ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najnovije iz domovine Vikinga...

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Najnovije iz domovine Vikinga... Empty Najnovije iz domovine Vikinga...

Post by mutava baštarda Wed 25 Dec - 10:23

.


Međutim, najnovije vijesti iz domovine Vikinga daju iscrpan odgovor i na ovo pitanje. Prema švedskoj publikaciji Fria Tider, val prisilne eksproprijacije privatnog vlasništva lokalnih stanovnika je preplavio zemlju, a sve se čini kako bi se negdje smjestili imigranti kojima su ovi stanovi neusporedivo više potrebni.

Primjerice, vlasti iz Stockholma prisilile su stanare da napuste 48 stanova u zgradi u kojoj su živjeli uglavnom umirovljenici. Sad slijedi ono najljepše.  Oni su deložirani pod izgovorom da su toaleti u tim stanovima za pet centimetara uži od onih propisanih standardima, što znači da umirovljenici tamo ne mogu živjeti. Točno toliko, uži su pet centimetara od standardne širine toaleta za švedskog umirovljenika, koji nakon desetljeća rada mora uživati puni komfor pri vršenju male ili vekie nužde. Zaista predivna zemlja ta Švedska, gdje na naše poljske toalete od starih fosni i jelovine, uz obvezne listiće novinskog papira, vjerojatno gledaju s istim čudom kao pulsku Arenu ili rimski Koloseum.

I čim su zvuci koraka zadnjeg starca nestali u daljini, gomila lijepih i mladih ljudi s Bliskog istoka i Afrike je ubačena u te iste stanove. Ni najmanje ih nije uznemirio „nedostatak“ pet centimetara u zahodima, koje su novi stanari počeli s istinskim zanimanjem pogledali, vjerojatno slegnuli ramenima i bacili se na madrace.

Na pitanje novinara je vladin dužnosnik odgovorio „kako je oduzimanje stanova dobra mjera koja doprinosi integraciji

https://www.logicno.com/politika/liberalno-ludilo-svedska-i-njemacka-praksa-oduzmanja-nekretnina-za-smjestaj-imigranata.html

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Najnovije iz domovine Vikinga... Empty Re: Najnovije iz domovine Vikinga...

Post by mutava baštarda Wed 25 Dec - 10:25

Ipak, vlasti spomenutih zemalja, kao i s godinama propagande bombardirano stanovništvo, u ovom slučaju Švedske i Njemačke, tješi koliko im na njihovoj liberalnoj demokraciji zavide autokrati poput Orbana, Putina, Erdogana, Xi Jinpinga, mule u Teheranu, „krvolok“ Assad u Damasku, možda čak iz vatri džehenema Gaddafi, Sadam i drugi

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Najnovije iz domovine Vikinga... Empty Re: Najnovije iz domovine Vikinga...

Post by mutava baštarda Wed 25 Dec - 10:34

čak ni u Njemačkoj nisu mogli shvatiti kako stvoriti milijune četvornih metara stambenog prostora iz zraka, pa su „mudro prosudili“ kako je lokalno stanovništvo tolerantno i pristat će iseliti iz njihovih stanova.

Donesen je poseban zakon prema kojem vlasti imaju pravo oduzeti stambene prostore u kojima nitko ne živi duže od četiri mjeseca. Prije par godina su u mirnom Hamburgu tiho počeli plijeniti stanove koji pripadaju lokalnim stanovnicima, ali ne samo stanove na periferijama, već i u samom središtu grada.

Onda su tamo svečano naselili imigrante, a neki su imali privilegiju da su im pri ruci gradska vijećnica, veći broj muzeja i umjetničkih galerija.

Bivši vlasnici stanova malo su plakali i vikali, ali se nije dogodilo ništa. Tješili su ih, ili bolje rečeno, umirivali su ih zaduženi psiholozi i aktivisti nevladinih udruga, koji su im objasnili kako odricanjem od svoje nekretnine, koju ionako ne koriste, čine dobro djelo koje će zlatnim slovima ostati upisano u njemačkoj povijesti.

U međuvremenu je u njemačkom parlamentu uveden prijedlog zakona prema kojem će policija bez sudskog naloga imigrante moći smjestiti u životni prostor starosjedilaca. Mjera je obrazložena kako će se tim “spriječiti beskućništvo”.

Eto, da 2019. već nisam isplakao sve suze na raspolaganju za godinu dana, vjerojatno bi u sobi odakle pišem ovih nekoliko redaka bio potop.

Osim otvorenog i poštenog oduzimanja imovine domorocima, milosrdne vlasti eurozone uvode i posebno povišene poreze za lokalno stanovništvo, samo kako bi se novi Europljani lakše integrirali u lokalnu zajednicu.

Primjerice, u okviru programa „Otvoreno srce“ švedska općina Vallentuna kupuje luksuzne stanove za imigrante po cijeni od dva milijuna kruna, jer je, prema vlastima, „kupovina skupih stanova i kuća za useljenike za porezne obveznike dobar korak sa stajališta integracije“

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Najnovije iz domovine Vikinga... Empty Re: Najnovije iz domovine Vikinga...

Post by jastreb Wed 25 Dec - 10:39

mutava baštarda wrote: krvolok“ Assad u Damasku, možda čak iz vatri džehenema Gaddafi, Sadam i drugi
Gadafi i Sadam su za ove koji sad tamo vladaju ili pokušavaju vladati,bili gospoda.

Assad se pokazao kao državnik,a ostalima bih poručio da islamska tradicija ne poznaje,niti želi standarde zapadne "demokracije" i da im to ni pod koju cijenu ne nametate.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Najnovije iz domovine Vikinga... Empty Re: Najnovije iz domovine Vikinga...

Post by AssadNaPodmornici Wed 25 Dec - 10:42

socijalizam ..demokratski "liberalni" progresivni socijalizam.

 hippity hoppity there is no such a thing as private property

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20881
2018-06-14


Back to top Go down

Najnovije iz domovine Vikinga... Empty Re: Najnovije iz domovine Vikinga...

Post by debotoijusto Wed 25 Dec - 10:44

bacio sam oko na fria tider i upogonio svemoguceg , ne postoji suzenje od 5cm. nigdje osim na ovom cudnovatom kljunasu straha od drugacijeg
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Najnovije iz domovine Vikinga... Empty Re: Najnovije iz domovine Vikinga...

Post by abraham Wed 25 Dec - 10:47

Je kolega , nego kada dodjete u Svedsku ja vas docekam i dam vam navijacki dres Maccabi iz Tel Aviv i ostavim vas u najblizem velikom gradu. STC,GTB ili MÖ i za svaki sat sta prezivite dam vam 1000 eura. Toliko o strahu od drugacijeg.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Najnovije iz domovine Vikinga... Empty Re: Najnovije iz domovine Vikinga...

Post by mutava baštarda Wed 25 Dec - 10:48

debotoijusto wrote:bacio sam oko na fria tider i upogonio svemoguceg , ne postoji suzenje od 5cm. nigdje osim na ovom cudnovatom kljunasu straha od drugacijeg
Nekome lakše uđe u guzicu nego u glavu...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Najnovije iz domovine Vikinga... Empty Re: Najnovije iz domovine Vikinga...

Post by jastreb Wed 25 Dec - 10:48

abraham wrote:Je kolega , nego kada dodjete u Svedsku ja vas docekam i dam vam navijacki dres Maccabi iz Tel Aviv i ostavim vas u najblizem velikom gradu. STC,GTB ili MÖ i za svaki sat sta prezivite dam vam 1000 eura. Toliko o strahu od drugacijeg.
Pa zar bi u Splitu bolje prošao u dresu Partizana? Ili čak Željezničara. Neki dan je u ST pretučen lik u Željinom dresu.

To nije mjerilo. Ili prošetaj riječkim Korzom u dresu Dinama.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Najnovije iz domovine Vikinga... Empty Re: Najnovije iz domovine Vikinga...

Post by mutava baštarda Wed 25 Dec - 10:51

jastreb wrote:
abraham wrote:Je kolega , nego kada dodjete u Svedsku ja vas docekam i dam vam navijacki dres Maccabi iz Tel Aviv i ostavim vas u najblizem velikom gradu. STC,GTB ili MÖ i za svaki sat sta prezivite dam vam 1000 eura. Toliko o strahu od drugacijeg.
Pa zar bi u Splitu bolje prošao u dresu Partizana? Ili čak Željezničara. Neki dan je u ST pretučen lik u Željinom dresu.

To nije mjerilo. Ili prošetaj riječkim Korzom u dresu Dinama.
Zato postoje zakon o sprječavanju nereda na športskim natjecanjima. Hoće li se netko usuditi donijeti zakon o imigrantima...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Najnovije iz domovine Vikinga... Empty Re: Najnovije iz domovine Vikinga...

Post by abraham Wed 25 Dec - 10:52

jastreb wrote:
abraham wrote:Je kolega , nego kada dodjete u Svedsku ja vas docekam i dam vam navijacki dres Maccabi iz Tel Aviv i ostavim vas u najblizem velikom gradu. STC,GTB ili MÖ i za svaki sat sta prezivite dam vam 1000 eura. Toliko o strahu od drugacijeg.
Pa zar bi u Splitu bolje prošao u dresu Partizana? Ili čak Željezničara. Neki dan je u ST pretučen lik u Željinom dresu.

To nije mjerilo. Ili prošetaj riječkim Korzom u dresu Dinama.
Kolega , vi ste toliko glupi da se ne moze mejeriti. U cijeloj Europi sam sretao ortodoksne Zidove i nigdje nemaju problema osim u Svedskoj. Ne smiju hodati sa sesirima ili svojim tradicionalnim kipama. Koji jebeni navijci glupi stvore.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Najnovije iz domovine Vikinga... Empty Re: Najnovije iz domovine Vikinga...

Post by abraham Wed 25 Dec - 10:54

Ovo iz teme je samo dio vrha ledenog brijega. Drustvo u slobodnom padu. Najnovije je da ce novi svedjani moci na fakultet iako nisu zavrsili niti srednju. Odron od drustva.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Najnovije iz domovine Vikinga... Empty Re: Najnovije iz domovine Vikinga...

Post by abraham Wed 25 Dec - 10:55

Idem dalje Sretan Bozic.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Najnovije iz domovine Vikinga... Empty Re: Najnovije iz domovine Vikinga...

Post by debotoijusto Wed 25 Dec - 10:56

abraham wrote:Je kolega , nego kada dodjete u Svedsku ja vas docekam i dam vam navijacki dres Maccabi iz Tel Aviv i ostavim vas u najblizem velikom gradu. STC,GTB ili MÖ i za svaki sat sta prezivite dam vam 1000 eura. Toliko o strahu od drugacijeg.

dam ja tebi dres dinama i prezivi po ure u splitu , hocemo se tako razgovarat ?
evo si ti upucen u desavanja pa stavi poveznicu bilo kojeg medija gdje suzenje od 5cm izjave bivsih/danasnjih stanovnika ulica/zgrada...bilo sto relevantno dogadjaju

jel ovako izgled/tekstovi relevantnog portala ? 

https://www.friatider.se/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Najnovije iz domovine Vikinga... Empty Re: Najnovije iz domovine Vikinga...

Post by abraham Wed 25 Dec - 11:00

debotoijusto wrote:
abraham wrote:Je kolega , nego kada dodjete u Svedsku ja vas docekam i dam vam navijacki dres Maccabi iz Tel Aviv i ostavim vas u najblizem velikom gradu. STC,GTB ili MÖ i za svaki sat sta prezivite dam vam 1000 eura. Toliko o strahu od drugacijeg.

dam ja tebi dres dinama i prezivi po ure u splitu , hocemo se tako razgovarat ?
evo si ti upucen u desavanja pa stavi poveznicu bilo kojeg medija gdje suzenje od 5cm izjave bivsih/danasnjih stanovnika ulica/zgrada...bilo sto relevantno dogadjaju

jel ovako izgled/tekstovi relevantnog portala ? 

https://www.friatider.se/
Kolega , nemojte se praviti grbavi. Dati cu vam Zidovsko pokrivalo za glavu umjesto dresa.Ponuda ostaje. Mislio sam da ste inteligentniji ali izgleda da sam se prevario.Fria tider je sranje ali su ostali mediji gori od CCCP-a. Jos jednom odron od drustva.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Najnovije iz domovine Vikinga... Empty Re: Najnovije iz domovine Vikinga...

Post by mutava baštarda Wed 25 Dec - 11:03

debotoijusto wrote:
abraham wrote:Je kolega , nego kada dodjete u Svedsku ja vas docekam i dam vam navijacki dres Maccabi iz Tel Aviv i ostavim vas u najblizem velikom gradu. STC,GTB ili MÖ i za svaki sat sta prezivite dam vam 1000 eura. Toliko o strahu od drugacijeg.

dam ja tebi dres dinama i prezivi po ure u splitu , hocemo se tako razgovarat ?
evo si ti upucen u desavanja pa stavi poveznicu bilo kojeg medija gdje suzenje od 5cm izjave bivsih/danasnjih stanovnika ulica/zgrada...bilo sto relevantno dogadjaju

jel ovako izgled/tekstovi relevantnog portala ? 

https://www.friatider.se/
Zbog navijačkog nasilja donešen je zakon. Ima li nekakav zakon o oslobodi bre bože vjerskom nasilju...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Najnovije iz domovine Vikinga... Empty Re: Najnovije iz domovine Vikinga...

Post by AssadNaPodmornici Wed 25 Dec - 11:10

znači debelotijesto ti podržavaš da dođe HDZ i iseli tebe i tvoju cimericu i vašu mačku iz stana i dodjeli ga skupini bradatih jihadista iz pakistana ?

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20881
2018-06-14


Back to top Go down

Najnovije iz domovine Vikinga... Empty Re: Najnovije iz domovine Vikinga...

Post by omni Wed 25 Dec - 11:10

mutava baštarda wrote:
debotoijusto wrote:
abraham wrote:Je kolega , nego kada dodjete u Svedsku ja vas docekam i dam vam navijacki dres Maccabi iz Tel Aviv i ostavim vas u najblizem velikom gradu. STC,GTB ili MÖ i za svaki sat sta prezivite dam vam 1000 eura. Toliko o strahu od drugacijeg.

dam ja tebi dres dinama i prezivi po ure u splitu , hocemo se tako razgovarat ?
evo si ti upucen u desavanja pa stavi poveznicu bilo kojeg medija gdje suzenje od 5cm izjave bivsih/danasnjih stanovnika ulica/zgrada...bilo sto relevantno dogadjaju

jel ovako izgled/tekstovi relevantnog portala ? 

https://www.friatider.se/
Zbog navijačkog nasilja donešen je zakon. Ima li nekakav zakon o oslobodi bre bože vjerskom nasilju...
Vjersko nasilje je nedopustivo tj. paljenje kurana, crtanje Muhammeda i negativne rijeci o Islamu. A sve ostalo spada pod umjetnicke izrazaje i performanse. Ne lezi tu krivica kod muslimana koliko kod dijela (dosta malog!) domicilnog zivlja koji je dobio odrjesene ruke od korumpirane elite na vlasti.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Najnovije iz domovine Vikinga... Empty Re: Najnovije iz domovine Vikinga...

Post by debotoijusto Wed 25 Dec - 11:16

AssadNaPodmornici wrote:znači debelotijesto ti podržavaš da dođe HDZ i iseli tebe i tvoju cimericu i vašu mačku iz stana i dodjeli ga skupini bradatih jihadista iz pakistana ?

nije tema sto ja podrzavam vec plasiranje fake news
ne pravite se tulavi  ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Najnovije iz domovine Vikinga... Empty Re: Najnovije iz domovine Vikinga...

Post by abraham Wed 25 Dec - 11:17

Seru ova dva glupana. kakovo navijacko nasilje i kurac. Sto imaju navijaci AIK-a ili Djurgårdena protiv Maccabi-a???? Pisu o necemu o cemu blage veze nemaju. Rodjo mi prije par godina veli da zavidi svedskoj djeci jer imaju strance u razredima. On zamislio da bi bilo fino da mu sa kcerkom ide par plavih svapcicia, dva jenkijica i jedan mali frncuzic i da mu dijete valjda trenira strane jezike s njima. Kada sam mu rekao da bi mu dijete moglo ici sa 8 somalijaca, 8  iracana, par sirijaca i jednim poljskim... Gledao me kao krava crknuto tele. vecina ljudi u DNRH nemaju pojma sto se desava u svijetu ali eto trebaju komentirati. Sa svog zidica ili partijske celije. Kila mozga.

Jesam se raspizdio na Bozic.

Bilo kako bilo Sretan Bozic onima koji slave.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Najnovije iz domovine Vikinga... Empty Re: Najnovije iz domovine Vikinga...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum