Danas dosljedno svjedočim svoje stavove. Sretan sam da je aktualna predsjednica istaknula snažnu poruku okupljanja oko najvažnijih hrvatskih vrijednosti a to su: domovina Hrvatska, domovinski rat i branitelji, obitelj, mladež, kršćanski nauk i drugo. Oko tih vrijednosti se okupljam ja, moja obitelj i moji prijatelji. Oko tih vrijednosti se okuplja naša Hrvatska. Zato ja pozivam sve moje i naše birače desnog centra da podržimo Kolindu Grabar Kitarović u okupljanju i mobilizaciji svih nas za bolju i jaku Hrvatsku. Ako biramo, neka to bude kockasto'', napisao je Culej.


https://www.rtl.hr/vijesti-hr/novosti/hrvatska/predsjednicki-izbori-2019/3621741/hrvatski-romanticar-stevo-culej-dosljedno-svjedocim-svoje-stavove-podrzavam-grabar-kitarovic/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Dosljedno svjedočim svoje stavove. Podržavam Grabar Kitarović Empty Re: Dosljedno svjedočim svoje stavove. Podržavam Grabar Kitarović

Post by debotoijusto Fri 27 Dec - 13:58

biljezim jos par glasova manje za koly...
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Dosljedno svjedočim svoje stavove. Podržavam Grabar Kitarović Empty Re: Dosljedno svjedočim svoje stavove. Podržavam Grabar Kitarović

Post by vuksadinare Fri 27 Dec - 14:04

...debo deda pa culej je rekao da u prvom krugu za škoru a ako škoro ne prođe u drugi krug za koli..to sam i ja rekao...vi dedeki ste senilni
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99211
2015-09-08


Back to top Go down

Dosljedno svjedočim svoje stavove. Podržavam Grabar Kitarović Empty Re: Dosljedno svjedočim svoje stavove. Podržavam Grabar Kitarović

Post by T. Fri 27 Dec - 15:24

Potrjebna je opća mobilizacija svekolikog protuboljševičkog biračkog tijela kako bi se spriječio izbor rupičastog za predsjednika RH...
T.
T.

Posts : 17149
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Dosljedno svjedočim svoje stavove. Podržavam Grabar Kitarović Empty Re: Dosljedno svjedočim svoje stavove. Podržavam Grabar Kitarović

Post by Sora Fri 27 Dec - 16:19

vuksadinare wrote:...debo deda pa culej je rekao da u prvom krugu za škoru a ako škoro ne prođe u drugi krug za koli..to sam i ja rekao...vi dedeki ste senilni
Ma nema razlike između Koli i pjevca 
Osim u 8000 eura :clown

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Dosljedno svjedočim svoje stavove. Podržavam Grabar Kitarović Empty Re: Dosljedno svjedočim svoje stavove. Podržavam Grabar Kitarović

Post by Sora Fri 27 Dec - 16:20

T. wrote:Potrjebna je opća mobilizacija svekolikog protuboljševičkog biračkog tijela kako bi se spriječio izbor rupičastog za predsjednika RH...
E ako ti nisi  pao s grane ili izasao iz špilje  ..  Sleep
nije nitko

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Dosljedno svjedočim svoje stavove. Podržavam Grabar Kitarović Empty Re: Dosljedno svjedočim svoje stavove. Podržavam Grabar Kitarović

Post by Guest Fri 27 Dec - 17:06

vuksadinare wrote:...debo deda pa culej je rekao da u prvom krugu za škoru a ako škoro ne prođe u drugi krug za koli..to sam i ja rekao...vi dedeki ste senilni

Zapravo ti si ispocetka govorio da neces za nikoga ako Skoro ne prodje dok sam ja njalke o pragmatizmu jer kad vidim tko se valja iza Zoksana postanem udlu. 

Sad smo se obrnuli. 

Ti si se ipak odredio za Kitarovic, a ja za moju 99 postotnu izocnost s glasovanja u drugom krugu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dosljedno svjedočim svoje stavove. Podržavam Grabar Kitarović Empty Re: Dosljedno svjedočim svoje stavove. Podržavam Grabar Kitarović

Post by jastreb Fri 27 Dec - 18:27

Ma na spodobe tipa Culej,Đakić,Glasnović...nije vrijedno obraćati pažnju.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Dosljedno svjedočim svoje stavove. Podržavam Grabar Kitarović Empty Re: Dosljedno svjedočim svoje stavove. Podržavam Grabar Kitarović

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum